Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.
Mastercard Obchodník roku 2021 Philips - Pro bezpečnější jízdu

Alza.cz Net Promoter Score: nejlepší ve své kategorii

Zobrazit katalog

Alza.cz; NPS skóreNPS 59,899. percentil

V Alza.cz nám jde především o to, abychom neustále budovali a udržovali důvěru zákazníků. Jsme si totiž vědomi, že bez nich bychom se nikdy nedostali tak daleko. Všechny naše inovace tak sledují tentýž cíl, a tím je maximální spokojenost každého nakupujícího. K tomu používáme nejrůznější ukazatele. Jedním z nejjednodušších a zároveň nejefektivnějších je Net Promoter Score neboli míra loajality zákazníků.

Co je to Net Promoter Score?

Net Promoter Score (NPS) je míra založená na jediné otázce: „Jak pravděpodobné je, že byste tuto společnost doporučili svému příteli nebo rodinnému příslušníkovi?“ Zákazník si může vybrat nejvhodnější odpověď ze škály od „velmi pravděpodobné“ přes „nepříliš pravděpodobné“ až do „za žádných okolností“. Výsledky jsou potom přeneseny na škálu číselnou a dosahují hodnot od -100 do +100.

i NPS měří loajalitu zákazníků. Více bodů = spokojenější zákazník.

Alza.cz patří k těm nejlepším

A jak si vlastně Alza.cz vede? Jsme nesmírně pyšní na to, že naše hodnota NPS dosahuje 59,8. Průměrná hodnota pro maloobchodníky je přitom 35. Naše skóre nás tak posouvá na úplný vrchol, na 99. percentil. Alza.cz stojí bok po boku vedle e-commerce velikánů jako Amazon nebo Currys.com, a to už něco znamená.

Pomozte nám být ještě lepší

Až si tedy u nás koupíte novou grafickou kartu nebo smartphone, možná narazíte na otázku, jak pravděpodobné je, že byste Alzu doporučili někomu dalšímu. Pokud si myslíte, že bychom vám mohli požitek z nákupu jakkoli zpříjemnit, neváhejte a o svůj názor se s námi podělte. Jako zákazník jste koneckonců náš nejcennější promotér.

0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB04
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi