AD mini Homeoffice AP+ plus nový vizuál

Co je NFC?

Zobrazit katalog

Článek

Aktualizováno • Autor: Redakce

Technologie NFC umožňuje rychlou, snadno použitelnou, a navíc zabezpečenou formu interakce s okolním prostředím. Co znamená NFC? Proč tuto technologii dnes nacházíme téměř v každém mobilním telefonu a tabletu? A jak NFC nastavit? To jsou jen některé z otázek, na které najdete odpovědi v tomto článku.

Co je to NFC?

Co je NFC? – OBSAH

 1. NFC: Co to je?
 2. Jak funguje NFC?
 3. NFC využití v praxi, nejen pro NFC platby
 4. Zásluhou NFC funguje Google Pay, Apple Pay a další
 5. NFC v telefonu: Kde jej najdeme?
 6. Co jsou NFC tagy?
 7. Nejlepší NFC aplikace
 8. Jak NFC aktivovat?

NFC: Co to je?

Co je NFC technologie, co znamená tato tajemná zkratka, se kterou se velmi často setkáváme? NFC je bezdrátová technologie umožňující rychlou a zabezpečenou výměnu dat na vzdálenost do 4 cm. Podporuje ji řada chytrých telefonů (těmto zařízením tím pádem můžeme říkat NFC mobily) a tabletů, přičemž díky velmi krátké vzdálenosti je bezpečná a není vyžadována jejich identifikace. Proto je připojení automatické a velmi rychlé. NFC stačí méně než 100 ms, kdežto takové Bluetooth ve verzi 4 vyžaduje pro připojení mnohonásobně delší čas.

Co je nfc

NFC dnes podporuje každý lepší telefon a spousta z nás jej využívá téměř každý den.

Jak funguje NFC?

Při dotyku nebo přiblížení dvou zařízení s NFC se automaticky spustí jejich komunikace. Technologie funguje na bázi krátkých rádiových vln, má velmi nízkou spotřebu a na rozdíl od Bluetooth umožňuje vytvoření pasivních bodů, tzv. tagů (více o nich níže). Ty jednoduše nalepíte na potřebné místo nebo je můžete nosit u sebe. Navíc NFC mobil dnes téměř každý nosí v kapse.

NFC využití v praxi, nejen pro NFC platby

Jaké je NFC využití? Tahle funkce mobilních telefonů a dalších zařízení nejčastěji pomáhá při placení v obchodech. Stojíte u kasy v supermarketu a místo lovení platební karty z peněženky nebo hledání mincí k terminálu jen přiložíte svůj telefon a během pár sekund máte zaplaceno. NFC platby mobilem jsou stále rozšířenější, stačí k tomu využít platebních systémů Google Pay či Apple Pay, které již fungují i u nás a na Slovensku. NFC lze ale využít i v mnoha dalších situacích.

i

Samsung Galaxy S24 Ultra (RECENZE): Evoluci střídá revoluce umělé inteligence

Příklady NFC využití:

 • Mikrotransakce, tedy bezdrátové platby v obchodech pomocí systémů Google Pay (nově jako Peněženka), Apple Pay, Fitbit Pay nebo Garmin Pay, které jsou určeny pro chytré hodinky.
 • Rychlé spárování Bluetooth, třeba dvou mobilních telefonů, a tím pádem například jednoduchý přenos kontaktů mezi telefony.
 • NFC sluchátka – hlavní výhodou je opět rychlé párování.
 • Odemčení dveří – ke dveřím s uzamykacím systémem využívajícím NFC (tzv. Smart Locks) jen přiložíte NFC mobil a máte otevřeno.
 • Načtení menu v restauraci – na dveřích restaurace je umístěn NFC tag, vy k němu přiložíte svůj mobil a na displeji se vám zobrazí menu restaurace.
 • Import kontaktů – například pomocí NFC čipu ve vizitce – k vizitce přiložíte svůj mobil, v němž se vám následně zobrazí kontaktní informace dané osoby. Ty si poté můžete uložit do svého telefonu.
 • Sdílení hesla k WiFi síti kamarádům.
 • Přepnutí telefonu na vibrace nebo třeba aktivace budíku položením telefonu na noční stolek.
 • Spouštění map jednoduchým usazením telefonu do držáku v autě.
 • Budík, který vás přinutí vstát – stačí si jej nastavit tak, že se vypne pouze v případě, že ho položíte na NFC nálepku, třeba v jiné místnosti.
 • Rychlejší připojování k bezdrátovým reproduktorům.
 • Odeslání přednastavené SOS zprávy – ideální pro děti, které neumí psát, či seniory.
 • Popisování krabic při stěhování.
 • Komunikace s úřady – od poloviny roku 2021 je NFC součástí nově vydaných občanských průkazů.
Sdílení souborů pomocí NFC

S pomocí NFC na mobilu lze snadno sdílet fotky s jiným telefonem či z něj importovat kontakty.

Zásluhou NFC funguje Google Pay, Apple Pay a další

Nejčastějším způsobem využití NFC je placení mobilem. První velká společnost, která toto v Česku v roce 2017 odstartovala, je Google se svým platebním systémem Google Pay. Ze začátku jej u nás podporovala hrstka bank, postupně jej ale zavádí i další bankovní ústavy. Následovaly systémy Apple Pay, Garmin Pay a Fitbit Pay. Více o placení mobilem si přečtěte v článku Platby mobilem probíhají jednoduše a usnadní nakupování.

i

Platba probíhá např. v Google Pay tak, že systém vytvoří ve vašem zařízení virtuální kartu, která je spojena s vaší fyzickou kartou, avšak nikde neukládá její číslo ani PIN. Díky tomu se při platbě telefonem k těmto informacím nikdo nedostane. Platba se realizuje pomocí technologie NFC na mobilu, která je tak jakýmsi základním stavebním kamenem platebních systémů. Díky NFC stačí telefon jen přiložit k terminálu jako normální bezkontaktní kartu. Ve většině případů ani není nutné zadávat PIN. Telefon tím, že jste jej odemkli otiskem prstu nebo pomocí rozpoznávání obličeje, ví, že jste to vy, kdo platí a že jste i právoplatným uživatelem karty.

NFC v telefonu: Kde jej najdeme?

Technologie NFC se v oblasti mobilních sítí pomalu a jistě stává standardem. Naprosto běžné už je ve všech telefonech vyšší střední třídy a výše, o vlajkových lodích ani nemluvě. Milovníci telefonů od společnosti Apple mohou využívat NFC od iPhonu 7, a je tak samozřejmostí, že NFC bude i u novějších modelů jako iPhone 15, iPhone 14 nebo dřívějších iPhonů 13 nebo iPhonů 12. NFC už nicméně přestává být výsadou u vyšších a vybavenějších modelů. Prosazuje se i v nižší střední třídě, např. v cenově zajímavých telefonech řady Xiaomi 12 nebo Realme 9 Pro.

i

Co jsou NFC tagy?

NFC ale často funguje i na principu NFC štítků. Jedná se o čipy ukryté v nálepkách nebo přívěscích, které se dají nalepit či jinak umístit téměř na jakékoli místo. Může to být například zadní strana mobilního telefonu, noční stolek nebo dveře restaurace. 

NFC tagy

Toto jsou NFC štítky (NFC čipy), které lze nalepit kamkoli.

NFC tagy jsou programovatelné a při přiložení NFC zařízení, tedy například vašeho mobilního telefonu, se provede vámi požadovaná akce. Například při uléhání do postele si přiložíte mobil k NFC štítku na nočním stolku a ten se následně přepne do tichého režimu. NFC štítky přitom nepotřebují žádné napájení, protože při blízkém kontaktu s aktivním vysílačem, např. vaším telefonem, se vytváří elektromagnetické pole. A to pak pasivní přijímač, tedy NFC tag, napájí. Jak naprogramovat NFC tag? Je to jednoduché, stačí k tomu použít jednu z aplikací uvedených níže.

NFC banky

Platby pomocí mobilního telefonu, které umožňuje právě technologie NFC, se u nás začínají zabydlovat.

Nejlepší NFC aplikace

NFC v mobilu lze využít hned s pomocí několika bezplatných aplikací, ať už se jedná o NFC iPhone, nebo NFC Android aplikace. Pro platební úkony jsou obecně nejlepší již zmíněné Apple Pay a Google Pay (nově Google Peněženka). Většina společností však má, nebo bude mít vlastní verzi, tudíž o výběru aplikace může rozhodnout vaše značka telefonu.

 • NFC Reader (Android) je jednoduchá aplikace se snadným použitím. Nabízí možnost přečíst libovolné tagy a zobrazit jejich zprávu.
 • Pomocí NFC Tools (Android) a NFC Actions (iOS) si můžete naprogramovat vlastní NFC štítky dle svých představ. Stačí oskenovat NFC tag a zvolit pokyn. Následně již můžete používat svůj osobní NFC štítek.

i

Infinix Zero 30 5G (RECENZE): Umělá inteligence v extravagantním balení

Jak NFC aktivovat?

Aktivace NFC není v zásadě nic složitého. Postup se nijak razantně neliší ani mezi telefony vybavenými Androidem nebo iOS: v obou případech se ikona, s jejíž pomocí se NFC technologie aktivuje, nachází v hlavním menu telefonu, které se vysune přejetím prstu z horní části obrazovky. NFC je zapnuté ve chvíli, kdy ikona svítí. Pokud ne, stačí na ni klepnout a můžete se pustit např. do bezkontaktního placení.

NFC, iPhone, Android
Vlevo podoba ikony NFC u Androidu, vpravo u zařízení Apple.

Co dělat v případě, že se dotyčná ikona (viz obrázek výše) v menu nenachází, ale víte, že váš mobil by měl tuto funkci podporovat? V takovém případě je nutné ikonu do nabídky přidat.

 • U operačního systému Android stačí ve zmíněném horním menu dojít až na konec a najít ikonku Přizpůsobit. Telefon pak nabídne možnost přidání dalších ikon do horního menu a tu pro aktivaci NFC najdeme mezi nimi.
 • U operačního systému iOS se jmenuje Čtečka NFC tagů, a pokud se v horním menu nenachází, přejděte do Nastavení a zde klepněte na položku Ovládací centrum. Pak už stačí najít ikonku Čtečka NFC tagů a kliknout na zelené plus, které ji do menu přidá.
i Mohlo by vás zajímat

Využití technologie NFC je široké – placení mobilem, automatizace jednoduchých úkolů, stahování dat, předávání kontaktních údajů, marketing atd. Pokud alespoň něco z toho chcete zkusit, ověřte si, zda váš telefon NFC podporuje. Tento článek si klade za cíl osvětlit, co je NFC v mobilu, k čemu NFC slouží a jak ho aktivovat.

Samsung Galaxy S24 8GB/128GB šedá - Mobilní telefon
Doprava
zdarma
5,0 66×
Samsung Galaxy S24 8GB/128GB šedá - 7% ISIC sleva pro studenty
Mobilní telefon - 6,2" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 128 GB, dual SIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 25W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 4000 mAh, model 2024, Android
+Dárek Služba AlzaPlus+ roční členství jako dárek v hodnotě 299,-
Novinka
21 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0259b1
Samsung Galaxy S24 8GB/128GB černá - Mobilní telefon
Doprava
zdarma
5,0 66×
Samsung Galaxy S24 8GB/128GB černá - 7% ISIC sleva pro studenty
Mobilní telefon - 6,2" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 128 GB, dual SIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 25W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 4000 mAh, model 2024, Android
+Dárek Služba AlzaPlus+ roční členství jako dárek v hodnotě 299,-
Novinka
21 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0259b2
Samsung Galaxy S24+ 12GB/256GB fialová - Mobilní telefon
Doprava
zdarma
4,9 33×
Samsung Galaxy S24+ 12GB/256GB fialová - 7% ISIC sleva pro studenty
Mobilní telefon - 6,7" AMOLED 3120 × 1440 (120Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 256 GB, dual SIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 45W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 4900 mAh, model 2024, Android
+Dárek Služba AlzaPlus+ roční členství jako dárek v hodnotě 299,-
Novinka
27 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0260b3
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/256GB šedý titan - Mobilní telefon
Doprava
zdarma
4,9 122×
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/256GB šedý titan - 7% ISIC sleva pro studenty
Mobilní telefon - 6,8" AMOLED 3120 × 1440 (120Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 256 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 45W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 5000 mAh, model 2024, Android
+Dárek Služba AlzaPlus+ roční členství jako dárek v hodnotě 299,-
Novinka
35 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0261b2
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/256GB fialový titan - Mobilní telefon
Doprava
zdarma
4,9 122×
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/256GB fialový titan - 7% ISIC sleva pro studenty
Mobilní telefon - 6,8" AMOLED 3120 × 1440 (120Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 256 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 45W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 5000 mAh, model 2024, Android
+Dárek Služba AlzaPlus+ roční členství jako dárek v hodnotě 299,-
Novinka
35 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0261b3
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/256GB žlutý titan - Mobilní telefon
Doprava
zdarma
4,9 122×
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/256GB žlutý titan - 7% ISIC sleva pro studenty
Mobilní telefon - 6,8" AMOLED 3120 × 1440 (120Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 256 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 45W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 5000 mAh, model 2024, Android
+Dárek Služba AlzaPlus+ roční členství jako dárek v hodnotě 299,-
Novinka
35 490,-
Skladem 1 ks
Objednací kód: SAMO0261b4
iPhone 15 Pro 128GB černý titan - Mobilní telefon
Doručení do
Alzaboxu zdarma
4,8 194×
iPhone 15 Pro 128GB černý titan - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179 (120Hz), vnitřní paměť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
28 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI047b1
iPhone 15 Pro Max 256GB přírodní titan - Mobilní telefon
Doručení do
Alzaboxu zdarma
4,8 135×
iPhone 15 Pro Max 256GB přírodní titan - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290 (120Hz), vnitřní paměť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,78) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
34 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI048b4
iPhone 15 128GB modrá - Mobilní telefon
Doručení do
Alzaboxu zdarma
4,8 120×
iPhone 15 128GB modrá - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179, vnitřní paměť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
22 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI045b2
iPhone 15 Plus 128GB zelená - Mobilní telefon
Doručení do
Alzaboxu zdarma
4,9 30×
iPhone 15 Plus 128GB zelená - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290, vnitřní paměť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023
25 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI046b3
Motorola Moto G84 5G 12GB/256GB modrá - Mobilní telefon Doručení do
Alzaboxu zdarma
4,4 54×
Motorola Moto G84 5G 12GB/256GB modrá
Mobilní telefon - 6,55" P-OLED 2400 × 1080 (120Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 256 GB, hybridní slot, procesor Qualcomm Snapdragon 695, fotoaparát: 50Mpx (f/1,88) hlavní + 8Mpx širokoúhlý, přední kamera 16Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, rychlé nabíjení 30W, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
6 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SMTR529b1
Motorola Moto G84 5G 12GB/256GB Viva Magenta - Mobilní telefon Doručení do
Alzaboxu zdarma
4,4 54×
Motorola Moto G84 5G 12GB/256GB Viva Magenta
Mobilní telefon - 6,55" P-OLED 2400 × 1080 (120Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 256 GB, hybridní slot + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 695, fotoaparát: 50Mpx (f/1,88) hlavní + 8Mpx širokoúhlý, přední kamera 16Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, rychlé nabíjení 30W, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
6 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SMTR529b3
Sony Xperia 1 V 5G 12GB/256GB stříbná - Mobilní telefon Doručení do
Alzaboxu zdarma
4,7 28×
Sony Xperia 1 V 5G 12GB/256GB stříbná + Předplatné Sony BRAVIA CORE na 12 měsíců
Mobilní telefon - 6,5" OLED 3840 × 1644 (120Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 256 GB, hybridní slot + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 52Mpx (f/1,9) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, bezdrátové nabíjení, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
+Dárek Předplatné Sony BRAVIA CORE na 12 měsíců v hodnotě 1 645,-
33 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SOM0103b2
Sony Xperia 1 V 5G 12GB/256GB černá - Mobilní telefon Doručení do
Alzaboxu zdarma
4,7 28×
Sony Xperia 1 V 5G 12GB/256GB černá + Předplatné Sony BRAVIA CORE na 12 měsíců
Mobilní telefon - 6,5" OLED 3840 × 1644 (120Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 256 GB, hybridní slot + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 52Mpx (f/1,9) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, bezdrátové nabíjení, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
+Dárek Předplatné Sony BRAVIA CORE na 12 měsíců v hodnotě 1 645,-
33 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SOM0103b1
4,9 385×
Xiaomi 13T 8GB/256GB černý
Mobilní telefon - 6,67" AMOLED 2712 × 1220 (144Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor MediaTek Dimensity 8200 Ultra, fotoaparát: 50Mpx (f/1,9) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 50Mpx teleobjektiv, přední kamera 20Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 67W, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
11 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: XI272b2
4,9 385×
Xiaomi 13T 8GB/256GB modrý
Mobilní telefon - 6,67" AMOLED 2712 × 1220 (144Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor MediaTek Dimensity 8200 Ultra, fotoaparát: 50Mpx (f/1,9) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 50Mpx teleobjektiv, přední kamera 20Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 67W, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
11 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: XI272b3
4,7 32×
ASUS Zenfone 10 8GB/128GB černá
Mobilní telefon - 5,9" AMOLED 2400 × 1080 (144Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 128 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,9) hlavní + 13Mpx, přední kamera 32Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 30W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 4300 mAh, model 2023, Android
Super cena
18 790,- Ušetříte 700,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: AST058b1
ASUS Zenfone 10 8GB/256GB černá - Mobilní telefon Doručení do
Alzaboxu zdarma
4,7 32×
ASUS Zenfone 10 8GB/256GB černá
Mobilní telefon - 5,9" AMOLED 2400 × 1080 (144Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,9) hlavní + 13Mpx, přední kamera 32Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 30W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 4300 mAh, model 2023, Android
20 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: AST058c1
4,7 32×
ASUS Zenfone 10 8GB/256GB modrá
Mobilní telefon - 5,9" AMOLED 2400 × 1080 (144Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,9) hlavní + 13Mpx, přední kamera 32Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 30W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 4300 mAh, model 2023, Android
19 890,-
Skladem 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: AST058c5
Sony Xperia 5 V 5G 8GB/128GB černá - Mobilní telefon Doručení do
Alzaboxu zdarma
4,9 28×
Sony Xperia 5 V 5G 8GB/128GB černá
Mobilní telefon - 6,1" OLED 2520 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 128 GB, hybridní slot + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 52Mpx (f/1,9) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 30W, bezdrátové nabíjení, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
+Dárek Předplatné Sony BRAVIA CORE na 12 měsíců v hodnotě 1 645,-
24 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SOM0104b1
Sony Xperia 5 V 5G 8GB/128GB stříbrná - Mobilní telefon Doručení do
Alzaboxu zdarma
4,9 28×
Sony Xperia 5 V 5G 8GB/128GB stříbrná
Mobilní telefon - 6,1" OLED 2520 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 128 GB, dual SIM + paměťová karta, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 52Mpx (f/1,9) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 30W, bezdrátové nabíjení, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
+Dárek Předplatné Sony BRAVIA CORE na 12 měsíců v hodnotě 1 645,-
24 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SOM0104b2
Sony Xperia 5 V 5G 8GB/128GB modrá - Mobilní telefon Doručení do
Alzaboxu zdarma
4,9 28×
Sony Xperia 5 V 5G 8GB/128GB modrá
Mobilní telefon - 6,1" OLED 2520 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 128 GB, dual SIM + paměťová karta, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 52Mpx (f/1,9) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 30W, bezdrátové nabíjení, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
+Dárek Předplatné Sony BRAVIA CORE na 12 měsíců v hodnotě 1 645,-
Super cena
22 790,- Ušetříte 2 200,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SOM0104b3
4,8 44×
POCO X6 Pro 5G 8GB/256GB černá
Mobilní telefon - 6,67" AMOLED 2712 × 1220 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, dual SIM, procesor MediaTek Dimensity 8300 Ultra, fotoaparát: 64Mpx hlavní + 8Mpx + 2Mpx makro, přední kamera 16Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, rychlé nabíjení 67W, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
8 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: POCO119b1
4,8 44×
POCO X6 Pro 5G 8GB/256GB žlutá
Mobilní telefon - 6,67" AMOLED 2712 × 1220 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, dual SIM, procesor MediaTek Dimensity 8300 Ultra, fotoaparát: 64Mpx hlavní + 8Mpx + 2Mpx makro, přední kamera 16Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, rychlé nabíjení 67W, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
8 490,-
Přijímáme předobjednávky
Objednací kód: POCO119b3
4,8 44×
POCO X6 Pro 5G 12GB/512GB šedá
Mobilní telefon - 6,67" AMOLED 2712 × 1220 (120Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 512 GB, dual SIM, procesor MediaTek Dimensity 8300 Ultra, fotoaparát: 64Mpx hlavní + 8Mpx + 2Mpx makro, přední kamera 16Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, rychlé nabíjení 67W, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
9 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: POCO119c2
Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G 8GB/256GB černý - Mobilní telefon
Doprava
zdarma
4,9 387×
Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G 8GB/256GB černý - 7% ISIC sleva pro studenty
Mobilní telefon - 6,67" AMOLED 2712 × 1220 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, dual SIM, procesor MediaTek Dimensity 7200 Ultra, fotoaparát: 200Mpx (f/1,65) hlavní + 8Mpx širokoúhlý + 2Mpx makro, přední kamera 16Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 120W, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
Novinka
10 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: XI284b1
Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G 8GB/256GB bílý - Mobilní telefon
Doprava
zdarma
4,9 387×
Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G 8GB/256GB bílý - 7% ISIC sleva pro studenty
Mobilní telefon - 6,67" AMOLED 2712 × 1220 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, dual SIM, procesor MediaTek Dimensity 7200 Ultra, fotoaparát: 200Mpx (f/1,65) hlavní + 8Mpx širokoúhlý + 2Mpx makro, přední kamera 16Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 120W, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
Novinka
10 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: XI284b2
Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G 8GB/256GB fialový - Mobilní telefon
Doprava
zdarma
4,9 387×
Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G 8GB/256GB fialový - 7% ISIC sleva pro studenty
Mobilní telefon - 6,67" AMOLED 2712 × 1220 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, dual SIM, procesor MediaTek Dimensity 7200 Ultra, fotoaparát: 200Mpx (f/1,65) hlavní + 8Mpx širokoúhlý + 2Mpx makro, přední kamera 16Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 120W, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
Novinka
10 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: XI284b3
Vytisknout
P-DC1-WEB18
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací