AlzakMaslak: Pravidla soutěže

Zobrazit katalog
Doba je zlá a máslo je dnes vzácností. Pokud však přeci jen tuto cennou komoditu vlastníte, nenechte si to pro sebe! Vyfoťte se s máslem a výsledný snímek zveřejněte na svém Instragramu s hashtagem #AlzakMaslak. Při troše štěstí vás odměníme slevovým poukazem v hodnotě 500 Kč. Chcete vědět více? Pak mrkněte níže na podrobná pravidla akce. A co když žádné máslo, se kterým byste se vyfotili, nemáte? Pak mrkněte na naši akci Máslo zdarma.

#AlzakMaslak – pravidla akce

1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ

1.1. Obchodní společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440, DIČ CZ27082440, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1522/53, PSČ 170 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 8573, (dále jen „Alza“) organizuje v termínu od 00:01 hodin dne 13. 10. 2017 do 23:59 hodin dne 27. 10. 2017 (dále jen „Doba konání“) marketingovou kampaň zvanou „#AlzakMaslak“ (dále jen „Kampaň“) a tímto stanoví pravidla a podmínky Kampaně, které jsou k dispozici na internetové adrese www.alza.cz/maslo-zdarma 

1.2. Alza upozorňuje na skutečnost, že i na tuto Kampaň se vztahují podmínky pro reklamní sdělení, které Alza uvádí na internetové adrese www.alza.cz/reklama.
2. DEFINICE A PODMÍNKY KAMPANĚ
2.1. Výhrou se pro účely podmínek této Kampaně rozumí slevový kód v hodnotě 500,- Kč (slovy: pět set korun českých), který lze následně použít při nákupu zboží v minimální hodnotě 500,- Kč (slovy: pět set korun českých) na internetovém obchodě Alzy, při kterém zároveň účastník kampaně nepoužije žádný další slevový kód či slevový poukaz pro splnění kombinované slevy u vyšší hodnoty zboží.
2.2. Vybraná fyzická osoba z České republiky, starší 15 let, která je v postavení spotřebitele (dále jen „Účastník“) a která splní podmínky Kampaně uvedené v těchto pravidlech v Době konání, může získat Výhru pokud zejména, nikoliv však výlučně:
2.2.1. je sledujícím profilu @Alza_czsk na Instagramu;
2.2.2. zveřejní na svém Instagramu, ze kterého sleduje profil @Alza_czsk, svoji vlastní originální fotografii s máslem;
2.2.3. použije u fotografie dle bodu 2.2.2. hashtag #AlzakMaslak, který později neodstraní;
2.2.4. určený tým Alzy vyhodnotí fotografii Účastníka jako jednu ze 3 nejzajímavějších, přičemž do těchto 3 nejzajímavějších fotografií se započítávají jak soutěžící z České republiky, tak soutěžící ze Slovenské republiky.
2.3. Z Kampaně budou vyloučeni ti, kteří:
2.3.1. nesplní podmínky Kampaně uvedené v těchto pravidlech;
2.3.2. budou jednat v rozporu se zákonem a/nebo s dobrými mravy a/nebo s nejvyššími etickými standardy a/nebo se dopustí podvodného jednání v souvislosti s Kampaní;
2.3.3. uvedou v Kampani nepravdivé nebo neúplné informace;
2.3.4. použijí v Kampani fotografii, jíž nejsou autorem či ohledně které nedisponují všemi potřebnými právy;
2.3.5. jsou v pracovním nebo obdobném poměru ve vztahu k Alze, jakož i k osobám s Alzou personálně a majetkově spjatými, včetně jejich příbuzných a osob jim blízkých.
2.4. V případě vyloučení Účastníka nemá takový Účastník právo na náhradu nákladů či škody, která by mu mohla vzniknout.
2.5. Alza neposkytuje žádné peníze Účastníkům v Kampani a Výhru nelze v Kampani ani po ní vyměnit za peníze, Výhra je neměnná a nevratná ani není možné ji nahradit jinou věcí či dárky 
a zároveň není určena k dalšímu prodeji. Alza na Výhru neposkytuje žádnou záruku.
2.6. Na poskytnutí Výhry nemá Účastník právník nárok.
3. VYHLÁŠENÍ VÝHERCE A PŘEDÁNÍ VÝHRY
3.1. Alza vyhlásí výherce Výhry do 7 pracovních dnů ode dne následujícího po dni uplynutí Doby konání na svém Instagramovém profilu @Alza_czsk.
3.2. Alza bude výherce kontaktovat pouze prostřednictvím jeho účtu založeného v aplikaci Instagram, ze kterého na Instagram vítěznou fotografii nahrál tzv. přímou zprávou (direct message), a to do deseti pracovních dnů ode následujícího po dni uplynutí Doba konání. 
3.3. Výhra bude výherci doručena formou slevového kódu prostřednictvím tzv. přímé zprávy (direct message) na jeho Instagramovém profilu. 
3.4. Výhra má omezenou platnost a lze ji uplatnit nejpozději do dne 20. 12. 2017. 
4. OSOBNÍ ÚDAJE
4.1. Jakmile Účastník projeví zájem účastnit se Kampaně (viz 3.1 podmínek Kampaně) dává Alze ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném a účinném znění (dále jen "Zákon"), souhlas se zpracováním svých osobních údajů, v rozsahu zejména pseudonym, resp. přezdívka, jméno, příjmení, datum narození, adresa, e-mailová adresa, fotografie a kontaktní telefon za účelem prověření jeho účasti v Kampani a předání Výhry. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný. Odvolání souhlasu je účinné okamžikem doručení Alze a má za následek vyloučení Účastníka z další účasti v Kampani, včetně ztráty nároku na předání Výhry, stane-li se tak před jejím převzetím. Účastník má zároveň dle ust. § 12 Zákona právo přístupu k těmto svým osobním údajům a dle ust. § 21 tamtéž právo na vysvětlení, právo je opravit, zablokovat nebo požadovat jejich doplnění či likvidaci.
4.2. Účastník dává Alze souhlas s tím, že jeho Instagramová přezdívka, jméno, příjmení, fotografie, slovní projevy a audiovizuální záznamy mohou být použity pro účely propagace Alzy a Alza může zdarma použít veškeré slovní projevy, audio i video nahrávky a fotografie Účastníka, které pořídila v souvislosti s pořádáním a vyhodnocením Kampaně a předáním Výhry, a to na období 5 let od počátku Kampaně. 

5. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ
5.1. Alza prohlašuje, že není odpovědná za chyby způsobené při přenosu elektronických zpráv.
5.2. Alza si vyhrazuje právo měnit podmínky Kampaně, nahradit Výhry v Kampani za výhry podobného typu nebo odpovídající hodnotě, případně Kampaň zcela zrušit. Alza uvádí, že v Kampani předpokládá účast stovek spotřebitelů každý den Doby konání.
5.3. Účastník nemá právo na náhradu nákladů spojenou s účastí v Kampani.
5.4. Tato pravidla Kampaně nabývají účinnosti dnem jejich vyhlášení, přičemž každý Účastník svým zařazením do Kampaně vyjadřuje souhlas s těmito pravidly.
5.5. Veškeré případné spory, které vyplývají z této Kampaně nebo vzniklé v souvislosti s ní, řeší výhradně Alza.

Vytisknout
P-DC1-WEB01
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací