Select the item on the page that has the error

Our stores are open for pick up your orders. Shop safely from home or try our AlzaBoxes. Claims & returns accepted as usual.

Rychlé dárky do obálky Back in Shape

Mlha nad Shadow Sands: Co se skrývá v krimi od Roberta Bryndzy?

Catalogue

Další napínavý případ Kate Marshallové a jejího asistenta Tristana Harpera nás zavede do Shadow Sands, vodní nádrže, která se jednomu mladíkovi stane osudnou. Tragická nehoda, jak si myslí policie? O tom panuje čím dál více pochybností, přibývá záhad i zmizení a na kraj padá pořádně hustá mlha…

Pokračování knihy Kanibal z Nine Elms z roku 2019 vrhne bývalou policistku a profesorku Kate Marshallovou do víru dění, když při potápění v nádrži jen kousek od svého vlastního domu narazí na tělo dospívajícího chlapce. Jakkoli si bývalá soukromá vyšetřovatelka drží od případu odstup, nemůže nevyslyšet naléhání chlapcovy matky, zvlášť po nových zjištěních a řadě pochybností. Jak se může utopit plavec nominovaný dokonce na olympijské hry? Proč je jeho pitva podezřelá a zranění nedávají smysl?

Kniha


Žádost o pomoc vyslyší asistent Tristan Harper z předchozího případu, který málem skončil tragicky, z případu napodobitele Kanibala z Nine Elms. Ten navíc zjišťuje, že je do nové záhady nepříjemně zapleten a sám má co vysvětlovat, když se ocitá na záznamech z kamer poblíž domu náhle pohřešované profesorky. Vše obestírají mýty a legendy o místním kraji, majitelé nádrží a okolních pozemků nevychází pátrání dvakrát vstříc a čas kvapí, zmizelé profesorce může jít o život.

Případ utopený v nádrži Shadow Sands staví oběma aktérům do cesty nejen neprostupnou mlhu, která padla na celý kraj a dovede dokonale zmást, ale i řadu dalších komplikací a otázek, včetně té zásadní – co všechno může hustá mlha skrývat? Thriller s bravurní kriminální zápletkou je protkán řadou vedlejších cestiček a nečekaných momentů, čtenáře seznámí ještě hlouběji s oblíbenými postavami Kate a jejího asistenta Tristana a vygraduje v konec, který by málokdo čekal.


-15% 399,-
339,- excl.VAT 308,-
Buy
In stock > 10 pcs
Can be delivered: now in 7 stores
Order Code: FKP0344198
Mlha nad Shadow Sands
Elektronická kniha

339,-
Buy
Available for reading
Order Code: EK35773
0
Print
Try new Alza Premium My Alza Log In For organizations About Shopping
WEB3
We will call you and advise you professionally
+420 225 340 120
Order inquiry
Question about the product
Please enter your telephone:
Call me