Všechny dárky jako na dlani Křišťálová lupa 2021

Registrační pokladny Markeeta jsou nejprodávanějším EET řešením na Alza.cz

Zobrazit katalog
Registrační pokladny Markeeta jsou nejprodávanějším EET řešením na Alza.cz

První vlna Elektronické evidence tržeb (EET) zasáhla provozovatele stravovacích a ubytovacích zařízení. Těmto podnikatelům přibyla povinnost vybavit sebe, nebo svoji provozovnu speciální elektronickou pokladnou. Mezi nejprodávanější EET nejen na Alza.cz se zařadily české pokladny Markeeta. O jejich kvalitě vypovídá i doporučení od Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR), se kterou výrobce navázal úzké partnerství.

Markeeta má řešení pro každého podnikatele

V nabídce pokladen Markeeta si vhodný model najde každý – malým živnostníkem počínaje a velkým podnikem konče. Vždy navíc platí, že ovládání EET pokladen Markeeta je intuitivní a jednoduché. Pokud umíte obsluhovat chytrý telefon, nemáte se čeho obávat.

EET pokladna Markeeta

Nejprodávanější EET pokladna na Alza.cz bez paušálu

Nejjednodušším řešením pro EET  je přenosná MARKEETA Mini. I bez paušálních poplatků 100% naplňuje veškeré zákonné požadavky, její nastavení je tak jednoduché, že ji po zakoupení můžete začít okamžitě používat. Model Mini disponuje integrovanou 58mm termotiskárnou a 5,5" dotykovým displejem. K internetu se připojí pomocí WiFi nebo mobilní 3G sítě.

Uvnitř malého těla běží časově neomezený software Pokladnička, ve kterém můžete snadno zadávat částky za zboží nebo služby (a to včetně sazby DPH). Pokladnička neumožňuje vložení pojmenovaných položek. Markeeta Mini Pokladnička je mobilní a nezávislá na elektrickém proudu – na jedno nabití vydrží až 24 hodin. Pokud ji nebudete zrovna používat, lze ji odložit do dodávané nabíjecí kolébky, kde se začne automaticky dobíjet.

EET pokladna Markeeta Mini; EET bez měsíčního paušálu

Pokročilejším řešením, které rovněž nabízí jednoduché zadávání částek, je model Markeeta Pokladnička. Jedná se o stacionární verzi pokladny s masivním kovovým stojánkem a dotykovou 10" obrazovkou . Součástí pokladny je USB termotiskárna s šířkou role 58 mm. K internetu se připojí pomocí WiFi nebo mobilního LTE. Ve výbavě nechybí Bluetooth, slot na SD kartu či konektor microUSB.

EET pokladna Markeeta Pokladnička; EET bez měsíčního paušálu

Markeeta s balíčkem služeb Basic, Standard a Pro

V nabídce pokladen Markeeta naleznete samozřejmě i plně vybavené modely se sofistikovanějším softwarem, který nabízí položkový prodej, rozmanité gastro funkce, grafické rozložení stolů, nebo skladové hospodářství. Součástí balíčků služeb je nepřetržitá telefonická i on-line podpora, aktualizace na nejnovější verze, u balíčku Pro pak i garance výměny vadné pokladny u zákazníka do druhého dne.

V jednotlivých balíčcích se snadno zorientujete v tabulce níže.

BalíčekBasicStandardPro
Počet položek sortimentumax. 150neomezenýneomezený
Počet uživatelů​max. 1neomezenýneomezený
Funkční EET i bez internetu
Non-stop telefonická a e-mailová podpora
Vzdálená správa, zálohování
Gastro funkce
Podpora všech pokladních periferií
Skladové hospodářství
Gastrovýroba a receptury
Grafické rozložení stolů
Docházkový systém
Výměna pokladny do druhého dne

Výhodné EET pokladny Markeeta

Vhodným výchozím řešením je model Markeeta SmartPokladna s balíčkem služeb Basic. Je vybaven 10" dotykovou obrazovkou na stabilním kovovém stojánku, LTE i Wi-Fi připojením a spolehlivou USB termotiskárnou.
Markeeta SmartPokladna registrační pokladna
Markeeta Kompakt v jednom těle spojuje pokladnu i tiskárnu, takže není nutné nic propojovat. Dotyková obrazovka disponuje rovněž úhlopříčkou 10". Kromě mobilního 3G a Wi-Fi připojení je zde možnost připojení k internetu LAN kabelem. Integrovaná termotiskárna používá 58mm papír.
EET pokladna Markeeta Kompakt
Nejvybavenější pokladnou je Markeeta Profi. Na robustním kovovém stojanu umístěná 14" obrazovka funguje společně se spolehlivou 80mm tiskárnou. Ta je vybavena řezačkou a chlubí se skvělou rychlostí tisku 25 cm za sekundu. Internetové připojení vyřešíte buď přes síťový LAN konektor, nebo pomocí Wi-Fi.
Markeeta Profi registrační pokladna

EET pokladny, které fungují i při výpadku Internetu

Všechny EET pokladny MARKEETA fungují bez problémů i v případě výpadku Internetu – po obnovení připojení se samy spojí se servery Finanční správy a automaticky odešlou účtenky vystavené v offline režimu. Nemusíte se tak o nic starat, na rozdíl od některých konkurenčních pokladen.

Nepřetržitá podpora

V případě jakýchkoliv potíží či nejasností jsou pro vás na telefonu i e-mailu nepřetržitě k dispozici operátoři zákaznického servisu. Rychlý servis je garantován i v případě poruchy nebo poškození pokladny – do druhého pracovního dne vám bude doručena nová pokladna, a to navíc u balíčku PRO zcela zdarma. Nemusíte se bát ani o ztrátu dat, všechna data z Markeety se ukládají v zabezpečeném cloudovém úložišti. Díky tomu o ně nepřijdete ani při poruše a následné výměně pokladny.

EET pokladna Markeeta; nepřetržitá podpora

Připomeňme, že každý podnikatel (fyzická osoba) si bude moci odečíst jednorázovou slevu na dani za rok (resp. zdaňovací období), ve kterém poprvé zaeviduje tržbu, kterou měl podle zákona o evidenci tržeb povinnost evidovat. Mimořádná sleva na dani z příjmů činí 5000 Kč.

0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB14
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi