Pokud nemám ke sporáku přívod elektřiny, bude vše fungovat pouze s připojeným plynem (zapálení sirkou a trouba bez osvětlení?) Děkuji předem za odpověď.
Pokud nemám ke sporáku přívod elektřiny, bude vše fungovat pouze s připojeným plynem (zapálení sirkou a trouba bez osvětlení?) Děkuji předem za odpověď.