Dobrý den,
můžete mi prosím napsat, jaký enter je na české klávesnici u tohoto notebooku? Jde mi to to, jestli je jednořádkový nebo dvouřádkový (tedy větší). Díky.
Dobrý den,
můžete mi prosím napsat, jaký enter je na české klávesnici u tohoto notebooku? Jde mi to to, jestli je jednořádkový nebo dvouřádkový (tedy větší). Díky.