Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je u tohoto ventilátoru normální jemné bzučení při provozu. Všiml jsem si, že na měkké podložce je téměř neslyšné, ale na tvrdém stole je trochu slyšet vibrace a když je zaplý ve vzduchu tak to jde slyšet více. Není to u toho motoru nahoře ale spíše v té základně jakoby. Je to běžné chování tohoto modelu, nebo může jít o vadný kus? Děkuji.
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je u tohoto ventilátoru normální jemné bzučení při provozu. Všiml jsem si, že na měkké podložce je téměř neslyšné, ale na tvrdém stole je trochu slyšet vibrace a když je zaplý ve vzduchu tak to jde slyšet více. Není to u toho motoru nahoře ale spíše v té základně jakoby. Je to běžné chování tohoto modelu, nebo může jít o vadný kus? Děkuji.