Dvouletá záruka pro firmy EA_FC24_launch_CZ

Airbi SPRING (RECENZE) – výkonná multifunkční čistička vzduchu s téměř dokonalou filtrací

Zobrazit katalog
Čistička vzduchu Airbi SPRING 3110

Recenze

Aktualizováno

Čistička vzduchu dokáže výrazně zlepšit kvalitu ovzduší a tím prospět našemu zdraví. Je užitečná především pro alergiky a chronicky nemocné lidi, ale i pro ostatní je čistý vzduch důležitý pro udržení zdraví i dobrého pocitu. My jsme otestovali multifunkční čističku vzduchu Airbi SPRING 3110, která se řadí do střední cenové kategorie a je vhodná do domácnosti i do kanceláře. Jak se tato čistička osvědčila, co všechno dokáže a jaké jsou její přednosti, případně nedostatky? Po 3 týdnech testování se s vámi můžeme podělit o zkušenosti.

Recenze multifunkční čističky vzduchu Airbi SPRING

Recenze čističky vzduchu Airbi SPRING – OBSAH

 1. Testování čističky vzduchu Airbi SPRING po dobu 3 týdnů
 2. Čistička vzduchu Airbi SPRING v provozu
 3. Airbi SPRING – čistička vzduchu s vysokým výkonem
 4. Čistička vzduchu vhodná i pro alergiky a astmatiky
 5. Airbi SPRING přispívá ke kvalitnímu spánku
 6. Hlučnost čističky vzduchu Airbi SPRING
 7. Údržba čističky vzduchu Airbi SPRING
 8. Jak jsem s čističkou vzduchu Airbi SPRING spokojená?
 9. Celkové hodnocení čističky vzduchu Airbi SPRING 3110

Testování čističky vzduchu Airbi SPRING 3110 po dobu 3 týdnů

Dostali jsme na testování čističku vzduchu Airbi SPRING 3110 do našeho bytu 4+1 ve větším městě. Jsme rodina se dvěma syny, z nichž jeden je alergický na prach. Před testováním jsem byla zvědavá hlavně na to, zda čistička vzduchu znatelně přispěje ke zlepšení kvality ovzduší v naší domácnosti a jakým způsobem pro nás bude užitečná. Také mě zajímalo, jaké praktické funkce nabízí a co vlastně taková čistička vzduchu dokáže. Čistička vzduchu Airbi SPRING u nás byla v provozu v různých místnostech po dobu 3 týdnů.

Recenze čističky vzduchu Airbi SPRING 3110 Recenze čističky vzduchu Airbi SPRING 3110
Poměrně velká krabice avizovala, že se jedná o větší přístroj. Po rozbalení jsem z krabice vytáhla velmi elegantní, bílý spotřebič, dálkové ovládání a manuál.

Čistička vzduchu Airbi SPRING – technické údaje


Parametry Airbi SPRING 3110
Maximální rozměr místnosti 50 m²
Vzduchový výkon 320 m³/hod
Spotřeba 80 W
Hlučnost při spánkovém režimu 28 dB
Hlučnost při maximálním výkonu 55 dB
Délka přívodního kabelu 210 cm
Výška 66,5 cm
Šířka 37 cm
Hloubka 19,5 cm
Váha 8,5 kg

Čistička vzduchu Airbi SPRING – funkce a výbava


Funkce Aibi SPRING 3110
Senzor kvality ovzduší
Ionizátor
UV lampa
Noční režim
Dálkové ovládání
Dětský zámek
Časovač

Uvedení do provozu

Před uvedením čističky vzduchu do provozu bylo nutné zbavit všechny filtry obalů. Dobře pochopitelný a názorný návod mě snadno navedl. Pod krytem čističky se nacházely 3 kusy filtrů, ovšem dva z nich byly dvojité, prakticky se tedy jednalo celkem o 5 filtrů. Pod filtry se pak nacházel ventilátor a UV lampa.

Recenze čističky vzduchu Airbi SPRING – filtry, UV lampa, ventilátor Recenze čističky vzduchu Airbi SPRING – filtry Recenze čističky vzduchu Airbi SPRING – filtry

Po připojení kabelu do zásuvky se čistička zapnula do pohotovostního režimu. Po stisknutí tlačítka Power pak zahájila svoji činnost. Nejdříve senzor kvality ovzduší detekoval okolí. Po vyhodnocení si automatický režim nastavil rychlost ventilátoru dle výsledků. Vzduch v našem obývacím pokoji ukazoval příznivé hodnoty, tudíž ventilátor byl spuštěn na nejnižší rychlost. Hned se mi zalíbil tichý chod tohoto režimu.

Recenze čističky vzduchu Airbi SPRING 3110
Dotykový displej se díky snadno pochopitelným ikonám ovládá jednoduše a intuitivně. Velmi jemný senzor kvality ovzduší neustále vyhodnocuje kvalitu proudícího vzduchu v místnosti.

Čistička vzduchu Airbi SPRING v provozu

Proces zjišťování kvality ovzduší

Po zapnutí čistička vzduchu vždy nejdříve prozkoumá kvalitu okolního ovzduší, což trvá přibližně 1 minutu. Automatický režim pak zvolí rychlost ventilátoru podle naměřených hodnot, nebo si výkon čističky mohu nastavit sama pomocí ikony ventilátoru. A co přesně senzor vzduchu měří a vyhodnocuje? Částicový senzor Airbi SPRING měří a ukazuje hodnotu koncentrace PM2.5, což jsou drobounké pevné mikročástice o průměru 2,5 μm různého chemického složení poletující ve vzduchu. My je sice pouhým okem nevidíme, ale vdechujeme je. Dostávají se pak až do průdušek a do krve a mohou způsobovat zdravotní potíže.

Jak poznám kvalitu vzduchu v místnosti

 • Dobrá kvalita ovzduší – hodnota PM2.5 je menší než 60. Ikona ventilátoru svítí modře.
 • Zhoršené podmínky – hodnota PM2.5 je 60 až 149. Ikona ventilátoru je oranžová.
 • Velmi špatná kvalita vzduchu – hodnota PM2.5 dosahuje 150 a více. Ikona ventilátoru je červená.
 • Recenze čističky vzduchu Airbi SPRING – dobré vzduchové podmínky Recenze čističky vzduchu Airbi SPRING – středně znečistěné ovzduší Recenze čističky vzduchu Airbi SPRING – silně znečistěné ovzduší
  Indikace kvality ovzduší je barevně rozlišená. Modré podsvícení znamená, že vzduch v místnosti je v pořádku, oranžová představuje středně znečištěné ovzduší a červená indikuje silně znečistěný vzduch.
  iČistička vzduchu Airbi SPRING detekuje a filtruje z ovzduší škodlivé částice menší než 2,5 μm (PM2.5), které sice nejsou okem viditelné, ale dokáží způsobovat nejrůznější zdravotní problémy.

  Nastavitelné režimy a funkce

  Čistička vzduchu Airbi SPRING funguje v automatickém nebo manuálním režimu. Všechny funkce jsou volitelné a je jen na vás, jaký provoz si nastavíte.

  • Rychlost ventilátoru
  • Ventilátor čističky má celkem tři rychlosti, které si čistička nastaví automaticky dle detekované kvality vzduchu, nebo je lze nastavit manuálně (v té chvíli se automatický režim vypne).

  • Časovač (Timer)
  • Na časovači si mohu nastavit dobu, po kterou má být čistička vzduchu v provozu. Nastavuje se po půl hodinách a maximální nastavitelný čas je 12 hodin. Po uplynutí nařízeného času se čistička sama vypne.

  • Dětský zámek
  • Po stisku ikony dětského zámku se uzamknou všechna ovládací tlačítka. Vaše dítě může sahat ručičkou na displej jak chce, nedojde k žádnému přenastavení či vypnutí čističky. Opětovným stiskem ikony dětského zámku po dobu 3 sekund tlačítka na displeji opět aktivujete.

  • Noční režim
  • Aktivací ikony půlměsíce zůstane čistička v nejtišším režimu, displej se úplně vypne a vy můžete nerušeně spát.

  • UV lampa
  • UV lampa svým ultrafialovým zářením o vlnové délce 365 mm doslova likviduje škodlivé viry vyskytující se ve vzduchu. Přispívá tak k prevenci šíření nemocí jako jsou chřipky a nachlazení.

  • Ionizátor
  • Ionizátor zásobuje ovzduší záporně nabitými ionty, čímž vytváří v místnosti zdravé prostředí.


   Pozn.: Ve vzduchu se vyskytují kladně a záporně nabité ionty a převaha kladných iontů je pro nás velice nepříznivá. Způsobuje bolest hlavy, únavu, nervozitu, může vyvolat i alergii, astma či deprese. Naopak záporné ionty podporují naši imunitu a říká se jim dokonce vzdušné vitamíny. Jenže syntetické materiály vyskytující se všude v domácnosti, elektronika, smog, klimatizace apod. zapříčiňují nadbytek kladných iontů. Proto ionizátor tvořící záporně nabité ionty ovzduší doslova ozdravuje.

  iVěděli jste, že po bouřce, v horách nebo u vodopádu se nám dobře dýchá díky velmi vysoké koncentraci záporně nabitých iontů? Ionizátor obohacuje i v uzavřených domácích podmínkách vzduch o záporně nabité ionty, čímž významně přispívá k ochraně našeho zdraví.
  Recenze čističky vzduchu Airbi SPRING 3110 – dálkový ovladač
  Nastavení i režimy můžete ovládat pomocí dálkového ovladače, aniž byste se museli zvedat z postele nebo pohovky. Je malý a lehký do ruky.

  Airbi SPRING – čistička vzduchu s vysokým výkonem

  Čistička vzduchu Airbi SPRING je určená do místností o rozloze do 50 m² a její vzduchový výkon dosahuje až 320 m³/hod. O svých schopnostech mě ale přesvědčila nejen údaji v parametrech, ale především v situacích, které v průběhu testování nastaly. Například při stlaní peřin se vířil pro mě neviditelný prach, ale citlivý senzor okamžitě zaznamenal nečistoty v ovzduší (hodnoty PM2.5 až k 170) a čistička zvýšila svůj výkon na maximum. Podobně tomu bylo, když jsem po použití laku na vlasy nezavřela dveře od koupelny – čistička vzduchu puštěná v obývacím pokoji detekovala špatnou kvalitu vzduchu v bytě (hodnoty PM2.5 až 158) a ihned reagovala. V pokoji o velikosti 18 m² byla otázka pár minut, než byla kvalita vzduchu v pořádku, v obývacím pokoji (24 m²) to trvalo cca 15 min.

  Recenze čističky vzduchu Airbi SPRING 3110
  Naměřená hodnota PM2.5 poukazuje na stav vzduchu po 1,5 hodině v nevětrané místnosti (24 m²), kde se sejde 8 lidí. 

  Když jste v místnosti, mnohdy si ani neuvědomujete špatnou kvalitu vzduchu, dokud se neobjeví bolest hlavy či únava. Zvláště pokud se sejde více lidí, vzduch je vydýchaný, těžký a plný škodlivých částic. Projevilo se to např. při návštěvě. Byl velký rozdíl v tom, zda byla čistička vzduchu v provozu, či nikoliv. Dokud si Airbi SPRING v klidu a nepozorovaně dělala svou práci, vzduch v místnosti byl příjemný. Pokud ale byla vypnutá a spustila jsem ji až po 1,5 hodině, hodnoty PM2.5 vyšplhaly až k 110.

  Čistička vzduchu vhodná i pro alergiky a astmatiky

  U syna alergika jsem rovněž pozorovala, že s čističkou vzduchu Airbi SPRING se cítí lépe. U něj je běžné, že ho neustále něco dráždí k pokašlávání a v noci se poměrně často budí. Když mu ale v průběhu noci Airbi SPRING vzduch pročisťovala, budil se méně a neslyšela jsem ho ani pokašlávat. Snažila jsem se tedy čističku vzduchu umisťovat tam, kde se delší dobu vyskytoval a úbytek dráždivých elementů ve vzduchu byl skutečně znát.

  Recenze čističky vzduchu Airbi SPRING 3110
  Důkladný filtrační systém čističky vzduchu Airbi SPRING zajistí v místnosti čistý a zdravý vzduch

  Filtrační systém čističky Airbi SPRING 3110

  Filtrační systém u čističky Airbi SPRING je opravdu důsledný, a to jak při filtraci prachových částic a alergenů, tak i při eliminaci virů a bakterií.

  1. Vzduch vstupuje do čističky přes tzv. předfiltr, který zachytí větší nečistoty jako chlupy, pyly.
  2. Následuje katalytický filtr. Ten rozkládá nebezpečné látky z ovzduší, které se uvolňují třeba z nových koberců či nábytku.
  3. Spolu s katalytickým filtrem se na rozkladu toxických látek podílí i formaldehydový filtr, který rozloží i ty nejmenší částice nebezpečných látek vyskytujících se v bytech a způsobujících dráždění horních dýchacích cest.
  4. Antibakteriální filtr likviduje bakterie a různé mikroorganismy a tím, že pohlcuje vlhkost, zabraňuje i vzniku plísní.
  5. Práci antibakteriálního filtru výrazně podpoří HEPA filtr, který má velký význam pro alergiky, neboť zachytí i ty nejmenší částice (0,1 mikronů) prachu, alergenů, pylů, plísní.
  6. UV lampa ničí viry a bakterie.
  7. Ionizátor jakožto finální článek celého procesu zásobuje ovzduší záporně nabitými ionty.
  Recenze čističky vzduchu Airbi SPRING 3110 – v pracovně
  Airbi SPRING se postará o čistý vzduch ve vašem bytě při spánku, při zábavě i při práci.

  Airbi SPRING přispívá ke kvalitnímu spánku

  Čističku vzduchu Airbi SPRING jsme nejčastěji využívali v ložnici nebo v dětském pokoji přes noc. V chladnějším období se nám hůře spí, neboť se nedá větrat po celou noc. Po několika hodinách je v místnosti vydýchaný vzduch, což se projeví častým probouzením a převalováním, mnohdy i bolestí hlavy po ránu. S čističkou vzduchu Airbi SPRING se nám spalo výborně. Stačilo vyvětrat před spaním a čistička se pak po celou noc postarala o velmi příjemný, svěží vzduch, který jsme pociťovali až jako čerstvý.

  Při spaní jsme využívali noční režim. Po jeho aktivaci se zcela vypnul displej (nezůstala svítit žádná ikona, která by mohla být rušivá) a čistička zůstala v nejpomalejším a nejtišším režimu. V klidu a tichu noci byla čistička slyšitelná (resp. její ventilátor), ale jednalo se o tak souvislý, tlumený a tichý zvuk, že jsme ho po chvilce už ani nevnímali a připadalo mi, že nás spíš uspává.

  Recenze čističky vzduchu Airbi SPRING 3110
  Díky čističce vzduchu Airbi SPRING jsme se ráno probouzeli svěží a dobře vyspalí

  Hlučnost čističky vzduchu Airbi SPRING

  Hlučnost spotřebiče je v obytných místnostech velmi důležitý parametr. Hluk, který čistička vzduchu Airbi SPRING během svého provozu vydává, je závislý na rychlosti ventilátoru. Při prvním stupni rychlosti je čistička vzduchu Airbi SPRING téměř neslyšitelná – hluk je pouhých 28 dB (velmi tiché). Při středním výkonu je to 38 dB (nerušivé hlukové pozadí). Při nejvyšším výkonu je čistička už značně hlučná, ventilátor vydává hluk až 55 dB (puštěná televize).

  Recenze čističky vzduchu Airbi SPRING 3110
  Tichý a nenápadný společník Airbi SPRING, který se postará, abyste dýchali čistý vzduch a cítili se dobře

  Údržba čističky vzduchu Airbi SPRING

  Pro zachování opravdu čistého a nezávadného vzduchu je pravidelná údržba Airbi SPRING velmi důležitá, ostatně jako u každé čističky vzduchu. U Airbi SPRING nejde o nic složitého ani časově náročného. Předfiltr, který zachycuje větší nečistoty, je vhodné umýt ve vodě nebo vysát vysavačem cca 1× za 14 dní. Jednou za 2 měsíce byste měli ostatní filtry vysát vysavačem a nechat je vyvětrat. Ionizátor a senzor kvality ovzduší je potřeba čistit opatrně pomocí jemného kartáčku či štětečku.

  Po 1500 hodinách provozu vás ikona na displeji upozorní, že je potřeba vyměnit katalytický/formaldehydový filtr (cena cca 700 Kč) a antibakteriální/HEPA filtr (cena cca 700 Kč), což při častém používání vychází zhruba 1× za půl roku. Kolik hodin provozu má čistička již za sebou se dá zjistit na displeji pomocí tlačítka dětského zámku (přidržet ho 5 sekund). Jednou za 2-3 roky je nutná výměna UV lampy (cena cca 500 Kč).

  Recenze čističky vzduchu Airbi SPRING 3110 – čištění filtrů
  Čištění filtrů čističky Airbi SPRING není nic složitého, je ale důležité na to nezapomínat

  Jak jsem s čističkou vzduchu Airbi SPRING spokojená?

  Čističku vzduchu Airbi SPRING mohu doporučit především kvůli jejímu špičkovému výkonu a vysoce účinné filtraci. Senzor kvality ovzduší velmi citlivě registruje koncentraci škodlivých látek v ovzduší a propracovaný filtrační systém zachytí téměř 100 % prachových částic, které pak nedráždí alergiky. Díky UV lampě čistička nejen vyfiltruje nečistoty, ale ničí i bakterie a viry včetně chřipkových. Působí tak i jako prevence proti šíření respiračních onemocnění. Ionizátor osvěžuje a ozdravuje vzduch záporně nabitými ionty, díky čemuž máte pocit čerstvého vzduchu.

  Čistička vzduchu Airbi SPRING je téměř neslyšitelná a nerušila nás přes den, ani v noci. Pokud to bylo nutné, její velký vzduchový výkon 320 m³/hod dokázal rychle pročistit znečistěný vzduch i ve velké místnosti. To už ale její hlučnost stoupala poměrně vysoko kvůli velké rychlosti ventilátoru. Byla to ale vždy záležitost chvíle, než si čistička s dočasně velmi znečistěným ovzduším v bytě poradila a přepnula se na tišší provoz.

  Recenze čističky vzduchu Airbi SPRING 3110
  Díky praktickému úchytu můžete čističku vzduchu Airbi SPRING přenášet tam, kde ji aktuálně potřebujete. 

  Airbi SPRING se díky praktickému úchytu dobře přenáší. Navíc díky příjemnému a elegantnímu designu vkusně zapadne do každé místnosti. Ovšem váha přes 8 kg se dost pronese a například do schodů by to byl pro mě už problém. Údržba čističky je jednoduchá, musí být ale pravidelná a je třeba počítat s výměnou filtrů po 1500 hodinách provozu.

  Celkové hodnocení čističky vzduchu Airbi SPRING 3110

  Hodnocení 90% Alza.cz
  Hlavní parametry: Účinnost filtrace
  98%
  Výkon
  90%
  Hlučnost
  75%

  Klady

  • Vysoký výkon
  • 7násobná filtrace
  • Velmi citlivý senzor
  • Nízká hlučnost při nočním režimu
  • Ionizátor
  • UV lampa
  • Dětský zámek
  • Příjemný design
  • Jednoduché a intuitivní ovládání
  • Snadná údržba

  Zápory

  • Hmotnost
  • Hlučnost při maximálním výkonu

4,6 70×
Airbi TWIN ultrazvukový zvlhčovač vzduchu – černý
Zvlhčovač vzduchu - vhodný do místnosti o velikosti 45 m², ultrazvukový, příkon 30 W, zvlhčovací výkon 300 ml/hod, objem nádržky 5 l, hlučnost 35 dB, časovač a ionizace, rozměry 285 × 335 × 150 mm (Š×V×H) barva černá
2 279,-
Skladem 3 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: STAD040
4,6 70×
Airbi TWIN ultrazvukový zvlhčovač vzduchu – bílý
Zvlhčovač vzduchu - vhodný do místnosti o velikosti 45 m², ultrazvukový, příkon 30 W, zvlhčovací výkon 300 ml/hod, objem nádržky 5 l, hlučnost 35 dB, časovač a ionizace, rozměry 285 × 335 × 150 mm (Š×V×H) barva černá
1 689,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: STAD039
4,7 48×
Airbi MAGIC- světlé dřevo
Aroma difuzér - objem nádoby 400 ml, automatické vypnutí, LED podsvícení, nastavení intenzity, ultrazvuk a zvlhčovač, 7 barev, doba provozu 12 h, hlučnost 35 dB, vzhled dekoru dřeva
1 099,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: AIRBI020
3,8 15×
Airbi SPONGE
Odvlhčovač vzduchu - doporučená velikost místnosti 20 m², odvlhčovací kapacita 0,75 l/den, objem nádoby 1 l, hlučnost 45 dB, čištění vzduchu, anti-freeze a automatické vypnutí, hmotnost 2,8 kg
2 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BIBOV496
4,6
Airbi SENSE – tmavé dřevo
Aroma difuzér - objem nádoby 100 ml, nastavení intenzity, podsvícení, ultrazvuk a zvlhčovač, 1 barva, doba provozu 12 h, doporučená velikost místnosti 20 m², hlučnost 35 dB, vzhled dekoru dřeva
Zlevněno -14 %
719,- 839,-
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BIBAD557
4,0
Airbi MAXIMUM zvlhčovač a čistič vzduchu
Zvlhčovač vzduchu - vhodný do místnosti o velikosti 85 m², studený, příkon 25 W, zvlhčovací výkon 750 ml/hod, objem nádržky 9 l, hlučnost 46 dB, ionizace, udržování vlhkosti a měření vlhkosti, rozměry 325 × 420 × 410 mm (Š×V×H) barva bílá
12 990,-
Skladem 4 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: STAD045
4,6
Airbi REFRESH
Čistička vzduchu výkon 200 m3/hod, příkon 40 W, doporučená velikost místnosti do 30 m2, maximální hlučnost 55 dB, minimální hlučnost 30 dB, hepa, uhlíkový a hliníkový prachový předfiltr, senzor kvality ovzduší, časovač, displej, automatický režim a ionizace vzduchu
3 990,-
Skladem 2 ks
Objednací kód: AIRCV120
4,4
Airbi CUBIC
Zvlhčovač vzduchu - vhodný do místnosti o velikosti 35 m², s aromadifuzérem, příkon 110 W, zvlhčovací výkon 350 ml/hod, objem nádržky 5 l, hlučnost 35 dB, tři stupně zvlhčování, otočné mlhové trysky a automatické vypnutí, rozměry 193 × 294 × 193 mm (Š×V×H) barva bílá
1 139,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: AIRZV510
4,4 10×
Airbi LOTUS – světlé dřevo
Aroma difuzér - objem nádoby 80 ml, podsvícení, ultrazvuk a zvlhčovač, 7 barev, doba provozu 6 h, doporučená velikost místnosti 20 m², hlučnost 26 dB
869,-
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BIBAD526
5,0
Airbi PRIME
Zvlhčovač vzduchu - vhodný do místnosti o velikosti 60 m², studený, příkon 15 W, zvlhčovací výkon 450 ml/hod, objem nádržky 7 l, hlučnost 36 dB, ionizace, udržování vlhkosti a měření vlhkosti, rozměry 330 × 405 × 330 mm (Š×V×H) barva bílá
7 639,-
Skladem 3 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: STAD044
Vytisknout
P-DC1-WEB14
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací