Zobrazit katalog
Aktualizováno

1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ

1.1. Obchodní společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440, DIČ CZ27082440, sídlem Praha 7, Jankovcova 1522/53, PSČ 170 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 8573, (dále jen „Alza“) organizuje v termínu od 11:00 hod. dne 17. 5. 2019 do 19:00 hod. dne 18. 5. 2019 (dále jen „Doba konání“) soutěž zvanou „Probuď v sobě kutila“ (dále jen „Soutěž“) a tímto stanoví pravidla a podmínky Soutěže, které jsou k dispozici na internetové stránce www.alza.cz/hobby-vikend-pravidla a ve stanu Kärcher a Black & Decker před showroomem Alzy na adrese Jateční 33a, Praha 7.

2. ZÁKLADNÍ PODMÍNKY SOUTĚŽE

2.1. Spotřebitel starší 18 let z České republiky (dále jen „Účastník“), pokud splní podmínky Soutěže uvedené v těchto pravidlech v Době konání, může získat výhru, pokud:

2.1.1. V průběhu Doby konání Soutěže se zaregistruje do účasti v Soutěži tím, že v místě konání dle bodu 3.1. těchto pravidel vyplní papírový formulář, ve kterém uvede své jméno, příjmení, e-mailovou adresu a telefon. Každý Účastník se smí do Soutěže registrovat pouze jednou.

2.1.2. V Době konání Soutěže absolvuje sérii 3 obodovaných dovednostních aktivit ve stanu Bosch před showroomem Alzy na Praze 7 (dále jen „Aktivity“) a dosáhne jednoho z 8 nejlepších výsledků za celou Dobu konání Soutěže, tj. od 11:00 hod. dne 17. 5. 2019 do 19:00 hod. dne 18. 5. 2019 s tím, že v případě, že jednoho z 8 nejlepších výsledků dosáhne více Účastníků, vítězem se stane ten Účastník, který bude vylosován příslušnými zaměstnanci společnosti Alza.

2.2. Ze Soutěže budou vyloučeni ti, kteří:

2.2.1. Nesplní podmínky Soutěže uvedené v těchto pravidlech;

2.2.2. Budou během plnění Aktivit jakýmkoliv způsobem podvádět;

2.2.3. Budou jednat v rozporu se zákonem a/nebo s dobrými mravy a/nebo se dopustí podvodného jednání v souvislosti se Soutěží;

2.2.4. Uvedou v Soutěži nepravdivé nebo neúplné informace;

2.2.5. Jsou v pracovním nebo obdobném poměru ve vztahu k Alze, jakož i k osobám s Alzou personálně a majetkově spjatými, včetně jejich příbuzných a osob jim blízkých.

2.3. V případě vyloučení Účastníka, nemá takový Účastník právo na náhradu nákladů či škody, která by mu mohla vzniknout.

3. PODROBNÁ PRAVIDLA SOUTĚŽE

3.1. Účastník se zúčastní Soutěže tím, že splní dovednostní Aktivity ve stanu Kärcher a Black & Decker před showroomem Alzy na adrese Jateční 33a, Praha 7, čímž souhlasí s těmito podmínkami Soutěže.

3.2. Výsledek Aktivit může být zapsán a započítán pro účely Soutěže pouze za účasti promotéra Alzy.

3.3. Účastníci musí postupně absolvovat 3 dovednostní Aktivity, přičemž každá z nich je časově ohodnocena (viz detailní popis u každé Aktivity níže):

3.3.1. Zametání se zametacím strojem – Účastník musí zamést zametacím strojem Kärcher připravenou dráhu vyznačenou mezi sudy, která je předem znečištěna. Účastník zametá sám bez pomoci. Výsledkem je změřený čas, který se měří po celou dobu zametání až do odpovídající chvíle, kterou určí některý z pracovníků Kärcher přítomný u soutěžní Aktivity.

3.3.2. Čištění vybraného skla u vystaveného automobilu – Účastník musí vyčistit AKU stěrkou značky Kärcher předem znečištěné vybrané sklo u vystaveného automobilu. Vybrané sklo bude pro všechny Účastníky stejné.  Výsledkem je změřený čas, který se měří po celou dobu čištění až do úplného vyčištění skla. Stav úplného vyčištění určí pracovník Kärcheru přítomný u soutěžní Aktivity.

3.3.3. Šroubování vrutů –  Šroubování vrutů – Účastník musí zašroubovat šroubovákem Black & Decker předem stanovený počet vrutů do dřevěné desky. Stanovený počet vrutů bude pro všechny Účastníky stejný. Výsledkem je změřený čas, který se měří po celou dobu šroubování až do zašroubování posledního vrutu z předem stanoveného počtu, přičemž žádnému ze zašroubovaných vrutů nesmí vyčnívat hlavička nad povrch dřevěné plochy 

3.4. Výsledný čas vznikne součtem dosažených časů v jednotlivých Aktivitách.

3.5. V Soutěži lze vyhrát tyto výhry (dále jen „Výhry“):

3.5.1. Cena za 1. místo: Karcher K 5 Full Control Vysokotlaký čistič 2100W, tlak 145bar, průtok 500l/hod., délka hadice 8m, integrovaný vodní filtr, rotační tryska, adaptér pro připojení zahradní hadice A3/4", tryska Vario Power Jet, vysokotlaká Pistole Full Control Power, teleskopická rukojeť

3.5.2. Cena za 2. místo: Black&Decker BEMW471BH Elektrická sekačka 1600 W 

3.5.3. Cena za 3. místo: KARCHER SC 2 EasyFix Parní čistič

3.5.4. Cena za 4. místo: KARCHER SC 2 EasyFix Parní čistič

3.5.5. Cena za 5. místo: Black&Decker BL186KB Akuvrtačka 18 V, 1.5 Ah, Li-Ion, s bezuhlíkovým motorem 2-rychlostní, 2x akumulátor a nabíječka součástí balení, v kufru

3.5.6. Cena za 6. místo: Karcher WD 3 Premium 25 let Průmyslový vysavač 1000W

3.5.7. Cena za 7. místo: Karcher WD 3 Premium 25 let Průmyslový vysavač 1000W

3.5.8. Cena za 8. místo: Black&Decker BESTE630 Strunová sekačka 550 W 

3.6. Výherci budou kontaktováni nejpozději do 31. 5. 2019  a vyzváni k vyzvednutí Výhry v sídle Alzy v běžné pracovní době.

3.7. Pokud si výherce Výhru odmítne převzít, tak bude jako náhradní výherce vybrán Účastník náhodným losem ze všech ostatních Účastníků Soutěže. Takto vybraný výherce bude kontaktován Alzou a pokud si výhru do 7 pracovních dnů ode dne kontaktování Alzou v sídle Alzy v běžné pracovní době nepřevezme, bude výherce určen obdobným způsobem.

3.8. Při převzetí Výhry je výherce povinen podepsat předávací protokol. Převzetí Výhry může být doprovázeno vyfotografováním Účastníka pro marketingové účely Alzy, případně natočením videa pro marketingové účely Alzy.

3.9. Alza výslovně uvádí, že Výhru není možné proplatit v hotovosti, není určena k dalšímu prodeji a Účastník není oprávněn uplatnit právo z vady, která se vyskytne u Výhry.

4. OSOBNÍ ÚDAJE

4.1. Správcem osobních údajů Účastníka je Alza. Kontakt na Alzu je na www.alza.cz/kontakt.

4.2. Účelem zpracování osobních údajů Účastníka je řádná účast v Soutěži a s tím související činnosti jako jsou např. vyhodnocení Účastníků, kontrola a vyhodnocení splnění podmínek Soutěže ze strany Účastníků, veřejné vyhlášení výherce Výhry (zejména na webových stránkách a sociálních sítích Alzy) a kontaktování výherce Výhry.

4.3. Právním základem zpracování je oprávněný zájem Alzy na tom, aby osobními údaji Účastníka za výše uvedenými účely disponovala, neboť každý Účastník se Soutěže účastní dobrovolně a pokud by Alza osobní údaje Účastníka nemohla za výše uvedenými způsoby zpracovávat, tak by Soutěž nevyhlašovala. Proti zpracování osobních údajů tímto způsobem je možné vznést námitku prostřednictvím tohoto kontaktního formuláře (alza.cz/kontakt > ostatní > osobní údaje > vznesení námitky).

4.4. Další podmínky zpracování osobních údajů jsou uvedeny na www.alza.cz/privacy-policy.

5. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

5.1. Alza prohlašuje, že není odpovědná za chyby způsobené při přenosu elektronických zpráv.

5.2. Alza si vyhrazuje právo změnit podmínky Soutěže nahradit ceny v Soutěži za ceny podobného typu nebo odpovídající stejné hodnotě, případně Soutěž zcela zrušit.

5.3. Účastník nemá právo na náhradu nákladů spojených s účastí v Soutěži.

5.4. Tato pravidla Soutěže nabývají účinnosti dnem jejich vyhlášení, přičemž každý Účastník (resp. Finalista) projevením zájmu účastnit se Soutěže (viz 3.1 podmínek Soutěže) vyjadřuje svůj souhlas s těmito pravidly.

5.5. Veškeré případné spory, které vyplývají z této Soutěže nebo vzniklé v souvislosti s ní, řeší výhradně Alza.


V Praze dne 17. 5. 2019

Vytisknout
P-DC1-WEB03
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací