Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Rychlé dárky do obálky realme 8 5G

Dětská psychiatrická léčebna Opařany

DPL Opařany je největší dětskou psychiatrickou léčebnou v České republice a je historickou součástí obce Opařany v okrese Tábor. Léčebna nabízí strukturovanou a komplexní péči jak pro akutní stavy, tak i pro stavy vyžadující dlouhodobější hospitalizaci.

Datum: 4.5.2012

Léčebna se zabývá diagnostikou a terapií dětí a mladistvých s duševními poruchami od 3 do 18 let. Přijímá pacienty na doporučení zejména dětského psychiatra či pediatra a ve výjimečných případech přijímá bez doporučení obdobníka na přání rodiny. Délka hospitalizace není určena a je závislá na průběhu léčby.


DPL Opařany poskytuje lůžkovou hospitalizaci i specializovanou ambulantní péči v ordinacích dětské a dorostové psychiatrie, dospělé psychiatrie, klinické psychologie a rehabilitace. Mezi odborné služby patří nabídka odborných vyšetření, jako je pedopsychiatrické, EEG, neurologické, laboratorní, ale také oborné aktivity, mezi které patřní moderní farmakoterapie, individuální, skupinová a komunitní psychoterapie, léčebný režim. Dále je zde možnost využití malířského ateliéru, keramické dílny, hiporehabilitace, bazénu, čajovny, klubu nebo cvičné kuchyňky.

Alza.cz věnovala DPL Opařany televizor Samsung pro projekci dětských pořadů.

Více informací se dovzíte na stánkách www.dploparany.cz.

 

0
Vytisknout

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB14
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi