Během svátku 28.9. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.
Nakupování budoucnosti iPhone 13
Zobrazit katalog

Diablo 2: Resurrected; wallpaper: cover

Diablo 2: Resurrected: datum vydání, early access, open beta a další info

(Update): Článek aktualizován o informace ohledně otevřené bety a předběžného přístupu.

Diablo 2 nepatří pouze mezi legendy žánru akčních RPG, ale také do zlatého fondu všech počítačových her. Pro mnohé se jedná o jeden z nejhranějších titulů před dvaceti lety, zatímco někteří o něm slyšeli jen z vyprávění, když začali pařit třetí díl této značky. V současnosti je čtvrtý výlet do světa Sanctuary v nedohlednu, a proto se nabízí možnost vzkřísit herní klenot od společnosti Blizzard. Co vše víme o remasteru Diablo 2: Resurrected chystaném studiem Vicarious Visions na letošní rok, se dočtete v našem článku.


Autor: Jakub NěmecSpeciál


Zdroj obrázku: Blizzard Entertainment

Diablo 2: Resurrected: Vše, co víme – OBSAH

Diablo 2: Resurrected: Datum vydání, platformy


Datum vydání remasteru Diablo 2: Resurrected bylo stanoveno na 23. září 2021. Nedočkavci se ovšem mohou těšit na betu hry, která je chystaná na srpen, přičemž předobjednavatelé se do testování budou moci pustit o něco dřív. Mimo singleplayerového obsahu v něm budou moci hráči vyzkoušet také multiplayer pro až osm bojovníků, což by tvůrcům mělo poskytnout dost dat ke stabilnímu chodu v době vydání. Potvrzeno bylo vydání na PC (kde bude podporován také gamepad), PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S a Switch. Cena se bude pohybovat okolo 40 eur (předobjednávková cena pro základní PC verzi).

zdroj: Blizzard

Diablo® II: Resurrected™ Street Date Trailer

Diablo 2: Resurrected: Diablo Prime Evil Collection


Mimo základní verze se možná objeví také ty sběratelské s fyzickými artefakty, jež v současné době není nijak potvrzená. V předobjednávkách se ovšem již objevila Diablo Prime Evil Collection za 60 eur, která mimo Diablo 2: Resurrected obsahuje také titul Diablo 3: Eternal Collection (kompletní edice včetně rozšíření Reaper of Souls a DLC Rise of Necromancer), nohsleda Mephisto Pet a křídla Hatred's Grasp.

Diablo 2: Resurrected: Early access, open beta


Předběžný přístup (ještě před betou) začíná v pátek 13. srpna v 19:00 hodin a poběží do 17. srpna. Test bude k dispozici na PC, konzolích Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 5 a PlayStation 4. Beta není dostupná pro Nintendo Switch. Abyste získali předběžný přístup, musíte si hru (Diablo 2: Resurrected) nebo Diablo Prime Evil Collection předobjednat. Samotná open beta pak začne 20. srpna rovněž v 19 h a její konec je naplánován na 23. srpna. Oba testy zahrnují dvě dodatečné herní třídy, které chyběly v alfě: druida a paladina. Ty se přidávají ke třem, které byly k dispozici v předchozím testu: kouzelnici, barbarovi a amazonce – Diablo 2: Resurrected ve finále vychází se sedmi hratelnými třídami – sedmičku na konci doplní asasínka a nekromancer.

Diablo 2: Resurrected; screenshot: Paladin Diablo 2: Resurrected; screenshot: Druid

zdroj: Blizzard

Obzvláště druidí přeměny vypadají v pohybu skutečně působivě. Už se nemůžeme dočkat, až v kůži medvěda umlátíme několik tisíců „Fallen Ones“.

Společnost Blizzard ve svém příspěvku uvedla, že oba testovací víkendy budou vedle cross-progressu (váš postup se přenese do plné hry) obsahovat i multiplayer. Až osm hráčů může hrát společně v jedné hře (zkušenosti, hit-pointy příšer a množství předmětů se s přibývajícím počtem hráčů zvyšují). K dispozici je také PvP prostřednictvím „duel systému“. Stejně jako v případě technické alfy jsou i v otevřené betě plně hratelné oba první akty: The Sightless Eye a The Secret of the Vizjerei, včetně kompletně předělaných filmových záběrů, a není zde žádný level cap. A ještě několik detailů ohledně platforem PlayStation a Xbox:

Pro hraní v rámci předběžného přístupu a pro přístup k multiplayeru při spuštění na Xboxu je vyžadována služba Xbox Live Gold. Pro hraní během otevřené beta verze na Xboxu však Xbox Live Gold vyžadováno není. Služba PlayStation Plus není nutná během předběžného přístupu ani otevřené beta verze, ale je vyžadována pro přístup k funkcím pro více hráčů při spuštění na PlayStation.

Diablo 2: Resurrected: Čeština, česká lokalizace


Společnost Blizzard do svých titulů obecně nezahrnuje českou lokalizaci, takže ji nelze očekávat ani u projektu Diablo 2: Resurrected. Tvůrci ovšem potvrdili, že remasterovanou verzi na PC bude možné obohacovat o fanouškovské módy. Vzhledem k faktu, že původní Diablo 2 dostalo neoficiální překlad, můžeme očekávat, že se česká komunita zaslouží o podobný počin také pro modernizovanou verzi. S tím nemohou počítat hráči na konzolích, protože na nich nejsou módy třetích stran podporovány.

Diablo 2: Resurrected: Gameplay


Hratelnost Diablo 2: Resurrected by měla odpovídat původnímu titulu, protože tvůrci z Vicarious Visions se dostali k větší části původního kódu. Díky tomu se mistři v remasterování (povedlo se jim úspěšně oživit původní sérii Crash Bandicoot či Tony Hawk's Pro Skater) pustili do práce, aby přinesli diablovskou nirvánu nejen novým hráčům, ale také pamětníkům. V modernizované podobě se dokonce objeví některé tehdejší chyby (jako slepá místa, kde neútočí bossové) či triky. Stejný přístup autoři zvolili také k herním mechanismům, takže najdete stejně velký inventář, stromy dovedností postav či vlastnosti příšer.

V rámci modernizace se však dočkáme několika ústupků poplatným dnešní době. Pravděpodobně největší radost přinese sdílená truhla pro charaktery jednoho hráče (čímž odpadne žonglování s předměty přes různé externí programy a vytvořené postavy, tzv. nosičů) či autosběr peněz, který však staromilci mohou vypnout. Obrovskou výhodou bude možnost přenesení postupu (tzv. cross-progression) bez ohledu na vybranou podporovanou platformu. Vzhledem k podpoře konzolí nepřekvapí možnost hrát na počítači nejen na klávesnici a myši, ale také s gamepadem (ale to už nebude ta pravá „klikačka“ s odrovnaným ukazováčkem). 

zdroj: Legend Stuff

Diablo 2 Resurrected Gameplay

Sestříhané záběry z příslušného panelu na akci BlizzCon 2021 nám dávají jasnou představu o audiovizuálu i hratelnosti. Ve videu z hraní Diablo 2: Resurrected se objeví také bossové, včetně Andariel a Mephista.

Diablo 2: Resurrected nabídne všechny charaktery původní hry a datadisku Lord of Destruction, tedy hbitou amazonku, zabijáckou asasínku, démonického nekromanta, brutálního barbara, rytířského paladina, živly vládnoucí kouzelnici či na přírodu spoléhajícího druida. Zachovány jsou veškeré jejich specializované zbraně, dovednosti a vývojové stromy. Základem hratelnosti bude, jako u každého izometrického ARPG s náhodnou tvorbou map, kosení nepřátel a hromadění lootu, z nějž si vyberete tu nejlepší výbavu pro svou postavu. Významnou změnou bude nové grafické podání využívající moderní technologie (4k rozlišení, 3D prostředí, nasvícení, speciální efekty), které však bude možné kdykoliv přepnout do původního audiovizuálu.

Diablo 2: Resurrected: Příběh


Fanoušci původního titulu Diablo 2 příběh okolo Pána teroru a jeho znovuzrození samozřejmě velmi dobře znají. Jako vyvolený hrdina se (ne)chtěně účastníte nekonečné války mezi nebeskými a pekelnými silami, které si vybraly svět lidí (zde nazývaný Sanctuary) jako své hřiště. Putujete totiž ve stopách záhadného muže v kápi, za nímž nezůstává nic jiného než totální zkáza. Základní děj úzce navazuje na zakončení prvního dílu a dále rozvíjí místní mytologii, na níž navázal díl třetí a zcela jistě bude ve stejném stylu pokračovat také díl čtvrtý.

Tvůrci remasteru potvrdili, že do samotné dějové linky zasahovat vůbec nebudou a pouze zmodernizují oblíbené videosekvence mezi jednotlivými akty. Diablo 2: Resurrected bude obsahovat jak původní hru, tak i datadisk Lord of Destruction, celkově tedy pětici aktů, které nás provedou z nehostinných planin, přes poušť do pralesa, protáhnou nás samotným peklem a na závěr se podíváme do země barbarů pod bájnou horu Arreat.

zdroj: Blizzard

Diablo® II: Resurrected ™ Announce Trailer

Titul Diablo 2: Resurrected byl představen 19. února 2021 v průběhu online akce BlizzCon 2021.

Příběhová linka je vyprávěna pomocí dialogů s postavami, které vám zadávají jednotlivé úkoly, čímž vás přibližují k závěrečnému vyvrcholení jednotlivých aktů, tedy bossfightům. Během své poutě pošlete zpět do infernálních hlubin zdánlivě nekonečné zástupy démonů, kteří bezbřeze slouží svým pekelným pánům. Řekněme si upřímně, že příběh v akčních RPG slouží spíše jako důvod, proč se prosekávat nepřáteli, ale diablovský svět má svou hloubku a oddané fanoušky, kteří se mohou o místním univerzu dozvědět z navazujících knih a také z fanfikce na internetu.

Rekapitulace příběhu: Diablo I (1997)

Příběh prvního dílu, jenž se na počítače dostal v roce 1997 díky studiu Blizzard North (stojí také za druhým dílem), se odehrává ve fiktivním lidském světě Sanctuary zmítaném konfliktem mezi nebem (High Heavens) a peklem (Burning Hells). V rámci tohoto konfliktu byli z pekla vyhnáni jeho vládci, trojice bratrů včetně samotného Diabla, jež se rozhodli boj přenést do světa smrtelníků. Proti nim vystoupil archanděl Tyrael, který vytvořil řád kouzelníků Horadrim. S jejich pomocí porazil trojici démonů a uvěznil jejich duše do krystalů (Soulstones). Ty byly pohřbeny do různých koutů světa a na nich postaveny kláštery vedené členy Horadrim, aby se zlo nedostalo zpátky k moci.

Po dlouhých letech došlo k úpadku řádu Horadrim, zapomnělo se na význam kláštera a vznikla vesnička Tristram. Ruiny bývalého svatostánku přestavěl král Leoric, panovník Khandurasu a pozdější Skeleton King, na katedrálu, jejímž vedením pověřil arcibiskupa Lazara (Leoric i Lazarus se objevují prostřednictvím deníčků také v Diablo 3). Toho nakonec Diablo zmanipuloval, aby zničil posvátnou schránku držící v bezpečí jeho kámen duše, čímž vypustil esenci zla na zemský povrch. Diablo posedl krále Leorica, aby nařídil svým mužům vyplenit širé okolí, a vzápětí přeskočil na jeho syna, prince Albrechta, jehož nočním můrám dal fyzickou podobu a zaplnil jimi katakomby pod katedrálou.

Diablo 2: Resurrected; screenshot: High Heavens vs. Burning Hell

zdroj: Eskipaper

Tento obrázek se vztahuje k událostem v Diablo 3, ale vystihuje souboj andělů z High Heavens proti Diablovi.

Zde začal příběh prvního dílu Diabla. Se svým hrdinou (válečník, zloděj nebo kouzelník, v rozšíření Hellfire ještě mnich) vstupujete do sužované vesničky Tristram, abyste vymýtili z katedrály veškeré zlo, v čemž vám napomáhá mimo jiné poslední člen řádu Deckard Cain. Postupem času se prokousáváte přes jednotlivá patra, porážíte reinkarnaci Leorica (Skeleton Kinga) a arcibiskupa Lazara, abyste se v samotném pekle, kde katakomby končí, střetli s Diablem. Po jeho zdánlivé porážce chce hrdina zničit kámen Diablovy duše. Obelstěn a omámen jeho silou si jej vráží do čela a vychází z katakomb ven. Právě tady navazuje děj Diablo 2, i jeho moderní verze Resurrected.

Diablo 2: Resurrected: Multiplayer


V původním Diablo 2 se stal multiplayer nepostradatelnou součástí celého zážitku, takže ani v remasterované verzi nemůže chybět. Na oficiální stránce titulu je potvrzeno, že se do bojů proti hordám vyvrženým samotným peklem budeme moci postavit až v osmi lidech (přičemž každá postava může mít ještě svého žoldáka), takže se na našich obrazovkách objeví skutečně rozsáhlé bitvy. Se svými přáteli se do hry připojíte na dedikovaných serverech, bohužel dříve slibovaná podpora TCP/IP technologie (tedy přímé peer-to-peer spojení) byla v srpnu odvolána. Diablo 2: Resurrected bude mít také vlastní systém žebříčků s nejlepšími hráči, nezávislý na původním titulu.

Dosud nebyla potvrzena ani vyvrácena podpora multiplayeru pro různé platformy (tzv. cross-platform), ale tvůrci zařadili možnost hrát přes jeden účet na různých zařízeních s uložením postupu (tzv. cross-progression).

Diablo 2: Resurrected; screenshot: výběr hrdinů

zdroj: Blizzard

V multiplayeru Diablo 2: Resurrected se může sejít až osm hráčů se svými vypiplanými hrdiny.

Diablo 2: Resurrected: Recenze, dojmy z hraní


Akční izometrické RPG Diablo 2: Resurrected se v současném stavu nachází teprve ve stadiu oficiálního oznámení (proběhlo na BlizzConu 2021), takže vlastní postřehy či dokonce recenze zatím nejsou k dispozici. Pokud jste ovšem zvědaví na původní hru, tak tu jsme v rámci dvacetiletého výročí vyzkoušeli loni a své postřehy o ní poctivě sepsali.

Diablo 2: Resurrected: Videa, trailery, screenshoty


Trailery a další videa můžete nalézt na YouTube kanále hry a obrazové materiály na homepage stránkách hry Diablo 2: Resurrected.

Oficiální screenshoty a obrázky, galerie

Diablo 2: Resurrected; screenshot: plakát
Diablo 2: Resurrected; screenshot: Tyrael
Diablo 2: Resurrected; screenshot: Mephisto Diablo 2: Resurrected; screenshot: inventář
Diablo 2: Resurrected; screenshot: Andariel Diablo 2: Resurrected; screenshot: Burial Grounds
Diablo 2: Resurrected; screenshot: Butcher Diablo 2: Resurrected; screenshot: Deckard Cain
Diablo 2: Resurrected; screenshot: Cathedral Diablo 2: Resurrected; screenshot: Duriel
Diablo 2: Resurrected; screenshot: Paladin v boji Diablo 2: Resurrected; screenshot: blacksmith
Diablo 2: Resurrected; screenshot: Barbar ve zbroji Diablo 2: Resurrected; screenshot: Paladin ve zbroji
Diablo 2: Resurrected; screenshot: Tristram Diablo 2: Resurrected; screenshot: Amazonka
Diablo 2: Resurrected; screenshot: Assassin Diablo 2: Resurrected; screenshot: Barbar
Diablo 2: Resurrected; screenshot: Druid Diablo 2: Resurrected; screenshot: Necromancer
Diablo 2: Resurrected; screenshot: Paladin Diablo 2: Resurrected; screenshot: kouzelnice

zdroj: Blizzard

(20. 2. 2020): Diablo 2 Resurrected Gameplay

Diablo 2 Resurrected Gameplay

zdroj: Legend Stuff

Diablo 2: Resurrected: Hardwarové nároky na PC


Oficiální hardwarové nároky pro Diablo 2: Resurrected:


Minimální HW požadavky (1280 x 720) Doporučené HW požadavky (1920 x 1080)
Operační systém Windows 10 64-bit Windows 10 64-bit
Procesor Intel Core i3-3250 / AMD FX-4350 Intel Core i5-9600k / AMD Ryzen 5 2600
Grafická karta NVIDIA GTX 660 / AMD Radeon HD 7850 NVIDIA GTX 1060 / AMD Radeon RX 5500 XT
Operační paměť 8 GB 16 GB
Pevný disk 30 GB 30 GB

• Zdroj: Blizzard Entertainment (23. 2. 2021)

S jakým herním PC na Diablo 2: Resurrected?

Chcete si ulehčit výběr? Níže pro vás máme tipy na vhodné herní počítače podle náročnosti.

Alza GameBox Core GTX1660 Super

Základní sestava:

Alza GameBox Core GTX1660 Super

Alza BattleBox Core RTX3060 Gungnir

Optimální sestava:

Alza BattleBox Core RTX3060 Gungnir

Alza BattleBox Ryzen RTX3070 Corsair

Sestava pro náročné:

Alza BattleBox Ryzen RTX3070 Corsair

i

• Zdroje: Twitter, diablo2.blizzard.com, PC Gamer, news.blizzard.com


Diablo 2: Resurrected – Oznámení

Moderní remaster pro nostalgiky i nové hráče


Oznámení předělávky titulu Diablo 2 bylo poslední dny na spadnutí, takže prezentace na BlizzConu 2021 byla pro mnohé již pouhou formalitou. Diablo 2: Resurrected se stalo skutečností. Na remasteru původní hry (včetně datadisku Lord of Destruction) pracuje studio Vicarious Visions, které prokázalo citlivý přístup k legendárním značkám jako Crash Bandicoot nebo Tony Hawk, takže můžeme doufat, že se nebude opakovat případ Warcraft 3: Reforged (o čemž si mžete přečíst v naší recenzi). Pro mnohé je vzhledem k obvyklému šnečímu tempu práce na nových titulech ve společnosti Blizzard jistě překvapující, že Diablo 2: Resurrected se podívá na naše PC a konzole již tento rok.

Diablo® II: Resurrected ™ Announce Trailer

Návrat vládce pekel v Diablo 2: Resurrected proběhne v moderním střihu podle vizí studia Vicarious Visions. Spokojeni by měli být jak pamětníci, tak noví dobrodruzi.

zdroj: Blizzard

Návrat Pána teroru přitom proběhne ve velkém stylu – můžete si jej totiž zahrát v původní 2D grafice, kterou si pamatujete z roku 2000, avšak tvůrci citlivě zakomponovali moderní vizáž (4K rozlišení), včetně 3D efektů a nasvícení. Vizuál budete moci volně přepínat během hraní pomocí jednoho tlačítka. K atraktivnímu vzhledu přidejme ještě ozvučení podporující Dolby 7.1 a několik ústupků v hratelnosti jako sdílená truhla či autolooting padlého zlata, což potěší i nováčky v legendárním tažení na východ. Vývojáři si dali práci s vylepšením všech videosekvencí, ale ponechali i některé užitečné původní chyby, jichž hráči využívali (jako slepá místa, kde neútočili bossové).

Diablo 2: Resurrected; gameplay: Paladin Diablo 2: Resurrected; gameplay: Barbar

V Diablo 2: Resurrected se objeví kompletní obsah základní hry a datadisku Lord of Destruction. Můžeme se tak těšit na sedmičku postav a pětici různorodých aktů.

zdroj: Blizzard

Velkou novinkou je samozřejmě podpora ovladače a přechod na konzole, přičemž bude možné přenášet uložené pozice mezi jednotlivými platformami. Mezi ty podporované bude patřit mimo PC také PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S a Switch. Pokud chcete mít jistotu, že si Diablo 2: Resurrected zahrajete, tak si již nyní můžete titul v předobjednávce pořídit za 40 dolarů. Ostatní mohou poslušně čekat, zkusit štěstí a zaregistrovat se na alfa testování zde nebo se vrátit k původnímu titulu, který jsme si k loňskému dvacátému výročí zahráli také u nás v redakci. Velkolepý návrat Pána teroru si zaslouží naši plnou pozornost, a proto si držme palce, aby se studiu Vicarious Visions povedlo převést do moderní podoby další velkou pecku herní historie.

Diablo 2: Resurrected; screenshot: Andariel

Souboje v kobkách budou díky modernizovanému nasvícení vypadat v Diablo 2: Resurrected naprosto skvěle.

zdroj: Blizzard

• Zdroje: blizzard.gamespress.com, diablo2.blizzard.com, news.blizzard.com

Diablo II (PC) DIGITAL
Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Battle,net, žánr: RPG

290,- bez DPH 240,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MVE001981
Diablo IV
Hra na PC - krabicová verze, žánr: akční a RPG

Předp. cena
1 699,- bez DPH 1 404,-
Předobjednat
Očekáváme prosinec 2021
Objednací kód: WG1202
Diablo IV - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční, RPG a dobrodružná, pro online hraní vyžaduje předplatné PlayStation Plus

Předp. cena
1 699,- bez DPH 1 404,-
Předobjednat
Očekáváme prosinec 2021
Objednací kód: MSX732
Diablo IV - Xbox One
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verze, žánr: RPG a dobrodružná, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold

Předp. cena
1 699,- bez DPH 1 404,-
Předobjednat
Očekáváme prosinec 2021
Objednací kód: MXO680
Diablo III
Hra na PC - krabicová verze, žánr: akční a RPG Zasazeno opět do světa Sanctuary, nad nímž z nebe spadne kometa přesně do těch míst, odkud kdysi Diablo vyšel na svět. Navrátivší se postava Deckarda Caina možná jednou z prvních obětí zla

599,- bez DPH 495,-
Koupit
Můžete mít dnes od 8:45
Skladem > 10 ks
Objednací kód: WG200b
Xbox Series S
Herní konzole - k TV, SSD 512 GB, bez mechaniky (nepřehrává fyzické disky), menu v češtině, 1x herní ovladač, barva bílá

+ ZDARMA Energetický nápoj Semtex

-4% 7 999,-
7 690,- bez DPH 6 355,-
Koupit
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: MXO001s
Xbox Series S + 2x Xbox Wireless Controller
Herní konzole - k TV, SSD 512 GB, bez mechaniky (nepřehrává fyzické disky), menu v češtině, 2× herní ovladač, barva bílá

+ ZDARMA Energetický nápoj Semtex

-4% 9 290,-
8 890,- bez DPH 7 347,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: MXO001sb1
Xbox Series S + Xbox Game Pass Ultimate - 3 měsíční předplatné
Herní konzole - k TV, SSD 512 GB, bez mechaniky (nepřehrává fyzické disky), menu v češtině, 1x herní ovladač, barva bílá

+ ZDARMA Energetický nápoj Semtex

-5% 8 690,-
8 290,- bez DPH 6 851,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: MXO001sb2
Xbox Series X
Herní konzole - k TV, SSD 1024 GB, Blu-ray (4K), možnost hraní ve 4K, menu v češtině, 1x herní ovladač, barva černá

Předp. cena
13 490,- bez DPH 11 149,-
Předobjednat
Očekáváme listopad 2021
Objednací kód: MXO001a1
Xbox Series X + 2x Xbox Wireless Controller
Herní konzole - k TV, SSD 1024 GB, Blu-ray (4K), možnost hraní ve 4K, menu v češtině, 2× herní ovladač, barva černá

-3% 15 099,- Předp. cena
14 699,- bez DPH 12 148,-
Předobjednat
Akční cena
Očekáváme listopad 2021
Objednací kód: MXO001ab1
Alza GameBox Ryzen RTX3060
Herní PC AMD RYZEN 5 3600 4.2 GHz, NVIDIA GeForce RTX 3060 12GB, RAM 16GB DDR4, SSD 1000 GB, Bez mechaniky, Wi-Fi, HDMI a DisplayPort, 2× USB 3.2, 2× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 10 Home

+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

33 990,- bez DPH 28 091,-
Koupit
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: sklRB4a7s9
Alza GameBox Core RTX3060+
Herní PC Intel Core i5 10400F Comet Lake 4.3 GHz, NVIDIA GeForce RTX 3060 12GB, RAM 16GB DDR4, SSD 1000 GB + HDD 2 TB, Bez mechaniky, Wi-Fi, HDMI a DisplayPort, 3× USB 3.2, 3× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 10 Home

+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

36 990,- bez DPH 30 570,-
Koupit
NEO pronájem
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: sklRB5b2m6
0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB04
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi