Všechny dárky jako na dlani Výhodné nákupy pro živnostníky

HikVision HiWatch: Jakou bezpečnostní kameru vybrat?

Zobrazit katalog

Sponzorovaný článek

Aktualizováno

Důkladné zabezpečení domácnosti či podniku je důležité. Nejen elegantním řešením jsou bezpečnostní kamery řady HiWatch od společnosti HikVision. Ta dlouhodobě patří k největším inovátorům a předním hráčům v oblasti zabezpečovacích systémů. Jejich výrobky jsou tak optimální směsí uživatelské přívětivosti, nekompromisního zabezpečení a spolehlivosti. Čím chytré kamery HikVision vynikají a jaký model vybrat?

Bezpečnostní kamery HikVision: pro skutečné bezpečí – OBSAH

 1. Pro společnost HiWatch jsou zásadní inovace
 2. Aplikace Hik-Connect nabízí jednoduché ovládání
 3. Co všechno nabízejí bezpečnostní kamery od HiWatch?
 4. HikVision HiWatch HWI-P120-D/W zvládne i sníženou viditelnost
 5. HikVision HiWatch HWI-B120H ohlídá okolí i sebe
 6. HikVision HiWatch HWI-D120H-M je určena pro venkovní užití
 7. HikVision HiWatch HWT-B120-M: cenově lákavá nabídka
 8. HikVision HiWatch HWT-T140-P je ideální pro domácnosti
 9. Srovnání bezpečnostních kamer HikVision

Pro společnost HiWatch jsou zásadní inovace

Společnost HikVision patří se svými výrobky HiWatch k předním světovým hráčům a inovátorům v oblasti bezpečnostních systémů. Na trh vstoupila v roce 2010 a nyní má zastoupení napříč celým světem. Inovace tvoří jádro činnosti firmy: Polovina z šestadvaceti tisíc zaměstnanců je zaměstnána v oddělení výzkumu, v němž také končí 7 až 8 % ročního obratu firmy. Struktura firmy zahrnuje všechny stupně činnosti od výzkumu přes vývoj a design až po testování, technickou podporu a služby zákazníkům.

Kamery HiWatch jsou vším, co potřebujete k bezpečnostnímu monitorování obchodu, restaurace, kanceláří nebo domova.

Společnost cílí svými zabezpečovacími systémy na široké spektrum zákazníků a klade důraz na specifika různých oborů a oblastí (domácnosti, zdravotnictví, průmysl atd.). K dispozici proto má ucelené portfolio výrobků – kamery, rekordéry, kompletní kamerové kity a příslušenství – firma tak nabízí kompletní řešení pro všechny zákazníky.

Aplikace Hik-Connect nabízí jednoduché ovládání

K ovládání všech kamer a dalších bezpečnostních prvků od společnosti HikVision slouží jednoduchá aplikace s intuitivním ovládáním Hik-Connect. Stáhnout ji můžete buď z obchodu Google Play, nebo iTunes. Aplikace nabízí sledování kamer v reálném čase, samozřejmostí je i vzdálený přístup a přehrávání záznamů uložených v kamerách. Kdekoliv jste, tam s vámi budou i záběry vašich bezpečnostních kamer. Hik-Connect nabízí také možnost nastavení notifikace na telefonu v případě, že je narušen prostor, který kamera monitoruje. 

Aplikace Hik-connect Aplikace Hik-connect Aplikace Hik-connect
Prostředí aplikace Hik-Connect pro chytré telefony.

Základní funkce a vlastnosti aplikace:

 • sledování v reálném čase s možností dálkového řízení pozice kamery,
 • přehrávání uložených videí,
 • možnost oboustranné hlasové komunikace,
 • okamžité upozornění na alarm, kamera odešle snímky a video,
 • odpovídání na hlasové zvonky a upozornění z interkomu u dveří,
 • dálkové ovládání bezpečnostního panelu,
 • zabezpečené sdílení zařízení dalším uživatelům,
 • jednoduché a bezpečné přihlášení do aplikace pomocí otisku prstu.

Co všechno nabízejí bezpečnostní kamery od HikVision?

Vybrali jsme pro vás pětici zajímavých modelů bezpečnostních kamer. Co všechno nabízejí a čím se liší? Některé kamery HikVision jsou určeny do interiéru. Z toho důvodu jsou lehké, často plastové, zároveň ale skvěle vybavené – standardem je například noční vidění, jehož dosah ale z pochopitelných důvodů není takový jako u bezpečnostních kamer určených pro exteriéry. Ty bývají o něco odolnější, vyrobené kombinací kovu a plastu. Také se mohou chlubit certifikovanou odolností proti vlhkosti a prachu.

IP kamery HikVision jsou perfektní i k zabezpečení kas a oblastí s platebními terminály.

HikVision HiWatch HWI-P120-D/W zvládne i sníženou viditelnost

Jednoduchá IP kamera HikVision HiWatch HWI-P120-D/W, která překvapí svými vlastnostmi, se může hravě stát základem kteréhokoliv bezpečnostního systému. Její designově jednoduché provedení speed dome nabízí monofokální objektiv (bez optického zoomu) o průměru 2,5 palce. Obraz zaznamenává až v rozlišení 1 920 × 1 080 px. O lepší viditelnost za horších světelných podmínek se stará IR filtr, jenž má dosah 5 metrů. Součástí kamery je i mikrofon a reproduktor, což znamená dostupnost oboustranné komunikace.

HikVision HiWatch HWI-P120-D/W je zajímavým řešením pro všechny interiéry.

HikVision HiWatch HWI-B120H ohlídá okolí i sebe

Bezpečnostní kamera, která zvládne ohlídat i sama sebe? Přesně to je případ venkovní bezpečnostní kamery HikVision HiWatch HWI-B120H v provedení bullet, která vám dá vědět ve chvíli, kdy se ji někdo pokusí poškodit. Kamera je vyrobena z kovu a plastu a nabízí  zvýšenou odolnost proti přírodním vlivům – krytí IP67. Citlivý obrazový CMOS senzor je schopen zaznamenávat obraz s rozlišením 1 920 × 1 080 px. Horizontální úhel záběru kamery je navíc 103°. Problémem není ani snímání ve tmě díky použití speciálního IR filtru, který je funkční na vzdálenost 30 metrů.

HikVision HiWatch HWI-B120H vidí ve tmě až na 30metrovou vzdálenost.

HikVision HiWatch HWI-D120H-M je určena pro venkovní užití

Náročné podmínky zvládne i HikVision HiWatch HWI-D120H-M, bezpečnostní kamera, která je určena k venkovnímu užití. Její odolné provedení (certifikovaná odolnost proti vodě a prachu IP67) z kovu a plastu ukrývá kvalitní snímací senzor, který zvládá při rychlosti 25 snímků za sekundu zaznamenávat obraz s rozlišením 1 920 × 1 080 px. Samozřejmostí je IR filtr, který má své opodstatnění při snímání v noci nebo za jinak zhoršených světelných podmínek. Jeho spolehlivý dosah je až třicet metrů. Stejně jako předchozí modely si i HiWatch HWI-D120H-M zachovává vysokou kvalitu obrazu, a to i při náročných světelných podmínkách.

Opláštěné provedení HiWatch HWI-D120H-M napovídá, že se jedná o kameru pro venkovní nasazení.

HikVision HiWatch HWT-B120-M: cenově lákavá nabídka

Hledáte-li bezpečnostní kameru, která bude odolná a kvalitní, také ale levná, je HikVision HiWatch HWT-B120M nejspíše volbou pro vás. Je totiž kovová, disponuje certifikovanou odolností proti vlhkosti a prachu (IP66) a stojí jen něco přes tisíc korun. Díky své propracované konstrukci s kloubem ji po připevnění na stěnu můžete natočit přesně tak, jak budete potřebovat. Samozřejmostí je snímání obrazu v rozlišení 1 920 × 1 080 px se snímkovou frekvencí 25 sn./s. Tato kamera má rozšířenou podporu technologií HD-TVI / AHD / CVI / CVBS, z nichž si vyberete díky přepínatelnému výstupnímu konektoru.

Také kamera HikVision HiWatch HWT-B120M disponuje nočním viděním. IR průsvit zajišťuje noční viditelnost až do vzdálenosti 20 metrů.

HikVision HiWatch HWT-T140-P je ideální pro domácnosti

Bezpečnostní kamera HikVision HiWatch HWT-T140-P je pro zabezpečení domácností či kanceláří ideální. Za velmi příznivou cenu nabízí hodně muziky. Kamera vyrobená z lehkého, ale odolného plastu disponuje 4Mpx CMOS snímačem a dokáže natáčet videa v rozlišení až 2 560 × 1 440 px při 25 snímcích za sekundu. Horizontální zorné pole je až 100°. Součástí je i noční vidění, a to až do vzdálenosti dvaceti metrů.

HikVision HiWatch HWT-T140-P je velmi univerzální kamera. I když patří k těm levnějším, nabízí obraz v nadstandardně vysokém rozlišení 1 440p.

Srovnání bezpečnostních kamer HikVision

Závěrem jsme pro vás ještě připravili tabulku, která přehledně shrnuje společné rysy i odlišnosti výše uvedených modelů bezpečnostních kamer.

Parametr/Model HWI-P120-D/W HWI-B120H
HWI-D120H HWT-B120M HWT-T140-P
Použití vnitřní venkovní venkovní venkovní vnitřní
Napájení adaptér adaptér, PoE adaptér, PoE adaptér, PoE síťové
Rozlišení 1 920 × 1 080 px 1 920 × 1 080 px 1 920 × 1 080 px 1 920 × 1 080 px 2 560 × 1 440 px
Komprese videa H.264+ MJPEG, H.264, H.265  MJPEG, H.264, H.265  MJPEG, H.264, H.265  H.264+
Rozhraní MicroSD/SDHC slot,
WiFi
RJ-45 LAN RJ-45 LAN  RJ-45 LAN  RJ-45 LAN 
Slot na paměťovou
kartu
SD, SDHC, SDXC
Max. velikost
SD karty
128 GB
Noční vidění
Max. dosvit nočního vidění
5 m 30 m 30 m 20 m 20 m
Ovládání přes aplikaci
Android, iOS Android, iOS Android, iOS Android, iOS Android, iOS
Funkce reproduktor,
mikrofon
odolnost IP67, detekce pohybu odolnost IP67, detekce pohybu odolnost IP66, detekce pohybu podpora HD-TVI,
AHD, CVI, CVBS
Cena
2 477,– 2 310,– 2 839,– 1 002,– 1 197,–
i V AlzaMagazínu pro vás máme i další články:

S bezpečnostními kamerami od HikVision je zabezpečení jednoduché, přesto nepřekonatelné. Poskytují jistotu, že se vám dostane toho nejmodernějšího, co lze na trhu najít. S HikVision se budete moci spolehnout na kvalitní výrobky, které ochrání vaši domácnost i podnikání.

HiWatch HWT-B120-M (3.6mm)
Analogová kamera provedení bullet, použití venkovní, maximální rozlišení 1920 × 1080 px, maximální dosvit nočního vidění 20 m, rozšiřitelnost otevřený systém, oblast využití zabezpečení

-15% 1 002,-
849,- bez DPH 702,-
Koupit
Na objednávku do 21 dnů
Objednací kód: HiWd6
HiWatch HWT-T140-P (2.8mm)
Analogová kamera provedení turret, použití vnitřní, maximální rozlišení 2560 × 1440 px, maximální dosvit nočního vidění 20 m, rozšiřitelnost otevřený systém, oblast využití zabezpečení

-12% 1 039,-
919,- bez DPH 760,-
Koupit
Na objednávku do 21 dnů
Objednací kód: HiWd32
0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB12
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi