AlzaPlus+ slevy - Péče o vousy

AlzaPlus+ slevy

Parádní slevy máte na dosah. Stačí mít aktivní členství AlzaPlus+ 🤩

  • Termín konání akce: 22. 9. do 4. 10. 2026.
  • Kompletní podmínky kampaně najdete zde.
Pokračovat
Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.
20 položek
4,6 89×
Hlídat dostupnost nebo cenu
BULLDOG Beard Oil 30 ml
Olej na vousy - dodávající lesk, hydratační a změkčující, vegan, bez parabenů a bez silikonů, citrusová a dřevitá vůně, pro všechny typy pleti, s kapátkem, objem 30 ml - 597 Kč/100 ml
  179,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: KSMU0383
4,8 81×
Hlídat dostupnost nebo cenu
KING C. GILLETTE Beard Wash 350 ml
Čisticí gel - mycí emulze na vousy a obličej, obsahuje kokosovou vodu, arganový a avokádový olej, mentol, bohatá pěna, jemně myje a zklidňuje - 57 Kč/100 ml
  199,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HOL482
4,7 80×
Hlídat dostupnost nebo cenu
KING C. GILLETTE Beard Balm 100 ml
Balzám na vousy - fixační, hydratační a posilňující, bez parabenů, dřevitá a kořeněná vůně, pro všechny typy pleti, obsahuje bambucké máslo, kokosový olej a včelí vosk, objem 100 ml - 199 Kč/100 ml
  199,-
Skladem 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HOL481
4,7 74×
Hlídat dostupnost nebo cenu
BULLDOG Beard Balm 75 ml
Balzám na vousy - dodávající lesk, hydratační, proti svědění pokožky, proti třepení, vyživující, zklidňující a změkčující, vegan, bez parabenů a bez silikonů, citrusová vůně, pro normální pleť, obsahuje esenciální oleje, objem 75 ml - 265 Kč/100 ml
  199,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: KSMU0384
4,7 42×
Hlídat dostupnost nebo cenu
BULLDOG Beard Shampoo and Conditioner 2v1 200 ml
Šampon na vousy - hydratační, pro normální pleť, svěží vůně - 90 Kč/100 ml
  179,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: KSMU0385
4,9 8×
Hlídat dostupnost nebo cenu
YVES ROCHER Balzám po holení 100 ml
Balzám po holení - hydratační a zklidňující účinek, pro normální pleť, objem 100 ml - 329 Kč/100 ml
  329,-
Skladem 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: KSPL5263
Hlídat dostupnost nebo cenu
CREMO Palo Santo Oil 30 ml
Olej na vousy - hydratační, vyživující a změkčující, bez parfemace, pro všechny typy pleti, obsahuje kokosový olej, s kapátkem, objem 30 ml - 1 430 Kč/100 ml
  429,-
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HOL1125
4,6 355×
Hlídat dostupnost nebo cenu
Philips Series 9000 HC9450/15 + 3 roky záruka po registraci
Zastřihovač - na vlasy, pánský, displej a nastavitelná délka střihu, 3 nástavce, materiál čepelí titan, min. délka střihu 0,5 mm, max. délka střihu 42 mm, na akumulátor, , dotykové ovládání
  2 599,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: EAT6009f
4,6 97×
Hlídat dostupnost nebo cenu
Siguro HR-T580S UltraTrim 15v1
Zastřihovač - na vlasy, vousy, tělo, uši a nos, pánský, 7 délek střihu (1–19 mm), 5 vyměnitelných hlavic + 10 různých nástavců, hlavice na tělo s dvojitou čepelí, holicí strojek, čepele z nerezové oceli, voděodolný (IPX7), displej, výdrž až 180 minut, odlehčený a ergonomický design, snadné čištění, lahvička s olejem, čisticí kartáček, nabíjecí kabel (1 m), cestovní taštička, hmotnost 223 g, 3 roky záruka
Super cena 999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SGR_HR_T580S
4,5 61×
Hlídat dostupnost nebo cenu
Philips Series 7000 17v1 MG7941/15 + 3 roky záruka po registraci
Zastřihovač - na vlasy, vousy, intimní partie a nos/uši, pánský, rychlé nabíjení, indikátor stavu baterie, samoostřicí čepele, nastavitelná délka střihu a multifunkční, 17 nástavců, materiál čepelí ocel, min. délka střihu 0,5 mm, max. délka střihu 16 mm, na akumulátor
  2 199,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PHIZA950
4,7 67×
Hlídat dostupnost nebo cenu
Siguro HR-T380S EasyTrim 5v1
Zastřihovač - na vlasy a vousy, tělo, pánský, 2 rychlosti, 5 délek střihu (1–12 mm), 4 nacvakávací nástavce, čepele z nerezové oceli, voděodolný (IPX7), displej, výdrž až 220 minut, odlehčený a ergonomický design, snadné čištění, nabíjecí stojánek, lahvička s olejem, čisticí kartáček, nabíjecí kabel (1 m), cestovní taštička, hmotnost 193 g, záruka 3 roky
Super cena 599,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SGR_HR_T380S
4,4 138×
Hlídat dostupnost nebo cenu
GILLETTE Intimate i5 zastřihovač na intimní partie a tělo
Zastřihovač - na intimní partie, pánský, nastavitelná délka střihu, 3 nástavce, min. délka střihu 1 mm, max. délka střihu 11 mm, síťové napájení, ovládání pomocí tlačítek
  999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HOL1107
4,4 138×
Hlídat dostupnost nebo cenu
GILLETTE Intimate i3 zastřihovač na intimní partie a tělo
Zastřihovač - na intimní partie, pánský, indikátor napájení, rychlé nabíjení a nastavitelná délka střihu, 1 nástavec, min. délka střihu 1 mm, síťové napájení, ovládání pomocí tlačítek
  898,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HOL1225
4,9 31×
Hlídat dostupnost nebo cenu
KING C. GILLETTE Beard Trimmer PRO
Zastřihovač - na vousy, pánský, nastavitelná délka střihu, 2 nástavce, min. délka střihu 0,5 mm, max. délka střihu 20 mm, síťové napájení, na baterie, ovládání pomocí otočného voliče
  1 099,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HOL1112
4,0 20×
Hlídat dostupnost nebo cenu
Rohnson R-1022 14v1
Zastřihovač - na vlasy, vousy a nos/uši, pánský, displej, rychlé nabíjení, indikátor stavu baterie, nastavitelná délka střihu a multifunkční, 14 nástavců, materiál čepelí ocel, min. délka střihu 1 mm, max. délka střihu 16 mm, síťové napájení, na akumulátor, ovládání pomocí tlačítek
  799,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ROHZA42
3,5 2×
Hlídat dostupnost nebo cenu
Babyliss PRO FXONE BLACK FX899MBE
Zastřihovač - na vlasy, profesionální, pro muže i ženy, rychlé nabíjení, indikátor stavu baterie a nastavitelná délka střihu, 8 nástavců, materiál čepelí titan, max. délka střihu 19 mm, na baterie (součástí balení), ovládání pomocí tlačítek
  4 399,-
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABZA394
3,5 2×
Hlídat dostupnost nebo cenu
CREMO Beard Brush
Kartáč na vousy - materiál těla dřevo, hnědá barva
Super cena 339,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HOL1127
2,7 3×
Hlídat dostupnost nebo cenu
BABYLISS PRO FX7870RBPE
Zastřihovač - na vlasy a vousy, profesionální, pro muže i ženy, protiskluzová rukojeť a nastavitelná délka střihu, materiál čepelí titan, max. délka střihu 0,5 mm, síťové napájení, na akumulátor, ovládání pomocí tlačítek
  3 166,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABzst64
4,5 61×
Hlídat dostupnost nebo cenu
Philips Series 7000 17v1 MG7941/15
Zastřihovač - na vlasy, vousy, intimní partie a nos/uši, pánský, rychlé nabíjení, indikátor stavu baterie, samoostřicí čepele, nastavitelná délka střihu a multifunkční, 17 nástavců, materiál čepelí ocel, min. délka střihu 0,5 mm, max. délka střihu 16 mm, na akumulátor
  2 179,-
Rozbaleno - skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PHIZA950
4,7 1 268×
Hlídat dostupnost nebo cenu
Philips OneBlade Pro 360 na tvář a tělo QP6652/61 + 3 roky záruka po registraci
Zastřihovač - na vousy a intimní partie, pánský, displej, indikátor stavu baterie, nastavitelná délka střihu a multifunkční, 3 nástavce, materiál čepelí ocel, min. délka střihu 1 mm, max. délka střihu 10 mm, síťové napájení, na akumulátor, ovládání pomocí tlačítek
  2 799,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: PHIZA98

AlzaPlus+ slevy - Péče o vousy - články

vousyANGRY BEARDS: podpořte růst vousů s vytuněným Dopingem 2.0 Značka Angry Beards neustále vylepšuje složení své kosmetiky, a to na základě zkušeností a poznatků zákazníků. Došlo i na Beard Doping pro podporu růstu vousů – přípravek pomáhající chlapům z jemných vousků vykřesat tvrdé hřebíky. V engrybírdí laboratoři nedávno vznikla...
L’Oréal Paris Men Expert představuje nové řady pánské kosmetiky pro péči o pleť a vousy. Zpomalte čas s produkty Power Age, rozjasněte a hydratujte pleť s přípravky z řady Hydra Energetic a dopřejte vašim vousům profesionální péči s krémy, oleji a emulzemi Barber Club.
Víte, jak pečovat o plnovous, knír, bradku nebo několikadenní strniště, a pro který ze stylu vousů se rozhodnout? Po přečtení tohoto článku budete mít jasno. Dozvíte se, podle čeho se při výběru řídit a jaké kosmetické přípravky promění váš nezkrotný porost...
Zeptali jsme se, jak o sebe pečuje ajťák Pryč jsou časy, kdy označení ajťák znamenalo bledého, vytáhlého klučinu s kruhy pod očima a mastnými vlasy. Moderní muž se stejně tak dobře vyzná v náročné práci za monitorem, jako v otázkách osobní hygieny. Nevěříte? Přečtěte si, co nám k tomu má co říci takový typický...
Seznamte se s revolucí v holení vousů. S novým zastřihovačem Philips OneBlade vaše vousy zastřihnete, vytvarujete či oholíte během dvou minut, a to bez pěny a pořezání. Jak vám ještě pomocí unikátních technologií usnadní péči o vaše strniště?