Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Naše pobočky jsou aktuálně otevřeny od pondělí do soboty pouze pro výdej zboží.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 347 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny, od pondělí do soboty.

Ochutnávka Black Friday Šrotovné na kávovary

Gainward GeForce RTX 3080 Phoenix GS 10G (RECENZE A TESTY)

Zobrazit katalog

Recenze

Aktualizováno

S příchodem nových grafických karet Ampere společnosti NVIDIA se nenechala zahanbit ani společnost Gainward, a v jejím portfoliu grafických karet se tak objevily hnedle dvě edice, které jsou obě postaveny právě kolem grafických čipů Ampere. Vedle vyspělejší edice Phantom můžeme v nabídce této společnosti nalézt také grafické karty Phoenix, jež se zase mohou pochlubit nižší pořizovací cenou. Jedním ze zástupců této cenově výhodnější edice je pak grafická karta Gainward RTX 3080 Phoenix GS 10G, kterou jsme pro vás dnes na Alza.cz důkladně otestovali.

Gainward RTX 3080 Phoenix GS 10G recenze a testy

Gainward GeForce RTX 3080 Phoenix GS 10G (RECENZE A TESTY) – OBSAH

 1. Představení Gainward RTX 3080 Phoenix GS 10G
 2. Jak testujeme grafické karty
 3. Testy provozních vlastností
 4. Výkon grafických karet
 5. Přetaktování
 6. Hodnocení grafické karty

Představení grafické karty Gainward RTX 3080 Phoenix GS 10G

Grafická karta Gainward RTX 3080 Phoenix GS 10G je postavena na nejnovějším herním grafickém čipu GA102 (GA102-200-K1-A1) s jedním deaktivovaným blokem GPC (Graphics Processing Cluster) a dalšími dvěma bloky TPC (Texture/Processor Cluster) společnosti NVIDIA, na který jsou pomocí 320bit sběrnice připojeny moduly grafické paměti typu GDDR6X o kapacitě 10 GB. Jedná se o grafickou kartu s plnou podporou nejnovějšího grafického rozhraní DirectX 12 Ultimate (ray-tracing, VRS, Mech Shader a Sampler Feedback) a proprietární technologie DLSS (Deep Learning Super Sampling). Svým výkonem je pak Gainward RTX 3080 Phoenix GS 10G zacílena do segmentu grafických karet vysokého výkonu, kde zaujímá nejvyšší patra výkonnostního žebříčku.

Gainward RTX 3080 Phoenix GS 10G popis

Frekvence grafické karty

Gainward RTX 3080 Phoenix GS 10G GPUZ

Frekvence grafického čipu je 1 440/1 740 MHz (Base/Boost) a frekvence grafických pamětí pak 1 188 MHz, což u pamětí typu GDDR6X představuje efektivní frekvenci 19 000 MHz. Oproti referenčním hodnotám je karta na jádře přetaktovaná o 30 MHz. Grafické paměti jsou pak taktovány v referenčních hodnotách NVIDIA GeForce RTX 3080.

Systém chlazení GPU

Gainward RTX 3080 Phoenix GS 10G

Grafická karta Gainward RTX 3080 Phoenix GS 10G měří na délku 294 mm a na základní desce vašeho počítače zabere 3 rozšiřující sloty. O chlazení se stará dvojice pasivů složených z hliníkových žeber, které jsou pro lepší odvod tepla vybaveny šesti kompozitními tepelnými trubicemi (heatpipes). Grafické paměti a moduly napájecí kaskády jsou chlazeny pomocí většího chladicího plátu, který přiléhá na dosedací základnu pasivu a zároveň zpevňuje grafickou kartu. Všechny důležité komponenty grafické karty jsou tak kvalitně chlazeny.


Gainward RTX 3080 Phoenix GS 10G; systém chlazení Gainward RTX 3080 Phoenix GS 10G; systém chlazení backplate
Obrázky chlazení: zdroj gainward.com

Aktivní část systému chlazení tvoří tři 85mm ventilátory s devíti aerodynamicky tvarovanými lopatkami. Ventilátory jsou pro tišší chod a delší životnost uloženy ve dvojitých kuličkových ložiskách. Ventilátory jsou také rozděleny do dvou chladicích zón a jejich otáčky jsou řízeny nezávisle (asynchronně). Grafická karta podporuje funkci ZERO RPM FAN, která v případě nízkých teplot odstaví všechny ventilátory a zamezí tak zbytečné hlučnosti (semi-pasivní chlazení). Charakteristika závislosti hlučnosti na otáčkách ventilátoru je následující:


Gainward RTX 3080 Phoenix GS 10G; závislost otáček a hlučnosti

Účinnost systému chlazení

Gainward RTX 3080 Phoenix GS 10G; 3DMark Stress Test

Při testování účinnosti chlazení v nástroji 3DMark Time Spy Stress Test dosáhla grafická karta Gainward RTX 3080 Phoenix GS 10G na skóre 98,0 %, a v těchto testech stability snímkové frekvence tak prošla (minimální hranice je 97 %).

Napájení a spotřeba

Gainward RTX 3080 Phoenix GS 10G; horní strana

O napájení grafické karty Gainward RTX 3080 Phoenix GS 10G se stará zřejmě 14 + 4fázová napájecí kaskáda (neměl jsem možnost demontovat chladič), která vyžaduje přídavné napájení pomocí dvou 8-pin konektorů. Příkon karty byl výrobcem nastaven na 320 W (maximálně 350 W) a ten pak k jejímu provozu doporučuje zdroj o výkonu minimálně 750 W.

Výstupy na monitor

Gainward RTX 3080 Phoenix GS 10G; obrazové výstupy

Výstupy na monitor jsou u grafické karty Gainward RTX 3080 Phoenix GS 10G řešeny pomocí tří konektorů DP 1.4a (DisplayPort) a jednoho konektoru HDMI 2.1. Oba typy konektorů nabízí přenos videosignálu až v 8K / 60 Hz.

Gainward ExperTool

Součástí balení grafické karty Gainward RTX 2070 SUPER Phoenix V1 je také firemní nástroj společnosti Gainward s názvem ExperTool II. Pokud v balení žádné DVD s tímto nástrojem nenajdete, můžete si ExperTool stáhnout přímo ze stránek výrobce sami.

Gainward ExperTool: OVERCLOCKER
Pomocí tohoto nástroje můžete grafické kartě nastavovat různé parametry, jako například frekvenci grafického čipu, frekvenci grafických pamětí, limit spotřeby, napětí grafického čipu, křivku otáček ventilátorů atp., a upravit si tak chování grafické karty dle svých specifických potřeb. Grafickou kartu můžete například přetaktovat pro dosažení co nejvyššího výkonu, nebo dát naopak přednost lepším provozním vlastnostem, jako je teplota, hlučnost či spotřeba.
Gainward ExperTool: FAN CONTROL
V nástroji Gainward ExperTool pak nechybí ani panel FAN CONTROL s nastavením křivky závislosti otáček ventilátorů na teplotě grafické karty pro každou chladicí zónu zvlášť.
Gainward ExperTool: LED CONTROL
Pro nastavení barev a světelných efektů RGB LED osvětlení grafické karty je určen panel LED CONTROL.
Gainward ExperTool: STATUS
V panelu STATUS pak máte na očích všechny okamžité i historické údaje důležitých hodnot při provozu grafické karty, jako je například teplota grafické karty, otáčky ventilátorů, napětí, spotřeba atd.

Pokud by vám nástroj ExperTool nevyhovoval, vždy máte možnost ke svým OC hrátkám využít služeb mocnějšího nástroje, jakým je například MSI Afterburner.

Jak testujeme grafické karty

Testy grafických karet se na Alza.cz skládají jednak z testů jejich herního výkonu, ale protože samotný výkon není pro mnoho uživatelů tím jediným a všeobjímajícím parametrem výběru, u grafických karet důkladně testujeme také jejich provozní vlastnosti, jako jsou teploty, hlučnost či spotřeba. Vždyť kdo by chtěl mít ve svém počítači výkonnou, leč nepříjemně hlučnou grafickou kartu?

Testy herního výkonu

V testech herního výkonu se snažíme grafické karty testovat v těch nejnovějších herních titulech tak, abyste měli přehled, které grafické karty podávají nejlepší výkon na nejmodernějších herních enginech, a tedy jestli vaše případná investice do konkrétní grafické karty bude i do budoucna opravdu výhodná.

i

Naše recenze jsou vždy aktuální

Protože se snažíme, aby každá recenze grafické karty byla trvale aktuální, nejsou výsledky testů u jednotlivých her přiřazovány ke konkrétní grafické kartě, ale jen k typu grafické karty, tedy grafickému čipu. Právě to nám totiž zajistí, že v případě výskytu nějakých podstatných změn, které ovlivňují konečné výsledky testů (vydání nových a výkonnějších ovladačů, přidání nové hry do testovací metodiky atd.), můžeme rychle vše přetestovat, a nové výsledky se tak okamžitě promítnou také do recenzí staršího data.

Testy provozních vlastností

Na rozdíl od herních testů, ve kterých jsou výsledky přiřazovány k jednotlivým typům grafických karet, testy provozních vlastností jsou prováděny bez rozdílu u každé grafické karty. V těchto testech se pak snažíme jít do těch úplně nejmenších detailů a u grafických karet měřit co nejvíce provozních parametrů, jako jsou kromě teploty a hlučnosti také napětí, spotřeba či reálné frekvence grafického čipu.

V testech provozních vlastností pak samozřejmě nechybí ani jejich podrobné srovnání s ostatními grafickými kartami tak, abyste měli přehled o tom, která grafická karta je právě pro vás tou nejvhodnější.

Testovací sestava


Testy provozních vlastností Gainward RTX 3080 Phoenix GS 10G

Pro měření provozních vlastností grafických karet využívám nástroj 3DMark a jeho zátěžový test s názvem Time Spy Stress Test. Tento test se skládá z celkem 20 průchodů minutové scény Time Spy, a trvá tak poměrně dlouhých 20 minut, během nichž grafická karta pracuje na plný výkon a zahřeje se na svou běžnou provozní teplotu. Teprve po dosažení pracovní teploty grafické karty, nejčastěji v posledním průchodu scény, pak měřím její provozní vlastnosti. Jak tedy grafická karta Gainward RTX 3080 Phoenix GS 10G v tomto zátěžovém testu dopadla?

Test 3DMark Stress Test
Gainward RTX 3080 Phoenix GS 10G; 3DMark Stress Test
SUMARIZACE PROVOZNÍCH VLASTNOSTÍ
Gainward RTX 3080 Phoenix GS 10G Hodnota Poznámka k měření
Teplota GPU 68 °C měřeno na konci testu
Reálná frekvence GPU 1 830 MHz měřeno jako průměr v posledním průchodu (zaokrouhleno na celé biny)
Napětí GPU 0,940 V měřeno jako průměr v testu
Spotřeba GPU (podle ovladačů) 319,8 W měřeno jako průměr v testu
Spotřeba VGA (skutečná) 328,4 W měřeno jako průměr v posledním průchodu
Spotřeba celého systému 464,4 W měřeno jako průměr v posledním průchodu
Otáčky ventilátorů 1 800 ot/min (FAN1)
1 800 ot/min (FAN2)
měřeno na konci testu
Hlučnost 38,9 dBA interpolováno z otáček ventilátorů


Gainward RTX 3080 Phoenix GS 10G; odběry na jednotlivých větvích


Místo odběru Popis Spotřeba
1 Slot PCI Express větev 3,3 V 0,050 W
2 Slot PCI Express větev 12 V 62,816 W
3 PCIe Cable 1 (8-pin) větev 12 V 138,177 W
4 PCIe Cable 2 (8-pin) větev 12 V 127,349 W
TOTAL 328,393 W


Teploty grafické karty Gainward RTX 3080 Phoenix GS 10G na konci zátěžového testu dosahovaly na 68°C při otáčkách ventilátorů 1 800 ot/min, které při této rychlosti generovaly hlučnost 38,9 dBA. Frekvence grafického čipu se pak pohybovala v průměru na 1 830 MHz při vysoké spotřebě (příkonu) grafické karty 328 W.

Porovnání provozních vlastností GeForce RTX 3080

Pokud by vás zajímalo také srovnání provozních vlastností Gainward RTX 3080 Phoenix GS 10G se všemi ostatními grafickými kartami GeForce RTX 3080, které jsme na Alza.cz a GPUreport.cz doposud testovali, můžete se podívat do následujících grafů.


Provozní vlastnosti
Provozní vlastnosti


Výkon grafických karet GeForce RTX 3080

Měření herního výkonu grafických karet je prováděno v předem zvolených scénách speciálně vybraných počítačových her. Počítačové hry jsou do testovací metodiky vybírány tak, aby co možná nejvíce reprezentovaly současné nároky moderních herních enginů. V samotných testech je pak u každého typu grafické karty měřena snímková frekvence (FPS), která je pro nás také ukazatelem jejího výkonu.

Vzhledem ke značným výkonnostním rozdílům mezi grafickými kartami ze segmentu vysokého výkonu (high-end) a výkonu středního (mainstream) nemohou být grafické karty porovnávány v úplně všech počítačových hrách při stejném nastavení grafických detailů. Z tohoto důvodu jsou konečné výsledky rozděleny do dvou grafů. V prvním grafu jsou sumarizovány výsledky z úplně všech herních testů pouze pro grafické karty ze segmentu high-end/mainstream, v druhém grafu pak můžete vidět relativní výkon úplně všech grafických karet. Výsledky ve druhém grafu jsou však počítány pouze z těch herních titulů, které při testech využívají shodné nastavení grafických detailů pro úplně všechny grafické karty, tedy napříč kategoriemi high-end/mainstream.


Výkon grafických karet:
Výkon grafických karet
i

Relativní výkon grafických karet uvedený v grafu byl vypočítán jako průměrný výkon ze všech testů níže uvedených počítačových her označených symbolem zaškrtávátka a převeden na procenta. Recenzovaná grafická karta v grafu dosahuje hodnoty 100 %, ostatní grafické karty jsou pak podle svého dosaženého výkonu řazeny relativně výše či níže.

Horizon Zero Dawn
Doom Eternal
Testy Red Dead Redemption 2
Testy Call of Duty: Modern Warfare
Checker Testy Borderlands 3
Checker Testy Rage 2
Checker Testy Tom Clancy's: The Division 2
Checker Testy Metro Exodus
Checker Testy Battlefield V
Checker Testy Shadow of the Tomb Raider
Checker Testy Strange Brigade
Checker Testy Far Cry 5
Checker Testy Wolfenstein II: The New Colossus


Jakým výkonem disponují grafické karty v jednotlivých hrách naší testovací metodiky, či jak byly hry v testech nastaveny a jak bylo měřeno, to si můžete nechat zobrazit kliknutím na obrázek konkrétní počítačové hry.

Výkon grafických karet:
Výkon grafických karet
i

Relativní výkon grafických karet uvedený v grafu byl vypočítán jako průměrný výkon ze všech testů níže uvedených počítačových her označených symbolem zaškrtávátka a převeden na procenta. Recenzovaná grafická karta v grafu dosahuje hodnoty 100 %, ostatní grafické karty jsou pak podle svého dosaženého výkonu řazeny relativně výše či níže.

Horizon Zero Dawn
Testy Red Dead Redemption 2
Testy Call of Duty: Modern Warfare
Checker Testy Borderlands 3
Checker Testy Rage 2
Checker Testy Tom Clancy's: The Division 2
Checker Testy Battlefield V
Checker Testy Strange Brigade
Checker Testy Far Cry 5


Jakým výkonem disponují grafické karty v jednotlivých hrách naší testovací metodiky, či jak byly hry v testech nastaveny a jak bylo měřeno, to si můžete nechat zobrazit kliknutím na obrázek konkrétní počítačové hry.


Výkon grafické karty Gainward RTX 3080 Phoenix GS 10G je dán zejména výkonem samotného grafického čipu GA102 (GA102-200-K1-A1), který se od jiných grafických karet GeForce RTX 3080 může lišit pouze přednastavenou frekvencí grafického čipu, nastavenou frekvencí grafických pamětí či nastaveným vyšším limitem spotřeby, který pak tolik neomezuje frekvenci grafické karty. K udržení vyšší frekvence grafické karty, a tím i jejího výkonu, pak může napomoci také kvalitní systém chlazení, který udrží grafický čip na nízkých teplotách. V každém případě vždy platí, že čím vyšších frekvencí grafického čipu karta dosahuje, tím vyšší je také její herní výkon. Musíte však počítat s tím, že rozdíly ve frekvencích, a tedy i rozdíly ve výkonu mezi grafickými kartami GeForce RTX 3080 různých výrobců a značek, nemohou být moc extrémní.


Frekvence grafických karet


V případě grafické karty Gainward RTX 3080 Phoenix GS 10G se reálná frekvence grafického čipu v zátěžovém testu 3DMark Time Spy Stress Test pohybovala v průměru na 1 830 MHz, a vy si tak z výše uvedeného grafu můžete udělat obrázek o tom, jakým výkonem tato grafická karta disponuje oproti ostatním GeForce RTX 3080, které jsme na Alza.cz a GPUreport.cz doposud testovali. 


Přetaktování Gainward RTX 3080 Phoenix GS 10G

Jak jsem grafickou kartu taktoval

Přetaktování grafického čipu

U nových grafických karet GeForce RTX/GTX máte možnost k přetaktování využít buď nové funkce OC Scanner, která grafickou kartu přetaktuje „automaticky“, nebo si můžete veškeré parametry přetaktování nastavit sami manuálně. Bohužel, v současné době nástroj OC Scanner s grafickými kartami GeForce RTX 3080 nefunguje korektně, a tak jsem musel přetaktování provést ručně. Přetaktování grafické karty Gainward RTX 3080 Phoenix GS 10G jsem prováděl za pomoci nástroje MSI Afterburner. Nejdříve jsem na maximum nastavil položky Power Limit (109 %), Core Voltage (100 %) a Temp Limit (91 °C). Následně jsem postupně zvedal frekvenci grafického čipu o 10 MHz a testoval stabilitu grafické karty v počítačových hrách. Bohužel, jakmile jsem frekvenci navýšil jen 10 MHz nad továrně nastavenou hodnotu, grafická karta byla nestabilní a ve hrách padala. Zřejmě jsem tak měl smůlu na poněkud horší kousek čipu.

Přetaktování grafických pamětí

Postupně jsem zvyšoval hodnoty frekvence grafických pamětí o 50 MHz a testoval jejich stabilitu v počítačových hrách. Jako stabilní se nakonec ukázala hodnota +800 MHz, což u grafických pamětí typu GDDR6X představuje efektivní frekvenci VRAM 20 600 MHz. Paměti zvládly i frekvence vyšší, nicméně nad hranicí +800 MHz již výkon moc neškáloval a při +1 200 MHz začala grafická karta výkon dokonce ztrácet.


Přetaktování Gainward RTX 3080 Phoenix GS 10G; Afterburner

S nastavenou frekvencí jádra navýšenou o 0 MHz a pamětí na efektivních 20 600 MHz jsem pak otestoval některé hry z testovací metodiky s následujícími výsledky:

Gainward RTX 3080 Phoenix GS 10G; výsledky přetaktování

i

Pomocí nástroje MSI Afterburner a ručního přetaktování se mi z grafické karty Gainward RTX 3080 Phoenix GS 10G podařilo získat v průměru o něco více než 2 % dalšího výkonu, což se samozřejmě vůbec nevyplatí. Na spotřebě celé sestavy se pak toto přetaktování projevilo v počítačové hře The Division 2 nějakými 19 W navíc (u samotné grafické karty pak 16 W).

Toto video ukazuje nárůst výkonu a provozní vlastnosti u takto přetaktované grafické karty Gainward RTX 3080 Phoenix GS 10G v počítačové hře The Division 2 do těch úplně nejmenších detailů.


Hodnocení Gainward GeForce RTX 3080 Phoenix GS 10G

i

Pro koho je tato grafická karta určena?

Podobně jako ostatní GeForce RTX 3080, také grafická karta Gainward RTX 3080 Phoenix GS 10G je určena zejména těm nejnáročnějším hráčům počítačových her, kteří její výkon mohou využít opravdu naplno. Ačkoliv grafické karty GeForce RTX 3080 v rámci mezigenerační obměny nahrazují především GeForce RTX 2080 SUPER, jejich výkon je dokonce vyšší nežli ten, který nabízejí grafické karty GeForce RTX 2080 Ti, tedy vůbec ty nejvýkonnější grafické karty minulé generace Turing.

Stejně, jako tomu bylo u předešlé generace Turing, také grafické karty GeForce RTX 3080 (Ampere) nabízejí úplnou podporu nejnovějšího grafického rozhraní DirectX 12 Ultimate (ray-tracing, VRS, Mesh Shader a Sampler Feedback) a proprietární technologii DLSS (Deep Learnig Super Sampling). Pravda, ray-tracingových herních titulů není dnes příliš mnoho, určitě však počítejte s tím, že budou časem přibývat jako houby po dešti a vy na ně budete s grafickými kartami GeForce RTX 3080 velmi dobře připraveni.

Grafická karta Gainward RTX 3080 Phoenix GS 10G jako taková nabízí celkem dobře technicky zpracovaný systém chlazení se třemi ventilátory, který je dostatečně výkonný na to, aby uchladil i tak energeticky „nenažraný“ grafický čip GA102 a zároveň také u grafické karty nabídl celkem slušné provozní vlastnosti. Ani výbava této grafické karty není nijak ošizena. Na grafické kartě naleznete zajímavé RGB LED osvětlení kolem ventilátorů, které si můžete uzpůsobit vlastním potřebám pomocí nástroje Gainward ExperTool. Samozřejmě, kdo světélkům na grafické kartě příliš neholduje, vždy má možnost pomocí stejného nástroje RGB LED osvětlení úplně vypnout. 

RGB LED osvětlení grafické karty Gainward RTX 3080 Phoenix GS 10G.

Výrobce pak u grafické karty Gainward RTX 3080 Phoenix GS 10G nezapomněl ani na podporu funkce ZERO RPM FAN, která v případě nízkých teplot odstaví všechny ventilátory, a zamezí tak zbytečné hlučnosti grafické karty ve vašem PC.

Mezi nevýhody grafické karty Gainward RTX 3080 Phoenix GS 10G pak musím započítat zejména vysokou spotřebu (příkon), což je však záležitostí naprosto všech grafických karet GeForce RTX 3080 a těžko z toho vinit samotnou společnost Gainward. Pokud tedy plánujete pořízení grafické karty Gainward RTX 3080 Phoenix GS 10G nebo nějaké jiné GeForce RTX 3080, vždy si nejdříve dobře zkontrolujte, zdali je váš zdroj napájení dostatečně výkonný, tedy aby disponoval výkonem alespoň 750 W. Na zdroji v tomto případě příliš nešetřete, věřte, že se to nevyplatí!Gainward RTX 3080 Phoenix GS 10G

Gainward GeForce RTX 3080 Phoenix GS 10G

Grafické karty

Gainward RTX 3080 Phoenix GS 10G nabízí dostatek výkonu i těm nejnáročnějším hráčům počítačových her, a zejména pak těm, kteří při hraní využívají vyšší rozlišení 4K UHD. Karta disponuje celkem solidním systémem chlazení se třemi ventilátory, který jí propůjčuje poměrně slušné provozní vlastnosti, tedy až na tu vysokou spotřebu.

Aktuální pořizovací cena:

Klady

 • ultimátní výkon (high-end)
 • vyšší takty již od výrobce
 • RGB LED osvětlení (nastavitelné)
 • ZERO RPM FAN (semi-pasivní chlazení)
 • podpora výstupu HDMI 2.1
 • podpora PCIe 4.0 (máte-li podporu v základní desce)
 • podpora DirectX 12 Ultimate a DLSS

Zápory

 • vysoká spotřeba (všechny GeForce RTX 3080)

Recenze dalších

Pavel Šantrůček

Pavel Šantrůček

Jmenuji se Pavel Šantrůček a grafickým kartám se profesionálně věnuji již více než 6 let. Architektura, recenze a testy grafických karet jsou přesně to, co mě poslední dva roky živí a co se stalo nedílnou součástí mého pracovního života na GPUreport.cz. Jako programátor jsem pak také autorem několika nástrojů na analýzu snímkové frekvence grafických karet, z nichž asi nejznámější FLAT (Frame Latency Analytics Tool) je hojně využíván po celém světě.

GAINWARD GeForce RTX 3080 Phoenix GS - Grafická karta
Nové
GAINWARD GeForce RTX 3080 Phoenix GS
Grafická karta 10GB GDDR6X (19000MHz), NVIDIA GeForce Ampere (GA102-200, 1440 MHz), Boost 1740 MHz, PCI Express x16 4.0 , 320Bit, HDMI 2.1 a DisplayPort 1.4a

+ ZDARMA Elektronický promo klíč GeForce NOW Founders (12 měsíců) - nutno uplatnit do 28.2.2021

Cena nebyla stanovena
Hlídat
Těšíme se
Objednací kód: EGr3080p2
Alza GameBox GTX1660 - Herní PC
Alza GameBox GTX1660
Herní PC Intel Core i5 9400F Coffee Lake 4.1 GHz, NVIDIA GeForce GTX 1660 6GB, RAM 16GB DDR4, SSD 1000 GB, Bez mechaniky, Wi-Fi, HDMI a DisplayPort, 4× USB 3.2, 2× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 10 Home

+ ZDARMA Elektronický promo klíč Intel Channel Enthusiast Gaming Bundle - nutno uplatnit do 31.3.2021
+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

-4% 24 990,-
23 990,- bez DPH 19 826,-
Koupit
Pronájem elektroniky
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na 2 prodejnách
Objednací kód: sklRB4a7f2
Alza GameBox Ryzen GTX1650 SUPER
Herní PC AMD Ryzen 5 2600 3.9 GHz, NVIDIA GeForce GTX 1650 Super 4GB, RAM 16GB DDR4, SSD 1000 GB, Bez mechaniky, Wi-Fi, DVI, HDMI a DisplayPort, 5× USB 3.2, 2× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 10 Home

+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

21 990,- bez DPH 18 174,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na 5 prodejnách
Objednací kód: sklRB4a5e3b
Alza GameBox GTX1650 SUPER
Herní PC Intel Core i5 9400F Coffee Lake 4.1 GHz, NVIDIA GeForce GTX 1650 Super 4GB, RAM 16GB DDR4, SSD 1000 GB, Bez mechaniky, Wi-Fi, DVI, HDMI a DisplayPort, 4× USB 3.2, 2× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 10 Home

+ ZDARMA Elektronický promo klíč Intel Channel Enthusiast Gaming Bundle - nutno uplatnit do 31.3.2021
+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

-2% 23 990,-
23 490,- bez DPH 19 413,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Horní Počernice
Objednací kód: sklRB4a6s2
Alza GameBox RTX2060 - Herní PC
Alza GameBox RTX2060
Herní PC Intel Core i5 9400F Coffee Lake 4.1 GHz, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, RAM 16GB DDR4, SSD 1000 GB, Bez mechaniky, Wi-Fi, HDMI a DisplayPort, 4× USB 3.2, 2× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 10 Home

+ ZDARMA Elektronický promo klíč Intel Channel Enthusiast Gaming Bundle - nutno uplatnit do 31.3.2021
+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

-3% 29 990,-
28 990,- bez DPH 23 959,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na 4 prodejnách
Objednací kód: sklRB4b9a3a
Alza GameBox Ryzen GTX1660 SUPER
Herní PC AMD Ryzen 5 2600 3.9 GHz, NVIDIA GeForce GTX 1660 Super 6GB, RAM 16GB DDR4, SSD 1000 GB, Bez mechaniky, Wi-Fi, DVI, HDMI a DisplayPort, 5× USB 3.2, 2× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 10 Home

+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

-4% 24 990,-
23 990,- bez DPH 19 826,-
Koupit
Skladem poslední 2 ks
Můžete mít dnes od 16:30
Objednací kód: sklRB4a5e5b
Alza GameBox RTX2060+ - Herní PC
-6%
Alza GameBox RTX2060+
Herní PC Intel Core i7 9700F Coffee Lake 4.7 GHz, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, RAM 16GB DDR4, SSD 1000 GB, Bez mechaniky, Wi-Fi, HDMI a DisplayPort, 5× USB 3.2, 2× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 10 Home

+ ZDARMA Elektronický promo klíč Intel Channel Enthusiast Gaming Bundle - nutno uplatnit do 31.3.2021
+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

-6% 34 990,-
32 990,- bez DPH 27 264,-
Koupit
Pronájem elektroniky
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na 5 prodejnách
Objednací kód: sklRB4B10d
Alza GameBox Ryzen RTX2060 - Herní PC
Alza GameBox Ryzen RTX2060
Herní PC AMD RYZEN 5 3600 4.2 GHz, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, RAM 16GB DDR4, SSD 1000 GB, Bez mechaniky, Wi-Fi, DVI, HDMI a DisplayPort, 5× USB 3.2, 2× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 10 Home

+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

28 990,- bez DPH 23 959,-
Koupit
Pronájem elektroniky
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na prodejně Ostrava
Objednací kód: sklRB4a5e7
Alza GameBox GTX1660 SUPER - Herní PC
Alza GameBox GTX1660 SUPER
Herní PC Intel Core i5 9400F Coffee Lake 4.1 GHz, NVIDIA GeForce GTX 1660 Super 6GB, RAM 16GB DDR4, SSD 1000 GB, Bez mechaniky, Wi-Fi, HDMI a DisplayPort, 2× USB 3.2, 4× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 10 Home

+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

-4% 25 990,-
24 990,- bez DPH 20 653,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na 2 prodejnách
Objednací kód: sklRB4a7s2
Alza GameBox Ryzen RX5700
Herní PC AMD Ryzen 5 2600X 4.2 GHz, AMD Radeon RX 5700 8GB, RAM 16GB DDR4, SSD 1000 GB, Bez mechaniky, Wi-Fi, DVI, HDMI a DisplayPort, 4× USB 3.2, 2× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 10 Home

+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

26 990,- bez DPH 22 306,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 16:30
Objednací kód: sklRB4a5g2
Alza GameBox RTX2060 PLAYzone
Herní PC Intel Core i5 9400F Coffee Lake 4.1 GHz, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, RAM 16GB DDR4, SSD 960 GB, Bez mechaniky, Wi-Fi, HDMI a DisplayPort, 2× USB 3.2, 4× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 10 Home

+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

-4% 27 990,-
26 990,- bez DPH 22 306,-
Koupit
Skladem 4 ks
Můžete mít dnes od 16:30
Objednací kód: sklRB4b10bw
0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
WEB7
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi