Select the item on the page that has the error

Our stores are open for pick up your orders. Shop safely from home or try our AlzaBoxes. Claims & returns accepted as usual.

Velkolepý výprodej Clean & Healthy Household without Viruses

Posílaní knih na Kindle přes email (NÁVOD)

Catalogue

Firma Amazon umožňuje pohodlně posílat zakoupené knížky přímo do Kindle. Podmínkou je mít účet u Amazonu, registrace čtečky u Amazonu, znalost vlastní emailové adresy pro kindle a povolené zasílání z Alza.cz

Jak se zaregistrovat (vytvořit nový účet) na Amazonu?

Ten, kdo ještě nemá vytvořený účet na Amazonu, tímto krokem musí začít. Na stránce www.amazon.com najeďte myší v horním menu na Hello. Sign in. Account & Lists a klikněte na Start here. Na následující obrazovce je potřeba vyplnit následující údaje:

  • Your name: vaše jméno
  • Email: váš e-mail
  • Password: vaše heslo
  • Re-enter password: potvrďte vámi zadané heslo

Poté klikněte na tlačítko Create your Amazon Account.

Tímto jste úspěšně dokončili registraci na Amazonu a můžete přejít k dalšímu kroku.

Jak zjistím emailovou adresu čtečky?

Při registraci čtečky u Amazonu dojde k vygenerování speciální emailové adresy ve tvaru jmeno@kindle.com, která je určená pro zasílaní knih pomocí emailu. Adresu je možne po přihlášení k Amazon účtu najít v sekci Your Content and Devices / záložka Devices. Zde vyberte vaší čtečku Kindle, ke které potřebujete zjistit emailovou adresu.

Jak povolit doručování knih z Alza.cz

Nastavení se provádí v sekci  Your Content and Devices / záložka Preferences. V části Personal Document Settings pod nadpisem Approved Personal Document E-mail List stačí použít odkaz Add a new approved e-mail address. Do pole E-mail address zadejte text @alza.cz a potvrďte ho tlačítkem Add address. Tento krok je naprosto nezbytný. Pokud adresu na stránce nepovolíte, nebudeme vám moci knihy posílat.

Samsung Galaxy Note10+; recenze; chytrý telefon

Jak to funguje?

V sekci Moje knihovna stačí vybrat knížku, kliknout na formát KINDLE a zadat email čtečky. Knížku odešleme přímo na vaši čtečku, kde dojde do několika minut ke stažení knihy přes WiFi nebo 3G síť. V prvním případě je služba poskytována zdarma, v druhém je od Amazonu zpoplatněna.

Dialogové okno pro odesílání knih na Kindle

0
Print
Try new Alza Premium My Alza Log In For organizations About Shopping
WEB7
We will call you and advise you professionally
+420 225 340 120
Order inquiry
Question about the product
Please enter your telephone:
Call me