Cenové bomby jsou tady! Vyber si z produktů za extrémně nízké ceny a přesvědč se sám!

AlzaPlus+ Apple iPhone
Zobrazit katalog

MARKETINGOVÁ SOUTĚŽ
Vyhraj exkluzivní set LEGO Movie 2

 1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ

  1. Obchodní společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440, DIČ CZ27082440, sídlem Praha 7, Jankovcova 1522/53, PSČ 170 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 8573, (dále jen „Alza“) organizuje v termínu od 00:01 hodin dne 4. 2. 2019 do 23:59 hodin dne 10. 3. 2019 (dále jen „Doba konání“) marketingovou soutěž zvanou „Vyhraj exkluzivní set LEGO Movie 2“ (dále jen „Soutěž“) a tímto stanoví pravidla a podmínky Soutěže, které jsou k dispozici na internetové stránce.

  2. Alza upozorňuje na skutečnost, že i na tuto Soutěž se vztahují podmínky pro reklamní sdělení, které Alza uvádí na internetové stránce www.alza.cz/reklama.

 2. ZÁKLADNÍ PODMÍNKY SOUTĚŽE

  1. Vybraný zákazník z České republiky, fyzická osoba starší 18 let, spotřebitel (dále jen „Účastník“), pokud splní podmínky Kampaně uvedené v těchto pravidlech v Době konání, získá Výhru:

   1. Má-li kompletně a pravdivě vyplněnou registraci na Alze (jí provozovaném e-shopu), tj. sdělí Alze své kontaktní údaje, zejména své jméno, příjmení, adresu včetně země, e-mail a mobilní telefon;

   2. Má-li u svého účtu na Alza.cz povoleno zasílání reklamních nabídek.

   3. V Době konání nakoupí a uhradí zboží z e-shopu Alzy, kdy v rámci jedné objednávky bude nakoupeno a uhrazeno zboží - stavebnice značky LEGO v jakékoliv hodnotě (dále jen „Zboží“). Nevztahuje se tedy na nákup učiněný telefonicky a formou asistovaného prodeje.

  2. Z Kampaně budou vyloučeni ti, kteří:

   1. Nesplní podmínky Kampaně uvedené v těchto pravidlech;

   2. K platbě použijí kartu, které nejsou oprávnění držitelé;

   3. Budou jednat v rozporu se zákonem a/nebo s dobrými mravy a/nebo se dopustí podvodného jednání v souvislosti s Kampaní;

   4. Uvedou v Kampani nepravdivé nebo neúplné informace.

   5. Jsou v pracovním nebo obdobném poměru ve vztahu k Alze, jakož i k osobám s Alzou personálně a majetkově spjatými, včetně jejich příbuzných a osob jim blízkých.

  3. V případě vyloučení Účastníka nemá takový Účastník právo na náhradu nákladů či škody, která by mu mohla vzniknout.

  4. Alza výslovně zákazníky upozorňuje, že tato Kampaň není určena pro podnikatele, tedy v souladu s všeobecnými obchodními podmínkami Alzy není určená mj. pro kupující, kteří mají ve své registraci vyplněné své identifikační číslo.

 3. PODMÍNKY ÚČASTI V SOUTĚŽI

  1. Zákazník, který se chce zúčastnit Soutěže, musí splnit podmínky uvedené v bodě 2.1, a zároveň musí zakoupit v období od 4. 2. do 10. 3. 2019 libovolnou stavebnici LEGO v jakékoliv hodnotě.

  2. Zákazník, který splní podmínky pro účast v Soutěži, se automaticky zařadí do slosování o Výhru (viz. bod 4)

  3. Účastník, který ve lhůtě 14 dnů ode dne nákupu Zboží odstoupí od kupní smlouvy, nebude zařazen do slosování o výhru.

  4. Každý Účastník se může do Soutěže zapojit po Dobu trvání i víckrát.

  5. Losování proběhne prostřednictvím náhodného výběru a to vždy 14 dní po skončení soutěžního týdne. První losování tedy proběhne 18. 2. 2019.

  6. Účastník, který se stane Výhercem, bude o této skutečnosti neprodleně informován na emailové adrese, kterou uvedl při zákaznické registraci na Alza.cz. Pokud Výherce na obdržený email nezareaguje, bude kontaktován také telefonicky na telefonním čísle uvedeném při registraci na Alza.cz (pokud uvedl telefonní číslo).

  7. Pokud se nepodaří Výherce zastihnout do 7 dnů, bude vybrán náhradní Výherce.

 4. VÝHRA V SOUTĚŽI

  1. Předmětem výhry v soutěži je stavebnice LEGO Movie 2 70840 Vítejte v Apokalypsburgu! (dále jen "Výhra") v hodnotě 7 999 Kč (doporučená MOC). Každý týden bude vylosován 1 výherce, který získá 1 ks této stavebnice. Celkem se tedy hraje o 4 ks.

  2. Výhru není možné vyměnit za peníze, a zároveň Výhra není určena k dalšímu prodeji.

  3. Na poskytnutí Výhry nemá Účastník garantovaný nárok.

  4. Předání Výhry bude uskutečněno na pobočce Alza.cz, kterou si Výherce sám vybere.

 5. OSOBNÍ ÚDAJE

  Jakmile Účastník projeví zájem účastnit se Kampaně (viz 3.1 podmínek Kampaně) dává Alze ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném a účinném znění (dále jen "Zákon"), souhlas se zpracováním svých osobních údajů, v rozsahu zejména jméno, příjmení, datum narození, adresa, e-mailová adresa a kontaktní telefon za účelem prověření jeho účasti v Kampani a předání Výhry. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný. Odvolání souhlasu je účinné okamžikem doručení Alze a má za následek vyloučení Účastníka z další účasti v Kampani, včetně ztráty nároku na předání Výhry, stane-li se tak před jejím převzetím. Účastník má zároveň dle ust. § 12 Zákona právo přístupu k těmto svým osobním údajům a dle ust. § 21 tamtéž právo na vysvětlení, právo je opravit, zablokovat nebo požadovat jejich doplnění či likvidaci.
 6. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

  1. Alza prohlašuje, že není odpovědná za chyby způsobené při přenosu elektronických zpráv.

  2. Alza si vyhrazuje právo měnit podmínky Kampaně, nahradit ceny v Kampani za ceny podobného typu nebo odpovídající hodnotě, případně Kampaň zcela zrušit.

  3. Účastník nemá právo na náhradu nákladů spojenou s účastí v Kampani.

  4. Tato pravidla Kampaně nabývají účinnosti dnem jejich vyhlášení, přičemž každý Účastník svým zařazením do Kampaně vyjadřuje souhlas s těmito pravidly.

  5. Veškeré případné spory, které vyplývají z této Kampaně nebo vzniklé v souvislosti s ní, řeší výhradně Alza.

V Praze, dne 23. 1. 2018

0
Vytisknout
P-DC1-WEB23
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací