Rychlé dárky do obálky Sony WF-1000XM4

Reklamace zboží značky Safescan

  • Kontaktujte autorizovaný servis a domluvte se na způsobu předání

Značkaserviskontakty
Safescan
XERTEC a.s.

(+420) 225 004 411

servis@xertec.cz

Údolní 212/1, 147 00 Praha 4

Proč reklamovat v autorizovaném servisu?

  • Rychlý způsob vyřízení a zaevidování reklamace prostřednictvím telefonu nebo e-mailu
  • Jistota odborné diagnostiky problému

Poznámka:
Pokud budete telefonovat nebo psát e-mailovou zprávu do našeho servisu, vždy zkontrolujte, zda máte po ruce následující informace: číslo modelu, číslo součásti, výrobní číslo (viz nálepka na spodní straně přístroje), číslo verze softwaru, datum nákupuUpozornění:


Standartní záruka pro produkty SAFESCAN je poskytnuta po dobu 24 měsíců. U produktů s možností výměny UV lampy (4W, 6W, 9W) platí pro typ produktu: Detektor padělků SAFESCAN 45,  Detektor padělků SAFESCAN 50, Detektor padělků SAFESCAN 65, Detektor padělků SAFESCAN 70 a Detektor padělků SAFESCAN 40H  je zářivka spotřebním materiálem a na životnost zářivky je poskytnuta výrobcem záruka po dobu 3 měsíců. Případná reklamace na nefunkčnost zářivky po uplynutí záruky může být zamítnuta z důvodu překročení životnosti produktu.


K produktům Safescan můžete získat i prodlouženou záruku. V případě, že se do 30 dnů od nákupu zaregistrujete na stránkách https://www.safescan.com/en/myAccount/login/ prodloužíte si vaši záruku na 36 měsíců. Bez registrace platí standardní záruka 24 měsíců.


Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB09
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi