Zpátky do školy s grafickými tablety Wacom

Zobrazit katalog

Sponzorovaný článek

Aktualizováno

S vhodnými digitálními nástroji Wacom vytěžíte maximum z každého učení. Využijte naši nabídku Zpět do školy, abyste získali vlastní pen displej nebo tablet Wacom bez ohledu na to, zda si chcete usnadnit distanční učení, používat ho jako pomůcku ve třídě, nebo na něm dělat úkoly. Jaké grafické tablety máme v nabídce? A čím se mezi sebou liší?

Zpátky do školy s grafickými tablety Wacom – OBSAH

  1. Využijte možnosti e-learningu naplno
  2. Online třídy s digitálními tabulemi potřebují digitální pera
  3. Využijte naplno výukových možností s Wacom One
  4. Užijte si kreslení s citlivým stylusem Wacom One Pen
  5. Wacom Intuos S s jednoduchým nastavením a používáním
  6. O společnosti Wacom

Využijte možnosti e-learningu naplno

Vzhledem k tomu, že stále více škol přechází na online výuku a studium, učitelé potřebují správné nástroje, které jim umožní poskytovat efektivní e-learning.

Právě to je ideální situace pro masivnější nasazení grafických tabletů nebo pen displejů od společnosti Wacom. Pera, tablety a displeje Wacom totiž pomáhají učitelům přirozeně komunikovat se svými studenty tak, že kreslí na obrazovku stejně jako obvykle na tabuli. Studenti si zároveň mohou rukou zapisovat poznámky, což samo o sobě podporuje učení. Vyberte si takové zařízení Wacom, které vyhovuje vašim potřebám a nastartuje váš nový školní rok.

Wacom Cintiq 16;grafický tablet

Grafický tablet Wacom Cintiq 16 vám pomůže odstartovat školní rok i v případě vzdálené výuky.

Online třídy s digitálními tabulemi potřebují digitální pera

V dnešní nejisté době, kdy můžete být vyzváni k vyučování jak ve fyzické, tak v online třídě, lze i nadále přirozeným způsobem rozvíjet kreativní vášně svých studentů. Ptáte se jak? Například pomocí vysoce kvalitních, spolehlivých produktů Wacom. Tedy nástrojů pro výuku a tvorbu digitálního umění, které představují naprostou špičku v tomto segmentu.

S perem Wacom v ruce lze zcela intuitivně předvádět různé techniky a sdílet obsah v běžných aplikacích pro vzdělávání a online schůzky. Funguje nejen jako tužka, štětec nebo sochařský nástroj v kreativních aplikacích, ale také jako digitální popisovač. Což se hodí pro vás i vaše studenty. Například při tvoření poznámek a spolupráci prostřednictvím sdílených digitálních tabulí.

Wacom One;grafický tablet

Wacom One nabídne displej s úhlopříčkou 13,3", na který můžete jednoduše nakreslit požadovaný studijní materiál.

Produkty Wacom přinášejí dostupná digitální pera pro jakýkoli počítač Mac nebo PC. Neméně důležitá je podpora klíčových platforem pro online schůzky nebo vzdělávání. Například jde o Zoom, GoToMeeting, Teams a mnohé další. Digitální pera totiž fungují v každé aplikaci částečně i jako myš. Díky tomu představují unikátní nástroje na vytváření prezentací, zadávání poznámek do dokumentů PDF nebo pořádání živých prezentací v aplikaci Power Point.

Pojďme se společně podívat na tři druhy využití produktů Wacom v praxi.

Učitelé matematiky a předmětů přírodních věd

Učitelé matematiky a předmětů přírodních věd dlouho spoléhali na fyzické tabule. Pro správné pochopení látky totiž bylo nutné detailně rozepisovat matematické problémy nebo vykreslovat složité chemické struktury. Produkty Wacom poskytují jednoduchá řešení, která vkládají pero zpět do rukou učitelům online škol a jejich studentům.

K tomu se nejlépe hodí výborně prodávaný grafický tablet s perem Wacom Intuos, což je snadno použitelné a přenosné zařízení umožňující práci s perem na počítačích se systémem Windows 10 nebo macOS. Samozřejmě umožňuje i zadávat poznámky a pracovat s tabulí v reálném čase.

Učitelé na uměleckých školách nebo kroužcích

Principy umění a designu jsou možná neměnné, ale technologické možnosti se neustále rozvíjejí. Produkty společnosti Wacom jsou výsledkem více než 35 let inovací, know-how a spolupráce s předními partnery zabývajícími se vývojem kreativního softwaru a technologií. Jistě chápete, že zrovna nyní nastal ideální čas, kdy můžete tyto moderní technologie využívat vy i vaši studenti.

Pen tablety Intuos Pro se staly zlatým standardem v kreativním průmyslu a oblíbilo si je mnoho moderně smýšlejících učitelů umění a designu. Jejich uživatelé oceňují mimořádnou citlivost a přirozený pocit při práci s perem Pro Pen 2. U něj musíme upozornit, že patří prakticky do nejvyšší možné kvalitativní kategorie. Stejně jako všestranný tablet, který se snadno vejde do tašky na notebook a funguje s téměř jakýmkoli počítačem nebo kreativní softwarovou aplikací.

Pro ty vůbec nejnáročnější umělce je připravený Wacom Cintiq 22 s nadstandardně velkou pracovní plochou. Již zmíněné příslušenství v podobě stylusu Pro Pen 2 poskytuje 8 192 úrovní citlivosti přítlaku a dokáže rozpoznat náklon, což prohlubuje přirozený pocit z kreslení.

Řešení pro nadšené studenty umění

Studenti umění milují Wacom One – jedná se o malý, lehký pen displej, který umožňuje pracovat přímo na obrazovce, ale společně s notebookem vás bude snadno doprovázet kamkoli, kde bude letos probíhat výuka.

Využijte naplno výukových možností s Wacom One

Už od začátku roku 2020 se s napětím očekával modelový přírůstek plný nových technologií – Wacom OneTento grafický tablet na první pohled zaujme krásným 13,3" AHVA displejem a přiloženým stylusem Wacom One Pen. Právě práce s perem je na 13,3" displeji neskutečný zážitek, který si jednoduše musíte vyzkoušet na vlastní kůži. Zcela totiž promění vaše vizuální myšlení, čímž si jednoduše odemknete novou, dosud nepoznanou úroveň dovedností.

Součástí výbavy je také kreativní software – dokonce i možnost připojení k Android zařízením. A navíc je tablet kompatibilní s pery předních výrobců. S Wacom One se vám jednoduše otevírají nové možnosti tvorby.

Grafický tablet Wacom One disponuje rozměry 225 × 357 × 14,6 mm při hmotnosti 1 000 gramů. Důležitou součástí konstrukce tabletu jsou zabudované výklopné nožičky. Díky nim se tablet dostane do zcela ideální pozice pro kreslení.

Wacom One;tablet;vyklápěcí nožičky

Ideální pozice pro kreslení na tabletu Wacom One.

Povrch displeje tvoří protiodlesková fólie s přirozeným odporem a minimálními odlesky. Výrobce má v tomto směru nesmírné zkušenosti, proto je pohyb stylusu po displeji srovnatelný s kreslením na papír, nikoliv na sklo.

Pro ty, kteří chtějí psát na obrazovce, je Wacom One zkrátka nejlepší volbou. Je navržený tak, aby práce na něm byla příjemná – obrazovka není studená nebo lepkavá jako u jiných tabletů – a pero je ergonomické díky 30 letům zkoumání, jak umělci drží své tužky nebo štětce. A je také dokonalým nástrojem pro učitele a studenty, kteří potřebují psát poznámky do spousty dokumentů, dále pro ty, kteří mají mnoho domácích úkolů z matematiky, ale také pro všechny ostatní, kteří chtějí kreslit kdekoliv doma.

Zajímavostí tabletu Wacom One je možnost propojení s kompatibilními telefony vybavenými Androidem (kompatibilitu zařízení lze ověřit na stránkách výrobce). I v tomto případě je nutné propojit obě zařízení pomocí kabelu a následné redukce do USB-C na telefonu. Například na aktuálních telefonech značky Samsung se vám zpřístupní režim Samsung DeX.

Užijte si kreslení s citlivým stylusem Wacom One Pen

Dotykový stylus Wacom One Pen je součástí balení tabletu Wacom One. Rozpozná až 4 096 různých úrovní tlaku a dokáže pracovat s náklonem ruky do 60° s rozlišením na jeden stupeň. Uživateli zaručuje také maximální přesnost a nulovou prodlevu při vykreslení jednotlivých tahů. Díky tomu ani nepoznáte, že nedržíte opravdovou tužku.

Stylus Wacom One Pen

Stylus Wacom One Pen je součástí balení nového tabletu Wacom One.

Wacom One Pen má univerzální ergonomický tvar pro praváky i leváky a je potaženo na dotek příjemnou bezlatexovou silikonovou gumou. Na boční straně pera je strategicky umístěné programovatelné tlačítko pro přepínání zkratek a ovládání, které výrazně urychlí práci. Stylus je lehký, protože namísto integrované baterie využívá technologii elektromagnetické rezonance. Nikdy se vám nevybije a bude vždy připraven k použití.

i Ke každému peru Wacom One Pen dostanete navíc 3 standardní hroty. Hroty se snadno vyměňují vestavěným nástrojem. Pokud je zrovna nepoužíváte, uschovejte je do úložného prostoru, který je součástí stojanu na tento stylus.

Wacom Intuos S s jednoduchým nastavením a používáním

Wacom Intuos S je navržený pro nadšence, kteří chtějí následovat svou vášeň. Je skvělý pro kohokoliv, kdo kreslí, maluje nebo upravuje fotky na Macu nebo PC, i pro naprosté začátečníky. Taky jej můžete připojit ke svému telefonu s Androidem a ztvárnit své nápady rovnou digitálně – kdekoliv zrovna jste. Pro ty, kteří chtějí stejné ergonomické výhody, ale více nastavitelných tlačítek, je výbornou volbou Intuos Pro. Wacom Intuos přichází s až třemi kreslicími aplikacemi a je lehký a malý, takže jej můžete hodit do šuplíku, jakmile se má domácí kancelář změnit opět na jídelní stůl.

Wacom Cintiq 16 s velkou plochou pro pokročilé

Zkušenosti a dobré výsledky už máte? Chcete svou grafickou práci posunout na další úroveň? Pro poloprofesionální tvůrce je zde tablet Wacom Cintiq 16 s kreslicí plochou 344 × 194 mm. Samozřejmostí je u něj 8bitový displej (pro zobrazení 16,7 milionu barev) ve Full HD s antireflexní úpravou.

Tabletu Wacom Cintiq 16 nechybí ani připojení HDMI a USB. Na zadní straně má integrované nožky, které lze při práci naklonit o 19 stupňů. Daní za velký 15,6" displej je vyšší váha – 1,9 kg. Jeho nespornou výhodou je výrazná podobnost v kreslení na papír, rozšířené možnosti grafických nástrojů a licence na profesionální software Clip Studio Paint Pro EX na šest měsíců zcela zdarma.

Wacom Cintiq 16

Wacom Cintiq 16 nabízí opravdu velkou kreslicí plochu.

A navíc, Wacom Cintiq 16 přichází se softwarem zdarma, včetně 6měsíčního předplatného Clip Studio Paint EX. To potěší zejména tvůrce, kteří již mají zkušenosti s prací na pen displeji nebo pen tabletu. A pokud potřebují vyloženě obrazovku, jejímž smyslem je mimo jiné podpořit dlouhé tahy štětcem s bezkonkurenční přesností pera, je Wacom Cintiq naprosto skvělou volbou.

O společnosti Wacom

Značka Wacom, založená v roce 1983, je předním světovým výrobcem grafických tabletů a průkopníkem ve vývoji pera coby vstupního počítačového zařízení. Nepodkročitelným závazkem společnosti Wacom je poskytovat za dostupné ceny technologie, které potřebujete pro vzdělávání, práci i zábavu. Jednotlivá zařízení jsou zkonstruována tak, aby byla kompatibilní s vaším stávajícím softwarem a hardwarem. Wacom navíc poskytuje návody, manuály i službu živého chatu.

Díky téměř 40letým zkušenostem s poskytováním intuitivní, interaktivní technologie a dlouhodobé spolupráci se školami a univerzitami přispívají intuitivní pen displeje, smartpady a stylusy Wacom ke skutečnému učení.

5,0 11×
Wacom Cintiq 16
Grafický tablet 15,6" IPS displej, 1920 × 1080, aktivní plocha 344 × 194 mm, 8192 úrovní přítlaku, rozlišení snímací vrstvy 5080 lpi, barevný rozsah Adobe RGB 72 %, napájení síťové, Pro Pen 2, hmotnost 1900 g
Super cena
17 790,- Ušetříte 700,-
Skladem 4 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MF115a1
Wacom Cintiq 22 - Grafický tablet Doručení na
prodejnu zdarma
5,0
Wacom Cintiq 22
Grafický tablet 21,5" IPS displej, 1920 × 1080, aktivní plocha 476 × 268 mm, 8192 úrovní přítlaku, rozlišení snímací vrstvy 5080 lpi, barevný rozsah Adobe RGB 94 %, napájení přes USB, Pro Pen 2, hmotnost 5600 g
27 490,-
Skladem 3 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MF110g75
Wacom Cintiq Pro 24 - Grafický tablet
Doručení na
prodejnu zdarma
2,0
Wacom Cintiq Pro 24
Grafický tablet 24" IPS displej, 3840 × 2160, aktivní plocha 522 × 294 mm, 8192 úrovní přítlaku, rozlišení snímací vrstvy 5080 lpi, napájení přes USB, Pro Pen 2, hmotnost 7000 g
Zlevněno -13 %
52 190,- 59 990,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: MF115e10f
Wacom Cintiq Pro 24 Touch - Grafický tablet Doručení na
prodejnu zdarma
Wacom Cintiq Pro 24 Touch
Grafický tablet 23,6" IPS displej, 3840 × 2160, aktivní plocha 522 × 294 mm, 8192 úrovní přítlaku, rozlišení snímací vrstvy 5080 lpi, barevný rozsah Adobe RGB 99 %, napájení přes USB, Pro Pen 2, hmotnost 7000 g
64 890,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: MF115e10h
Vytisknout
P-DC1-WEB16
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací