Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Nakupování budoucnosti HP + média realme 8 5G

ETA - Prodlužka záruky

Společnost Eta má vlastní zkušebnu a proto si může dovolit svým výrobkům dokonale důvěřovat. Vysokou spolehlivost stvrzuje prodlouženou zárukou na 3, 5 a 10 let, dle konkrétního typu zakoupeného zboží.

Služba Prodlužka záruky ETA je poskytována u výrobků na jejich části, jejichž úplný seznam naleznete na http://prodluzka.eta.cz/katalog.

Podmínky uplatnění služby Prodlužka záruky ETA nejsou shodné s podmínkami záruční doby dle Občanského zákoníku, ale řídí se Obchodními podmínkami Prodlužka záruky ETA, které jsou k nahlédnutí na www.eta.cz/podluzkazaruky.

Prodlužka záruky ETA se neuplatní, je-li kupujícím právnická osoba nebo fyzická osoba podnikající.

Pro aktivaci Prodlužka záruky ETA a získání výhod této jedinečné služby navštivte prosím do 30 dnů od zakoupení zboží webové stránky www.eta.cz, kde v sekci Prodlužka záruky ETA vyplníte krátký registrační formulář dle instrukcí.

Po vyplnění registračního formuláře Vám bude vygenerován „Certifikát“, kde budou uvedeny vyplněné údaje. Tento certifikát, který je možné uložit nebo vytisknout, je nutno pečlivě uschovat i s prodejním dokladem pro případnou reklamaci výrobku.

V případě potíží při registraci se můžete obrátit na informační linku společnosti ETA, kde Vám na telefonním čísle 725 893 155, nebo e-mailové adrese prodluzka@eta.cz budou k dispozici zkušení operátoři a poradí s každým problémem. Podmínky uplatnění služby Prodlužka záruky ETA nejsou shodné s podmínkami záruční doby dle Občanského zákoníku, ale řídí se Obchodními podmínkami Prodlužka záruky ETA, které jsou k nahlédnutí přímo na stránkách společnosti ETA viz Pravidla akce.

0
Vytisknout

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB08
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi