Dobrý den, rád bych se zeptal na šířku plechu ve spodní straně držáku. Myšlenka je, že otvorem (viz. obrázek z linku níže) prostrčím spodní plech držáku a utáhnu proti desce stolu. Stůl nemá přístupnou zadní stranu desky, protože ta je pevně připojena ke zdi. Díky. Link s obrázkem: External Link
Dobrý den, rád bych se zeptal na šířku plechu ve spodní straně držáku. Myšlenka je, že otvorem (viz. obrázek z linku níže) prostrčím spodní plech držáku a utáhnu proti desce stolu. Stůl nemá přístupnou zadní stranu desky, protože ta je pevně připojena ke zdi. Díky. Link s obrázkem: External Link