Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.
Mastercard Obchodník roku 2021 Windows 11

Digitální zápisník Rocketbook Everlast

Zobrazit katalog

Článek

Aktualizováno

Už vás nebaví tahat několik sešitů nebo neustále nakupovat nové zápisníky? Přesně pro vás je znovupoužitelný zápisník Rocketbook Everlast s celou řadou chytrých funkcí. Jak se vlastně používá? A jak jednoduše dostat poznámky do telefonu?

Digitální zápisník Rocketbook Everlast – OBSAH

  1. Představujeme Rocketbook Everlast
  2. Jak funguje zápisník Rocketbook Everlast
  3. Mobilní aplikace Rocketbook
  4. Porovnání a specifikace sešitů Rocketbook Everlast
  5. Pera a fixy Pilot Frixion

Představujeme Rocketbook Everlast

Rocketbook Everlast je zápisník doručený do naší doby pravděpodobně z budoucnosti. Inovativní výrobce totiž přišel na způsob, jak spojit ruční psaní či kreslení s digitálním světem. Materiál zápisníků je navržen tak, že v kombinaci s perem Frixion můžete své poznámky či kresby nejen přenést do některé z oblíbených aplikací, ale také následně hadříkem vymazat a zápisník znovu použít.

Rockebook Everlast;digitální blok
Moderní poznámkový blok Rocketbook Everlast.

Jak funguje zápisník Rocketbook Everlast

Rocketbook je na první pohled klasický poznámkový blok, který se prodává v různých barvách a velikostech. Konkrétně jde o Rocketbook Everlast Mini, Rocketbook Everlast Executive A5 a největší Rocketbook Everlast Letter A4. Funkčně se však mezi sebou neliší.

Každá z variant obsahuje několik desítek stránek s jemným tečkováním. Na spodní hraně každé stránky se nachází QR kód (slouží k číslování stránek) a hned sedm symbolů, o jejichž funkci si povíme dále v textu.

Jednotlivé listy jsou zpracovány v unikátní křídové úpravě, což zajišťuje velmi příjemný skluz pera Frixion. Pocit ze psaní nebo kreslení je lepší než při používání stylusu ve spojení s tabletem.

Jakmile si zapíšete poznámky nebo nakreslíte nějaký obrázek, přichází klíčový rozdíl oproti obyčejnému zápisníku. Vezmete si totiž svůj chytrý telefon a pomocí mobilní aplikace naskenujete danou stránku do telefonu. Pokud jste s výsledkem spokojeni, stačí popsanou stránku vlhkým hadříkem přetřít a můžete začít znovu.

Rockebook Everlast;digitální blok;skenování
Skenování poznámek pomocí doprovodné aplikace Rocketbook.

Mobilní aplikace Rocketbook Everlast

Mobilní aplikace Rocketbook (dostupná pro Android a iOS) je klíčovou součástí, bez níž se zkrátka neobejdete. Nyní se vrátíme k již zmíněným symbolům na každé stránce, které představují oblíbené aplikace. Konkrétně jde o služby typu Box, Dropbox, Google Disk, Evernote, iCloud, OneNote, Slack a e-mail. Co to znamená?

Rockebook Everlast;digitální blok;skenování;aplikace
Detailní pohled na aplikaci Rocketbook.

Po kliknutí na skenování stránky se totiž rovnou pustí vybraná akce. Stačí dopředu v sešitu vybrané symboly zaškrtnout a aplikace to pozná. Naskenovaný soubor se tak může automaticky poslat na zvolený e-mail nebo nahrát na sdílený cloudový disk. V aplikaci si poté skeny můžete filtrovat podle názvů, nebo dokonce vyhledávat podle klíčových slov, jež se na stránce nacházejí. Rocketbook totiž zvládá rozpoznávání textu pomocí OCR.

Rockebook Everlast;digitální zapisnik
Digitální zápisník Rocketbook Everlast.

Porovnání a specifikace sešitů Rocketbook Everlast

Chytrý zápisník Rocketbook Everlast si můžete vybrat v několika velikostech a samozřejmě si můžete zvolit i preferovanou barevnou variantu.

Vybrané parametry Rocketbook Everlast Mini Rocketbook Everlast Executive A5 Rocketbook Everlast Letter A4
Počet stránek 48 36 32
Počet barevných variant 4 4 4
Kroužková vazba
Jemně tečkované stránky
Vymazatelný vlhkým hadříkem
Velikost 89 × 140 mm 152,4 × 223,5 mm (formát A5) 215,9 × 279,4 mm (formát A4)

Škoda, že výrobce neumožňuje si zápisník nějak přizpůsobit svým požadavkům. Například jedinečnou barevnou variantou nebo vlastním logem či podpisem. To by byla zajímavá přidaná hodnota.

Pera a fixy Pilot Frixion

Psací potřeby jsou důležitým příslušenstvím ke každému zápisníku Rocketbook Everlast. S psacími potřebami Pilot Frixion je možné psát na klasický papír a poté stopu vygumovat. Primárně se však používají právě v kombinaci s Rocketbookem. Zatímco na klasickém papíře zůstávají stopy od přítlaku (i po vygumování), speciální povrch zápisníku Rocketbook Everlast toto eliminuje a stopu lze smazat. Na výběr jsou fixy Pilot Frixion Colors, zvýrazňovače Pilot Frixion Light nebo pero Pilot Frixion Ball.

Pilot Frixion;fiksy
Gumovací fixy Pilot Frixion Colors.
i Mohlo by vás zajímat

Chytrý zápisník Rocketbook Everlast je šikovným pomocníkem ať pro studenty, cestovatele, nebo pro každého, kdo nechce neustále ťukat poznámky do telefonu a zároveň chce mít možnost zálohování svých dokumentů. Také potěší, že za dobu životnosti ušetříte stohy papíru.

0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB19
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi