Mastercard Obchodník roku 2021 Philips - Pro bezpečnější jízdu

Danalock V3, chytrý zámek pro SmartHome

Zobrazit katalog
Danalock V3

Článek

Aktualizováno

Zabouchli jste si dveře, ztratili klíče nebo vám před dveřmi stojí návštěva, zatímco vy trčíte v zácpě? Pak pro vás máme řešení v podobě chytrého zámku Danalock V3, který zaujme řadou funkcí a vysokou bezpečností. Pokud vás trend inteligentní domácnosti doposud míjel, představuje Danalock V3 vhodnou příležitost, jak to změnit. Co vše dokáže?

Chytrý zámek Danalock V3 se snadno ovládá a je bezpečný

Ztracené klíče jsou strašákem mnoha domácností. S chytrými zámky vás ale podobné strasti již nepotkají. Danalock V3 se dá ovládat i bezdrátově pomocí mobilního telefonu. V případě, že vás vytáčí hledání klíčů zapadlých na dně brašny či kabelky, potěší i další vychytávka. Přesně ve chvíli, kdy s rukama plnýma nákupních tašek dorazíte ke dveřím, Danalock V3 vám odemkne. A budete-li chtít, po uplynutí nastavené prodlevy se i sám zamkne.

i Jak postavit chytrou domácnost? Že nejde o nic složitého, se můžete přesvědčit v našem průvodci.

Danalock DV3, chytrý zámek

Samotné odemykání zámku Danalock V3 pomocí telefonu je také požehnáním pro rodiče. Vaše ratolesti si snadno otevřou pomocí mobilního telefonu, a vy navíc budete mít jistotu, že už jsou doma. Zámek samotný má paměť až na 100 uživatelů, takže není problém jej využít i pro zabezpečení sdílených prostor, jako jsou např. co-workingová pracoviště.

Danalock V3 se umí učit a komunikovat s chytrou domácností

Zámek Danalock V3 disponuje samoučící se schopností, která vám umožní si nastavit, jakým způsobem chcete odemykat, zamykat a v jakých situacích má tímto způsobem reagovat. Lze také zvolit odemčení po stisknutí kliky předdefinovaným způsobem. Samotné odemknutí nezabere více než pět vteřin od pokynu v aplikaci. Pokud chcete (pomocí telefonu) udělit dálkový přístup, i ten lze personalizovat. Můžete nastavit přístup jednorázový a časově omezený, nebo si nastavit, že se dveře otevřou každý týden v pátek v deset hodin dopoledne, kdy přichází paní na úklid. 

Pokud ale chcete využívat zámek Danalock V3 skutečně naplno a v souladu s vaší chytrou domácností, je potřeba sáhnout po tom správném typu. Výrobce totiž nabízí funkčně v podstatě stejné zámky, každý z nich je však určen pro jiný systém chytré domácnosti. Zámek Danalock V3 můžete využívat i v případě, že zatím chytrou domácnost nemáte. V jeho základní a nejlevnější verzi si otevřete na dálku či si snadno nastavíte časovač. Pokud ale o chytré domácnosti uvažujete, už nyní při nákupu zámku je třeba uvažovat nad jeho budoucí kompatibilitou s ostatními prvky.

i Instalaci zvládne každý
Instalace chytrého zámku Danalock V3 je velmi jednoduchá a zvládnete ji během 30 až 60 minut. Stačit vám bude pouze šroubovák a páska.

Chytrý zámek Danalock V3 se dokáže dokonce i proměnit ve spouštěč, který uvede do chodu vámi nadefinovaný scénář. Nejenže otevře a vypne alarm, když se blížíte. Díky napojení na systém chytré domácnosti umí i rozsvítit světla nebo pustit vaši oblíbenou hudbu. To vše zásluhou kompatibility zámku s nejrozšířenějšími smart home technologiemi a produkty. Patří mezi ně např. výrobky Apple HomeKit, protokol Z-Wave anebo bezdrátová komunikační technologie ZigBee.

Danalock logo

S aplikací pro chytré telefony je nastavení zámku hračka

Nastavení zámku Danalock V3 i samotné odemykání hravě zvládnete pomocí aplikace dostupné pro Android i iOS. Ovládání je jednoduché a intuitivní a za všech okolností máte přehled o odemčení a zamčení svého domu. Snadno také vidíte, kdo přišel. Odemykat můžete i na dálku, například když víte, že dorazil kurýr nebo řemeslník. Komukoli také můžete přidělit dočasnou možnost vstupu, což se hodí například při zalévání květin, zatímco jste na dovolené. Aplikace zaznamenává každé zamknutí a odemknutí a uživatele upozorní i v případě, že kapacita baterie v zámku je již na nízké úrovni. 

i Napájení zámku je řešeno čtveřicí baterií typu CR123A. Výrobce uvádí, že baterie vydrží přibližně 9000 odemknutí a zamknutí dveří.

Danalock App 1 Danalock App 2 Danalock App 3

Zabezpečený dům i zabezpečené osobní údaje

A to nejdůležitější na konec. Je inteligentní zámek Danalock V3 také bezpečný? Asi nepřekvapí, že ano. V opačném případě by si jej naši dobromyslní kolegové nedovolili zařadit do kategorie Chytré zabezpečení. A pokud o jejich morální integritě náhodou pochybujete, nechť je vám důkazem speciální TPM čip a zabezpečení citlivých informací 256bitovým AES šifrováním. Zneužití vstupních údajů proto nehrozí. Vložka zámku je navíc vhodná pro většinu standardních dveří a problémem nejsou ani dveře s bezpečnostním kováním a všechny EU dveře. Bezpečnost, resp. bezpečnostní třída zámku, je ovlivněna jeho vložkou. To platí i pro tuto cylindrickou vložku univerzální délky, která je s Danalock V3 plně kompatibilní.

i Mohlo by vás zajímat

S chytrým zámkem Danalock V3 je konec hledání ztracených nebo do tašky zapadlých klíčů. Zámek se sám učí vaše zvyky a dveře vám odemkne přesně v době, kdy se přiblížíte ke dveřím. A vám už stačí do nich jen strčit a jste doma. Vše rychle a jednoduše. Navíc na vás mohou čekat rozsvícená světla či zapnutá televize, pokud zrovna běží váš oblíbený pořad. Chytrý zámek Danalock se tak stane vítaným společníkem vaší chytré domácnosti.

Danalock V3 chytrý zámek bez cylindrické vložky - Bluetooth & Homekit
Chytrý zámek , kompatibilní s Apple HomeKit, aplikace na iOS v angličtině, Chacha20 šifrování, sdílení přístupu, monitoring příchodů a odchodů a možnost naprogramovaní několika uživatelů

5 199,- bez DPH 4 297,-
Koupit
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Holešovice
Skladem > 5 ks
Objednací kód: VC470k2a
0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB19
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi