kartacek se nenabiji a servis vratil s tim, ze zavada neni, mate nekdo zkusenosti s jakou nabijeckou to funguje, zkousel jsem dve na telefon a ani jedna nenabiji kartacek. dekuji
kartacek se nenabiji a servis vratil s tim, ze zavada neni, mate nekdo zkusenosti s jakou nabijeckou to funguje, zkousel jsem dve na telefon a ani jedna nenabiji kartacek. dekuji