Select the item on the page that has the error

Take advantage of free shipping! Add the code PLATIMONLINE in your shopping cart for orders over 1000CZK without VAT.

Masakr cen Samsung výročí 50 let

Pečící trouby Miele

0
MIELE logo
Vestavné trouby MIELE

Hlavní přednosti vestavných trub Miele

Klimatické pečení

Vyšší vlhkost pro dokonalé výsledky. Více vlhkosti uvnitř trouby zajistí skvělé podmínky pro správné upečení masa i pečiva. Maso získá v troubách Miele křupavou krustu a pečivo bude nadýchané a vláčné jako z pekárny.

Bezdrátový pokrmový teploměr

Abyste měli pečení pod kontrolou. Bezdrátový pokrmový teploměr změří vnitřní teplotu připravovaného jídla a ukáže vám, kolik času zbývá do konce pečení. Pokrmový teploměr budete mít navíc vždy po ruce ve dvířkách trouby.

Speciální využití

Možnost nastavení přesné teploty a vlhkosti vám umožní nechat v troubách Miele kynout těsto, nebo sušit ovoce. Individuální přizpůsobení podmínek pečení přinese vždy vynikající výsledky.

Zobrazit další důvody

Pokrmový teploměr

Pomocí pokrmového teploměru s kabelem získáte podrobný přehled při pečení masa, ryb či drůbeže. Snadno s ním změříte vnitřní teplotu pokrmu a zjistíte hodnotu zbývajícího času pečení.

Funkce Crisp

Pro přípravu křupavých hranolek a kroket aktivujte funkci Crisp, která v ohřevném prostoru vytvoří ideální suché klima. Docílíte tak vynikající přílohy na povrchu křupavé a uvnitř krásně měkké.

Elektronická regulace teploty

Pro dokonale přesné nastavení teploty. Elektronická kontrola teploty zajistí při přípravě pokrmu minimální teplotní odchylky. Elektronickou regulaci teploty skvěle využijete při grilování masa nebo i přípravě jogurtu.

Systém chlazení přístroje a čelní stěny

Díky kvalitní vícevrstvé izolaci dvířek a stálému ochlazování okolního nábytku trouby i její čelní stěny je při pečení zachována nejvyšší bezpečnost. Rukojeti a venkovní části trouby zůstávají příjemně vlažné, a vám tak nikdy nehrozí popálení.

Bezpečnostní funkce

Pečící trouby Miele jsou vybaveny funkcí automatického vypnutí a funkcí zablokování trouby. Nemusíte se tak obávat katastrofy při nevypnutí trouby, ani zprovoznění trouby dítětem. Trouba Miele vás zkrátka vždy ochrání před nebezpečím.

Energetická účinnost

Trouby Miele jsou energeticky úsporné a šetrné k životnímu prostředí, čímž také šetří váš rozpočet. Pečící trouby Miele navíc šetří o 10 % více energie než jiné trouby na hraniční hodnotě třídy energetické účinnosti A (1).

Využití zbytkového tepla

Lepší energetické účinnosti dosáhnete nastavením doby pečení či použitím pokrmového teploměru. Předčasným vypnutím trouby ušetříte teplo i energii a připravované jídlo se dopeče díky působení zbytkového tepla.

Výsuvné pojezdy FlexiClip

Pohodlné a bezpečné vytahování pečících plechů a roštů vám zajistí praktické výsuvné pojezdy trub Miele. Výsuvné pojezdy vám umožní manipulaci v každé úrovni a zajištění v libovolné poloze.

Automatické programy

Za pomoci automatických pečících programů připravíte desítky rozmanitých pokrmů nejrůznějších světových kuchyní. Využít můžete například individuální nastavení stupně propečení nebo funkci pečení při nízkých teplotách.

Vlastní programy

Pečící trouby Miele nabízí možnost vytvoření až 20 vlastních programů, které lze ukládat do paměti pro příští přípravu pokrmů. Je možné nastavovat způsob provozu, teplotu nebo délku přípravy. O vynikající výsledek se už program postará sám.

Individuální nastavení

Přístroj si kdykoliv můžete přizpůsobit dle vlastních představ. Lze měnit například jazyk ovládacího prostředí, jas displeje či akustické signály.

Časové funkce

Pečící trouby Miele poskytují mnoho časových funkcí, jako jsou kuchyňský budík, nastavení zapnutí a ukončení pečení nebo funkci programování délky přípravy. Váš pokrm tak bude vždy připraven přesně v dobu, kdy jej očekáváte.

Funkce Touch2Open

Využijte funkci Touch2Open pečících trub Miele, která vám umožní otevírat dvířka bez použití rukojeti pouhým stisknutím tlačítka. Dvířka se automaticky otevřou do úhlu 90°, a přitom nechají vaše ruce volné.

Systém SoftOpen

Po stisknutí tlačítka pro automatické otevření dvířek se systém SoftOpen postará o pomalé a plynulé otevírání až do úhlu 90° a měkké odpružení v koncové poloze.

Odolný povrch CleanSteel

Nerezové přístroje Miele se chlubí vysoce kvalitním povrchem CleanSteel, který zajišťuje snadnou údržbu a omývání vnějších kovových částí trouby, a navíc zabraňuje vzniku otisků prstů na ovládacím panelu.

Samočisticí katalytický smalt

Úprava PerfectClean pečících trub Miele je opatřena systémem katalytického čištění špatně dostupné zadní stěny. Mastnota a další nečistoty jsou odstraňovány už během pečení, a vy tak nebudete muset zadní stěnu nikdy pracně drhnout.

Katalyzátor AirClean

Prvek AirClean odstraňuje z unikající páry tuky a pachy, a zabraňuje tak tvoření mastných skvrn na stěnách a nábytku. Katalyzátor AirClean navíc eliminuje nežádoucí pachy a vypouští do vaší kuchyně jen čistý vzduch.

Pyrolýza

Pomocí extrémních teplot dochází k samočištění ohřevného prostoru, pečícího plechu i roštu. Pyrolýza sice spotřebuje více energie, ale zato vám ušetří namáhavou práci s čištěním usazenin a připálenin.

PerfectClean

Povrchová úprava PerfectClean ohřevných prostor, plechů a roštů má výjimečné nepřilnavé vlastnosti, a zabraňuje tak vzniku velkých nečistot. Po pečení bohatě postačí náčiní a útroby trouby přetřít houbičkou.

Dvířka CleanGlass

Dokonale plochá a hladká vnitřní strana dvířek pečících trub Miele umožňuje velice snadné čištění a díky kvalitnímu a pevnému zpracování ji lze použít také pro odkládání nádobí a jiného kuchyňského náčiní.

Was this information useful?
This form is for collecting Feedback Only. If you have any other inquiries, please our Customer Care team here.
Is something missing or displayed incorrectly? Let us know your suggestions so we can improve the website and customer experience.
7 Results
MIELE H2267- 1BP EDST
Trouba vestavná, A+, 76l, 5 úrovní pro zasunutí, displej EasyControl, přesná regulace teploty, pečicí prostor s úpravou pro pyrolýzu, 8 provozních způsobů, vlažná čelní stěna, univerzální plech, pečicí plech, rošt, postranní mřížky a FlexiClip

26 990,- excl.VAT 22 306,-
Buy
Ordered on request within 5 days
Order Code: Mie428
MIELE H2265- 1B EDST
Trouba vestavná, A+, 76l, 5 úrovní pro zasunutí, displej EasyControl, přesná regulace teploty, pečicí prostor s úpravou PerfectClean, 8 provozních způsobů, vlažná čelní stěna, univerzální plech, rošt a postranní mřížky

14 990,- excl.VAT 12 388,-
Buy
Ordered on request within 5 days
Order Code: Mie425
MIELE H2860B EDST
Trouba vestavná, A+, 76l, 5 úrovní pro zasunutí, displej EasyControl, přesná regulace teploty, pečicí prostor s úpravou PerfectClean, 8 provozních způsobů, vlažná čelní stěna, SoftOpen, SoftClose, univerzální plech, pečicí plech, rošt, postranní mřížky a FlexiClip

22 990,- excl.VAT 19 000,-
Buy
Ordered on request within 5 days
Order Code: Mie429
MIELE H2267- 1B EDST - Trouba
A+
New
MIELE H2267- 1B EDST
Trouba vestavná, A+, 76l, 5 úrovní pro zasunutí, displej EasyControl, přesná regulace teploty, pečicí prostor s úpravou PerfectClean, 8 provozních způsobů, vlažná čelní stěna, univerzální plech, pečicí plech, rošt, postranní mřížky a FlexiClip

19 990,- excl.VAT 16 521,-
Buy
Ordered on request within 5 days
Order Code: Mie427
MIELE H2265- 1BP EDST
Trouba vestavná, A+, 76l, 5 úrovní pro zasunutí, displej EasyControl, přesná regulace teploty, pečicí prostor s úpravou pro pyrolýzu, 8 provozních způsobů, vlažná čelní stěna, univerzální plech, rošt a postranní mřížky

21 990,- excl.VAT 18 174,-
Buy
Ordered on request within 5 days
Order Code: Mie426
MIELE H7140BM - Trouba
New
MIELE H7140BM
Trouba vestavná, 43l, 3 úrovně pro zasunutí, displej DirectSensor S, výkon mikrovlny 1000W, Quick&Gentle, PerfectClean, LED osvětlení, vlažná čelní stěna, SoftClose, Miele@home, WiFiConn@ct, rošt a skleněná mísa

44 990,- excl.VAT 37 182,-
Buy
Ordered on request within 5 days
Order Code: Mie431
MIELE H2860BP EDST
Trouba vestavná, A+, 76l, 5 úrovní pro zasunutí, displej EasyControl, přesná regulace teploty, pečicí prostor s úpravou pro pyrolýzu, 8 provozních způsobů, vlažná čelní stěna, SoftOpen, SoftClose, univerzální plech, pečicí plech, rošt, postranní mřížky a FlexiClip

30 990,- excl.VAT 25 612,-
Buy
Ordered on request within 5 days
Order Code: Mie430

Pečící trouby Miele

In the category Pečící trouby Miele on Alza.cz, we currently have a total of 7 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.

Pečící trouby Miele – proved brands

Enter product name

Note (link, Part number etc.):


Try new Alza Premium My Alza Log In About Shopping
WEB24
We will call you and advise you professionally
+420 225 340 120
Order inquiry
Question about the product
Please enter your telephone:
Call me