Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Rychlé dárky do obálky Přihraj si

ARMÁDA SPÁSY v ČR – Centrum sociálních služeb B. Bureše

Centrum sociálních služeb Bohuslava Bureše v Praze poskytuje obecně své sociální služby osobám bez přístřeší. Jednotlivé služby centra reagují na potřeby osob, které se ocitly v nepříznivé sociální situaci spojené se ztrátou bydlení a bez možnosti jiného vhodného bydlení.

Datum: 19.7.2013

Služby Centra sociálních služeb Bohuslava Bureše v Praze 7 Holešovicích jsou poskytovány osobám bez přístřeší. Jednou z poskytovaných služeb je i terénní práce, která spadá pod Nízkoprahové denní centrum. Terénní pracovníci chodí po celé Praze a snaží se osobám bez přístřeší pomáhat řešit nepříznivou životní situaci. V rámci svých služeb nabízejí lidem možnost využití hygieny, ošacení, stravy, noclehu, ubytování, základní zdravotní pomoci a samozřejmě sociální poradenství.

Při této své práci využívají terénní pracovníci GPS přijímač, který jim umožňuje zaznamenávat jejich trasu.

A právě takové dva kusy jim Alza.cz věnovala. Věříme, že budou Centru opravdovým pomocníkem, stejně jako tablet darovaný pro terénní práci.

Více informací se o činnostech Armády spásy můžete dozvědět na jejich webových stránkách.


 

0
Vytisknout

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB18
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi