Den dětí Každá koruna se počítá

CellularLine Interphone: oboustranné komunikátory pro motorku

Zobrazit katalog

Sponzorovaný článek

Aktualizováno

Motorkáři, stejně jako milovníci cyklistiky – především sjezdů downhill – jistě vědí, jak obtížná může být komunikace s ostatními členy týmu. Špatná domluva ale může být minulostí, a to díky novým komunikačním systémům Interphone CellularLine EDGE, SHAPE a LINK. Jaké jsou mezi nimi rozdíly a pro koho jsou primárně určené?

Intercom Interphone CellularLine – OBSAH

  1. Co je to intercom od CellularLine?
  2. Intercomy CellularLine Interphone – jaký vybrat?
  3. Interphone CellularLine EDGE
  4. CellularLine Interphone SHAPE
  5. CellularLine Interphone LINK
  6. CellularLine Interphone SPORT a TOUR
  7. Cena a parametry: modely EDGE, SHAPE, LINK, SPORT a TOUR
  8. Další produkty CellularLine aneb mohlo by se hodit

Co je to intercom od CellularLine?

Intercom je komunikátor, se kterým se pohodlně domluvíte mezi svými parťáky. Oceníte je zejména při jízdě na motocyklu. Tyto komunikační systémy se připínají bezpečně přímo na helmu. CellularLine je navíc firma s bohatými zkušenosti v oblasti výroby příslušenství pro motoristy, ale i pro sportovce.

i Proč jsou komunikátory potřeba?
Během řízení vám komunikátory umožní flexibilně měnit plány, domlouvat se na zastávkách, aniž byste museli zvedat ruku z řídítek nebo příp. otevírat kryt své přilby. Jednoznačně tedy přispívají k vyšší bezpečnosti.

Intercomy CellularLine Interphone – jaký vybrat?

Za základní model lze považovat Interphone SHAPE, jehož přenosová vzdálenost činí 10 metrů. Na jedno nabití vydrží až 12 hodin. Interphone EDGE je naopak vhodný pro rozené závodníky, kteří se příliš neohlížejí na své pomalejší přátele. Jeho hlavní výhodou je schopnost přenosu až na vzdálenost 1 km.

Model Interphone LINK využijí nezdolní příznivci jednostopých vozidel, kteří v sedle tráví i 15 hodin. Poslední zařízení totiž nabízí 1 000 hodin v pohotovostním režimu. Pojďme si jednotlivé novinky rozebrat podrobněji.

CellularLine Interphone EDGE

CellularLine Interphone EDGE nabízí dosah až 1 km

Už prvním kouskem jedeme hned pěkně zostra. CellularLine Interphone EDGE slouží jak pro uzavřené, tak pro otevřené přilby a je vhodné ke komunikaci až pro 4 motorkáře, anebo dva motorkáře a dva batůžky (spolujezdce). Má dosah až 1 kilometr vzdálenosti.

Designová stylovka s novodobou technologií je kompatibilní se všemi typy smartphonů vybavenými Bluetooth. Se CellularLine Interphone EDGE je možno jak hovořit, tak přijímat instrukce z GPS navigace, případně poslouchat rádio, které lze na tomto Intercomu také naladit, přičemž při přijatém hovoru se rádio samo přeruší. Také můžete sdílet hudbu s ostatními jezdci.

CellularLine Interphone EDGE

CellularLine Interphone EDGE umí i pohodlné přehrávání hudby.

Odolný CellularLine Interphone EDGE vydrží až 12 hodin

Na CellularLine Interphone EDGE oceňujeme dlouhou 12hodinovou výdrž baterie, díky čemuž se hodí i na delší výlety. V pohotovostním režimu vydrží až 700 hodin a nabíjení, jež trvá cca 3 hodiny, je možné skrz standardní microUSB kabel.

Lehká instalace přístroje spolu s příjemným jednoduchým ovládáním na Bluetooth handsfree jednotce potěší, stejně jako odolnost proti klimatickým změnám (prach a vlhkost). I při zhoršených podmínkách a přerušení hovoru se spojení automaticky naváže, jakmile ruchy ustoupí. Přístroj si pamatuje poslední volané číslo a nabízí hlasové vytáčení.

Lehký Cellular Interphone EDGE v kompaktním balení

CellularLine Interphone EDGE zaujme také váhou pouhých 55 gramů. Přístroj obdržíte v sympatickém boxu s očkem pro zavěšení, s nabíjecím a datovým kabelem microUSB, dvojitým držákem na helmu (klipovým a lepicím), mikrofonem pro jet a výklopné helmy, mikrofonem s lepicí destičkou pro integrální helmy i náhradními díly na upevnění.

CellularLine Interphone EDGE

S CellularLine Interphone EDGE obdržíte i mikrofon pro jet i výklopné helmy.

CellularLine Interphone SHAPE

CellularLine Interphone SHAPE pro komunikaci se spolujezdcem

Bluetooth handsfree CellularLine Interphone SHAPE je určen k domluvě mezi řidičem motocyklu a batůžkem alias spolujezdcem. Hodí se pro uzavřené i otevřené přilby. Také je použitelný ke sdílení informací o trase a dopravní situaci, instrukcím z navigace GPS, poslechu hudby nebo jejímu sdílení se spolujezdcem. Zařízení je plně kompatibilní se smartphony (s iOS a Android).

Stejně jako model EDGE, má i CellularLine Interphone SHAPE jednoduchou instalaci i ovládání, dlouhou výdrž baterie (až 12 hodin) a v pohotovostním režimu vydrží taktéž 700 hodin. Je rovněž odolný proti prachu i vlhku. Nabít jej lze za tři hodiny, updatovat software přes počítač s Windows nebo macOS.

CellularLine Interphone SHAPE

CellularLine Interphone SHAPE je drobný a jednoduchý na ovládání.

CellularLine Interphone SHAPE je ultra lehký

Dosah CellularLine Interphone SHAPE je však logicky mnohem kratší a činí jen 10 metrů, což odpovídá primárnímu účelu zařízení, tedy komunikaci se spolujezdcem. Potěší, že přístroj váží pouze 50 gramů, je tak ještě o 5 gramů lehčí než model Edge. Zařízení dostanete v balíčku s packetem, jenž je totožný s již výše představeným CellularLine Interphone EDGE.

i CellularLine Twin Pack
Potřebujete stejný intercom pro svého parťáka? Pak máme k dispozici tzv. Twin Packy, kde jsou součástí balení rovnou dva kusy. Nemusíme připomínat, že se jedná o cenově výhodnější variantu. V nabídce máme SHAPE Twin Pack a LINK Twin Pack.

CellularLine Interphone LINK nabízí přenos do 300 m

Se všemi smartphony s technologií Bluetooth je kompatibilní i CellularLine Interphone LINK, což je elegantní Intercom pro komunikaci jezdce a batůžku, případně dvou motorkářů, a to do vzdálenosti 300 metrů. Zařízení lze vedle rozhovoru využít i pro poslech hudby z integrovaného rádia nebo přidaného MP3 přehrávače, případně se skrz něj nechat instruovat GPS navigací.

CellularLine Interphone

Vaše komunikace během jízdy se nemusí omezovat pouze na jednoduchá gesta.

Až 1 000 hodin s Interphone CellularLine LINK

Bluetooth handsfree můžete využít jak pro uzavřené, tak i pro otevřené přilby, kam jej lehce instalujete a budete i ovládat. Oproti výše uvedeným kouskům oplývá CellularLine Interphone LINK vyšší výdrží baterie, a to skvělých 15 hodin. To je velkorysý čas i pro dlouhé cesty.

Luxusní je i výdrž v pohotovostním režimu, která čítá celých 1 000 hodin. Kromě všech dalších shodných parametrů s ostatními zařízeními dostala verze LINK do vínku ještě tlačítka s rychlými funkcemi (Quick Touch) a vnitřní audio jednotku s ultra tenkými sluchátky.

CellularLine Interphone LINK

Interphone LINK vydrží v pohotovostním režimu úctyhodných 1 000 hodin.

CellularLine Interphone SPORT a TOUR

Starší, ale stále nejprodávanější – CellularLine SPORT

Interphone SPORT patří sice mezi starší modelovou řadu intercomů, přesto se však těší i dnes velké oblibě. Dokáže propojit až čtyři motocyklisty, a to na vzdálenost 1 km. Podporuje rovněž poslech hudby a přenos pokynů GPS. Oproti novým modelům nenabízí možnost rychlé volby volání ani zahájení hovoru s posledním vytočeným číslem. Naopak potěší dlouhou výdrží baterie a stupněm krytí IP67.

CellularLine Interphone SPORT

Interphone SPORT je starší, ale velmi oblíbený model.

i Ke komunikátorům Interphone SPORT, TOUR i LINK je možné dokoupit i CellularLine headset, který lze nainstalovat na většinu helem.

CellularLine TOUR s dosahem až 1,5 km

Druhým stále populárním modelem je osvědčený komunikátor Interphone TOUR. Jeho titanové tělo je vodotěsné, doplněné o mnohé pokročilé technologie. Dosah tohoto modelu je až 1,5 km. Velkou výhodou je oproti modelu SPORT rychlé nabíjení Fast Charge a výdrž 20 hodin. Rádio lze poslouchat na pozadí zároveň s probíhajícím hovorem. Podobně jako předchozí model SPORT je vybaven odolností proti prachu a vodě IP67.

CellularLine Interphone TOUR

Interphone TOUR nabijete rychle díky podpoře Fast Charge.

Cena a parametry: modely EDGE, SHAPE, LINK, SPORT a TOUR

Všechny představené intercomy CellularLine podporují funkci Anycom, což znamená, že je lze spárovat s jakýmkoliv dalším komunikátorem na trhu. Rovněž si pamatují poslední volané číslo, a pokud to váš dotykový telefon umožňuje, lze nastavit i hlasové vytáčení. Mikrofony jsou směrové, odolné vůči větru. Verze LINK má i stupeň krytí proti prachu a vodě IP67.

parametry CellularLine Interphone EDGE CellularLine Interphone SHAPE CellularLine Interphone LINK CellularLine Interphone SPORT CellularLine Interphone TOUR
počet osob 4 2 2 4 4
dosah 1 000 m 10 m 300 m 1 000 m 1 500 m
komunikace hovor / GPS instrukce hovor / GPS instrukce hovor / GPS instrukce hovor / GPS instrukce hovor / GPS instrukce
kompatibilita iOS a Android s Bluetooth iOS a Android s Bluetooth iOS a Android s Bluetooth iOS a Android s Bluetooth iOS a Android s Bluetooth
další funkce rádio / sdílení hudby rádio / sdílení hudby rádio / MP3 / sdílení hudby rádio / sdílení hudby rádio / sdílení hudby
nabíjení/výdrž 3/12 h 3/12 h 4/15 h -/15 h -/20 h
pohotovostní režim 700 h 700 h 1 000 h 1 000 h 1 000 h
cena 3 790 Kč 2 590 Kč 3 690 Kč 4 490 Kč 4 990 Kč

Ceny jsou platné k 24. 3. 2019.

Další produkty CellularLine aneb mohlo by se hodit

Pokud vám zrovna nebude přát počasí na motorku, můžete svůj komfort posunout o level výše s dalšími produkty od CellularLine. Společnost nabízí kromě kvalitních intercomů také držáky a nabíječky do aut, ale i počítačové komponenty, kabely, příslušenství pro hráče včetně sluchátek nebo reproduktorů.

i Mohlo by vás zajímat

Nové ani již osvědčené komunikátory CellularLine Interphone si určitě nenechte ujít. Ušetří vám čas, spotřebu i nervy. S nimi už se váš parťák nebude vymlouvat, že nerozuměl vašim posunkům. Modely jsou svými parametry relativně odlišené, čímž vám zjednoduší výběr podle konkrétních požadavků.

Interphone Tour Single
Intercom pro obousměrnou komunikaci až 4 motorkářů, doba hovoru až 20 hodin, dosah až 1,5 km, hlasové ovládání a FM rádio

4 999,-
Můžete mít zítra od 8:15
Skladem 2 ks
Objednací kód: JQ475x9t
0
Vytisknout
P-DC1-WEB22
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací