Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Vánoční trháky Vánoční trháky

Vánoční přípravyPokud vás zajímá vánoční inspirace na dárky, výzdobu zahrady či interiéru nebo na balení dárků, jste na správném místě. Poradíme vám, čím navodit vánoční atmosféru a užít si chvíle pohody.

Pokračovat

Povídání o Vánocích: Původ, zvyky, svátky, oblíbené barvy, vánoční jídlo a další

Vánoce patří od prvopočátku mezi křesťanské svátky, ovšem v dnešní době se chápou především jako svátky pokoje, klidu, rodiny a lásky a slaví je i lidé bez náboženského vyznání. Co byste o nich rozhodně měli vědět?

 • Původ: Vánoce představují křesťanské svátky narození Ježíše Krista a hlavní svátek, tedy Narození Páně, připadá na 25. prosince. Předchází mu adventní období a následuje období trvající do 6. ledna (Zjevení Páně).
 • Vánoce dnes: Vánoce se v České republice slaví 24. prosince na Štědrý večer, kdy celá rodina zasedá u slavnostního stolu. Po večeři se rozdávají dárky, které pod vánoční stromeček „přinesl Ježíšek“.
 • Vánoční svátky: Období svátků začíná 25. prosince na Boží hod neboli 1. svátek vánoční a poté následuje 26. prosinec jako 2. svátek vánoční (pro církev svátek sv. Štěpána, prvního mučedníka).
 • Zvyky: Mezi vánoční zvyky patří především zpívání koled, zdobení vánočního stromečku, pečení cukroví, rozdávání vánočních dárků, házení pantoflí, ale i věštění pomocí rozkrojených jablek či lití olova.
 • Vánoční stůl: Stůl je většinou ozdoben vánočním ubrusem a je na něm zapálena svíce. S jídlem se pak čeká, až bude přítomna celá rodina. Připravuje se také talíř navíc, aby mohla rodina pohostit nečekanou návštěvu.
 • Štědrovečerní večeře: Během dne se drží půst a nejí maso – v poledne se podává „kuba“ (kroupy a houby). Večeře se skládá z rybí polévky a bramborového salátu s osmaženým kaprem. Také se peče vánočka či štola.
 • Dekorace: Kromě vánoční výzdoby v podobě osvětlení a svíček k Vánocům neodmyslitelně patří také plastické zobrazení Ježíšova narození v podobě jesliček neboli betlému.
 • Oblíbené barvy: Vánoce jsou také spojené s určitými barevnými kombinacemi. Nejčastěji se všechno zdobení ladí do červené, zelené a zlaté. Neméně časté jsou pak také vánoční dekorace v bílé či stříbrné barvě.

Jaká je barva letošních Vánoc? Jednoznačně bílá. Budou-li váš interiér zdobit bílé ozdoby, věnce s ledovým nádechem a bílé osvětlení, budete naprosto IN.

Advent – období svátků začínající 4 týdny před Vánoci

Advent – období svátků trvající 4 týdny, je přípravou na Vánoce. Začíná první nedělí (mezi 27. listopadem a 3. prosincem) a končí 24. prosince. Každá z neděl nese svůj název – železná, bronzová, stříbrná a zlatá. Součástí tohoto období je zapalování čtyř svíček na adventním věnci podle počtu uplynulých adventních nedělí.

vánoční inspirace advent

Adventní věnec – dekorace, která vás naladí na příchod Vánoc.

i

V průběhu adventu probíhají dva velké lidové svátky

V průběhu adventního období probíhají dva velké lidové svátky.

 1. Na den sv. Barbory se věší za okno punčocha, ve které děti ráno najdou sladkost. Dekorací jsou barborky uříznuté 4. prosince, které by měly do Štědrého dne rozkvést.
 2. Na den sv. Mikuláše obchází domy Mikuláš s anděly a čerty. Po písničce či básničce nadělí Mikuláš dětem dle zásluh sladkosti či dárky, popřípadě brambory či uhlí.

Jaká je naše vánoční inspirace? Venkovní i vnitřní osvětlení rozhodně nesmí chybět

Vánoční osvětlení dotváří příjemnou a pohodovou atmosféru, která vládne v tomto svátečním období. Jak venkovní, tak i vnitřní vánoční LED osvětlení v různých podobách rozhodně nesmí chybět. Je jedno, zda je 1. svátek vánoční, nebo svátek Tří králů, světýlka se hodí vždy a všude. A jaká je naše vánoční inspirace?

vanocni inspirace - venkovni osvetleni dekorace
Vnější osvětlení

vanocni inspirace - vnitrni osvetleni dekorace
Vnitřní osvětlení

vanocni inspirace - retezy
Světelné řetězy

vanocni inspirace projektor
Světelný projektor

Balení dárků patří ke každým Vánocům tak jako vánoční stromeček. K této činnosti využijete balicí papír v nespočtu různých provedeních a odstínech, vánoční krabičky, přání a jmenovky.

3 věci, bez kterých se Vánoce rozhodně neobejdou

Vánoční výzdoba je neodmyslitelnou součástí každých Vánoc. A pokud vám chybí potřebná inspirace, prozkoumejte nabídku a uvidíte, že vás výzdoba stromku napadne ihned, jakmile uvidíte nepřeberné množství ozdůbek, žárovek a svíček.

 1. Umělé vánoční stromky jsou už v dnešní době velmi realistické. Pořídíte je v různých velikostech a i v různých designech – se světýlky, šiškami či rovnou s ozdobami. Součástí většinou bývá i stojan.
 2. Stojany na stromek se hodí v případě, že jste zastáncem živých stromků a potřebujete je do něčeho stabilně upevnit. Stojan lze zakoupit v různém provedení od krásných kovaných tvarů až po moderní design.
 3. Vánoční ozdoby na stromek rozhodně nesmí chybět, protože právě díky nim se stromeček stává nádhernou dominantou celého prostoru. Jedná se především o baňky, hvězdy, řetězy, žárovky či svíčky.

Vonné svíčky vás naladí na sváteční atmosféru, a zároveň slouží jako vánoční dekorace

Vonné svíčky dokážou z každého místa vykouzlit příjemnou oázu klidu a pohody – stačí jen zvolit správnou vůni a dosáhnete dokonalé atmosféry. Pak už stačí jen popřemýšlet, zda preferujete svíčku ve skle či ve tvaru lodi.

 • Vánoční svíčky dokážou navodit atmosféru Vánoc, a to buď svou vůní, nebo tím, že patří na adventní věnec.
 • Aroma lampy vám nejenže byt provoní, ale jsou i dekorací – stačí v nich jen rozpustit vosky s vánoční vůní.
 • Čajové svíčky využijete buďto do aroma lamp, svícnů a luceren, nebo samostatně, a to kdekoliv v interiéru.

i

Chybí vám vánoční inspirace? Dárkové sady svíček udělají radost každému.

vánoční inspirace adventní kalendář

Dokonalým překvapením pak mohou být i vonné svíčky v adventním kalendáři.

Se začátkem adventu nezapomeňte na adventní kalendář

Adventní kalendáře jsou oblíbené především u dětí. Mají typicky 24 okýnek, která se průběžně otevírají až do příchodu Vánoc. Obvykle jsou v nich ukryté různé cukrovinky, ale najdete i adventní kalendáře s kosmetikou, hračkami nebo třeba s alkoholem pro dospělé.

Vánoční inspirace – dárky v podobě pochutin a dobrého pití nikdy nezklamou

Hledáte zajímavé vánoční inspirace? Dárky v podobě cukrovinek či dobrého pití jsou vždy skvělou volbou.

Cukrovinky a ořechy nesmí během svátků na stole chybět, navíc jako dárek potěší

Cukrovinky a ořechy bezesporu potěší každého. Kdo by nemiloval excelentní čokoládu, luxusní pralinky, neodolatelné bonbóny či nejrůznější druhy ořechů, a to všechno navíc v nádherných dárkových baleních.

Alkohol je nejen skvělým dárkem, ale i společníkem při svátečních dnech s rodinou

Alkohol patří mezi velmi oblíbený druh dárku, a to nejen na Vánoce. Každý preferuje jiný druh pití, a tak vybírejte podle preferencí obdarovaného. A vzhledem k tomu, že alkohol navozuje příjemnou atmosféru a stmeluje, slouží také jako skvělý společník při trávení svátečních dní s celou rodinou.

 • Vína jsou skvělým dárkem především pro ženy. Naleznete zde vína bílá, růžová, červená i dezertní a šumivá.
 • Destiláty tvoří všechno od klasické vodky přes sladké likéry až po prvotřídní koňaky, které vždy potěší.
 • Piva ocení spíše muži. Pokud navíc darujete nějaké speciální či zahraniční pivo, skvělý dárek je na světě.
 • Nealkoholické nápoje jsou vhodné pro všechny, kteří neholdují alkoholu. Patří sem káva, čaj či limonády.
vánoční inspirace alkohol dárkové balení

Limitované edice (omezené počty lahví, které jsou něčím výjimečné) či dárková balení alkoholu společně s pochutinami či okrasnými sklenicemi jsou perfektními dárky pro všechny milovníky dobrého pití.

Pečení a vaření: Vánoční inspirace na cukroví

Vánoční pečení a vaření si jednoduše musíte užít. Kromě spotřebičů do kuchyně u nás najdete také cukrářské potřeby. Pomohou, jestliže vám chybí vánoční inspirace na cukroví, protože s nimi přijde nejedna inspirace sama. Jedná se zejména o formy, pekáče a plechy, zdobičky, vykrajovátka, mašlovačky či láhve na šlehačku.

i

Vánoční stolování se obvykle nese v tradičních vánočních barvách. Na stole nejčastěji převládá červená v kombinaci s tmavě zelenou, stříbrnou a zlatou barvou. Pořiďte si letos i vánoční servírovací nádobí a udělejte si Vánoce co nejkouzelnější.

Dopřejte si pohodové zimní večery s vánočním čtením

Vánoční čtení ocení každý, kdo má rád krásné vánoční příběhy plné naděje a lásky. Ať už si zvolíte klasické knihy, elektronický obsah nebo audioknihy, vždy se můžete těšit na stovky stránek dobrodružství, které vykouzlí vánoční atmosféru. Kromě příběhů se však můžete těšit i na plno zajímavých receptů patřících na vánoční stůl, v nabídce nám totiž nechybí moderní ani klasické vánoční kuchařky.

Máme pro vás tipy na vánoční dárky pro celou rodinu

Stále si nejste jistí, co by vašim nejbližším udělalo radost? Chybí vám vánoční inspirace? Dárky pro rodiče, manžela/manželku, děti, prarodiče, přátele i vaše mazlíčky pořídíte během chvíle – nechte se inspirovat našimi tipy na vánoční dárky.

Vánoční inspirace pro děti: Zažeňte nudu tvořením

Období svátků plné klidu a pohody vybízí k tomu tvořit s dětmi něco zajímavého. Internet je plný vánoční inspirace pro děti – mezi oblíbené patří především sněhuláci či andílci z vaty/vatových tamponků, sněhové vločky vystřižené z papíru, papírové řetězy na stromeček, vánoční přání, lodičky ze skořápek ořechů či zdobení perníčků.

Dětské knihy mohou také skvěle sloužit jako vánoční inspirace pro děti. No řekněte sami, která ratolest by nechtěla slyšet ty nejkrásnější vánoční příběhy?

Na silvestra řádně oslavte konec roku

Silvestrovská párty ke konci roku nesmí chybět. Vytvořte si letos nezapomenutelnou atmosféru a vsaďte na nejrůznější silvestrovské doplňky, které z vaší párty udělají velkolepou akci.

i

Na vánoční úklid letos vyzrajte s chytrými pomocníky do domácnosti. Hodit se vám může robotický vysavač s mopem, robotický vysavač na okna nebo šetrné čisticí prostředky, které provoní vaši domácnost.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Bery Jones Kešu natural W320 1kg Skladem > 10 ks a na 35 prodejnách
Ořechy - natural, jednodruhové, kešu, hmotnost: 1000 g - od 289,02 Kč/1 kg
od 289,-

2.
Bery Jones Pistácie pražené solené 1kg Skladem > 10 ks a na 32 prodejnách
Ořechy - pražené a solené, jednodruhové, pistácie, hmotnost: 1000 g - 429 Kč/1 kg
429,-

3.
Tefal QB516D38 Masterchef Gourmet Skladem > 5 ks a na 16 prodejnách
Kuchyňský robot - planetární způsob míchání, příkon 1100 W, objem mísy 4,6 l, materiál mísy nerez, počet rychlostí 8, tlačítko pulse (turbo), šlehač, hnětací hák, metla Flex Whisk, mixér, strouhací nástavec, mlýnek na maso, uložení kabelu, hmotnost 9 kg, barva stříbrná
5 499,-

Další nejprodávanější
5 493 položek
ETA Gustus Vario II. 1128 90020
Kuchyňský robot s 1200W motorem se stabilizátorem udržuje nastavené otáčky i při velkém zatížení, celokovové provedení vč. převodů, planetární systém míchání, plynulá regulace otáček, funkce PULSE pro maximální otáčky, možnost nastavení výšky nástavců, světelná signalizace provozu, možnost mytí jednotlivých dílců v myčce na nádobí, délka napájecího kabelu 1,25m, příslušenství: 6l nerezová mísa, průhledný kryt, flexi metla, hnětací hák, mísící metla, šlehací metla, mlýnek na maso (Ø 54 mm) - 3x mlecí destičky - nástavec na výrobu uzenin - nástavec na výrobu Kebbe - pěchovadlo - násypka - tvořítko na cukroví, nástavec na strouhání se 4 bubínkovými struhadly, skleněný mixér 1,5l

7 999,- bez DPH 6 611,-
Koupit
Můžete mít dnes do 7:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ETAKR301
Tefal QB516D38 Masterchef Gourmet
Kuchyňský robot - planetární způsob míchání, příkon 1100 W, objem mísy 4,6 l, materiál mísy nerez, počet rychlostí 8, tlačítko pulse (turbo), šlehač, hnětací hák, metla Flex Whisk, mixér, strouhací nástavec, mlýnek na maso, uložení kabelu, hmotnost 9 kg, barva stříbrná

5 499,- bez DPH 4 545,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes do 7:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: TEFKR382
KENWOOD KVL8400S CHEF XL TITANIUM - Kuchyňský robot
Varianty
KENWOOD KVL8400S CHEF XL TITANIUM
Kuchyňský robot planetární způsob míchání, příkon 1700 W, materiál vnitřních převodů kov, objem mísy 6,7 l, materiál mísy nerez, počet rychlostí 6, materiál pláště nerez a plast, tlačítko pulse (turbo) a plynulá regulace otáček, hmotnost 10,4 kg, míchací metla, nástavec na plnění uzenářských produktů, hnětací hák, k metla, balónová metla, flexi metla, mixér a mlýnek na maso, barva stříbrná

19 990,- bez DPH 16 521,-
Koupit
Můžete mít dnes od 7:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: KEKR002
Tefal HB656838 Quickchef 3v1
Tyčový mixér příkon 1000 W, počet rychlostí 20, sekání, šlehání a mixování, počet nožů 4, nástavce vhodné do myčky a turbo rychlost, materiál nohy nerez, sekáček se sekací nádobou, mixovací nádoba, šlehací metla a úzká mixovací noha

1 119 Kč se slevovým kódem  DARKY20
1 399,- bez DPH 1 156,-
Koupit
Vánoční trháky
Můžete mít dnes do 7:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SPTsc1708
ETA Gratus Storio Retro 0028 90064 - Kuchyňský robot Varianty
ETA Gratus Storio Retro 0028 90064 + dárek po registraci 3,5 l nerezová mísa v hodnotě 999 Kč
Kuchyňský robot s 1200W motorem se stabilizátorem udržuje nastavené otáčky i při velkém zatížení, retro design, celokovové provedení vč. převodů, planetární systém míchání, objem mísy 5,5 l, materiál pláště nerez, funkce PULSE pro maximální otáčky, možnost nastavení výšky nástavců, světelná signalizace provozu, možnost mytí jednotlivých dílců v myčce na nádobí, plynulá regulace otáček, hmotnost: 14,97 kg, příslušenství: 5,5l nerezová mísa, průhledný kryt, mísicí metla, šlehací metla, hnětací hák, flexi metla, mlýnek na maso (Ø 62 mm) - 4x mlecí destičky - nástavec na výrobu uzenin - nástavec na výrobu Kebbe - pěchovadlo - násypka - tvořítko na cukroví, nástavec na strouhání se 3 diskovými struhadly + převodovka, skleněný mixér 1,4 l, zmrzlinovač, sekáček potravin, barva černá

14 999,- bez DPH 12 396,-
Koupit
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ETAKR922
Kenwood KMX750WH
Kuchyňský robot planetární způsob míchání, příkon 1000 W, materiál vnitřních převodů kov, objem mísy 5 l, materiál mísy nerez, počet rychlostí 9, materiál pláště nerez a plast, plynulá regulace otáček, hmotnost 9,1 kg, míchací metla, hnětací hák a k metla, barva stříbrná

4 999,- bez DPH 4 131,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: KEKR011
Bery Jones Kešu natural W320 1kg
Ořechy - natural, jednodruhové, kešu, hmotnost: 1000 g - od 289,02 Kč/1 kg

269 Kč se slevovým kódem  DARKY10
od 289,- bez DPH 251,-
Koupit
Vánoční trháky
Můžete mít dnes do 7:00
Skladem > 10 ks
Objednací kód: SPTbery002
SENCOR STM 3700WH
Kuchyňský robot planetární způsob míchání, příkon 1000 W, materiál vnitřních převodů kov, objem mísy 5,5 l, materiál mísy nerez, počet rychlostí 10, materiál pláště plast, tlačítko pulse (turbo), plynulá regulace otáček, šlehání, mísení a hnětání, hmotnost 9,8 kg, míchací metla, nástavec na plnění uzenářských produktů, hnětací hák, krouhací nástavec, balónová metla, mlýnek na maso, mlýnek na kávu a mlýnek, barva bílá

4 159,- bez DPH 3 437,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: EAV4136j10
Bery Jones Pistácie pražené solené 1kg
Ořechy - pražené a solené, jednodruhové, pistácie, hmotnost: 1000 g - 429 Kč/1 kg

343 Kč se slevovým kódem  DARKY20
429,- bez DPH 373,-
Koupit
Vánoční trháky
Můžete mít dnes do 7:00
Skladem > 10 ks
Objednací kód: SPTbery043
ETA 0028 90030 Gratus + dárek po registraci 3,5 l nerezová mísa v hodnotě 999 Kč
Kuchyňský robot planetární způsob míchání, příkon 1200 W, materiál vnitřních převodů kov, objem mísy 5,5 l, materiál mísy nerez, počet rychlostí 8, materiál pláště nerez a plast, tlačítko pulse (turbo) a plynulá regulace otáček, hmotnost 12,5 kg, míchací metla, hnětací hák a mixér, barva hnědá

9 999,- bez DPH 8 264,-
Koupit
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: EAV3115h
Kenwood KWL90.124SI - Kuchyňský robot
Varianty
Kenwood KWL90.124SI
Kuchyňský robot planetární způsob míchání, příkon 1400 W, objem mísy 7 l, materiál mísy nerez, tlačítko pulse (turbo), plynulá regulace otáček, šlehání, mísení a hnětání, hmotnost 11 kg, hnětací hák, k metla, flexi metla a šlehací metla, barva stříbrná

22 990,- bez DPH 19 000,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: KENKR158
ETA Gratus Storio Retro 0028 90062 - Kuchyňský robot Varianty
ETA Gratus Storio Retro 0028 90062 + dárek po registraci 3,5 l nerezová mísa v hodnotě 999 Kč
Kuchyňský robot s 1200W motorem se stabilizátorem udržuje nastavené otáčky i při velkém zatížení, retro design, celokovové provedení vč. převodů, planetární systém míchání, objem mísy 5,5 l, materiál pláště nerez, funkce PULSE pro maximální otáčky, možnost nastavení výšky nástavců, světelná signalizace provozu, možnost mytí jednotlivých dílců v myčce na nádobí, plynulá regulace otáček, hmotnost: 14,97 kg, příslušenství: 5,5l nerezová mísa, průhledný kryt, mísicí metla, šlehací metla, hnětací hák, flexi metla, mlýnek na maso (Ø 62 mm) - 4x mlecí destičky - nástavec na výrobu uzenin - nástavec na výrobu Kebbe - pěchovadlo - násypka - tvořítko na cukroví, nástavec na strouhání se 3 diskovými struhadly + převodovka, skleněný mixér 1,4 l, zmrzlinovač, sekáček potravin, barva béžová

14 999,- bez DPH 12 396,-
Koupit
Můžete mít dnes od 9:30
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ETAKR908
ETA MEZO II 0034 90000
Kuchyňský robot s 600W motorem se stabilizátorem udržuje nastavené otáčky i při velkém zatížení, kovové vnitřní převody, počet rychlostí: 6, planetární systém míchání, objem mísy 4 l, možnost mytí jednotlivých dílců v myčce na nádobí, plynulá regulace otáček, hmotnost robota: 5,3 kg, příslušenství: 4,l nerezová mísa, průhledný kryt, mísicí metla, šlehací metla, hnětací hák, flexi metla, mlýnek na maso (Ø 54 mm) - 3x mlecí destičky - nástavec na výrobu uzenin - nástavec na výrobu Kebbe - pěchovadlo - násypka - tvořítko na cukroví, nástavec na strouhání se 4 bubínkovými struhadly, barva bílá

3 799,- bez DPH 3 140,-
Koupit
Můžete mít dnes do 7:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ETAKR089
BOSCH MUM58364
Kuchyňský robot planetární způsob míchání, příkon 1000 W, objem mísy 3,9 l, materiál mísy nerez, počet rychlostí 7, materiál pláště nerez a plast, tlačítko pulse (turbo), hmotnost 8,61 kg, míchací metla, hnětací hák, mixér, mlýnek na maso, oboustranný disk a šlehací metla, barva stříbrná a antracitová

8 490,- bez DPH 7 017,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes do 7:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BOSKR060
ETA Gratussino Maxo II 0023 90080 + mlýnek na mák součástí balení
Kuchyňský robot s 1000W motorem se stabilizátorem udržuje nastavené otáčky i při velkém zatížení, kovové vnitřní převody, planetární systém míchání, objem mísy 4,5 l, světelná signalizace provozu, možnost mytí jednotlivých dílců v myčce na nádobí, plynulá regulace otáček, hmotnost robota: 5,5 kg, příslušenství: 4l nerezová mísa, průhledný kryt, mísicí metla, šlehací metla, hnětací hák, mlýnek na maso (Ø 54 mm) - 3x mlecí destičky - nástavec na výrobu uzenin - nástavec na výrobu Kebbe - pěchovadlo - násypka - tvořítko na cukroví, nástavec na strouhání se 4 bubínkovými struhadly, skleněný mixér 1,4 l, mlýnek na mák, barva bílá

7 599,- bez DPH 6 280,-
Koupit
Můžete mít dnes do 7:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ETAGR002
SENCOR STM 6350WH - Kuchyňský robot Varianty
SENCOR STM 6350WH Garance 60 dní na vrácení peněz
Kuchyňský robot planetární způsob míchání, příkon 1000 W, materiál vnitřních převodů kov, objem mísy 4,5 l, materiál mísy nerez, počet rychlostí 8, materiál pláště nerez a plast, tlačítko pulse (turbo) a plynulá regulace otáček, hmotnost 9,6 kg, míchací metla, nástavec na plnění uzenářských produktů, hnětací hák, uvolňovací klíč, balónová metla, mixér a mlýnek na maso, barva bílá

4 690,- bez DPH 3 876,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SENST635
YANKEE CANDLE dárkový vánoční set 12× 49 g ve skle
Dárková sada svíček se sváteční vůní

719 Kč se slevovým kódem  DARKY10
799,- bez DPH 660,-
1 ks
Koupit
Vánoční trháky
Můžete mít dnes do 7:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SVI1464
Kenwood KVL6430S - Kuchyňský robot
Varianty
Kenwood KVL6430S
Kuchyňský robot planetární způsob míchání, příkon 1400 W, materiál vnitřních převodů kov, objem mísy 6,7 l, materiál mísy nerez, počet rychlostí 6, materiál pláště nerez, tlačítko pulse (turbo), plynulá regulace otáček, šlehání, mísení a hnětání, hmotnost 14,58 kg, hnětací hák, k metla, mixér, mlýnek na maso a šlehací metla, barva stříbrná

13 990,- bez DPH 11 562,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes do 7:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: KENKR320
BRAUN MQ 3038 + 60 dní záruka vrácení peněz
Tyčový mixér příkon 700 W, počet rychlostí 2, sekání, šlehání a mixování, počet nožů 2, nástavce vhodné do myčky a turbo rychlost, materiál nohy nerez, mixovací nádoba a šlehací metla

1 199,- bez DPH 991,-
Koupit
Můžete mít dnes do 7:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BRABA004
BOSCH MUM55761
Kuchyňský robot planetární způsob míchání, příkon 900 W, materiál vnitřních převodů plast, objem mísy 3,9 l, materiál mísy nerez, počet rychlostí 7, materiál pláště nerez a plast, tlačítko pulse (turbo) a plynulá regulace otáček, hmotnost 7,8 kg, míchací metla, hnětací hák, krouhací nástavec, průhledný kryt mísy, balónová metla, mixér, mlýnek na maso a lis na citrusy / odšťavňovač, barva červená

5 849 Kč se slevovým kódem  DARKY10
6 499,- bez DPH 5 371,-
Koupit
Vánoční trháky
Můžete mít dnes do 7:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: EAV3145a
BOSCH MSM67160
Tyčový mixér příkon 750 W, počet rychlostí 12, drcení ledu, sekání, šlehání a mixování, počet nožů 4, nástavce vhodné do myčky a turbo rychlost, materiál nohy nerez, sekáček se sekací nádobou, mixovací nádoba, šlehací metla a úzká mixovací noha

1 299,- bez DPH 1 074,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes do 7:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: EAV4272b
ETA Gratus Kuliner II 0038 90020
Kuchyňský robot s 1500W motorem se stabilizátorem udržuje nastavené otáčky i při velkém zatížení, celokovové provedení vč. převodů, planetární systém míchání, objem mísy 6,7 l, plynulá regulace otáček, LCD displej, 10 minutový časovač, funkce PULSE pro maximální otáčky, možnost nastavení výšky nástavců, světelná signalizace provozu, bezpečnostní pojistka, možnost mytí jednotlivých dílců v myčce na nádobí, délka napájecího kabelu 1,2m, hmotnost robota: 9,7 kg, příslušenství: 6,7l nerezová mísa, průhledný kryt, skleněný mixér 1,4 l, hnětací hák, šlehací metla, mísící metla, flexi metla, hák pro bezlepkové těsto, mlýnek na maso (Ø 62 mm) - 4x mlecí destičky - nástavec na výrobu uzenin - nástavec na výrobu Kebbe - pěchovadlo - násypka - tvořítko na cukroví, nástavec na strouhání se 6 diskovými struhadly + převodovka, sekáček potravin, lis na bobuloviny, ovoce a zeleninu, citrusovač, mlýnek na obiloviny, mlýnek na mák, 5x tvořítko na těstoviny, brousek nožů, barva bílá

26 999,- bez DPH 22 313,-
Koupit
Můžete mít dnes od 9:30
Skladem 2 ks
Objednací kód: ETAKR394
Vánoční Tradinář: od Dušiček po Hromnice
Kniha - autor Martina Boledovičová; Martina Viktorie Kopecká, 288 stran, česky, Pevná bez přebalu matná

-23% 599,- Předp. cena
459,- bez DPH 418,-
Předobjednat
Očekáváme 13. prosince 2021
Objednací kód: FKP0367137
SENCOR STM 4467CH - Kuchyňský robot
Varianty
SENCOR STM 4467CH
Kuchyňský robot planetární způsob míchání, příkon 1000 W, materiál vnitřních převodů kov, objem mísy 4,5 l, materiál mísy nerez, počet rychlostí 8, materiál pláště plast, tlačítko pulse (turbo), plynulá regulace otáček, šlehání, mísení a hnětání, hmotnost 8,2 kg, míchací metla, nástavec na plnění uzenářských produktů, hnětací hák, průhledný kryt mísy, balónová metla, mixér a mlýnek na maso, barva bílá a bronzová

5 511,- bez DPH 4 555,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes od 9:15
Skladem 3 ks
Objednací kód: SENCH467

Vánoční přípravy

stylHygge styl: útulnost a hřejivá pohoda Poznejte nový hygge styl, který k nám přišel až z dalekých severských zemí a který vyznává hlavně útulnou...
Přinášíme vám přehled všeho, co je třeba před Vánoci udělat, zařídit, nakoupit a sehnat. Dozvíte se, jak...
Vánoce přicházejí a před námi je mnoho klasických dilemat, s nimiž vám poradit nemůžeme. Rady na dárky pod...
paměťová kartaDesatero tipů na dárky pro fotografy Máte v rodině nebo mezi přáteli fotografa, kterého byste na Vánoce chtěli obdarovat, ale netušíte, co by...
Chcete potěšit své blízké, ale třeba i kolegy či obchodní partnery? Vánoční přání vám s tím rozhodně...
Nejkrásnější rodinné svátky se nezadržitelně blíží. Chcete si letos pečení usnadnit? Hledáte novou...
Více článků Všechny články

Vánoční přípravy

V kategorii Vánoční přípravy máme právě teď na Alza.cz celkem 5494 produktů.

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Výhodné pořízení elektroniky bez provozních starostí.

Tisíce produktů ihned k odběru na našich pobočkách.

Rozbalené, zánovní a použité zboží

Nakup zboží ve více lidech a získej parádní slevu!

Zboží za lepší ceny a nadstandardní služby pro firmy

Kontaktujte nás na WhatsAppu

Kontaktujte nás na Messengeru


Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Alza pro Firmy Jak nakoupit
P-DC1-WEB02
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi