TP-LINK JetStream TL-SL5428E

Zobrazit katalog
0
TP-LINK JetStream TL-SL5428E - Switch
-11%
Zboží můžete do 14 dnů vrátit
Peníze vracíme do 1 dne
Switch 24x LAN, 4x GLAN, Layer 2, linková agregace
Cena s DPH
6 335,-
5 615,-
Cena bez DPH
4 641,-
od  281,-  měsíčně
Výměna nevhodného dárku Nyní zdarma Do 13. 1. 2018
Prodloužení záruky + 1 rok 450,-
Záruka okamžité výměny zboží 562,-
Možnost vrátit zboží do 60 dnů 281,- Možnost vrátit zboží do 60 dnů
Novinka! Nedělní objednávky doručíme již dnes nebo v pondělí (Jak si vyberete :)
Skladem 1 ks
Doručení až domů zítra
nebo
Koupit zrychleně Nakupujte jedním klikem bez nutnosti opakovaně vybírat dopravu a platbu
Přidat do seznamu
Doporuč a získej 281 Alzáků
Záruka 60 měsíců Kód:  TP690 Prod. číslo:  TL-SL5428E
Helpdesk Vytisknout
TP-LINK JetStream TL-SL5428E 6 335,- 5 615,- Skladem 1 ks
Koupit

TP-LINK JetStream TL-SL5428E

Obsluhovatelný switch speciálně navržený pro potřeby firemních oddělení a pracovních skupin. Poskytne plné řízení v L2 vrstvě a dostatečný výkon pro skupiny na okraji sítě i jako rozšiřovací prvek páteřní sítě typu Fast Ethernet. Vyznačuje se 2 SFP sloty, které vám umožní např. rozšíření sítě o optickou konektivitu na velké vzdálenosti. Oceníte jistě i linkovou agregaci pro optimalizaci přenosu firemních dat.

Argumenty pro investici právě do tohoto modelu jsou dále: robustní zabezpečení včetně autentizace přes server RADIUS, pokročilé možnosti správy s využitím protokolu SNMP (v1/2/3) a RMON, virtuální stohování s až 32 switchi řízené jedinou IP adresou bez ohledu na geografickou lokaci, optimalizace sítě pro prioritní přenos hlasových a video aplikací pomocí QoS, a možnost vytváření virtuálních sítí VLAN.

Switch je proveden v odolné šasi standardizované velikosti 1U určené k instalaci do 19" rozvaděče Rack.

Parametry a specifikace:

Síťové protokoly a standardy:
IEEE 802.3
IEEE 802.3u
IEEE 802.3ad
IEEE 802.3x
IEEE 802.1D
IEEE 802.1s
IEEE 802.1w
IEEE 802.1Q
IEEE 802.1x

Rozhraní:
24x RJ-45 (Ethernet-LAN 10/100 Mbits; Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4x RJ-45 (Ethernet-LAN 10/100/1000 Mbits; Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2x SFP slot
1x konzolový port

Podporovaná kabeláž:
10BASE-T: UTP CAT 3, 4, 5 kabel (max. 100 m)
EIA/TIA-568 100 Ω STP (max. 100 m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP CAT 5, 5e kabel (max. 100 m)
EIA/TIA-568 100 Ω STP (max. 100 m)
1000BASE-X: MMF, SMF

Napájení:
100 ~ 240 V AC, 50/60 Hz

Rozměry:
440 x 230 x 44 mm (Š x H x V)

Výkon:
Stohování: 32 virtuálních jednotek
Šířka pásma: 12,8 Gbit/s
Packet forwarding: 13,1 Mbit/s
Tabulka MAC adres: 8000 vstupů
Velikost Jumbo rámce: 10240 B

Funkce v L2:
IGMP Snooping: V1/V2/V3
802.3ad with LACP
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
Port Mirroring
Flow Control

VLAN:
Port/ Tag-based/Private/Protocol-based VLAN/Q in Q, GARP / GVRP

QoS:
4 Queues/Port 802.1p/IP DSCP based COS, TOS

Zabezpečení:
IP-MAC-Port-VID Binding
IEEE 802.1X (Radius):Port/MAC Based, VLAN assignment, Guest VLAN, QoS assignment, Supplicant Support
DoS
Dynamic ARP inspection (DAI)
SSH: V1/V2
SSL: V1.5/V2
Port Security
Broadcast Storm Control
Guest VLAN
IP Source Guard

Správa:
System Diagnose: VCT
SNMP: V1/V2/V3
RMON: Group 1, 2, 3, 9
Command Line Interface: Telnet/Console
Time Setting: SNTP
Firmware Upgrade: TFTP & Web
DGCO Client & BOOTP Client
SYSLOG & Public MIBS

Certifikace:
CE, FCC

Provozní teplota:
0℃ ~ 40℃

Provozní vlhkost:
10 % ~ 90 %

Dodávané příslušenství:
Napájecí kabel
Příručka rychlého nastavení
Instalační CD
Montážní Rack sada
Gumové nožičky
Přečíst více
Parametry a specifikace
Porovnat
Typ
Rack Hotovo!
Funkce
L2 Hotovo!
Přepínací kapacita
12,8 Gb/s Hotovo!
Přenosová rychlost LAN portů
1 Gbit Hotovo!
Paketová kapacita (64B pakety, v milionech paketů/s)
9,5 ks Hotovo!
Porty
RJ-45
28 ks Hotovo!
SFP
2 ks Hotovo!
10/100Base-T
24 Hotovo!
10/100/1000Base-T
4 Hotovo!
Rozměry
Šířka
440 mm (44 cm) Hotovo!
Výška
44 mm (4,4 cm) Hotovo!
Hloubka
260 mm (26 cm) Hotovo!
Více parametrů
Poznámka:


Online chat

Vážený zákazníku, pokud máte dotazy ke službe, můžete je s námi vyřešit online. V případě že chcete chat využít přihlaste se prosím.

Reprezentativní příklad: cena zboží 10 000 Kč s přímou platbou 0 Kč. Výše úvěru 10 000 Kč, počet měsíčních splátek 15, výše měsíční splátky 666 Kč, za úvěr celkem zaplatíte 9 990 Kč, roční úroková sazba 0 %, RPSN 0 %, úvěr bez pojištění schopnosti splácet. 

Poskytovatelem úvěru je banka BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Hello bank! by Cetelem). Alza.cz a.s. je zprostředkovatelem úvěru jako vázaný zástupce a zastupuje na základě smlouvy o spolupráci poskytovatele úvěru.  Banka ani prodejce neposkytuje spotřebiteli „radu“ podle pravidel stanovených v § 85 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.

V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky.
Příslušenství pro TP-LINK JetStream TL-SL5428E
Pomozte ostatním při výběru
Napsat recenzi
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si TP-LINK JetStream TL-SL5428E.

Odkaz k produktu na stránkách výrobce: Zadejte odkaz recenze produktu

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB9