Select the item on the page that has the error

Take advantage of free shipping! Add the code ZAPLATIMONLINE in your shopping cart for orders over 2000CZK without VAT.

Nesem vám 15 000 Kč Křišťálová lupa

Articles in the category Cosmetics for Kids

Catalogue
Těhotenství týden po týdnu: 15. týden

Těhotenství týden po týdnu: 15. týden

Dozvíte se, jaké novinky si pro vás připravil 15. týden těhotenství i jak postoupil vývoj vašeho miminka. Zaměříme se na správné držení těla v těhotenství a poradíme vám, jaká fyzická aktivita je vhodná pro 2. trimestr. Na závěr vám doporučíme navštívit obchody s těhotenskou módou, abyste se i v těhotenství cítila stylově a trendy.

Read more
Těhotenství týden po týdnu: 14. týden

Těhotenství týden po týdnu: 14. týden

Čtrnáctý týden těhotenství je počátkem druhého trimestru, který většina maminek hodnotí jako nejkrásnější těhotenské období. Klasické těhotenské nepříjemnosti charakteristické pro první tři měsíce těhotenství postupně vymizely a bříško vás zatím ještě neomezuje při vašich oblíbených aktivitách. Vaše miminko už má plně vyvinuty nejdůležitější orgány, které se ujímají vlastní činnosti, a začíná procvičovat své mimické svaly v obličeji. Jaká doporučení přinášíme pro 14. týden těhotenství?

Read more
Těhotenství týden po týdnu: 13. týden

Těhotenství týden po týdnu: 13. týden

Třináctý týden těhotenství znamená pro budoucí maminku krásné období, ve kterém jako mávnutím kouzelného proutku mizí počáteční těhotenské potíže a nastává harmonický čas těšení a plánování. Miminku velikosti švestky už začínají samostatně pracovat některé důležité orgány a jeho tvář získává reálnou podobu malého človíčka. Co dalšího přináší 13. týden těhotenství? 

Read more
Těhotenství týden po týdnu: 12. týden

Těhotenství týden po týdnu: 12. týden

Dvanáctý týden těhotenství konečně přináší budoucím maminkám úlevu od těhotenských nevolností a také již můžete pomalu hodit za hlavu obavy z rizik a komplikací, které bohužel občas v prvním trimestru těhotenství ukončí. Ačkoliv je váš drobeček velký asi jako plod kiwi, vyklenuté bříško už nelze přehlédnout a jistě máte i problém dopnout své oblíbené džíny. Čeká vás důležitý okamžik prvotrimestrálního screeningu, na kterém už možná zjistíte, zda čekáte holčičku nebo chlapečka. Co dalšího 12. týden těhotenství přináší? 

Read more
Plenková dermatitida: Jak léčit opruzeniny u dětí?

Plenková dermatitida: Jak léčit opruzeniny u dětí?

Opruzeniny u dětí a plenková dermatitida jsou častým problémem, který musí maminky řešit. Jedná se o bolestivé a nepříjemné onemocnění kůže, které se musí ihned léčit. Léčbu opruzenin naštěstí ve většině případů zvládnete doma. Stačí vědět jak na to a zahájit ji co nejdříve. Jak vypadá opruzenina, co je to plenková dermatitida a jak léčit opruzeniny u dětí i dospělých? Rady a tipy, co pomáhá na opruzeniny a jak opruzeninám předcházet se dovíte v našem článku.

Read more
Co jíst a nejíst při kojení

Co jíst a nejíst při kojení

V našem článku jsme se zaměřili na jídelníček pro kojící matky. Co vařit při kojení, aby se cítila dobře maminka i miminko? Objasnili jsme si vhodné potraviny při kojení, čemu se vyhnout při kojení a také co nadýmá při kojení. Jak je na tom třeba čokoláda a kojení? Je jogurt pro kojence vhodný? Jaký je vzorový jídelníček pro kojící matky? S naším přehledem potravin si snadno sestavíte vhodný jídelníček při kojení.

Read more
Těhotenství týden po týdnu: 11. týden

Těhotenství týden po týdnu: 11. týden

Jedenáctý týden těhotenství vám může přinést jedinečný zážitek v těhotenské poradně, kde možná poprvé uslyšíte tlukot srdíčka vašeho miminka. Bříško se vám pomalu začíná zvětšovat a asi si budete muset častěji odskočit na toaletu. Vašemu děťátku se v tomto období tvoří hlavně opěrná soustava a dozrávají důležité vnitřní orgány. Přečtěte si o 11. týdnu těhotenství, důležitosti dodržování pitného režimu i o tom, jak si při cestování v těhotenství v autě zajistíte vlastní pohodlí s ohledem na bezpečnost vašeho miminka.

Read more
Těhotenství týden po týdnu: 10. týden

Těhotenství týden po týdnu: 10. týden

Desátý týden těhotenství je období, ve kterém můžete zaznamenat častější návaly horka a pocení související se zvýšenou tepovou frekvencí. Pokračuje vývoj vašeho miminka, jehož tvářička začíná získávat reálnou podobu, startuje vývoj pohlavních orgánů, dotváří se končetiny. V našem článku věnovanému 10. týdnu těhotenství se dozvíte, jaké potraviny jsou vhodné jíst pro dostatečný příjem železa, jaká povolání jsou pro těhotnou ženu riziková i další důležité informace pro 10. týden těhotenství. 

Read more
Těhotenství týden po týdnu: 9. týden

Těhotenství týden po týdnu: 9. týden

Devátý týden těhotenství je období, ve kterém na sobě zaznamenáte růst prsou. Ty se stávají citlivějšími a někdy až bolestivými na dotek. Nastává doba k pravidelné péči vhodnými přípravky, neboť strie na prsou se mohou tvořit i v raném stadiu těhotenství. Společně s pokračujícím vývojem vašeho miminka vzniká také důležitý orgán placenta, přes kterou od vás bude plod přijímat veškeré živiny. Poradíme vám, jaké cvičení pro těhotné je podle odborníků ideální a jaké aktivitě je lepší se raději vyhnout i další zajímavosti pro 9. týden těhotenství. 

Read more
Těhotenství týden po týdnu: 8. týden

Těhotenství týden po týdnu: 8. týden

Osmý týden těhotenství znamená pro budoucí maminku období, ve kterém si může sama povšimnout nepatrných změn, kterými začíná procházet její tělo. U miminka dochází k přechodové fázi, takže z původního zárodku – embrya vzniká již plnohodnotný plod, kterému se postupně začíná formovat obličej a tvarují se mu končetiny. V tomto díle našeho průvodce se detailně zaměříme na vitamíny důležité pro správný vývoj plodu, které by budoucí maminka měla přijímat jednak jako součást pestré stravy, jednak ještě individuálně doplňovat. Zmíníme také nepříjemné těhotenské nevolnosti a poradíme vám, jak se s nimi co nejlépe vypořádáte.

Read more
Weleda – krása a zdraví z přírody

Weleda – krása a zdraví z přírody

Weleda představuje značku té nejkvalitnější přírodní a bio kosmetiky. Od doby svého vzniku v roce 1921 se vypracovala na celosvětově největšího výrobce čistě přírodní bio kosmetiky a přírodních léčiv a její produkty se mohou pochlubit certifikací NATRUE. V sortimentu Weleda naleznete kompletní péči o pokožku celého těla, a to od tělové a vlasové kosmetiky přes deodoranty až po balzámy na rty..

Read more
Otestováno maminkami: dětská kosmetika Ziaja Baby

Otestováno maminkami: dětská kosmetika Ziaja Baby

Produkty od Ziaja sama zrovna používám a mám je opravdu v oblibě. Bude tomu tak i u dětských produktů? Ziaja Baby nabízí mycí produkty, jako je sprchový gel, šampon, pěna, ale také zklidňující krém. Všechny jsem pro vás spolu s dcerkou otestovala.

Read more
Těhotenství týden po týdnu: 7. týden

Těhotenství týden po týdnu: 7. týden

Na vás to ještě není vidět, ale uvnitř vašeho těla se odehrávají velké věci. Embryo v děloze už pomalu získává lidskou podobu, ale než se z něj vyvine malý človíček, ještě chvíli potrvá. V 7. týdnu těhotenství je velikost plodu přibližně 8 mm a především jeho mozek zažívá rychlý vývoj. Vy se možná necítíte nejlíp, ale když uvidíte svoje miminko na ultrazvuku a uslyšíte tlukot jeho srdíčka, určitě vás to dojme. První trimestr je z hlediska vývoje plodu zásadní, a proto je důležité ohlídat si také to, co jíte. V 7. dílu Těhotenství týden po týdnu vám mimo jiné poradíme, co jíst v těhotenství a jak se vyhnout nebezpečí jménem listerióza.

Read more
Těhotenství týden po týdnu: 6. týden

Těhotenství týden po týdnu: 6. týden

Šestý týden těhotenství se může nést ve znamení ranních nevolností a výkyvů nálad. Vývoj plodu ve vašem bříšku ale pokračuje dál a vy byste měla brát na sebe a potřeby svého těla velký ohled. Platí to i v zaměstnání, pokud je práce, kterou děláte, náročná nebo pro těhotenství nebezpečná. V našem dalším dílu Těhotenství týden po týdnu vám poradíme, jaké máte možnosti v práci, co 6. týden těhotenství obnáší a co vám může ulevit od nevolnosti. Určitě vás také zajímá, jaký pokrok udělalo embryo během dalšího týdne a jak je s vitamíny v těhotenství.

Read more
Těhotenství týden po týdnu: 5. týden

Těhotenství týden po týdnu: 5. týden

V našem cyklu Těhotenství týden po týdnu jsme se přenesli již do začátku druhého měsíce. Pokud jste dosud ještě nevěděla, že jste těhotná, první příznaky těhotenství jako jsou vynechaná menstruace, bolavá prsa či bolest břicha vám tohle možná napoví. V 5. týdnu těhotenství je přítomnost zárodku, resp. jeho gestační váček již viditelný i ultrazvukem a vy se tak můžete radovat z malé černé tečky, kterou vám gynekolog ukáže na obrazovce. Pojďte si přečíst, jak z malého zárodku vzniká nový život a jaké rady a tipy máme pro nastávající maminku.  

Read more
Otestováno maminkami: přírodní péče o miminko s prémiovou kosmetikou Onclé

Otestováno maminkami: přírodní péče o miminko s prémiovou kosmetikou Onclé

Na trhu je velké množství kosmetiky pro děti. A tak výběr není jednoduchý. Na radu kamarádky jsem tedy vyzkoušela českou přírodní kosmetiku Onclé, konkrétně čisticí ubrousky, olejíček, mycí mléko a ochranný tělový balzám. Jak se mě i Honzíkovi kosmetika Onclé osvědčila?

Read more
Těhotenství týden po týdnu: 2. týden

Těhotenství týden po týdnu: 2. týden

Plánujete miminko? Pak vás určitě bude zajímat, jak a od kdy se těhotenství počítá a co se s vaším tělem děje ve 2. týdnu těhotenství. Na první příznaky těhotenství je ve druhém týdnu těhotenství ještě příliš brzy, protože ve vašem těle nejspíš právě probíhá ovulace, při níž dojde k oplodnění. Podívejte se do našeho seriálu Těhotenství týden po týdnu a zjistěte více!

Read more
Těhotenství týden po týdnu: 1. týden

Těhotenství týden po týdnu: 1. týden

Pokud čekáte vaše první miminko, může vám těhotenská matematika dát trochu zabrat. Počty jsou jednoduché, ale už ne příliš logické, proto je dobré si hned na počátku těhotenství ujasnit, jak se vlastně jednotlivé týdny těhotenství počítají. Také zjistíte, jaké jsou první příznaky těhotenství a co 1. týden po oplodnění očekávat.

Read more
Otestováno maminkami: Dětská kosmetika Linteo Baby s BIO měsíčkem lékařským

Otestováno maminkami: Dětská kosmetika Linteo Baby s BIO měsíčkem lékařským

Když se sjednotí vůně maminky a miminka, vytvoří se ještě bezpečnější pouto, které miminko krásně uklidňuje. Přesně tak funguje česká kosmetika Linteo Baby. Nejen, že propojuje tyto dvě bytosti, ale zároveň o ně pečuje. Moc se mi tato filozofie zalíbila, a proto jsem se rozhodla vyzkoušet schopnosti produktů Linteo Baby s BIO měsíčkem lékařským. Přečtěte si mou recenzi, ve které se dozvíte, zda u nás doma tato kosmetika uspěla.

Read more
Otestováno maminkami: krémová tableta na mytí BABY DOVE Rich Moisture

Otestováno maminkami: krémová tableta na mytí BABY DOVE Rich Moisture

V dětské řadě Baby Dove mě lákalo vyzkoušet tuhé mýdlo s novou recepturou. Dříve jsem dětská mýdla běžně používala, pak jsem ale přešla výhradně na dětské mycí gely, protože mi více vyhovovaly. Je mýdlo v tuhé podobě opravdu tak vylepšené, že bych se k němu byla ochotná po vyzkoušení vrátit?

Read more
Try new Alza Premium My Alza Log In About Shopping
WEB2
We will call you and advise you professionally
+420 225 340 120
Order inquiry
Question about the product
Please enter your telephone:
Call me