Emise pro AP+ v app - všechny segmenty UEFA promo_CZ

Hitman 2 (RECENZE) – Svět jako vražedný nástroj

Zobrazit katalog

Recenze

Aktualizováno

Po relativně úspěšném epizodickém vypravování příběhu Agenta 47, s nímž přišlo studio IO Interactive v roce 2016, jsme se konečně dočkali jeho pokračování. Otevřený konec si přímo říkal o další díl, který nám tvůrci nyní pod křídly vydavatele Warner Bros. přináší na naše stroje. V naší recenzi Hitmana 2 se dozvíte, jestli se série posunula kupředu či zda přešlapuje na místě. 

Hitman 2

• Žánr: Akční stealth adventura • Multiplayer: Ano (online, co-op) Vývojář: IO Interactive • Vydavatel: Warner Bros • Platformy a Datum vydání: PCPS4Xbox One (13. listopadu 2018) • Homepage: hitman.com • Čeština: Ne


Hitman 2 (PS4) – Recenze

 1. Hitman 2 poodkryje dětství Agenta 47
 2. Po celé zeměkouli
 3. Nehoda není náhoda aneb Hitman 2 v praxi
 4. NPC charaktery by měly povinně do školy
 5. Hitman 2 jako služba
 6. O krok blíže k lepší hře
 7. Recenze Hitman 2: závěrečné hodnocení
 8. HW nároky pro Hitman 2 PC

Hitman 2 poodkryje dětství Agenta 47

• Recenze: 13. 11. 2018 • Autor: Jakub Němec

Konec první série restartovaného titulu Hitman byl k vzteku a museli jsme si počkat dlouhé dva roky, než jsme se mohli dozvědět, kam se budou kroky plešatého zabijáka ubírat. Chladnokrevný vrah s ledově modrýma očima se rozhodne jít po krku tajemné organizaci, která nejenže ovlivňuje celosvětové dění ve svůj prospěch, ale zároveň má prsty v trudném dětství našeho cíle likvidujícího hrdiny. Dějová linka propojující jednotlivé operace je tentokráte vyprávěna pomocí statických, ale velmi kvalitně malovaných obrázků, jež jsou doprovázeny slušně znějícím dabingem.

Jak víme, Hitman nikdy nebyl moc o příběhu – ten fungoval spíše jako lepidlo při přecházení mezi lokacemi, aby vše nepůsobilo samoúčelně a chaoticky. Musím ovšem přiznat, že zajímavá linka minulého dílu ve mně zanechala stopu a byl jsem docela zvědavý, jak vše dopadne. Nebudu vás dlouho napínat, „překvapivě“ totiž konec nepřichází. Sice se dostanete na kobylku pár mocným lidem, kteří tahají za nitky globální politiky, ale místo uspokojivého zakončení se otevřou dveře k mnohem většímu spiknutí, jemuž se evidentně postavíme v dalších dílech.

Hitman 2; screenshot: cover

Agent 47 se svou věrnou pistolí vybavenou tlumičem. Na střelbu se však moc soustřeďovat nebudete, větší zábava tkví v nehodách a skrytých příbězích.

I když jsem byl po dohrání příběhové kampaně mírně rozladěn scénáristickou berličkou do budoucích projektů, musím uznat, že fanoušci Agenta 47 ocení řadu zajímavých detailů z jeho života. Některá odhalení dokonce zacloumají samotnou podstatou vztahů jednotlivých postav, jež se v sérii dlouhodobě vyskytují. Mimo ústřední vyprávění pomocí sekvencí se těšte také na různé detaily během misí, jež vhodně dokreslují atmosféru. Jak vše funguje? Třeba prozkoumám kancelář oběti a najdu tajný dokument, který přítelkyně na telefonu Diana Burnwood okamžitě popíše a zařadí do celkového kontextu děje.

Po celé zeměkouli

Tvůrci z IO Interactive svého vraha s čárovým kódem na zátylku odjakživa posílali plnit úkoly na rozličná místa všech kontinentů, čímž založili tradici, které se naštěstí nevyhýbá ani Hitman 2. Jak jsem psal v nedávné novince, navštívíme celkem šestici lokací (plus tréninkový prostor a vylepšená místa z prvního dílu, pokud jej vlastníte). Z postupně vypouštěných materiálů se nám nejvíce představilo závodiště s přilehlým vědeckým komplexem v Miami a světem zapomenutá bolivijská vesnička Santa Fortuna. Ty jsou doplněny rozcvičkovou pláží na Novém Zélandu, indickou Bombají, americkým Vermontem a ostrovem Sgàil, který byste na mapě severního Atlantiku hledali jen stěží.

Hitman 2; gameplay: Vermont Hitman 2; gameplay: Nový Zéland Hitman 2; gameplay: scenérie

Obrázek 1: Poklidné předměstí Vermontu ukrývá několik temných tajemství. Obrázek 2: První mise Hitman 2 vás přivede do přímořské vily na Novém Zélandu, kde ve velmi „přátelské“ atmosféře můžete vyzkoušet několikeré způsoby zabijáckého povolání. Obrázek 3: Bohatstvím oplývající scenérie kontrastuje s chudinskými částmi zaplněnými slumy a několikapatrovými bytovkami, jež vytváří z Bombaje dokonalé bludiště.

Musím uznat, že s prostory věnované misím Agenta 47 si dali tvůrci obrovské množství práce. Každé místo na vás dýchne svou unikátní atmosférou, takže rozpálené Miami kontrastuje se zablácenou tropickou džunglí, po níž z vás vysaje poslední kapku potu přelidněná Bombaj. Každá mapa je doslova prolezlá různými cestičkami, jež umožní odlišné přístupy během hraní. Různá zákoutíčka nabízí stíny pro rychlý únik před pozornými strážemi, křoví vyhoví všem plíživcům a davy lidí zase potěší všechny sociálně vybavené jedince.

Mimochodem, jestli si myslíte, že počet NPC charakterů prezentovaných v Miami je obrovský, počkejte na Bombaj. Indická metropole přímo tepe životem a budete se v ní rádi ztrácet a objevovat její tajemství. Uklidnění přináší americké maloměsto, ale nenechte se uspat jeho zdánlivě pomalým tempem. Podobně jako všechny ostatní destinace totiž poskytuje obrovské množství variant smrtících pastí, do nichž lze nahnat vaše nevědomé cíle: elektřina v kombinaci s vodou, padající předměty a další hrátky se vás budou snažit přikovat k obrazovkám.

Hitman 2 First Mission New Zeland Hawke's Bay I GEM (Gameplay)

Průchod první iniciační misí, v níž můžete zkoušet staré i nové možnosti eliminace cílů.

Nehoda není náhoda aneb Hitman 2 v praxi

Různé situace, do nichž se budete snažit dostat své oběti, jsou totiž hlavní a v podstatě jedinou devizou, s níž může Hitman 2 kalkulovat. Jestliže se totiž rozhodnete, že hru pokoříte kvůli příběhu a likvidace cílů jedním způsobem vám postačí, poohlédněte se raději jinde. Tvůrci z IO Interactive totiž podobně jako v minulém dílu po hráčích chtějí, aby experimentovali a vymáčkli z jimi připraveného hřiště maximální potenciál. Proto na vás v každé lokaci čeká několik desítek výzev, příběhových likvidací a dalších skrytých bonusů, jež bude fanoušek toužící obrátit každý kámen plnit a ještě za ně poděkuje.

Vůbec se nebudu divit, když během prvního plnění mise nepůjdete slepě po svých cílech (ono zastřelit někoho na veřejnosti není žádné umění), ale budete postupně rozkrývat všechny příležitosti a poté si vyberete pro sebe tu nejoriginálnější. Uvedu příklad na své oblíbené Bombaji – filmový režisér točící na střeše rozestavěného věžáku se připravuje na práci, čeká na amerického herce kvůli focení, neustále jí, chodí kolem elektrických spotřebičů v nebezpečné blízkosti vody nebo se naklání z okna v pátém patře. Rozhodně jsem nejmenoval všechno, ale já si doslova užíval, když jsem cíl čistě poslal do věčných lovišť všem na očích kvůli přirozené nehodě.

Hitman 2; gameplay: křídla Hitman 2; gameplay: selfie

Obrázek 1: Nejen Redbull, ale také filmový průmysl vám dávají křídla. Obrázek 2: Ještě jedna fotečka s vrahounem mého miláčka. Na památku.

Svou cestu ke splnění úkolu si zkrátka musíte najít sami. V rozhodování hodně pomůže odposlouchávat náhodně stojící kolemjdoucí v zalidněných lokacích. Díky jejich rozhovoru se vám mohou otevřít pěkně koncipované mise, v nichž jeden úkon následuje druhý ke sladké odměně. Nemusíte se však nalinkovaného scénáře držet (pokud netoužíte po achievementu), protože svět Hitman 2 vám rozhodně nebude klást žádné překážky ve vlastní invenci. V rámci pravidel, která vám rychle přejdou do krve, totiž můžete činit šílené pokusy, jež třeba vyústí v efektní odpravení kontraktu. Pověstné klacky pod nohy vám ovšem bude házet umělá inteligence.

NPC charaktery by měly povinně zamířit do školy

Nechápejte mě zle, od minulého dílu došlo k viditelnému posunu k lepšímu. Lidé na ulici reagují na vaše činy, především pokud jsou nelegálního rázu, provozují svou živnost, dokáží reagovat na změnu prostředí a někdy překvapí svou zvídavostí, když se jmou prohledat jen tak z ničeho nic křoví poblíž. Nepředvídatelnost jednotlivých situací pomáhá zábavě v případě, že chcete plánovat svůj krok do posledního detailu. Cíle mají své naučené vzorce chování a spouštěče, jež postupně mění v návaznosti na situaci. Hitman 2 zkrátka obsahuje vše, co bychom od taktické akce čekali.

Hitman 2 Stuned Woman I GEM (Gameplay)

Záznam jednoho z podivných jednání NPC postav. V rámci pokusu se mi podařilo po deseti minutách slečnu vyžduchat za roh.

Ale uvnitř hry najdete také řadu prvků, jež byste si raději odpustili. Mě osobně nejvíce štval rentgenový zrak, kterým umělá inteligence dokázala nahlédnout za roh. Je k vzteku, když si nalákáte oběť na místo, kde stoprocentně nejde vidět a za zády vám někdo spustí poplach. Možná ještě horší situace nastane, když některá postava doslova vypne a vy se jí nezbavíte. V podstatě tak funguje jako neodstranitelná kamera (viz naše video z hraní). Naštěstí nejsou podobné záseky pravidlem, ale pokud nastanou, musíte zvolit jinou strategii, popř. sáhnout po dříve uložené pozici.

K podobnému opatření se musíte uchýlit také v případě nějakého grafického či funkčního bugu. Levitování a zasekávání postav se v takto velkoryse navržených lokacích nevyhnete, ale pokud se problém týká samotného cíle, nevypadá to dobře. Nejvíc mě ale překvapila chvíle, kdy jsem po své chybě resetoval pozici, protože bylo nalezeno tělo hlídače v bezvědomí, ale po načtení uložené pozice před událostí na místě tělo leželo pořád. Restart celé mise byl samozřejmostí. Na stejnou potíž narazíte, když někde přijede auto a vy si načtete pozici před skriptem. Daný prostor je zkrátka zabraný objektem, i když jej nevidíte. Škoda takových chyb.

Hitman 2 jako služba

Dá se však předpokládat, že s postupem času a se získáním většího objemu dat od aktivních hráčů se řada potíží ztratí díky pečlivé práci autorů. Mimo předpokládané patche se můžeme také těšit na pravidelný obsah, který zaměstná Agenta 47 na dlouhou dobu. Sveřepý zabiják v obleku na míru se bude pravidelně pouštět do křížku s tzv. Elusive targets, což jsou cíle na omezenou dobu, k jejichž odstranění máte pouze jeden pokus. Prvnímu kontraktu propůjčil svůj obličej neustále umírající Sean Bean v roli agenta s krycím jménem „The Undying“. Další nálož úkolů si připraví sama komunita v rámci řady výzev, jejichž sestavení není nijak těžké ani pro začátečníka.

Hitman 2; gameplay: instruktáž Hitman 2; gameplay: záchody toi toi Hitman 2; gameplay: mission stories

Obrázek 1: Instruktážní videa na začátku mise nezmizela ani v Hitman 2. Obrázek 2: Různé převleky přivedou Agenta 47 na zajímavá místa, kterým byste se ve skutečnosti raději vyhnuli. Obrázek 3: Zachycení některých rozhovorů vám pomůže vyřešit dilema s nápaditým splněním kontraktu.

K velmi zajímavým novinkám bezesporu patří multiplayerový Ghost mód. Jeho podstata tkví ve zneškodnění cíle v kratším čase, než to dokáže váš soupeř. Bude tak nutné propojit schopnosti, rychlost a pečlivost tak, abyste byli co nejefektivnější. V přímém přenosu budete sledovat oponentovo počínání, což se zdá být dobrou motivací k co nejlepšímu výkonu. Duchařskou herní variantu vám blíže představíme v budoucí novince, protože komunita v době sepisování této recenze ještě nebyla dostatečně široká pro plnohodnotný zážitek. Již nyní však můžeme pochválit hru pro více hráčů v rámci Sniper Assassin módu, který jsme představovali v samostatných dojmech z hraní.

O krok blíže k lepší hře

Tvůrci ze studia IO Interactive bohužel zopakovali některé podstatné kiksy z restartu série roku 2016. Na druhou stranu se zaměřili na větší pohodlí během hraní, což jim rozhodně nemůžu mít za zlé. Velmi užitečnou novinkou je obraz v obraze, díky němuž okamžitě víte, zda se objevilo volně pohozené tělo, vaše léčka odkráglovala cíl či další potenciálně zajímavé informace. Mnohem větší změnu však zaznamená váš zrak při hodnocení grafické stránky.

Hitman 2; screenshot: Bombaj

Pokud budete mít v Hitman 2 chuť, najdete v arzenálu zbraní také odstřelovačskou pušku.

Lokace jsou nádherné. Práce se světlem a stínem dává prostoru dynamiku, která vám pomůže uvěřit, že jste přímo na místě. Stěžovat si nemůžu ani na modely postav a jejich obličeje. Především ústřední postava plešatého vrahouna je téměř bez chybičky. Ke spokojenosti mi chybí už jen omezení některých ztřeštěných a do očí bijících převleků (aneb před chvilkou si povídala stráž s kolegou a následně projdu já, aniž by to někomu bylo divné!?). Podobně mohu chválit zvukovou část. Hudba je spíše podkresová, neruší a podporuje atmosféru, kterou buduje dabing postav a především zvuky okolí.

Hitman 2 měl obrovský potenciál poučit se z chyb první sezóny. V některých případech tak učinil, jinde zřejmě spoléhal na shovívavost komunity. Pokud pomineme bugy a chyby v chování NPC, dostáváme v jednom balení šest lokací, v nichž se lze dosytosti vyřádit na PC, PS4 a Xbox One. Pokud vás ovšem nebaví potulovat se po již prošmejděných mapách, abyste přišli s novým nápadem, jak dostat objekt zájmu nájemného zabijáka do široce otevřené náruče smrti, poohlédněte se raději jinde. Projekt IO Interactive vás za vaše peníze pravděpodobně nezabaví.

Tato recenze byla napsaná pro PS4 verzi.

Recenze Hitman 2: závěrečné hodnocení

    Hodnocení 84 % Alza.cz
Hlavní parametry: Hratelnost
85 %
Audiovizuální zpracování
85 %
Znovuhratelnost
80 %
Hitman 2; recenze

Klady

 • Šestice rozsáhlých lokací plných příležitostí
 • Interaktivita prostředí
 • Téměř úplná svoboda v plnění úkolů
 • Nové úrovně odemknou novou výbavu a startovní pozice
 • Předpokládaná dlouhodobá podpora s novým obsahem
 • Živoucí davy lidí v ulicích

Zápory

 • Otravné bugy vytrhávající z atmosféry
 • Někdy hloupě jednající umělá inteligence
 • Pro někoho může být  šest lokací málo
Jakub Němec

Jakub Němec

Hraní her, ať už počítačových či deskových, se stalo součástí mého života už s prvním úspěšným umístěním plastové čepičky v Kloboučku, hop! a s archaickým počítačem, na kterém téměř neustále běžela trojice Rayman, Pharaoh a FIFA 2000. Od té doby se rád nechávám překvapovat unikátními zážitky, silnými příběhy a originální hratelností, kterou dokáží vývojáři vykouzlit. Jsem v redakci Alza Magazínu a GEMu sice vedený jako sporťák a deskovkář, ale rád se ponořím do akčních adventur, RPG, závodů nebo plošinovek, ale vlastně nepohrdnu ničím zajímavým a netradičním.

HW nároky pro Hitman 2 PC


Minimální HW požadavky Doporučené HW požadavky
Operační systém Windows 7 64-bit Windows 10 64-bit
Procesor Intel Core i5-2500K 3.3GHz/ AMD Phenom II X4 940 Intel Core i7-4790 4-Core 3.6GHz / AMD Ryzen R5 1600
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870 NVIDIA GeForce GTX 1070 / Radeon RX Vega 56
DirectX DirectX 11.0 DirectX 11.0
Operační paměť 8 GB 16 GB
Pevný disk 60 GB 60 GB

S jakým herním PC na HITMAN 2?

Chcete si ulehčit výběr? Níže pro vás máme tipy na vhodné herní počítače podle náročnosti.

Alza GameBox GTX1060

Minimální požadavky:

Alza GameBox GTX1060

Alza GameBox GTX1080

Doporučené požadavky:

Alza GameBox GTX1080

Alza BattleBox RTX2080

Pro náročné:

Alza BattleBox RTX2080

i Mohlo by vás zajímat

Hitman 2 – Novinky

 1. (31. 7. 2019) Je třetí díl mokré práce na cestě?
 2. (17. 4. 2019) Do akce se dostane sniperka, ale také cestování
 3. (26. 10. 2018) Hitman 2 vás protáhne po celé zeměkouli
 4. (19. 10. 2018) Hitman 2 (zase) pošle pod kytičky postavu ztvárněnou Seanem Beanem
 5. (4. 10. 2018) V Hitman 2 je i gumová kačenka vražednou zbraní
 6. (26. 9. 2018) Kokainový kartel zažije v Hitman 2 krušné chvilky
 7. (7. 9. 2018) Obraz v obraze ukáže kritické omyly
 8. (27. 8. 2018) Nespočet možností
 9. (20. 8. 2018) Hitman 2 sází na nenápadnost
 10. (13. 6. 2018) Agent 47 jako mistr převleků
 11. (8. 6. 2018) Titul Hitman 2 dostaneme v jednom kuse
 12. HW nároky pro Hitman 2 PC

Je třetí díl mokré práce na cestě?

• Novinka: 31. 7. 2019 • Autor: Jakub Němec

Odpověď na výše uvedenou otázku nebude nijak snadná a už vůbec ne jednoznačná, ale podle dokumentu z dílny filmařů NoClip, který přibližuje eskapády vývoje série Hitman v rámci dánského studia IO Interactive, se zdá, že bychom nemuseli čekat dlouho. Někteří tvůrci se totiž rozpovídali víc, než by zřejmě měli. Zmínky typu „tým pracuje na novém obsahu a vyhlíží třetí díl“ nebo „World of Assassination (systém misí) je hotov a celkově pojímá více než dvacet lokací od Paříže z prvního dílu do posledního místa třetí části“ jsou podle mého jasným signálem, že se v zemi omývané Severním mořem něco chystá. Vydavatelství Warner Bros by zcela jistě nebylo proti.

The Fall & Rise of Hitman (Documentary - Noclip)

Dokument z produkce NoClip vás zaujme nejen informacemi o třetím dílu, ale také tvůrčím procesem stojícím za Hitman 2, resp. celou sérií.

Nasaďte si čepice, Sibiř volá!

Zatímco my budeme snít o dalších lokacích rozesetých po celém světě, kde bude Agent 47 likvidovat vytyčené cíle pojící se s jeho minulostí, tvůrci z IO Interactive neustále chrlí nový obsah pro současný titul Hitman 2. Menší a svázanější lokaci v newyorské bance ještě možná nemáte pořádně prozkoumanou a už se můžete těšit na další mapu pro mód Sniper Assassin, jež nás vezme na ruskou Sibiř. Zde křížek zaměřovače zacílí na ukrajinského gangstera Romana Khabka a vedoucího věznice na mrazivém severu Vitalyho Reznikova, jehož je třeba rychle a nenápadně zlikvidovat. Noční dobrodružství v bílé tmě Sibiře je přístupné pro vlastníky GOLD pasu od 30. července na PC, PS4 a Xbox One.

HITMAN 2 - Siberia Announcement Trailer

Krátká ukázka naznačuje příběhové pozadí pro další misi Sniper Assassin v rámci titulu Hitman 2.

• Zdroje: YouTubeDo akce se dostane sniperka, ale také cestování

• Novinka: 17. 4. 2019 • Autor: Jakub Němec

Pamatujete na Sniper Assassin ze zámku Himmelstein v Rakousku, podařenou hříčku, která měla ukrátit čas pro předobjednavatele, než vyjde plná verze Hitman 2? Sám jsem u tohoto odstřelovačského puzzlu strávil skoro deset hodin, protože mě bavilo zkoušet, co pečlivě modelované prostředí dokáže a zároveň posouvat vlastní limity netradičních likvidací cílů. Vloni se na nové mapy nedostalo, což se ovšem mění s rokem 2019. Již 26. března se předplatitelům zlaté a stříbrné edice objevila v záložce nová položka – přístav Hantu, kde máte za úkol zlikvidovat další tři záporáky a ochránit rukojmí. Příznivci odstřelovačské pušky budou jásat o to hlasitěji, když se dozví, že další lokace s názvem Prison se chystá na podzim.

HITMAN 2 – Hantu Port (trailer)

V singapurském přístavu Hantu se najde spousta příležitostí, jak se efektně a hlavně nenápadně zbavit vytyčených cílů.

Příznivce tradičnější práce nájemného zabijáka tvůrci nenechají žehrat na svůj osud. Už nyní se těší tradičnímu přísunu obětí v podobě Elusive Target módu a dalšímu pravidelně dodávanému obsahu v podobě různorodých výzev. Předplatitelé season passu ovšem očekávají letní měsíce, během nichž se představí nová lokace banky, v níž se rozhodně nudit nebudeme. Samozřejmostí totiž budou detektory kovu, ostražití strážci veřejného pořádku a davy lidí, mezi nimiž se můžeme ztratit, ale také hrozí ztráta cíle z dohledu. Vlastníci zlatého přístupu poté dostanou na podzim návdavkem mapu exotického výletního resortu, o němž prozatím více informací nemáme.

Hitman 2; screenshot: road map

Obsah do Hitman 2 vypadá pro rok 2019 více než slibně.

Pokud jste do speciálních edicí na podzim loňského roku neinvestovali, nemusíte mít oči pro pláč. Rozšiřující balíček by se měl prodávat za 40 dolarů, což se s ohledem na původní cenu zdá dost, ale tvůrci z IO Interactive v něm nabízí velmi slušný obsah. Mimo představených misí se setkáte s novými kostýmy, tematickými sezónními bonusy, zbraněmi a také výzvami, jež prověří vaše schopnostmi. Postupem času se budou zpřístupňovat jednotlivé lokace pro multiplayerový režim Ghost Mode, takže o zábavu bude postaráno. S jednotlivými novinkami vás samozřejmě budeme seznamovat v rámci našich pravidelných updatů.

• Zdroje: IO InteractiveHitman 2 vás protáhne po celé zeměkouli

• Novinka: 26. 10. 2018 • Autor: Jakub Němec

Cestování s agenturou IO Interactive byla odjakživa zábavné. Dánští autoři měli vždy cit pro výběr exotických míst, v nichž jsme se mohli vydovádět díky obrovskému spektru nabízených možností při likvidaci cílů. Jak již víme, kontrakty v Hitman 2 nám od 13. listopadu umožní navštívit závody formulí v prosluněném Miami a zatáhnou nás do hluboké džungle v okolí bolivijské vesničky Santa Fortuna. Dle oficiální zprávy z webu tvůrců si můžete připravit pas na cestu do přelidněné Mombaje, indické metropole, jež nikdy nespí, a na Nový Zéland, kde se jistě nebudeme procházet po měsícem zalité pláži Hawke’s Bay pro nic za nic.

HITMAN 2 – Odhalení všech lokací (trailer)

Trailer s názvem Untouchable představil nejen několik lokací, ale také nové možnosti likvidace cílů.

Mým osobním favoritem je předměstí amerického Vermontu pojmenované Whittleton Creek. Zbarvující se listí javorů vrcholícího podzimu prostě hraje na tu správnou strunu a zdánlivě spící městečko překvapí nejedním temným tajemstvím ukrytým v jeho nitru (či v podzemí). Ještě záhadněji působí ostrov Sgàil umístěný uprostřed severního Atlantiku. Ať už si vyberete kteroukoliv z lokací, tak na vás dýchne unikátní atmosféra, která se snad naplno rozvine i během hraní. Za dva týdny se tak můžeme těšit na tradiční porci zabijácké zábavy v moderních kulisách.Hitman 2 (zase) pošle pod kytičky postavu ztvárněnou Seanem Beanem

• Novinka: 19. 10. 2018 • Autor: Jakub Němec

Určitě sami znáte herce či herečky, kteří založili svou kariéru na jistém typu rolí – milovníci, akční hrdinové, záporáci či komedianti. Mezi nimi vyčnívá jeden hledající si role zřejmě podle toho, jestli už podobným způsobem jeho postava zemřela. Správně jste za mou šifrou odhalili Seana Beana, jenž padl násilnou smrtí snad v každém svém snímku (mimo Silent Hill, kde zase umřeli všichni kolem). Slavný herec prokázal stejně jako tvůrci z IO Interactive smysl pro humor a ironii, protože se filmový Boromir představí jako první Elusive Target.

HITMAN 2 – Sean Bean Elusive Target (trailer)

Sean Bean ukazuje řadu nástrojů, které by mohly být v Hitman 2 jeho zhoubou. Pro které se rozhodnete vy?

Týden po vydání, tedy 20. listopadu, budete mít deset dnů na to, abyste Seana objevili v lidnatém davu na závodech v Miami a ukončili jeho působení v Hitman 2. Postava agenta pod krycím jménem The Undying na vás bude čekat a nenechá se zaskočit kdejakým amatérským kouskem. Už teaser naznačuje, že si budete muset vyčíhnout tu správnou chvíli, během níž bude Seanův charakter náchylný ke smrtelné nehodě. Uvidíme, zda budete schopni (ne)smrtelného herce něčím překvapit. Před jeho likvidací raději řádně potrénujte v základní verzi Hitman 2, která vyjde 13. listopadu na PC, PS4 a Xbox One.V Hitman 2 je i gumová kačenka vražednou zbraní

• Novinka: 4. 10. 2018 • Autor: Jakub Němec

Na komické podivnosti v Hitman 2 jsme si už zvykli. Po záběrech, v nichž Agent 47 využil zmrzlou rybu jako kyj, se už asi nebudeme divit ničemu. Tvůrci z IO Interactive zkrátka vědí, že hráči od jejich titulu nechtějí čistou simulaci, ale spíše obrovské hřiště, na němž mohou zkoušet své pokusy. Nemůžeme sice očekávat svobodu jako v Just Cause 4, ale možností budeme mít přehršel. Mimo převlékání a talentu učinit smrtelný nástroj ze všeho, co najde, oplývá totiž zabiják také schopností odvádět pozornost a instalovat výbušniny do předmětů všech tvarů a velikostí.

HITMAN 2 – How To Hitman – Tools of the Trade (trailer)

Série trailerů s názvem How to Hitman nám postupně představuje zajímavé novinky z Hitman 2.

Využití prostředí ke smrtelným nehodám cílů už patří ke zvyklostem série Hitman. Druhý díl restartované značky se ovšem bude ještě více blížit dokonalosti, protože to vypadá, že cokoliv vás napadne, bude proveditelné. Omráčení automechanika v Miami na dálku pomocí odstřelovačské pušky? Není problém, stačí odpálit na hlavu nic netušícího chudáka trs kokosových ořechů a je hotovo. Vedle toho vypadá bzučák na stromě jako úplná prkotina. Ani vybuchující mobil či gumová kachnička tak nemohou být nic zarážejícího (k dokonalosti už chybí jen bomba v banánu).

Mně osobně ale na celém traileru zaujal jiný prvek, který podle mě posune plánování akcí na novou úroveň, a to opatrné špiclování nepřátel pomocí naleštěných zrcadel. Při něm si sami musíte dát pozor, abyste nebyli zpozorováni, protože když někoho vidíte vy, stoprocentně se do jejich zorného úhlu dostanete také. Už se těším na vykukování zpoza rohu, abych sledoval hlídače na druhé straně zdi pomocí nejčastější pomůcky marnivců. IO Interactive mají ještě přes měsíc čas, aby nás mohli překvapovat podobnými detaily, jež si od 13. listopadu vyzkoušíme sami na PC, PS4 a Xbox One.Kokainový kartel zažije v Hitman 2 krušné chvilky

• Novinka: 26. 9. 2018 • Autor: Jakub Němec

Bolívie a drogy. To je spojení, které si už tato jihoamerická země zřejmě nikdy neodpáře. Takže nikoho nepřekvapí, že kokainoví magnáti z rodiny Delgadových se scházejí v hluboké džungli, kde vyrábí vysoce návykový bílý prášek. Rodinná sešlost dá našemu hrdinovi beze jména jedinečnou příležitost, jak zbavit svět všech tří narkobaronů zároveň. Agent 47 bude opět moci využít všech svých předností, aby zadanou zakázku dokončil, a troufnu si tvrdit, že lesní porost bude jeho praktikám vyhovovat ještě o něco více než miamské davy.

HITMAN 2 – Bolívijská mise (trailer)

Nejnovější trailer ukazuje pár smrtících příležitostí, jež vás budou svádět při plnění nejnovější zakázky.

Mimo klasické zbraně, k nimž se v Hitman 2 budeme přiklánět jen ve chvílích největší nouze, se totiž budeme plížit mezi kapradinami a tiše eliminovat jednoho neopatrného hlídače za druhým. Využití jejich identity bude samozřejmostí. Mistři převleků, mezi něž Agent 47 nepochybně patří, za sebou nenechávají žádné stopy a zapadlé kouty džungle se přímo nabízejí pro pořádný úklid. Pak již stačí jen dobře prozkoumat terén, objevit vhodné příležitosti a využít je ve svůj prospěch. Hořící cigareta a povolený kohoutek plynové bomby? Voják na kraji útesu? Vrh kladivem či balíčkem kokainu? Věřím, že to je pouhý zlomek všech možností, které nás v titulu vycházejícím 13. listopadu čekají. Už se také těšíte?Obraz v obraze ukáže kritické omyly

• Novinka: 7. 9. 2018 • Autor: Jakub Němec

Nelžeme si do kapsy, Hitman 2 pravděpodobně nebude založen na divokých přestřelkách s velkou přesilou, to je specialita spíše B. J. Blazkowitze. Agent 47 vyniká především svou bystrostí, schopností odhalit nečekaná řešení a realizovat je s precizností jemu vlastní. K tomu potřebuje dobře analyzovat prostor, v němž se jeho cíl pohybuje, pokud možno se proplížit spletitou sítí hlídačů a následně vykonat zaplacenou práci. Často se kvůli tomu převléká do cizích šatů, zatímco bezvládná obnažená těla pohodí někde stranou. A právě tohle se bude muset v novém dílu změnit.

Official HITMAN 2 – How to Hitman: Assassin Mindset (Trailer)

I nejšílenější převlek může být odhalen, jak vás poučí další díl seriálu How to Hitman 2.

Důraz na čistou práci, která musela být i v minulých dílech co nejsvědomitější (omráčení se schovávali vždy), nyní v Hitman 2 zažívá novou éru. Nepřátelé totiž umí pracovat s důmyslným kamerovým systémem, díky němuž vás během okamžiku vypátrají a pokusí se vás zpacifikovat. V minulém díle jste navíc mnohdy nezaznamenali, že nalezené tělo ohrozilo vaši kamufláž, takže jste si v klidu vykračovali a malér byl na světě. Tomu nyní zamezí metoda obrazu v obraze, kdy se v rohu obrazovky objeví nejvýznamnější události ovlivňující misi z celé lokace. Alespoň tak budete mít čas na krizi bryskně zareagovat.

Zelený prales Hitmanovi 2 sluší

Ve druhém videu, jež IO Interactive vypustili do světa, se představují nové kulisy mise v Hitman 2 – kolumbijská džungle. Osobně se do Jižní Ameriky hodně těším, protože bujný porost poskytne mnoho způsobů, jak se nepozorovaně proplížit až k cílovému prostoru. Samozřejmě se dá rozehrát mnohem záludnější estráda s postupným odrovnáváním hlídačů nepozorovaně ze křoví a la Assassin’s Creed. Jsem zvědav, jak na mizení kamarádů bude reagovat umělá inteligence. Vše si vyzkoušíme již relativně brzy, Hitman 2 vychází 13. listopadu pro PC, PS4 a Xbox One.

HITMAN 2 - Welcome to the Jungle (Teaser)

Hitman 2 vás vítá v džungli, v níž si jistě užijeme moře zábavy díky řadě příležitostí na splnění zadaných úkolů.Nespočet možností

• Novinka: 27. 8. 2018 • Autor: Jakub Němec

Když byla před E3 2018 představena první lokace v Miami, všichni byli u vytržení z toho, o jak velký prostor se jedná a kolik lidí se v něm pohybuje. Z rozhovoru kolegů z IGN plyne, že se na place pohybuje okolo tisícovky unikátních NPC, jež mají své vlastní chování a odlišně reagují na krizové situace. Otázka zní, nakolik je to opravdu realitou a kolik z dané odpovědi čiší reklamních frází (asi se nenajde nikdo, kdo by věnoval čas počítání a sledování lidí v davu). Každopádně Hitman 2 vypadal na dosavadních záběrech báječně, a proto se fanoušci i novináři těšili na první oficiální souvislou ukázku z hraní, která byla odhalena na Gamescom 2018.

HITMAN 2 – Miami Walkthrough (Gameplay)

Jeden z kompletních průchodů mise v Miami, v níž agent 47 využije několika převleků a cíle zlikviduje pomocí dvou „nehod“. Zdroj: Gamer's Little Playground

Ve sluncem rozpáleném Miami se pod svéráznou péči plešatého nájemného vraha dostane rodina Knoxových. Dcera Sierra je vášnivá závodnice, takže agent 47 má spoustu možností, jak se postarat o nehodu jejího závodního monopostu, v servisních boxech nebo v zákulisí. Na videu můžeme sledovat, jak se dá využít oslav vítězství v závodě k velmi explozivní akci. Když je Sierra pohlcena plamennou zdí, soustředí se pozornost zabijáka na Roberta propagujícího umělou inteligenci. Vše řeší převlek a podlý trik, díky němuž po sobě hrdina nezanechá jedinou stopu. Pokud chcete na vlastní oči vidět, jak se zlepšil svět Hitman 2, jemuž se věnujeme v našich novinkách, směle si pusťte video.

Na první díl Hitmana se nezapomíná

Příjemnou zprávou pro fanoušky, kteří se věnovali restartované sérii agenta 47 již před dvěma roky, je zpětná vazba na kontrakty z prvního dílu. Tvůrci implementovali všechny nové prvky do misí v Sapienze, Paříži a dalších destinacích, aby se hratelnost přiblížila té v Hitman 2. Můžete tak čekat větší davy, chytřejší umělou inteligenci a upravené mechanismy, které dají vašemu jednání větší svobodu. Péče se dostává také ostřelovačskému módu, o němž jsme referovali v našich dojmech z hraní. V brzké době bychom se měli dočkat nových misí, což s radostí kvitujeme. Doufejme, že přijdou dříve, než 13. listopadu vyjde Hitman 2 na PC, PS4 a Xbox One.

HITMAN 2 – New Features (Trailer)

Trailer představující doprovodné funkce Hitman 2 potěší fanoušky prvního dílu a odstřelovačského módu Sniper Assassin.Hitman 2 sází na nenápadnost

• Novinka: 20. 8. 2018 • Autor: Jakub Němec

Již v předchozím epizodicky vycházejícím dílu se řada hráčů bavila nad širokými možnostmi eliminace cílů. Nápaditosti se meze nekladly. Pokud jste náhodou nějakou příležitost přehlédli, série achievementů vás daným směrem navedla. Z prezentovaných materiálů je zcela zřejmé, že IO Interactive v nastoleném trendu pokračují a dotahují jej k dokonalosti. V Hitman 2 se budete pohybovat v živoucím prostředí zaplněném davem lidí, kteří mají své unikátní pohnutky. Implementovaná umělá inteligence se stará o adekvátní reakce postav dle jejich povolání, jak blíže ukazuje první video z projektu „How to Hitman“.

HITMAN 2 – How to Hitman (trailer)

První video z pětidílné série „How to Hitman“ ukazuje práci zabijáka uprostřed početného davu.

Abyste zaručili svou nenápadnost, nesmíte mnoho vybočovat z předpokládaných mantinelů. Kuchař v boxu mechaniků by pravděpodobně budil pozornost i ve skutečnosti. S řadou různých povolání se otevírá prostor k zajímavým možnostem likvidace cílů, popř. nežádoucích svědků (ano, fláknutí rybou přes obličej se opět ukazuje v plné parádě). Mimo konzervativní a účelové převleky číšníka, kuchaře, fotografa či vědce na sebe může chlapík s mrazivě modrým pohledem navléct kostým plyšového maskota poskakujícího po pódiu. Hitman 2 zkrátka nechává možnosti experimentů ve vašich rukou – hlavní je splnění kontraktu. S netrpělivostí čekáme, jaké novinky nám tvůrci ukáží v dalším videu, možná už během Gamescomu 2018.Agent 47 jako mistr převleků

• Novinka: 13. 6. 2018 • Autor: Jakub Němec

Nový sestřih miamského dobrodružství ukázal eliminaci dvou cílů: slavného závodníka a zjizveného staříka v apartmánu. Vyrovnání se s milovníkem rychlých vozů působilo efektivněji než zapíchnutí zástupce starší genereace. Z ukázky jsme viděli odstřelení kola v plné rychlosti, sabotování důležitých části monopostu nebo výbušnou oslavu. Různé vzorce řešení úkolů známe již z první sezóny HITMANA, a proto se vývojáři z IO Interactive zaměřili na způsoby likvidace nebohých pěšáků. Ano, chápete správně, že svou roli sehrála ryba, ale také pánvička, protéza paže, hasák nebo kokosový ořech. Zároveň se nám v rytmu jižanských melodií představily některé kostýmy, jež na sebe agent 47 bude moci navléct.

V následném rozhovoru moderátor vytáhl ze zástupce IO Interactive další detaily. V HITMAN 2 se budete moci infiltrovat do davu, pokud po vás budou pátrat zalarmované bezpečnostní složky. Aby to také nešlo, když se tvůrcům podařilo do jedné lokace nacpat až dva tisíce lidí. Další zajímavou novinkou je možnost mít zapnutý obraz v obraze, pokud využijete nějaké špionské zařízení. Budeme tak lépe kontrolovat celou plochu naší budoucí akce. Uvidíme, s jakými informacemi nás IO Interactive zásobí příště.

HITMAN 2; screenshot: chladný pohled HITMAN 2; wallpaper: nenápadnost

Obrázek 1: Ve skutečnosti byste si asi nepřáli, aby na vás agent 47 spočinul svým ledově klidným pohledem. Obrázek 2: V rámci titulu HITMAN 2 budete střídat převleky častěji než estrádní umělec.Titul HITMAN 2 dostaneme v jednom kuse

• Novinka: 8. 6. 2018 • Autor: Jakub Němec

Poslední dobrodružství Agenta 47 nám IO Interactive naservírovalo v několika chodech. Během roku vycházely epizody s dalšími zakázkami, které postupně odhalovaly nitku ústředního děje, jenž jednotlivé mise spojoval. Mezi hráči si ovšem tento přístup nenašel mnoho příznivců, takže zbrusu nový vydavatel slavné značky Warner Bros od pravidelného rozšiřování zřejmě upustí a všech šest velkých lokací dostaneme ke konci roku najednou v rámci kompletní hry. Rozhodně se nejedná o překvapivý krok, protože dle odborníků i hráčů bylo seriálové vydávání dost nešťastné, především kvůli kvalitativní labilitě jednotlivých misí.

Po příběhové stránce se můžeme těšit na rozvíjení pletich okolo tajemného Shadow Clienta, s nímž jste měli tu čest v první sérii. Prohánět se budeme šesticí bohatých lokací, z nichž nám vývojáři v trailerech představili závodní městský okruh v Miami. Opět budeme moci likvidovat určený cíl mnoha způsoby odvozenými od naší vynalézavosti a odvahy zkoušet nové věci. Náznak možností sabotování ultrarychlého monopostu naše domněnky jen potvrdil – zdá se, že během plnění mise bude agresivní pojetí se zbraní v ruce až tou poslední možností. Nehody prostě vypadají mnohem lépe.

HITMAN 2; wallpaper: Miami HITMAN 2; wallpaper: střecha HITMAN 2; wallpaper: dav

Obrázek 1: Eskapády agenta 47 nás zavedou na řadu exotických míst. V tomto případě na závody v městských částech Miami. Obrázek 2: Pozorování cíle z dálky a plánování dalšího postupu bude v HITMAN 2 samozřejmostí. Obrázek 3: Anonymita davu zaručovala agentovi 47 bezpečí. Nejinak tomu bude v druhém dílu restartované série Hitman.

Grafická stránka HITMANA 2 se drží prošlapané cestičky určené prvním díle. Pokud se IO Interactive vyhnou technickým problémům, které z počátku první sérii mírně trápily, pak můžeme počítat s výborným titulem s širokou volností pohybu. Samozřejmostí bude obměna šatníku v závislosti na zvoleném postupu. Předpokládáme také velký počet různorodých skinů, zbraní a rozličných kostýmů, což naznačují zveřejněné edice. Některé ukazují speciální kufřík a zbraň, jíž se budete moci vybavit za menší příspěvek. Snad se titul nezahltí přídavným obsahem, který bude z hráčů ždímat další peníze.

HITMAN 2; wallpaper: kamufláž HITMAN 2; wallpaper: maska

Obrázek 1: Nenápadný postup si žádá kontinuální obměnu šatníku, díky níž se dostanete ke svému cíli nejsnadněji. Obrázek 2: O žertovné převleky nebude v titulu HITMAN 2 zřejmě nouze.

Kooperace v HITMAN 2

Warner Bros a IO Interactive chtějí hráče nalákat již nyní, a proto k předobjednávkám nabídli bonusový mód Sniper Assassin, v jehož rámci budete pomocí odstřelovací pušky tiše likvidovat cíle. Můžete se s výzvou potýkat sami nebo v kooperaci s kamarádem, díky kterému lze vrstvit efektivní likvidaci cílů ve smrtících kombech vyžadujících dokonalé načasování. Darovanému koni na zuby nehleď, nicméně v tomto případě se rádi podíváme hodně zblízka – taková verze spolupráce v univerzu agenta 47 se nám opravdu líbí. Doufejme, že se další novinky o Hitmanu 2 ještě objeví na probíhající E3 2018.


HITMAN 2 (Sniper Assassin) – Dojmy z hraní

 1. Svatba jako z Kmotra
 2. Hitman 2 Sniper Assassin sází na důvtip hráče
 3. V Hitman 2: Sniper Assassin zatuhnete více než na čtvrt hodiny
 4. Další úrovně v Hitman 2: Sniper Assassin otázkou budoucnosti
 5. HW nároky pro HITMAN 2 PC

Svatba jako z Kmotra

• Dojmy z hraní: 18. 7. 2018 • Autor: Jakub Němec

Co se dá dělat, práce zabijáka nehledí na okolnosti zakázky. A proto se v první misi bonusové hry k předobjednávce Hitmana 2 s podtitulem Sniper Assassin vydáte k našim jižním sousedům, abyste poslali pod kytičky trojici zlodějíčků hodujících na svatbě. Zmíněné poslání pod kytičky si u vás zaplatil jejich bývalý partner bažící po společném bohatství, takže se vdavky změní v krvavou lázeň plnou podivných nehod a dalších překvapivých úmrtí. Přihlédneme-li ke skutečnosti, že se jedná o hříčku, kterou jsme dostali zdarma, dali si tvůrci dost velkou práci s příběhovým pozadím.

Každý z trojlístku cílů obdržel podrobný medailonek s jejich osudy po velké loupeži znamenající rozpad úspěšné zločinecké party. Všechny terče jsou vyvrhelové, takže nemusíte mít morální kocovinu z jejich odstranění (pokud ovšem spolu s nimi nevezmete nějaké civilisty). Zlodějské celebrity s sebou přivedly houf bodyguardů, kteří je budou následovat do věčných lovišť. Celkově tak máte během patnáctiminutového limitu první mise Sniper Assassino o práci postaráno.

Hitman 2 Sniper Assassin sází na důvtip hráče

Principiálně vychází bonusový titul z odstřelovačské etudy z roku 2012, kterou fanoušci Agenta 47 znají pod jménem Hitman: Sniper Challenge. Osobně si ovšem troufnu tvrdit, že Sniper Assassin je mnohem dále jak po grafické stránce, tak především v povedené hratelnosti. Se svou věrnou puškou Sieger 300 Ghost totiž dokáže v kombinaci s třemi druhy projektilů (obyčejné, přes zeď a šokové) velké věci. Není totiž vůbec těžké vystřílet cíle a jejich osobní doprovod během jedné minuty, ale u nájemného zabijáka se hodnotí preciznost a nenápadnost. Takže když bude smrt vypadat jako nehoda a mezi svatebčany se nebudou válet zkrvavené mrtvoly, budete lépe ohodnoceni.

Prostředí rakouské rezidence nabízí půdní prostory, do nichž můžete odstřelit nepozorné hlídače. Také je můžete nechat proletět přes zábradlí ze skály nebo nechat zaplavat v jednom z udržovaných bazénků, v nichž je kupodivu nespatří žádný ze svatebních hostů (asi tam mají piraně). Po okolí je rozeseta hromada potenciálně nebezpečných objektů aneb Proč někdo zapřel padající sochu pouze dřevěným lešením? Sniper Assassin vám totiž poskytuje opravdu vymazlené hřiště, na němž můžete povolit uzdu své fantazii a zkoušet, co vám prostředí povolí. Některá takto vzniklá komba opravdu vyrazí dech.

HITMAN 2; screenshot: zámeček HITMAN 2; screenshot: kapela HITMAN 2; screenshot: cíl

Obrázek 1: Rakouský zámeček nabízí Agentovi 47 mnoho zákoutí, kde odklidit těla.  Obrázek 2: Svatební skupina hrající ve Sniper Assassin se nenechá znervóznit ani odstřelenou reprobednou. Obrázek 3: Dorian Lang je jedním z hlavních cílů mise ve Sniper Assassin.

Mým osobním favoritem jsou pasti, do nichž si své cíle můžete nalákat. Přiznejme si, že umělá inteligence jde na ruku zvolenému formátu puzzle titulu, takže poslouchá na slovíčko. Někdy střelíte a oni se na místo přiřítí, aby vše zkontrolovali. Díra po projektilu jim rozhodně nepřijde jako potenciální nebezpečí. To vám tedy dává možnost vodit si osobní strážce přesně tam, kde jejich těla budou schována před zraky ostatních. Vzhledem k tomu, že se mezi hosty nepohybujete a vše sledujete z uctivé vzdálenosti, dá se hloupá AI omluvit. Paradoxně si myslím, že ji tvůrci takto plánovali, aby se mohl hráč vyřádit.

V Hitman 2: Sniper Assassin zatuhnete více než na čtvrt hodiny

Právě touha objevovat a zkoušet bude hnacím motorem vašich pokusů ve Sniper Assassin. Dedikovaná čtvrthodina se odpočítává pouze do odstranění hlavních cílů, ostatní bodyguardy už můžete likvidovat v klidu s velkou mírou imaginace. Občas se možná stane, že svým neopatrným jednáním spustíte alarm, ale to se dá vyřešit správně vypočtenou dráhou kulky. Jestliže odstraníte VIP zloděje, není mise ukončena, jen utržíte méně bodů. Některé úspěchy, jež vám zvyšují koeficient závěrečného skóre, vás dokonce vyzývají k honu na běžící terče.

HITMAN 2; screenshot: netrpělivost HITMAN 2; screenshot: pár HITMAN 2; screenshot: šílenství

Obrázek 1: Otec nevěsty netrpělivě očekává svatební pár.  Obrázek 2: Novomanželé s trochou štěstí vražedný kolotoč ve Sniper Assassin přežijí. Obrázek 3: Osobní strážce v zahradním bludišti zřejmě nemá všech pět pohromadě.

Právě achievmenty vás mohou vtáhnout hlouběji do hry a pokud odoláte touze nahlédnout na streamy, strávíte ve Sniper Assassin více než jedno odpoledne hledáním všech skrytých cílů a řešením jednoduchých hádanek vedoucích k efektní likvidaci určených osob. Jejich identifikace je navíc velmi snadná, protože máte k dispozici pohled hraničící s rentgenovým viděním, který jasně označí persony hodné vaší pozornosti.

Další úrovně v Hitman 2: Sniper Assassin otázkou budoucnosti

Upřímně doufáme, že IO Interactive najdou během tvoření Hitmana 2 čas na rozšíření velmi podařeného bonusu. Říká se, že darovanému koni na zuby nemáme hledět, ale tento oř se může chlubit vynikajícím chrupem. A rádi bychom viděli další parádně propracované úrovně s množstvím interaktivních prvků. Přístup tvůrců je totiž podobný jako v posledním epizodickém Hitmanovi, protože vám povolí experimentovat v prostředí podle vašeho uvážení. Ve Sniper Assassin dokonce máte možnost hrát v páru, ale vzhledem k rozpracované betě podrobíme multiplayer hodnocení později.

HITMAN 2; screenshot: chladnokrevnost

Ledový klid Agenta 47 nerozhodí ve Sniper Assassin absolutně žádná situace.

4,5
Hitman 2 - Xbox One
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verze, žánr: střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, - Cestujte po světě a sledujte své cíle v exotických sandboxových lokací. Od sluncem zalitých ulic až po temné a nebezpečné deštné pralesy. Nikdo není nikde v bezpečí před nejobávanějším zabijákem světa.
649,-
Momentálně nedostupné
Objednací kód: MXO508
4,0 10×
Hitman 2 - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční, střílečky a závodní, pro online hraní vyžaduje předplatné PlayStation Plus, - Cestujte po světě a sledujte své cíle v exotických sandboxových lokací. Od sluncem zalitých ulic až po temné a nebezpečné deštné pralesy. Nikdo není nikde v bezpečí před nejobávanějším zabijákem světa.
479,-
Momentálně nedostupné
Objednací kód: MSX530
Vytisknout
P-DC1-WEB12
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací