VIP LENOVO boost VIP LENOVO boost

Čínské telefony (VŠE, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT)

Zobrazit katalog

Článek

Aktualizováno • Autor: Redakce

Čínské telefony mohou být pro neznalé uživatele strašákem, není se však čeho bát. Nezřídka mají vysoké ambice a pořádně zatápí i sebevědomým premiantům tradičních značek. Jak je to ale s „českými LTE?“ Proč je dobré spolehnout se na českou distribuci a které jsou ty nejlepší čínské mobily?

Čínské telefony

Čínské telefony - OBSAH

  1. Čínské telefony a podpora LTE
  2. Vyplatí se u čínských telefonů oficiální česká distribuce?
  3. Nejlepší čínské telefony
  4. Nejlepší čínské mobily do 10 000 Kč
  5. Nejlepší čínské mobily do 6 000 Kč
  6. Největší čínští výrobci mobilních telefonů

Čínské telefony a podpora vysokorychlostních sítí

Nejlepší čínské telefony si ještě probereme v kapitole níže. Říká se ale, že některé z nich mají problémy s „českým LTE“. To je do jisté míry pravda, dá se tomu ale lehce vyhnout. V čem ony potíže spočívají?

i Co je LTE?
LTE je, jak známo, technologie vysokorychlostního internetu přes mobilní síť. Umožňuje stahovat data rychlostí přibližně 100 – 300 Mbit/s, takže při brouzdání po internetu se vám vše načítá mnohem rychleji, než kdybyste byli k internetu připojení jen přes 3G nebo 2G standard.

Ještě v nedávné minulosti nebyly výjimkou případy, kdy čínský telefon „české LTE“ nepodporoval, byť ve svých specifikacích LTE uvedeno měl. Jak je to možné? Vysvětlení je jednoduché. LTE „běží“ na několika frekvencích (je jich zhruba 50), v každé zemi jsou k tomu ale vyhrazeny jiné kmitočty. V Česku to jsou LTE frekvence 800, 1 800, 2 100 a 2 600 MHz.

i Mapa pokrytí LTE v Česku
Na této mapě zjistíte, jaké je pokrytí LTE na jednotlivých místech v ČR. Zahrnuje všechny u nás působící operátory.

Nejvyužívanějším pásmem českého LTE je frekvence 800 MHz, a právě s tímto kmitočtem má problém řada čínských telefonů, které se mimo Asii oficiálně neprodávají. Tam totiž pásmo 800 MHz není příliš rozšířené, takže výrobci ani nemají důvod podporu pro něj do svých telefonů přidávat. Pokud mobil tuto frekvenci nepodporuje, uživatel v Česku je s ním odkázán na 3G a 2G sítě s pomalejším internetem.

800MHz pásmo pokrývá hlavně venkovské oblasti, ve větších městech čeští operátoři využívají zejména 5G či LTE sítě na kmitočtech 1 800 MHz a 2 100 MHz. To ale nemění nic na tom, že se jedná o výrazný nedostatek. Je to, jako byste se svým vozem mohli na některých silnicích jet standardní rychlostí, jinde ale třeba jen krokem.

LTE, logo
„České LTE“ mohou být pro některé čínské mobily problém. Pokud si ale pořídíte globální model, budete za vodou.

Korejské, resp. japonské telefony Samsung nebo Sony podporují všechny u nás využívané frekvence, takže s LTE u nich nebudete mít problém. Dříve se tato problematika týkala například značky Xiaomi. V dnešní době už ale většina modelů podporuje všechna využívaná pásma LTE, v některých případech dokonce 5G.

5G, logo
Oproti LTE je technologie 5G závratně rychlejší. Na její plnou implementaci si ale budeme muset počkat nejméně do roku 2020/21.

Ještě rychlejší než LTE je pak technologie 5G a na trhu najdeme spoustu čínských telefonů, které 5G podporují.

Vyplatí se u čínských telefonů oficiální česká distribuce?

Nejen u telefonů z Číny jste se možná také setkali s pojmem česká či zahraniční distribuce. Rozhodně se vyplatí nakupovat jen z oficiální české distribuce. Jinak může být jak s LTE, tak s českou lokalizací telefonu problém, nehledě na potíže se zárukou. U čínských distribucí například také chybí Google služby, protože jsou oficiálně zakázané. Abyste je mohli využívat, stačí v tom lepším případě jen stáhnout aplikaci na Google Play, v tom horším bude třeba dostat do čínského telefonu evropskou ROM.

Výhody české distribuce v kostce:

  • I v mobilech z Číny je nahraný software v českém jazyce, který tam zůstává i po aktualizaci přístroje.
  • V balení naleznete návod v českém jazyce.
  • Při uplatňování reklamace stačí telefon přinést na některou z poboček Alza.cz v Česku. Vyhnete se posílání telefonu na druhý světadíl s nejistým výsledkem.
  • Podle evropských norem navíc prodejce musí reklamaci vyřídit do 30 dní, což v případě čínských prodejců nemusí být pravidlem.
i Přečtěte si další důvody, proč si u nás koupit mobilní telefon.

Nejlepší čínské telefony

Nad čínskými telefony mnozí dříve ohrnovali nos, nyní je ale situace jiná. Jsou stále výkonnější, přichází s nápaditým designem a vybrané mobily z Říše středu momentálně patří mezi ty hezčí na trhu, byť se někdy rády inspirují u konkurence. Se srovnatelnou výbavou ale mnohdy stojí o dost peněz méně než ty nejdražší na trhu. Zde jsou nejlepší z nich.

OnePlus 11 5G – skvělé fotoaparáty Hasselblad a unikátní haptická odezva O-Haptics

Telefony značky OnePlus již v dnešní době patří mezi stálice čínských telefonů. Každý rok jich vydávají hned několik, vlajkovou sféru však ponechávají jen opravdu špičkovým a inovativním smartphonům. Jedním z nich je i OnePlus 11 5G. Mobil zaujme například vynikajícím trojitým fotoaparátem s optickou stabilizací a dvojnásobným optickým zoomem nebo 120Hz AMOLED panelem s vysokým rozlišením 3 216 × 1 440 pixelů. Displej je tak mimořádně jemný – konkrétní hodnota jemnosti je 525 ppi.

OnePlus 11 5G
OnePlus 11 5G si zcela novým designem fotomodulu jasně říká o pozornost.

Zajímavostí je také systémová výbava OnePlus 11 5G. Telefon běží na Androidu 13 s nadstavbou OxygenOS, která nabídne celou řadu skvělých funkcí. Jednou z těch více neobvyklých je špičková haptická odezva O-Haptics. Ta si dává za cíl pomocí jemných vibrací napodobit povrch skutečných materiálů a učinit celé používání mobilu velmi přirozeným. Vlajkovou samozřejmostí je pak využití nejvýkonnějšího čipsetu Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2.

i OnePlus 11 5G (RECENZE): netlačí na pilu, ale zvládne toho hodně

Xiaomi 13 Pro je zkrátka špičková vlajková loď bez okolků

Mezi nejpopulárnější čínské telefony patří smartphony Xiaomi. Zákazníci si je poměrně dost rychle oblíbili zejména díky skvělému výkonu a fotoaparátu za velmi přívětivé ceny. Tato filozofie je však již historií a Xiaomi na trh vysílá plnohodnotné vlajkové lodě se špičkovými parametry. Xiaomi 13 Pro tohle rozhodně splňuje. Jde sice o výrazně nejdražší telefon na tomto seznamu, za své peníze však dostanete doslova všechno, co můžete.

Xiaomi 13 Pro
Za Xiaomi 13 Pro si sice připlatíte, nebude vám však vůbec nic chybět.

Začít můžeme třeba displejem – ten se chlubí úhlopříčkou 6,73", vysokým rozlišením 3 200 × 1 440 px a 120Hz obnovovací frekvencí. Spolehnout se můžete i na vysoký výkon díky čipu Snapdragon 8 Gen 2 v kombinaci s až 12 GB paměti RAM. Svižné je zde i interní úložiště, je totiž založeno na technologii UFS 4.0. A fotoaparát? Trojice (hlavní, širokoúhlý, teleobjektiv s 3,2× optickým zoomem) 50Mpx snímačů se špičkovými objektivy z dílen Leica.

i Recenze Xiaomi 13 Pro: Skvělá vlajkovka, která se za svou cenu nemusí stydět

Motorola Moto Edge 40 Pro – dlouhá výdrž a vynikajicí displej ve vlajkovém těle

Ačkoliv je Motorola původně americkou značkou, nyní patří pod čínský gigant Lenovo a telefony Motorola lze považovat za čínské. Motorola Moto Edge 40 Pro je již několikátým počinem značky na poli těch nejlepších mobilních telefonů vůbec. Letos se výrobce zaměřil především na výkon a kvalitní displej – zaujme tak mimo jiné hlavně hráče. Pro všechny ostatní si však nachystal solidní výdrž a všestranné fotoaparáty.

Motorola Edge 40 Pro
Motorola Edge 40 Pro zaujme výtečným displejem a špičkovým výkonem.

A jak se dá Motorola Edge 40 Pro srovnat se dvěma zmíněnými telefony? Cenovkou je takřka na stejné hodnotě jako OnePlus 11 5G, má však trochu jiné priority. Panel má nižší rozlišení, a tedy i jemnost, zaujme však ještě vyšší obnovovací frekvencí 165 Hz, ideální pro hraní. Oproti OnePlus mírně zaostává co do kvality fotografie, na oplátku však nabídne skvělou výdrž, rychlejší 125W nabíjení a také možnost 15W bezdrátového nabíjení. Zajímavostí na konec je přední fotoaparát s nezvykle vysokým rozlišením 60 Mpx a objektivem o světelnosti f/2,2. Na své si tak přijdou i fanoušci selfies.

i Motorola Edge 40 Pro (RECENZE): výkonná vlajková loď s minimem chyb

Nejlepší čínské mobily do 10 000 Kč

U čínských telefonů do 10 tisíc Kč už nelze čekat to nejlepší, přesto mají pořád co nabídnout. Společným jmenovatelem střední třídy je často zaměření se na jeden klíčový aspekt telefonu, můžete si tak vybrat takový, který vám vyhovuje.

Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ nabídne za málo peněz hodně megapixelů

Xiaomi se proplétá všemi cenovými sférami čínských telefonů, a tak není divu, že se nyní pobavíme o Xiaomi Redmi Note 12 Pro+. Telefon se vyznačuje v první řadě obrovským rozlišením hlavního snímače – 200 Mpx, přičemž objektiv má skvělou světelnost f/1,7. Už jen takové parametry se ve střední třídě často nevidí. Xiaomi však k hlavnímu fotoaparátu přihazuje ještě optickou stabilizaci.

Xiaomi Redmi Note 12 Pro+
Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ má jeden z nejvšestranějších fotoaparátů ve své kategorii.

Mobil ale rozhodně nezklame ani po dalších stránkách. Jeho srdcem je čip MediaTek Dimensity 1080, který sice nepatří k těm nejvýkonnějším, zaujme ale dobrou efektivitou. Propůjčuje tak Redmi Note 12 Pro+ skvělou výdrž. Když pak dojde šťáva, telefon můžete dobít 120W rychlonabíječkou, kterou najdete přímo v balení, ve spěchu za méně než 20 minut.

POCO F5 hraje ve své cenové kategorii výkonnostní přebor

Pokud dáváte před fotoaparátem přednost výkonu, značka POCO má něco pro vás. Telefon POCO F5 se přímo profiluje jako herní telefon. A není divu. Pohání ho vcelku čerstvě vydaný čipset Qualcomm Snapdragon 7+ Gen 2 – ten sice směřuje na střední třídu, výsledky v benchmarcích jej však staví i nad vlajkový čip z minulého roku, Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1.

POCO F5
POCO F5 je pekelně výkonný herní telefon s cenovkou pod 10 tisíc.

A POCO F5 u výkonu nekončí. Dále totiž zaujme například skvělým 120Hz AMOLED panelem s úhlopříčkou 6,67", na kterém uvidíte každý detail kvalitně a přesně tehdy, kdy potřebujete. V kombinaci s 12 GB paměti RAM na nejnovější platformě LPDDR5 a 256 GB rychlého úložiště UFS 3.1 si tak můžete být jisti, že jde o jeden z nejlepších herních mobilů pod 10 tisíc.

i POCO F5 a F5 Pro (PREVIEW): svěží novinky se skvělými parametry

Realme 11 Pro je rozumnou volbou, hledáte-li od každého něco

I mobily Realme jsou u nás již v posledních letech stálicí. Pokud nemáte žádné specifické požadavky a zkrátka chcete vyvážený telefon s prémiovým vzhledem, Realme 11 Pro bude pro vás. Telefon nabídne velmi slušný 6,7" displej postavený na technologii AMOLED a potěší 120Hz obnovovací frekvencí. Bodem kontroverze by mohlo být zakřivení displeje, které ne každému vyhovuje.

Realme 11 Pro
Nechcete-li nad koupí telefonu moc přemýšlet, Realme 11 Pro nabídne od každého trošku.

A co dál? Realme 11 Pro má velmi solidní hlavní fotoaparát s rozlišením 100 Mpx, optickou stabilizací a objektivem o světelnosti f/1,75. Dokážete tak za pochodu pořídit pár slušných snímků, nebo třeba video o rozlišení 4K. Výkon čipu MediaTek Dimensity 7050 pak není nijak závratný, běžně náročným uživatelům však bohatě postačí. Třešničkou na dortu je pak prémiový design – konkrétně máme na mysli béžové provedení, které se pochlubí speciálním finišem zad z umělé kůže.

i Z novinek Realme C53, 11 Pro a 11 Pro+ si vybere každý

Nejlepší čínské mobily do 6 000 Kč

A jdeme s cenou níž, a to pod hranici 6 tisíc korun. Pokud si myslíte, že v této cenové hladině se už můžete s kvalitou rozloučit, přesvědčíme vás o opaku. I přes nízkou cenu jsou mobily v této kapitole svižné, spolehlivé a ani hezký design jim není cizí.

Honor X8a – vlajkový design a 100Mpx fotoaparát

Možná byste telefony Honor hledali spíše ve vyšších cenových sférách, kde se v našem výběru žádný z nich neukázal, pravdou však je, že Honor X8a je jedním z nejdostupnějších mobilů tohoto seznamu. Přináší však přesně to, čím jsou mobily Honor pověstné – výtečný fotoaparát. Hlavní snímač je 100Mpx a je osazen objektivem o světelnosti f/1,9. Výrobce fotoaparát vybavil také pokročilým softwarem, kde se umělá inteligence stará o to, aby fotky vypadaly ještě lépe.

Honor X8a
Svým téměř vlajkovým designem zaujme Honor X8a již na první pohled.

Na Honor X8a se také hezky dívá. Vypůjčil si totiž prémiový design s ostrými hranami od vlajkových lodí a tato výpůjčka se mu náramně vyplatila. Co do výkonu mobil nabídne procesor MediaTek Helio G88, který na každodenní úkony hravě postačí, a který pracuje s 6 GB operační paměti. Oproti svému předchůdci si dále polepšil například na poli kapacity baterie, ta je nyní 4 500 mAh.

i Honor X8a (PREVIEW): Elegán se 100Mpx fotoaparátem

POCO X5 5G je vybaven podporou nejrychlejších mobilních sítí

Telefonů s podporou 5G v kategorii pod 6 tisíc mnoho nenajdete. Jedním z nich je však POCO X5 5G. Pokud je pro vás rychlý internet prioritou a jste ochotni trochu snížit svá očekávání co do dalších parametrů, X5 5G by vás mohl zaujmout.

Mobil má trochu slabší fotoaparát než Honor, na hlavním snímači nese „pouhých“ 48 Mpx, což je však stále víc než dost pro občasné fotografy. Možná trochu překvapením je vynikajicí 120Hz AMOLED displej s úhlopříčkou 6,67" a rozlišením 2 400 × 1 080 pixelů, což jsou hodnoty, na které jsme zvyklí spíše ve střední třídě.

POCO X5 5G
Telefon POCO X5 5G s cenovkou pod 6 tisíc překvapí podporou sítí 5G.

A jak je to tedy s tou podporou 5G? POCO X5 za ni vděčí čipsetu Qualcomm Snapdragon 695 5G, který sice není tak výkonný jako jeho 4G sourozenci, pokud však chcete nejrychlejší sítě, bez ústupků se v této cenové sféře zkrátka neobejdete. Závěrem se hodí zmínit baterie telefonu – ta je 5 000mAh, takže o kapacitu nebude nouze. Když pak budete potřebovat dobít, použít můžete 33W rychlonabíječku přímo z balení telefonu.

i Poco X5 a Poco X5 Pro (PREVIEW): Zamíchají kartami ve střední třídě?

Xiaomi Redmi Note 12S je klasická střední třída, se kterou nešlápnete vedle

Seznam uzavřeme telefonem Xiaomi Redmi Note 12S, který by se dal popsat jako sázka na jistotu. Mobily Xiaomi přesně v této cenové sféře září nejvíce. Note 12S se od zbytku svojí řady liší designem fotomodulu a fotoaparát je přesně to, čím chce, stejně jako další modely označené písmenem S, mobil zaujmout.

Xiaomi Redmi Note 12S
Xiaomi Redmi Note 12S je dalším přímočarým vylepšením z řad Xiaomi.

Hlavní snímač je zde 108Mpx a kryje jej objektiv o světelnosti f/1,9. Doplněn je pak o širokoúhlý fotoaparát a malou makro kamerku pro pořizování fotografií na velmi malou vzdálenost. Výkon telefonu propůjčuje čip MediaTek Helio G96 s grafickou jednotkou Mali-G57 MC2, a tak nepůjde o žádný herní zázrak – na běžné používání jde však o ideální, efektivní volbu.

i Xiaomi Redmi Note 12S (PREVIEW): Solidní telefon, novinky však nečekejte

Největší čínští výrobci mobilních telefonů

Přehled nejlepších čínských mobilů máme za sebou. Ty, na něž se nedostalo, nemusí být nutně špatné. Mnohdy se v řadě ohledů vlastně vyrovnají těm nejlepším, vítěz však může být jen jeden. Telefonů, ale i samotných výrobců, je ovšem mnohem více. Které značky jsou ty nejvýraznější a které méně známé, ale přesto si zaslouží pozornost?

Huawei

Huawei je jednou z největších čínských i světových společností zabývajících se telekomunikačními zařízeními. Byl založen roku 1987 a sídlí v čínském Šen-čenu. Těží z faktu, že do svých mobilních telefonů dodává své vlastní procesory HiSilicon Kirin a v posledních letech si velmi dobře vede i ve fotografických schopnostech. Obdiv si získal už v roce 2018 uvedený Huawei P20 Pro a od té doby se jeho vlajkové lodě pravidelně objevují na čelních pozicích fotografických žebříčků.

Huawei své mobily v Česku ale už příliš neprodává. Kvůli rozhraní Huawei Mobile Services, které neumožňuje využití Google služeb, jim totiž značně klesla popularita a s tím samozřejmě i prodeje. O tom, jak HMS fungují, jsme více napsali v samostatném článku.

Huawei logo Huawei P60 Pro

Vlevo: logo společnosti Huawei. Vpravo: Huawei P60 Pro.

Honor

Honor byl ještě v roce 2020 dceřinou společností Huawei. Pravidelně vydávané modely se proto těm z továren Huawei silně podobaly, ať už šlo o smartphony nižší, střední i vyšší třídy. Za cenu menších kompromisů si přitom vždy zachovávaly velmi příjemnou cenu, která byla vždy o něco nižší než u telefonů Huawei. Podobně výkon, který dosahoval stejných a v některých případech dokonce i vyšších hodnot.

Honor logo Honor 90

Vlevo: logo společnosti Honor. Vpravo: Honor 90.

Jelikož se Honor oprostil od Huawei a přešel pod křídla společnosti Shenzen Zhixin New Information Technology z „čínského Silicon Valley“ – Šen-čenu, omezení ohledně využívání služeb Google už pro něj neplatí. Honor se však z trhu mobilních telefonů, alespoň prozatím, stáhl a společnost se nyní zaměřuje především na chytré hodinky a příslušenství.

Xiaomi

Společnost Xiaomi existuje od roku 2010 a za tu dobu z malého startupu společnost stihla vyrůst v obra s velkými ambicemi. Její portfolio čítá desítky druhů zařízení včetně fitness náramků, notebooků a samozřejmě mobilních telefonů. Ty si cestu za zákazníky sebevědomě razí zbraněmi, jako je dravá cenová politika, pěkný design a spolehlivé zpracování. Vlajkové lodě nyní označují jednoduše číslovkou, například Xiaomi 13 – tyto smartphony nabízí vysoký výkon. Za zmínku stojí také značky Redmi a POCO, které z Xiaomi vznikly osamostatněním. Tyto značky oslovují především uživatele požadující ten nejlepší poměr ceny a výkonu ve střední třídě.

Xiaomi logo Xiaomi 13

Vlevo: logo společnosti Xiaomi. Vpravo: Xiaomi 13.

OnePlus

O něco mladším výrobcem čínských telefonů než Xiaomi je OnePlus. Ten zabodoval hned svým prvním mobilem OnePlus One, jenž samotná společnost označovala jako zabijáka vlajkových lodí. A pro mnohé uživatele jím také byl. V poslední době se OnePlus ukazuje hlavně jako výrobce cenově dostupných herních smartphonů. Řada OnePlus Nord je například dlouhodobou stálicí ve střední třídě.

OnePlus logo OnePlus 11

Vlevo: logo společnosti OnePlus. Vpravo: OnePlus 11.

Vivo

Značka Vivo je tu s námi teprve krátce. I přesto si však stihla získat spoustu fanoušků zejména velmi levnými telefony jako např. Vivo Y35, nebo zástupcem ze střední třídy – Vivo V23 5G. Nabízí u nás však i svůj top model Vivo X90 Pro 5G se skvělým herním výkonem.

Vivo logo Vivo X90 Pro

Vlevo: logo společnosti Vivo. Vpravo: Vivo X90 Pro.

Doogee

Mobilní telefony Doogee, které mají čínsko španělský rodokmen, v součastnosti nabízí především odolné telefony, byť i pár „obyčejných“ najdete. Především však jde o velice pevné mobily s nejvyššími možnými odolnostními certifikáty, například i IP69K. Jejich telefony se tak hodí na práci v terénu.

Doogee logo Doogee V Max

Vlevo: logo společnosti Doogee. Vpravo: Doogee V Max

Oppo

Stejného majitele jako OnePlus má i Oppo, další z desítek čínských výrobců telefonů. Tento ale, podobně jako ti, které zmiňujeme výše, patří mezi ty nejvýznamnější. Jelikož jsou Oppo a OnePlus sesterské firmy, jejich telefony si jsou, zejména v případě dvou prvních výrobců, do značné míry podobné. Zaměřují se převážně na cenově dostupné telefony střední třídy. Úlohu vlajkové lodi výrobce zde zastává Oppo Reno10 Pro.

Oppo logo Oppo Reno10 Pro

Vlevo: logo společnosti Oppo. Vpravo: Oppo Reno10 Pro.

Časté otázky spojené s telefony z Číny

Jaká jsou rizika nákupu telefonu z Číny?

V případě, že telefon koupíte v oficiální české distribuci, není se čeho bát. Čínské telefony jsou ale často levně dováženy z tzv. šedého dovozu, čímž přicházíte o jakoukoliv možnost záruky v České republice a za jakýkoliv problém si buď připlatíte, nebo smartphone pošlete na druhou stranu světa. Rizik šedého dovozu je více, věnovali jsme jim článek Rizika nákupu telefonu z šedého dovozu.

Mají mobily z Číny oproti jiným nějaké výhody?

Ano, například velmi dobrý poměr ceny a výkonu. Je běžnou praxí, že za cenu střední třídy se vám dostane smartphone s vlajkovými parametry, někdy dokonce čínské mobily přední vlajkové lodě i předčí.

Má telefon z Číny v Evropě nějaká omezení?

Většinou platí, že telefon, který v české distribuci zakoupíte, v Česku také bez problémů funguje. Nicméně ne všechny čínské telefony jsou na evropských pultech dostupné. Jistou překážkou jsou ekonomické sankce, na kterou doplatily telefony Huawei.

i Mohlo by vás zajímat

Čínských telefonů se není nutné obávat. Za zajímavé ceny toho nabízí mnohdy až překvapivě hodně a nižší cena je často vykoupena jen několika kompromisy.

Mobilní telefony

Motorola Edge 40 Pro 12GB/256GB černý - Mobilní telefon
Doručení do
Alzaboxu zdarma
4,4
Motorola Edge 40 Pro 12GB/256GB černý
Mobilní telefon - 6,67" P-OLED 2400 × 1080 (165Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 50Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 60Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 125W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 4600 mAh, model 2023, Android
+3 dárky v hodnotě 3 741,-
18 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SMTR522b1
4,6 83×
Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ 5G 8GB/256GB černá
Mobilní telefon - 6,67" AMOLED 2400 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, dual SIM, procesor MediaTek Dimensity 1080, fotoaparát: 200Mpx (f/1,65) hlavní + 8Mpx širokoúhlý + 2Mpx makro, přední kamera 16Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, rychlé nabíjení 120W, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
+3 dárky v hodnotě 3 741,-
9 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: XI266b1
4,7 44×
POCO F5 12GB/256GB černá
Mobilní telefon - 6,67" AMOLED 2400 × 1080 (120Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 256 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 7+ Gen 2, fotoaparát: 64Mpx (f/1,79) hlavní + 8Mpx širokoúhlý + 2Mpx makro, přední kamera 16Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, rychlé nabíjení 67W, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
8 990,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: POCO114b1
4,7
Realme 11 Pro 5G 8GB/256GB béžová
Mobilní telefon - 6,7" AMOLED 2412 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, dual SIM, procesor MediaTek Dimensity 7050, fotoaparát: 100Mpx (f/1,75) hlavní, přední kamera 16Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, rychlé nabíjení 67W, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
+3 dárky v hodnotě 3 741,-
8 399,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: REAM046b2
4,8
POCO X5 5G 6GB/128GB zelená
Mobilní telefon - 6,67" AMOLED 2400 × 1080 (120Hz), operační paměť 6 GB, vnitřní paměť 128 GB, hybridní slot, procesor Qualcomm Snapdragon 695 5G, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavní + 8Mpx širokoúhlý + 2Mpx makro, přední kamera 13Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, rychlé nabíjení 33W, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
+3 dárky v hodnotě 3 741,-
4 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: POCO112b3
4,7 25×
Honor X8a 6GB/128GB černá
Mobilní telefon - 6,7" LTPS 2388 × 1080, operační paměť 6 GB, vnitřní paměť 128 GB, dual SIM, procesor MediaTek Helio G88, fotoaparát: 100Mpx (f/1,9) hlavní + 5Mpx makro, přední kamera 16Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, LTE, USB-C, rychlé nabíjení, baterie 4500 mAh, model 2023
+2 dárky v hodnotě 751,-
4 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: UM320b1
Samsung Galaxy A54 5G 8GB/256GB grafitová - Mobilní telefon
Doprava
zdarma
4,7 207×
Samsung Galaxy A54 5G 8GB/256GB grafitová
Mobilní telefon - 6,4" AMOLED 2340 x 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, hybridní slot + eSIM, procesor Samsung Exynos 1380, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 5Mpx makro, přední kamera 32Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP67, rychlé nabíjení 25W, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
+3 dárky v hodnotě 3 741,-
10 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0250c3
Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 512GB černá - Mobilní telefon
Doprava
zdarma
4,9 179×
Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 512GB černá
Mobilní telefon - 6,8" AMOLED 3088 × 1440 (120Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 512 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 45W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
+3 dárky v hodnotě 3 741,-
34 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0244c5
4,6 50×
Google Pixel 7a 5G 8GB/128GB černý
Mobilní telefon - 6,1" OLED 2400 × 1080 (90Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Google Tensor G2, fotoaparát: 64Mpx hlavní + 13Mpx, přední kamera 13Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP67, rychlé nabíjení 18W, bezdrátové nabíjení, baterie 4385 mAh, model 2023, Android
+3 dárky v hodnotě 3 741,-
11 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: GPX1072b2
Samsung Galaxy A34 5G 8GB/256GB grafitová - Mobilní telefon
Doprava
zdarma
4,8 89×
Samsung Galaxy A34 5G 8GB/256GB grafitová
Mobilní telefon - 6,6" AMOLED 2340x1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, hybridní slot, procesor MediaTek Dimensity 1080, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavní + 8Mpx širokoúhlý + 5Mpx makro, přední kamera 13Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP67, rychlé nabíjení 25W, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
+3 dárky v hodnotě 3 741,-
9 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0249c3
4,6 92×
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 8GB/256GB modrá
Mobilní telefon - 6,67" AMOLED 2400 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, dual SIM, procesor MediaTek Dimensity 1080, fotoaparát: 50Mpx (f/1,88) hlavní + 8Mpx širokoúhlý + 2Mpx makro, přední kamera 16Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, rychlé nabíjení 67W, SOS tlačítko, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
7 490,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: XI265b4
Vytisknout
P-DC1-WEB16
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací