Aktuální rychlost doručení: 
AlzaBoxy
Prodejny
Partnerská odběrná místa
Doručení na adresu

0-1 den
0-1 den
1-2 dny
0-2 dny
AlzaPlus+ Alza pro firmy

Gigabyte Radeon RX 5600 XT Gaming OC 6G (RECENZE A TESTY)

Zobrazit katalog

Recenze

Aktualizováno

Je to něco přes měsíc, kdy společnost AMD představila své nové grafické karty Radeon RX 5500 XT, a dnes tu máme z její dílny novinku další a mnohem výkonnější. Tentokrát se jedná o Radeon RX 5600 XT, který se měl původně svým výkonem postavit proti konkurenční grafické kartě GeForce GTX 1660 Ti, avšak díky nečekanému zlevnění grafických karet GeForce RTX 2060 společnost AMD své plány nakonec pozměnila. Nové grafické karty Radeon RX 5600 XT na poslední chvíli vybavila BIOSy s mnohem výkonnějšími parametry a postavila je přímo proti zlevněné GeForce RTX 2060. A jak tento souboj grafických karet nakonec dopadl? To se můžete dozvědět právě v této recenzi grafické karty Gigabyte Radeon RX 5600 XT Gaming OC s nejnovějším BIOSem, kterou jsme pro vás na Alza.cz otestovali.

Gigabyte RX 5600 XT Gaming OC 6G recenze a testy

Gigabyte Radeon RX 5600 XT Gaming OC 6G (RECENZE A TESTY) – OBSAH

 1. Představení Gigabyte RX 5600 XT Gaming OC 6G
 2. Jak testujeme grafické karty
 3. Testy provozních vlastností
 4. Výkon grafických karet
 5. Přetaktování
 6. Hodnocení grafické karty

Představení grafické karty Gigabyte RX 5600 XT Gaming OC 6G

Grafická karta Gigabyte RX 5600 XT Gaming OC 6G je postavena na nejnovějším herním grafickém čipu NAVI 10 (NAVI 10 XLE) společnosti AMD se čtyřmi deaktivovanými bloky CU (Compute Unit), na který jsou pomocí 192bit sběrnice připojeny moduly grafické paměti typu GDDR6 o kapacitě 6 GB. Svým výkonem je pak grafická karta Gigabyte RX 5600 XT Gaming OC 6G zacílena do segmentu grafických karet střední třídy (mainstream), kde zaujímá střední až vyšší patra výkonnostního žebříčku.

Gigabyte RX 5600 XT Gaming OC 6G popis

Frekvence grafické karty

Gigabyte RX 5600 XT Gaming OC 6G GPUZ

Základní frekvence grafického čipu je 1 530 MHz, herní frekvence 1 670 MHz, boost frekvence 1 750 MHz a TDP grafického čipu 180 W. Frekvence grafických pamětí pak je 1 750 MHz, což u pamětí typu GDDR6 představuje efektivní frekvenci 14 000 MHz. Oproti referenčním hodnotám je tedy karta na jádře přetaktovaná na základním taktu o 400 MHz a o 190 MHz v boost. Grafické paměti jsou taktovány o 2 000 MHz (efektivně) nad referenčními hodnotami pro Radeon RX 5600 XT.

Systém chlazení GPU

Gigabyte RX 5600 XT Gaming OC 6G

Grafická karta Gigabyte RX 5600 XT Gaming OC 6G měří na délku 280 mm a na základní desce vašeho počítače zabere 3 rozšiřující sloty. O chlazení se stará trojice pasivů složených z hliníkových žeber, které jsou pro lepší odvod tepla propojeny pěticí tepelných trubic s přímým kontaktem na grafický čip. Grafické paměti jsou chlazeny pomocí chladicího plátu (heat-sink plate), který doléhá na základnu středního pasivu. Teplo z modulů napájecí kaskády je odváděno přes menší chladicí plát přímo do pasivu zadního a všechny důležité komponenty grafické karty jsou tak kvalitně chlazeny.


Gigabyte RX 5600 XT Gaming OC 6G ; systém chlazení

Aktivní část systému chlazení tvoří tři protiběžné 80mm (75mm) ventilátory WINDFORCE 3X s aerodynamicky tvarovanými lopatkami, které jsou pro delší životnost a nižší hlučnost uloženy v dvojitých kuličkových ložiskách. Grafická karta podporuje funkci 3D Active Fan, která při nízkých teplotách grafické karty všechny ventilátory úplně zastaví, a sníží tak její hlučnost na minimum (semi-pasivní chlazení). Charakteristika závislosti hlučnosti na otáčkách ventilátoru je následující:


Gigabyte RX 5600 XT Gaming OC 6G ; závislost otáček a hlučnosti

Účinnost systému chlazení

Gigabyte RX 5600 XT Gaming OC 6G ; 3DMark Stress Test

Při testování účinnosti chlazení v nástroji 3DMark Time Spy Stress Test dosáhla grafická karta Gigabyte RX 5600 XT Gaming OC 6G na skóre 99,8 %, a v těchto testech stability snímkové frekvence tak prošla (minimální hranice je 97 %).

Napájení a spotřeba

Gigabyte RX 5600 XT Gaming OC 6G ; horní strana

O napájení grafické karty Gigabyte RX 5600 XT Gaming OC 6G se stará 7fázová napájecí kaskáda, která vyžaduje přídavné napájení pomocí jednoho 8-pin konektoru. Příkon karty byl výrobcem nastaven na 180 W (max. 210 W) a ten pak k jejímu provozu doporučuje zdroj o výkonu minimálně 450 W.

Výstupy na monitor

Gigabyte RX 5600 XT Gaming OC 6G ; obrazové výstupy

Výstupy na monitor jsou u grafické karty Gigabyte RX 5600 XT Gaming OC 6G řešeny pomocí tří konektorů DP 1.3/1.4 (Display Port) a jednoho konektoru HDMI 2.0.

Aorus Graphics Engine

Součástí balení grafické karty Gigabyte RX 5600 XT Gaming OC 6G je také firemní nástroj společnosti Gigabyte s názvem Aorus Graphics Engine. Pokud DVD s tímto nástrojem v balení nenaleznete, můžete si ho stáhnout sami přímo ze stránek výrobce.

Nástroj Aorus Graphics Engine slouží ke snadnému přetaktování, s jehož pomocí můžete ze své grafické karty dostat maximum možného výkonu. V nástroji Aorus Graphics Engine absentují panely jednoduchého nastavení (One-click OC), a máte tak k dispozici pouze panel s pokročilým nastavením.


Aorus Graphics Engine

Pomocí tohoto panelu máte však bohužel přístup jen k těm nejzákladnějším položkám nastavení grafické karty, jako jsou frekvence grafických pamětí, limit spotřeby či nastavení ventilátorů. Budete-li si chtít u této grafické karty nastavit třeba jinou frekvenci grafického čipu, budete muset využít přímo ovladače RSAE (Radeon Software Adrenalin Edition), případně jiné nástroje, jako je například MSI Afterburner.


Aorus Graphics Engine; nastavení otáček ventilátorůAorus Graphics Engine; monitoring

Nástroj Aorus Graphics Engine nabízí také panel pro nastavení uživatelské křivky otáček ventilátorů v závislosti na teplotě grafického čipu a nechybí zde ani panel pro monitoring, díky němuž můžete mít na očích všechny okamžité i historické údaje důležitých hodnot při provozu grafické karty, jako je například teplota grafické karty, otáčky ventilátorů, napětí, spotřeba atd.


Gigabyte RX 5600 XT Gaming OC 6G RGB Fusion

Pomocí Aorus Graphics Engine můžete také nastavovat RGB Fusion, tedy chování RGB LED světel na grafické kartě. Těm můžete přiřadit různé barvy (z palety až 16,7 milionu barev) nebo také různé světelné efekty jako blikání, pulsování, přechody atd.

Jak testujeme grafické karty

Testy grafických karet se na Alza.cz skládají z testů jejich herního výkonu, ale protože samotný výkon není pro mnoho uživatelů tím jediným a všeobjímajícím parametrem výběru, u grafických karet důkladně testujeme také jejich provozní vlastnosti, jako jsou teploty, hlučnost či spotřeba. Vždyť kdo by chtěl mít ve svém počítači výkonnou, leč nepříjemně hlučnou grafickou kartu.

Testy herního výkonu

V testech herního výkonu se snažíme grafické karty testovat v nejnovějších herních titulech tak, abyste měli přehled, které grafické karty podávají nejlepší výkon na nejmodernějších herních enginech, a tedy jestli vaše případná investice do konkrétní grafické karty bude i do budoucna opravdu výhodná.

i

Naše recenze jsou vždy aktuální

Protože se snažíme, aby každá recenze grafické karty byla trvale aktuální, nejsou výsledky testů u jednotlivých her přiřazovány ke konkrétní grafické kartě, ale jen k typu grafické karty, tedy grafickému čipu. Právě to nám totiž zajistí, že v případě výskytu nějakých podstatných změn, které ovlivňují konečné výsledky testů (vydání nových a výkonnějších ovladačů, přidání nové hry do testovací metodiky atd.), můžeme rychle vše přetestovat, a nové výsledky se tak okamžitě promítnou také do recenzí staršího data.

Testy provozních vlastností

Na rozdíl od herních testů, v nichž jsou výsledky přiřazovány k jednotlivým typům grafických karet, testy provozních vlastností jsou prováděny bez rozdílu u každé grafické karty. V těchto testech se pak snažíme jít do těch úplně nejmenších detailů a u grafických karet měřit co nejvíce provozních parametrů, jako jsou krom teploty a hlučnosti také napětí, spotřeba či reálné frekvence grafického čipu.

V testech provozních vlastností pak samozřejmě nechybí ani jejich podrobné srovnání s ostatními grafickými kartami tak, abyste měli přehled o tom, která grafická karta by právě pro vás byla tou nejvhodnější.

Testovací sestava


Testy provozních vlastností Gigabyte RX 5600 XT Gaming OC 6G

Pro měření provozních vlastností grafických karet využívám nástroj 3DMark a jeho zátěžový test s názvem Time Spy Stress Test. Tento test se skládá z celkem 20 průchodů minutové scény Time Spy, a trvá tak poměrně dlouhých 20 minut, během nichž grafická karta pracuje na plný výkon, a zahřeje se tak na svou běžnou provozní teplotu. Teprve po dosažení pracovní teploty grafické karty, nejčastěji v posledním průchodu scény, pak měřím její provozní vlastnosti. Jak tedy grafická karta Gigabyte RX 5600 XT Gaming OC 6G v tomto zátěžovém testu dopadla?

Test 3DMark Stress Test
Gigabyte RX 5600 XT Gaming OC 6G ; 3DMark Stress Test
SUMARIZACE PROVOZNÍCH VLASTNOSTÍ
Gigabyte RX 5600 XT Gaming OC 6G Hodnota Poznámka k měření
Teplota grafického čipu 65 °C měřeno na konci testu
Teplota Junction (Hotspot) 80 °C měřeno na konci testu
Teplota VRAM 84 °C měřeno na konci testu
Reálná pracovní frekvence 1 694 MHz měřeno jako průměr v testu
Napětí grafického čipu 0,941 V měřeno jako průměr v testu
Spotřeba GPU (podle ovladačů) 114,0 W měřeno jako průměr v testu
Spotřeba systému 250,0 W měřeno jako průměr v posledním průchodu
Otáčky ventilátorů 1 450 ot/min měřeno na konci testu
Hlučnost 34,5 dBA interpolováno z otáček ventilátorů


Teploty grafické karty Gigabyte RX 5600 XT Gaming OC 6G se na konci zátěžového testu pohybovaly u hranice 65 °C (80 °C Hotspot) při otáčkách ventilátorů kolem 1 450 ot/min, které při této rychlosti generovaly velmi nízkou hlučnost 34,5 dBA. Frekvence grafického čipu se pak pohybovala kolem hranice 1 694 MHz.

Porovnání provozních vlastností Radeon RX 5600 XT

Pokud by vás zajímalo také srovnání provozních vlastností grafické karty Gigabyte RX 5600 XT Gaming OC 6G se všemi ostatními Radeony RX 5600 XT, které jsme na Alza.cz a GPUreport.cz doposud testovali, můžete se podívat do následujících grafů.


Provozní vlastnosti
Provozní vlastnosti


Výkon grafických karet Radeon RX 5600 XT

Měření herního výkonu grafických karet je prováděno v předem zvolených scénách speciálně vybraných počítačových her. Počítačové hry jsou do testovací metodiky vybírány tak, aby co možná nejvíce reprezentovaly současné nároky moderních herních enginů. V samotných testech je pak u každého typu grafické karty měřena snímková frekvence (FPS), která je pro nás také ukazatelem jejího výkonu.

Vzhledem ke značným výkonnostním rozdílům mezi grafickými kartami ze segmentu vysokého výkonu (High-end) a výkonu středního (Mainstream) nemohou být grafické karty porovnávány v úplně všech počítačových hrách při stejném nastavení grafických detailů. Z tohoto důvodu jsou konečné výsledky rozděleny do dvou grafů. V prvním grafu jsou sumarizovány výsledky z úplně všech herních testů pouze pro grafické karty ze segmentu High-end/Mainstream, v druhém grafu pak můžete vidět relativní výkon úplně všech grafických karet. Výsledky ve druhém grafu jsou však počítány pouze z těch herních titulů, které při testech využívají shodné nastavení grafických detailů pro úplně všechny grafické karty, tedy napříč kategoriemi High-end/Mainstream.


Výkon grafických karet:
Výkon grafických karet
i

Relativní výkon grafických karet uvedený v grafu byl vypočítán jako průměrný výkon ze všech testů níže uvedených počítačových her označených symbolem zaškrtávátka a převeden na procenta. Recenzovaná grafická karta v grafu dosahuje hodnoty 100 %, ostatní grafické karty jsou pak podle svého dosaženého výkonu řazeny relativně výše či níže.

Dying Light 2: Stay Human
God of War
Far Cry 6
Cyberpunk 2077
Assassin's Creed Valhalla
Checker Horizon Zero Dawn
Checker Doom Eternal
Checker Testy Red Dead Redemption 2
Checker Testy Call of Duty: Modern Warfare
Checker Testy Borderlands 3
Checker Testy Rage 2
Checker Testy Tom Clancy's: The Division 2
Checker Testy Metro Exodus
Checker Testy Battlefield V
Checker Testy Shadow of the Tomb Raider


Jakým výkonem disponují grafické karty v jednotlivých hrách naší testovací metodiky, či jak byly hry v testech nastaveny a jak bylo měřeno, to si můžete nechat zobrazit kliknutím na obrázek konkrétní počítačové hry.

Výkon grafických karet:
Výkon grafických karet
i

Relativní výkon grafických karet uvedený v grafu byl vypočítán jako průměrný výkon ze všech testů níže uvedených počítačových her označených symbolem zaškrtávátka a převeden na procenta. Recenzovaná grafická karta v grafu dosahuje hodnoty 100 %, ostatní grafické karty jsou pak podle svého dosaženého výkonu řazeny relativně výše či níže.

Dying Light 2: Stay Human
God of War
Far Cry 6
Cyberpunk 2077
Assassin's Creed Valhalla
Checker Horizon Zero Dawn
Checker Testy Red Dead Redemption 2
Checker Testy Call of Duty: Modern Warfare
Checker Testy Borderlands 3
Checker Testy Rage 2
Checker Testy Tom Clancy's: The Division 2
Checker Testy Battlefield V


Jakým výkonem disponují grafické karty v jednotlivých hrách naší testovací metodiky, či jak byly hry v testech nastaveny a jak bylo měřeno, to si můžete nechat zobrazit kliknutím na obrázek konkrétní počítačové hry.

Výkon grafických karet:
Výkon grafických karet
i

Výkon grafických karet při využití ray-tracingu byl testován pomocí nástroje 3DMark Port Royal. Jedná se o specializovaný, a hlavně na výrobci grafických karet zcela nezávislý, real-time ray-tracingový benchmark, který využívá podpory rozhraní Microsoft DirectX Raytracing (DXR).

3DMark Port Royal


Výkon grafické karty Gigabyte RX 5600 XT Gaming OC 6G je dán zejména výkonem samotného grafického čipu NAVI 10 XLE, který se od jiných grafických karet Radeon RX 5600 XT může lišit pouze přednastavenou frekvencí grafického čipu, nastavenou frekvencí grafických pamětí či nastaveným vyšším limitem spotřeby, který pak tolik neomezuje frekvenci grafické karty. K udržení vyšší frekvence grafické karty, a tím i jejího výkonu, pak může napomoci také kvalitní systém chlazení, který udrží grafický čip na nízkých teplotách. V každém případě vždy platí, že čím vyšších frekvencí grafického čipu karta dosahuje, tím vyšší je také její herní výkon. Musíte však počítat s tím, že rozdíly ve frekvencích, a tedy i rozdíly ve výkonu mezi grafickými kartami Radeon RX 5600 XT různých výrobců a značek nemohou být nijak extrémní.


Frekvence grafických karet


V případě grafické karty Gigabyte RX 5600 XT Gaming OC 6G se reálná frekvence grafického čipu v zátěžovém testu 3DMark Time Spy Stress Test pohybovala v průměru kolem 1 694 MHz, a vy si tak z výše uvedeného grafu můžete udělat obrázek o tom, jakým výkonem tato grafická karta disponuje oproti ostatním Radeonům RX 5600 XT, které jsme na Alza.cz a GPUreport.cz testovali. 


Přetaktování Gigabyte RX 5600 XT Gaming OC 6G

Jak jsem grafickou kartu taktoval

Přetaktování grafického čipu a pamětí

Přetaktování grafické karty Gigabyte RX 5600 XT Gaming OC 6G jsem prováděl pomocí nástroje MSI Afterburner tak, abych v žádném případě neohrozil kartu, a nepřišel tak o její záruku. V případě grafických karet Radeon RX 5600 XT se však příliš obávat nemusíte. Ačkoliv jsou to potencionální rekordmani v přetaktování (podobně jako grafické karty Radeon RX 5700), společnost AMD tentokrát velkému overclokingu udělala přítrž a omezila frekvence grafických čipů přímo v ovladačích. Maximální frekvenci pro grafický čip lze tedy nastavit jen na 1 820 MHz, grafické paměti na 18 60 MHz (14 880 efektivně) a power limit na +20 %. I při tomto maximálním nastavení pak byla grafická karta stabilní. Jediné, co jsem při OC nezvedal, byla voltáž grafického čipu.


Přetaktování Gigabyte RX 5600 XT Gaming OC 6G ; Afterburner

S nastavenou frekvencí jádra navýšenou na maximum, tedy na 1 820 MHz, pamětí na efektivních 14 880 MHz a posunutým limitem spotřeby o 20 % jsem pak otestoval některé hry z testovací metodiky s následujícími výsledky:

Gigabyte RX 5600 XT Gaming OC 6G ; výsledky přetaktování

i

Pomocí manuálního přetaktování se mi z grafické karty Gigabyte RX 5600 XT Gaming OC 6G podařilo získat v průměru jen necelá 3 % dalšího výkonu, což je hodnota věru zanedbatelná. Na spotřebě celé sestavy se pak toto přetaktování projevilo v počítačové hře The Division 2 jen nějakými 15 W navíc.

Toto video ukazuje nárůst výkonu a provozní vlastnosti u takto přetaktované grafické karty Gigabyte RX 5600 XT Gaming OC 6G v počítačové hře The Division 2 do těch úplně nejmenších detailů.


Hodnocení Gigabyte Radeon RX 5600 XT Gaming OC 6G

i

Pro koho je tato grafická karta určena?

Grafické karty Radeon RX 5600 XT jsou určeny především pro všechny středně náročné až náročnější hráče počítačových her, kteří při hraní preferují základní rozlišení 1 920 × 1 080p. Radeony RX 5600 XT nabízejí výkon, který je prakticky srovnatelný s konkurenčními kartami GeForce RTX 2060. Na rozdíl od nich však Radeony nedisponují výpočetními jednotkami na podporou akcelerace real-time ray tracingu, což je na druhé straně zase kompenzováno jejich nižší pořizovací cenou. Každý si tak může vybrat, zda bude při nákupu preferovat podporu ray tracingu, či při podobném výkonu raději sáhne po lacinějších Radeonech. Ray tracing má sice před sebou ve hrách zářnou budoucnost, nicméně s mainstreamovou GeForce RTX 2060 si ho kvůli nižšímu výkonu přeci jen naplno nevychutnáte.

Pokud budeme mluvit konkrétně o grafické kartě Gigabyte RX 5600 XT Gaming OC 6G, ta nabízí velmi slušně technicky zpracovaný systém chlazení WINDFORCE 3X, který již známe z dříve testované grafické karty Gigabyte RX 5700 XT Gaming OC. Tento výkonný chladič pak dokáže s přehledem udržet grafický čip NAVI 10 XLE na nízkých teplotách, a to při velmi nízké hlučnosti. V edici Gaming pak společnost Gigabyte neopomněla systém chlazení doplnit funkcí Active 3D Fan, která v případě nízkých teplot grafického čipu odstaví všechny ventilátory, a sníží tak hlučnost grafické karty na minimum (semi-pasivní chlazení). Na grafické kartě pak nechybí ani efektní RGB LED osvětlení, jehož barvy a efekty si můžete uzpůsobit dle vlastních preferencí.

Podobně jako GeForce RTX 2060, také Radeony RX 5600 XT nabízí „jen“ 6 GB grafické paměti a grafická karta Gigabyte RX 5600 XT Gaming OC 6G tak nemůže být žádnou výjimkou. Pro hraní počítačových her v rozlišení 1 920 × 1 080p by to však žádný větší problém být neměl. Jediné, co bych snad grafické kartě Gigabyte RX 5600 XT Gaming OC mohl vytknout, jsou poněkud neurovnané otáčky ventilátorů, které podle herní zátěže možná až zbytečně moc kolísají. Na nějaké zvýšené hlučnosti to však příliš znát není.


!

Pozor na BIOS!

Těsně před vydáním grafických karet Radeon RX 5600 XT společnost AMD všem výrobcům narychlo povolila změnit specifikace těchto karet pomocí nových BIOSů. Na poslední chvíli tak byla zvýšena frekvence grafických čipů, limit spotřeby a nahoru šla také frekvence grafických pamětí. Právě tyto náhlé změny katapultovaly výkon nových Radeonů na úroveň konkurenční GeForce RTX 2060.

Bohužel, tyto změny se nemohly promítnout do Radeonů, které již byly v distribuci. Může se tak stát, že pokud si koupíte některý nový Radeon RX 5600 XT, nebude mít takový výkon, jaký vidíte v této recenzi, a budete si muset nový BIOS od výrobce na grafickou kartu nahrát sami.

Gigabyte Easy Updater

V případě grafické karty Gigabyte RX 5600 XT Gaming OC 6G je to však velmi jednoduché, protože společnost Gigabyte pro své uživatele připravila speciální Easy Updater, s nímž zvládne flash BIOSu úplně každý, a to prakticky jediným klikem.


Gigabyte RX 5600 XT Gaming OC 6G

Gigabyte Radeon RX 5600 XT Gaming OC 6G

Grafické karty

Grafická karta Gigabyte RX 5600 XT Gaming OC 6G nabízí všem středně náročným až náročnějším hráčům počítačových her vynikající herní výkon. Tato karta disponuje velmi slušným systémem chlazení, který jí propůjčuje také vynikající provozní vlastnosti. 

Klady

 • vynikající výkon (mainstream)
 • mnohem vyšší takty již od výrobce
 • nízká hlučnost
 • 3D Active Fan (semi-pasivní chlazení)
 • RGB Fusion (RGB LED osvětlení)
 • PCI Express 4.0 (máte-li podporu v základní desce)

Zápory

 • nevyladěné otáčky ventilátorů

Pavel Šantrůček

Pavel Šantrůček

Jmenuji se Pavel Šantrůček a grafickým kartám se profesionálně věnuji již více než 6 let. Architektura, recenze a testy grafických karet jsou přesně to, co mě poslední dva roky živí a co se stalo nedílnou součástí mého pracovního života na GPUreport.cz. Jako programátor jsem pak také autorem několika nástrojů na analýzu snímkové frekvence grafických karet, z nichž asi nejznámější FLAT (Frame Latency Analytics Tool) je hojně využíván po celém světě.

0
Vytisknout
P-DC1-WEB02
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací