Reklamace či vrácení? Alzákovy Jarní TOPky
Zobrazit katalog

S NOVÝMI
MODERNÍMI
ZAŘÍZENÍMI
ZVLÁDNETE
KAŽDOU
VÝZVU.

Investujte do moderních zařízení se systémem
Windows 10 Pro na platformě Intel vPro®.

S MODERNÍMI ZAŘÍZENÍMI
DOKÁŽETE VÍCE

Získejte výhody dodatečného zabezpečení, vzdálené správy a nástrojů pro zvýšení produktivity.

Další informace >

Produktivita

Zabezpečení

Správa zařízení

Dnes firmy potřebují moderní zařízení s vylepšenými funkcemi zabezpečení, vzdálenou správou a nástroji
pro produktivitu, se kterými jejich týmy budou i nadále produktivní a v bezpečí. Zařízení s Windows 10 Pro postavená na platformě Intel vPro® jsou navržená tak, aby s nimi vaši zaměstnanci mohli i nadále odvádět skvělou práci – ať už v kanceláři nebo vzdáleně.

VYBRANÁ ZAŘÍZENÍ


Pomozte svou firmu
chránit pomocí
moderních zařízení.

Zlepšete ochranu proti bezpečnostním hrozbám a ušetřete náklady na zabezpečení – upgradujte na
Windows 10 Pro na platformě
Intel vPro®. 75 % dotázaných manažerů v oblasti IT odpovědělo,
že zařízení postavená na platformě Intel vPro® se systémem Windows 10 jsou lépe zabezpečená.(7)

Zajistěte produktivitu
svého týmu.

Nové moderní zařízení se systémem Windows 10 Pro na platformě Intel vPro(R) nabízí až o 35 % rychlejší multitasking(1)(2) a až o 40 % lepší celkový výkon(1)(3) ve srovnání s tři roky starým notebookem. Platforma Intel vPro® již v základu poskytuje špičkový výkon z hlediska produktivity i výdrže baterie. S Microsoft Teams budou
vaše týmy vždy pracovat s aktuálními informacemi a dokumenty díky funkcím chatu, online schůzek a hlasových i videohovorů ve vysoké kvalitě pro špičkovou spolupráci.(4)
S předplatným Microsoft 365 můžete vytvářet a odvádět svou nejlepší práci v prémiových vrzích aplikací Office na všech svých zařízeních.

Zjednodušte nasazení
a správu.

S moderními zařízeními můžete své týmy snadno a rychle připravit k práci bez ohledu na to, kde se nacházejí. Windows Autopilot(5) zjednodušuje nasazení a nastavení moderních zařízení s minimální potřebou zásahu IT oddělení a zřizování je tak záležitostí dnů namísto týdnů.(6)
Noví zaměstnanci mohou své počítače nastavit a začít používat již během několika sekund. Moderní zařízení postavená na platformě Intel vPro® nabízejí vynikající možnosti správy zařízení, se kterými může IT oddělení počítače vzdáleně spravovat a opravovat, i když je zařízení vypnuté nebo odpojené. Celý proces je tak jednodušší a méně nákladný.

Moderní zařízení si zaslouží moderní řešení – upgradujte své nástroje pro zvýšení produktivity.

Nyní je čas se zamyslet nad tím, které nástroje pro zvýšení produktivity se budou nejlépe hodit k nejbližšímu upgradu vašich počítačů – zda to bude jednorázový nákup (Office 2019 pro domácnosti a podnikatele) nebo předplatné Microsoft 365.

NEJVÝHODNĚJŠÍ NABÍDKA

Microsoft 365
Business
Standard

Prémiové aplikace Office*

Word

Excel

PowerPoint

Outlook

Access2
(pouze PC)

Publisher2
(pouze PC)

Další výhody

Microsoft Teams

OneDrive
1 TB

OneNote3

Exchange

Bookings

Outlook
Customer
Manager

SharePoint

Prémiová verze aplikace Teams, která je součástí Microsoft 365 Business Standard, nabízí funkci záznamu schůzek, telefonní hovory, hlasovou konferenci, 1TB úložiště pro soubory uživatele a mnoho dalších výhod. Jednorázový nákup pro jedno zařízení, funguje v systémech Mac, iOS a Android, technická podpora.

Aplikace Office*

Word

Excel

PowerPoint

Outlook

Bezplatná verze Microsoft Teams nabízí například bezplatnou aplikaci pro chat a vyhledávání, plánování schůzek, 2GB úložiště pro souboru uživatele a přístup pro hosty. K Teams se můžete bezplatně přihlásit zde. Předplatné na jeden rok pro jednu osobu, funguje v systémech Windows, Mac, iOS a Android, nepřetržitá technická podpora (přes chat nebo po telefonu).

* Pouze na PC. Další informace (včetně seznamu kompatibilních zařízení) získáte na stránce office.com/information
† Funkce aplikace OneNote se na jednotlivých platformách liší. https://aka.ms/onenote-office2019-faq
‡ Dostupnost aplikací se liší podle zařízení/jazyka.

Informace o kompatibilních verzích Windows 10 a MacOS a další požadavky na systém jsou dostupné na stránce office.com/systemrequirements.


Pozitivní dopad díky recyklaci

Společnost Microsoft uplatňuje zásady a postupy na ochranu životního prostředí a tím i na ochranu bezpečí a zdraví svých zaměstnanců, zákazníků a veřejnosti. Společnost Microsoft ctí svůj závazek ekologické udržitelnosti a ve spolupráci s průmyslovými skupinami a nevládními organizacemi vytváří postupy ekologické odpovědnosti pro vytváření udržitelných produktů. Společnost Microsoft za rok 2018 recyklovala více než 1,7 milionu kilogramů elektronického odpadu, který by jinak skončil na skládkách. Microsoft se neustále snaží zlepšovat své ekologické
snahy a spolupracovat se zúčastněnými stranami v otázkách našich cílů. Pokud byste vy nebo vaše organizace měli zájem přispět k ekologickým iniciativám společnosti Microsoft recyklací starého hardwaru, navštivte prosím webové stránky svého výrobce OEM, kde se dozvíte více.
Další informace o závazku společnosti Microsoft k recyklaci získáte na našich webových stránkách https://www.microsoft.com/en-us/legal/compliance/recycling.


Společnost Intel se také zavázala budovat udržitelnější svět prostřednictvím své strategie RISE. Cílem strategie RISE je vytvořit zodpovědnější, inkluzivnější a udržitelnější svět za pomoci technologie a kolektivních činností. Společnost Intel uplatňuje zásady zodpovědného obchodního jednání celosvětově ve všech svých výrobních procesech, hodnotových řetězcích i za jejich hranicemi. Prostřednictvím strategie RISE chce společnost Intel vytvářet různorodější a inkluzivnější pracoviště a rozvíjet příležitosti zevnitř. Společnost Intel svým zaměstnancům a zákazníkům umožňuje a usnadňuje budování udržitelnějšího světa a redukovat uhlíkovou stopu. Další informace o strategii RISE společnosti Intel získáte na jejích webových stránkách: https://www.intel.com/content/www/us/en/corporate-responsibility/2030-goals.html.

Vytisknout
P-DC1-WEB08
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací