Všechny dárky jako na dlani Windows 11

Bosch i-DOS přináší revoluci v dávkování pracího prostředku

Zobrazit katalog

Bosch i-DOS představuje revoluci v dávkování pracího prostředku. Pračka totiž dokáže dávkovat prostředek sama. Systém i-Dos určí množství pracího prostředku na mililitry. Jak systém funguje a jaké výhody přináší?

Jak poznat nedostatek pracího prostředku

Nedostatek pracího prostředku poznáte pomocí několika způsobů: buď nejsou skvrny dokonale smyty, nebo jsou do oděvu zaprané, to může vést k zápachu či zabarvení. 

Jak poznat velké množství pracího prostředku

Velké množství pracího prostředku poznáte zejména na ceně energie a vody. Jeho nadužíváním totiž dochází k delším oplachovacím cyklům. Zbytky pracího prostředku pak můžeme najít na oblečení, což může vést až k alergiím či podráždění kůže.

Bosch iDos

Systém i-DOS optimalizuje množství pracího prostředku

Po aktivaci systému i-DOS dochází k přesnému dávkování pracího prostředku na mililitry. Pokud se ptáte jakým způsobem, tak uvnitř pračky jsou zabudovány čidla, která určí druh látky, stupeň znečištění a množství náplně bubnu. Podle těchto aspektů pak dochází k dávkování tekutého pracího prostředku. To vše probíhá šetrně, jak k životnímu prostředí, tak k vaší peněžence.

Výhody systému i-DOS

Ušetříte čas i starosti

Během praní se díky systému i-DOS nemusíte o nic starat. Vložíte prádlo do pračky, zmáčknete čudlík a jen čekáte, protože o samotný proces praní se už stará pračka. Ušetříte tedy čas i starosti. 

Šetrnnost k životnímu prostředí i peněžence

Během praní neušetříte jen životní prostředí, ale také peněženku. s dávkovacím systémem i-DOS totiž spotřebujete až 30 % méně pracího prostředku. Balení vám tedy déle vydrží a příroda poděkuje.

Tiché praní

Pračka Bosch se systémem i-DOS vyniká také extrémně tichým a efektivním asynchronním motorem se zárukou 10 let. nemusíte si proto lámat hlavu s tím, zda zapnout pračku ve večerních hodinách, abyste neřušili sousedy, či ostatní členy domácnosti. Pračka Bosch byla vyvinuta, aby zajišťovala větší stabilitu a snižovala vibrace pomocí kruhovité struktury bočních panelů, dodatečná izolace pračky snižuje také hluk.

Program pro alergiky

Praní je často komplikací pro lidi trpící různými alergiemi. Program Alergie plus je ideální pro alergiky a ohleduplný ke tkaninám. Svou pokožku jistě rádi ušetří i ti, kteří žádnou alergií netrpí a prádlo vám navíc vydrží déle jako nové.

Přidání prádla za běhu

Jistě znáte ten pocit, kdy zapnete pračku a náhle na vás vykoukne zapomenutá ponožka nebo svršky položené na méně viditelné místo. Pračka Bosch se pyšní funkcí re-load, kdy můžete přidat zapomenuté prádlo k praní i po jeho začátku. Pračka vyrobená v Německu představuje kvalitu a záruku.Bosch

0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB03
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi