Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.
Všechny dárky jako na dlani Kolofix

Dětská psychiatrická nemocnice Louny

10.4.2015 - Dětská psychiatrická nemocnice v Lounech poskytuje lůžkovou i ambulantní péči dětem od 3 do 18 let věku. Je jednou ze tří psychiatrických nemocnic pro děti, které fungují v České republice.


Kapacita nemocnice je 50 dětí. Léčí se zde většinou pacienti ze slabých a dysfunkčních rodin; - v nemocnici tak tráví opakovaně i několik měsíců v roce. Nemocnice má také vlastní základní školu, ve které se vzdělávají děti, které jsou v její péči.
 

Dětská psychiatrie

Spektrum problémů, se kterými se pacienti na odděleních dětské psychiatrie léčí, je velmi široké. Mezi časté diagnózy dětského a adolescentního věku se řadí ADHD – hyperkinetická porucha chování, deprese, maniodepresivní psychózy, schizofrenie nebo třeba mentální anorexie, fobie, úzkosti, posttraumatické stresové poruchy atd. Psychiatrickým léčebnám pro děti se nevyhýbají ani diagnózy typu alkoholismus nebo užívání psychoaktivních látek. Dětská psychiatrie je velmi náročný obor, jak po medicínské stránce, tak v oblasti ošetřovatelské péče, která je vysoce specializovaná, protože se týká dětí, navíc s patologickými změnami psychického stavu, které vyžadují stálý dozor.
 


 

Alza podpořila Dětskou psychiatrickou nemocnici v Lounech poskytnutím počítačové sestavy a multifunkční tiskárny v hodnotě 34 tisíc Kč. Každému dětskému pacientovi jsme navíc věnovali plyšového Alzu.
 

Dovolte mi, abych Vám poděkovala za dar a Alzáčky, které jste nám poslali. Udělali jste nám a našim malým pacientům velkou radost. Přejeme Vám hodně zdraví a krásné jarní dny," Mgr. Vlasta Dočekalová, hlavní sestra nemocnice.

 

Dětská psychiatrická nemocnice v Lounech

www.detska-psychiatricka-nemocnice-louny.cz

0
Vytisknout

Výhodné pořízení elektroniky bez provozních starostí.

Tisíce produktů ihned k odběru na našich pobočkách.

Rozbalené, zánovní a použité zboží

Nakup zboží ve více lidech a získej parádní slevu!

Zboží za lepší ceny a nadstandardní služby pro firmy

Kontaktujte nás na WhatsAppu

Kontaktujte nás na Messengeru


Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB23
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi