AP+ slevy v app Marshall_CZ_Novinka

Honor MagicWatch 2 (RECENZE) – nejvýhodnější hodinky mainstreamu?

Zobrazit katalog

Recenze

Aktualizováno

Čínská společnost Huawei prodává chytré hodinky jak pod vlastním názvem, tak pod značkou Honor. A právě pod druhou zmíněnou nálepkou vyšly historicky teprve druhé chytré hodinky, které dostaly název MagicWatch 2. Naše praktické zkušenosti s nimi odhaluje následující text.

honor magic watch 2; chytré hodinky; smartwatch; nositelná elektronika; wearables

Honor MagicWatch 2 – OBSAH

 1. Repríza jménem Honor MagicWatch 2
 2. Displej MagicWatch 2? Radost pohledět
 3. Silný výkon a vzorová výdrž
 4. MagicWatch 2 jako přehlídka funkcí pro každou příležitost
 5. MagicWatch 2 aktivitě meze nekladou
 6. Honor MagicWatch 2 – specifikace, dostupnost a cena

Repríza jménem Honor MagicWatch 2

MagicWatch 2 jsou často přirovnávány k totožně vybaveným hodinkám Huawei Watch GT 2, které jsme recenzovali již dříve. Oba modely přitom pochází od propojených společností, a jejich podobnost, a tedy i přetahování o stejnou cílovou skupinu, je tak poněkud překvapivým jevem. Na druhou stranu lze pochopit, že Honor nechtěl žádnou z vymožeností ponechat stranou, aby neodradil některou skupinu zákazníků.

Chytré hodinky Honor MagicWatch 2 se na rozdíl od první verze vyrábí ve dvou rozměrech. 42mm velikost si lze pořídit ve variantách Agate Black a Sakura Gold, které jsou prakticky k nerozeznání od modelů Huawei Watch GT 2. Naopak větší 46mm edice nabízí vlastní originální design a k dispozici je v barvách Charcoal Black a Flax Brown. Nám se do redakce dostala 46mm varianta Charcoal Black, jejíž lunetu zdobí tachymetrická stupnice a celkové provedení působí příjemným sportovním dojmem. 46mm velikost však na zápěstí hubenějších pánů může vypadat poněkud masivně, a zvážení 42mm modelu tak rozhodně není od věci. Bohužel, každá velikost má k dispozici velmi rozdílné designy, což výběr poněkud ztěžuje. To už je ale otázka vkusu a dispozic každého zákazníka.

Honor magic watch 2; chytré hodinky; smartwatch; nositelná elektronika; wearables;
Přehled všech dostupných variant hodinek Honor MagichWatch 2. Vlevo 46mm verze, vpravo 42mm modely.

Honor MagicWatch 2 rozhodně potěší dojmem kvalitního a solidního zpracování, zvláště při poměrně nízké ceně hodinek. Konstrukce těla je z nerezové oceli a od pohledu se zdá, že toho hodně vydrží. Mačkání bočních tlačítek na pravé straně je komfortní, tiché a zároveň je cítit zřetelné kliknutí, což uživateli dává potřebnou jistotu. Horní tlačítko slouží ke spuštění menu s přehledem aplikací a funkcí, případně k návratu na hlavní plochu. Spodní tlačítko defaultně nabízí seznam pohybových aktivit, což samozřejmě ocení zejména sportovci. Jeho funkci však lze změnit a vybrat si můžeme rovnou z 21 možností, mezi nimiž nechybí ani informace o srdečním tepu nebo spánku. Velmi pohodlný a odolný je také řemínek, který lze navíc snadno vyměnit během několika vteřin, a to i bez speciálního nářadí.

Displej MagicWatch 2? Radost pohledět

Displej chytrých hodinek Honor MagicWatch 2 se pochopitelně liší dle zvolené varianty. U 46 mm najdeme 1,39palcový panel se 454 × 454 pixely, zatímco 42mm rozměr disponuje 1,2 palce a 390 × 390 pixely. To v obou případech znamená špičkový obraz s jemností 326 PPI. Rozhodně potěší také displej typu AMOLED, který proslul famózními barvami, věrnou černou a dokonalými pozorovacími úhly. Není divu, že si ho oblíbila valná většina výrobců i zákazníků.

…
Pohled na špičkově zpracovanou konstrukci hodinek Honor MagicWatch 2.

Daní za to je však vyšší spotřeba, kvůli níž displej neběží stále, ale zapíná se teprve při používání. Honor MagicWatch 2 zároveň nabízí neustálé zobrazování zjednodušeného ciferníku v rámci funkce Always-On, která však výdrž zkracuje na polovinu. Oproti transflektivnímu displeji není AMOLED zároveň tak dobře čitelný na přímém slunci, což je důvod, proč čistě sportovní chytré hodinky AMOLED mnohdy nevyužívají.

Chytré hodinky Honor MagicWatch 2 disponují řadou předinstalovaných ciferníků, mezi nimiž lze snadno a svižně přepínat. Až na jednu výjimku je však nelze editovat, a k dispozici je pouze tzv. personalizovaný ciferník. Ten nabízí možnost zvolit si design a umístění času, zatímco na pozadí lze umístit libovolnou fotografii z našeho telefonu. Fotografií lze vybrat dokonce i více, díky čemuž se následně automaticky střídají. Tímto způsobem můžeme vyfotit třeba vzor aktuálního trička, a vytvořit tak dokonale sladěný outfit. Je nicméně trochu škoda, že Always-On aktuálně nabízí jen dva typy ciferníků, byť každý je k dispozici ve třech barvách.

… …
Vlevo seznam sportovních režimů, vpravo přehled denní aktivity.

Silný výkon a vzorová výdrž

Chytré hodinky Honor MagicWatch 2 vynikají také výkonem. Jsou totiž osazeny čipovou sadou Huawei Kirin A1, která zajišťuje plynulý chod a okamžité načtení požadovaného obsahu. Zcela bezproblémově běží také operační systém, který je mimochodem totožný s tím na chytrých hodinkách Huawei. Systém je celkově intuitivní, nabízí prvotřídní design, a dokonce i českou lokalizaci. Trochu zklamat naopak může místy přílišné zjednodušení, jehož vlivem například aplikace Počasí zobrazuje pouze aktuální situaci bez předpovědi na další dny. Podobně funkce Spánek nám sice odhalí dobu odpočinku, avšak nevidíme jeho vyhodnocení (skóre) ani rozložení dle fází spánku. Podrobnosti lze zobrazit teprve v mobilní aplikaci Zdraví.

Honor MagicWatch 2 rozhodně zaujmou i více než slušnou výdrží. Ta u 46mm verze dosahuje až 14 dnů, zatímco u rozměru 42 mm až 7 dnů. Součástí balení je také magnetická nabíječka, která k hodinkám sama přilne a baterii dobije za pouhé 2 hodiny. Na druhé straně kabelu najdeme USB, a přímo ze zásuvky tak bez příslušenství nabíjet nelze.

…
Jeden ze základních ciferníků chytrých hodinek Honor MagicWatch 2.

MagicWatch 2 jako přehlídka funkcí pro každou příležitost

Softwarová výbava je u hodinek Honor MagicWatch 2 vyloženě nadprůměrná. Základ tkví ve funkcích jako budík, stopky, časovač, svítilna, najdi můj telefon, počasí nebo připomínka neaktivity. O všem důležitém nás pro změnu informují notifikace, které zároveň podporují českou diakritiku, byť možnost odpovědí zde chybí. Z celkového úložiště 4 GB jsou k dispozici 2 GB, a do hodinek tak můžeme uložit až 500 hudebních skladeb. Na Androidu lze písně nahrávat přímo skrze Bluetooth telefonu, čímž odpadá hledání kabelu. Následný poslech lze uskutečnit jak přímo z hodinek, tak skrze bezdrátová sluchátka. Díky vestavěnému mikrofonu lze s připojeným telefonem a 46mm variantou MagicWatch 2 vyřizovat také telefonní hovory. V neposlední řadě potěší možnost nastavit sílu vibrací a hlasitosti zvuků, čímž zajistíme zcela komfortní upozornění.

MagicWatch 2 neopomíjí ani zdraví. Vedle celodenního měření tepu (TruSeen™ 3.5) je k dispozici také poměrně vzácná funkce – nepřetržité měření stresu. To nese označení HUAWEI TruRelax™ a nehlídá ani tak stres psychický, jako spíše celkovou zátěž organismu, včetně fyzického vytížení či probíhajícího onemocnění. To využijeme při lepším plánování, protože víme, kdy je čas odpočívat. Na Androidu lze spustit také funkci Dechová cvičení, a svůj organismus do určité míry zklidnit. Opominout nesmíme ani analýzu spánku, o které již byla zmínka. Aktivovat lze i přídavnou funkci TruSleep™, jež nabízí podrobnější data a diagnostikuje také šest typů spánkových poruch.

… …
Celodenní záznam srdečního tepu (vlevo) a stresu (vpravo).

MagicWatch 2 aktivitě meze nekladou

Pro aktivnější z nás je připraveno hned 15 sportovních režimů, mezi nimiž najdeme běhání venku, běhání uvnitř, chůzi venku, chůzi uvnitř, cyklistiku venku, cyklistiku uvnitř, plavání v bazénu, plavání v otevřené vodě, převýšení, turistiku, přespolní běh, triatlon, orbitrek, veslovací trenažér a „jiné“ jakožto univerzální volba pro ostatní aktivity. U každého režimu si lze nastavit také cíl, a to hned dle několika parametrů. V závislosti na konkrétním sportu může jít o vzdálenost, čas, ale třeba i spálené kalorie.

Třešničkou na dortu je pak 13 běžeckých kurzů, které jsou děleny dle obtížnosti, typu a cíle – například spalování tuků či lepší kondice. Nejde však o dlouhodobý plán tréninků, ale o konkrétní aktivitu, kterou si zrovna v onu chvíli chceme zaběhnout. Provedené cvičení je zároveň vyhodnoceno skrze VO2Max, čímž získáme informace o účincích tréninku. Díky tomu víme, do jaké míry šlo o aerobní či anaerobní trénink, stejně jako známe potřebnou dobu k úplnému zotavení před dalším tréninkem.

xiaomi mi band 4; recenze; fitness náramek
Chytré hodinky Honor Magic Watch 2 na oficiálním obrázku výrobce.

Honor MagicWatch 2 nezapomínají ani na venkovní aktivity, a jsou proto vybaveny kompasem, barometrem či výškoměrem. K dispozici je také duální polohovací systém GPS a GLONASS, který zaznamená rychlost a trasu při chůzi, běhu nebo jízdě na kole. Zásluhou vodotěsnosti 5 ATM není problém ani plavání, avšak potápění bychom se s MagicWatch 2 měli raději vyhnout. 

Honor MagicWatch 2 – specifikace, dostupnost a cena

Chytré hodinky Honor MagicWatch 2 v sobě zahrnují snad vše, co si běžný i náročnější uživatel může přát. Cena se přitom nevyšplhala příliš vysoko, a hodinky si tak pořídíme za zhruba 5 000 Kč, případně 6 000 Kč u verze 42 mm Sakura Gold. Nečekaně nízká cena tyhle smartwatch vystřelila rovnou mezi špičku v poměru cena/výkon. Aktuální dostupnost a cenu odhalíte skrze zelené tlačítko níže. Stačí kliknout na velikost, která vás zajímá.

chytré hodinky; smartwatch; wearables;

Honor MagicWatch 2

Chytré hodinky

Ačkoliv jsou Honor MagicWatch 2 jasnou replikou modelu Huawei Watch GT 2, stále nabízí slušný výkon, výborný displej, nadstandardní výdrž, monitorování stresu i vodotěsnost. MagicWatch 2 mají zkrátka vše podstatné a výhodnější poměr cena/výkon budeme v této cenové relaci hledat jen obtížně. Jinam možná sáhnou snad jen náročnější sportovci, jimž mohou chybět některé pokročilé funkce, případně majitelé iPhonu, kteří nevyužijí plný potenciál hodinek.

Klady

 • Špičkový poměr cena/výkon
 • Famózní displej 
 • Monitorování zátěže (stresu)
 • 15 sportovních režimů
 • Výdrž až 14 dnů
 • Vodotěsnost 5 ATM       

Zápory

 • Absence NFC
 • Chybí pokročilé sportovní funkce
 • Některé funkce nepodporují iPhone
Michal Mikle

Daniel Hlas

Po absolvování IT střední školy a filozofie na FF OSU, pokračuji studiem psychologie na FF UPOL. Právě poznávání věd technických a humanitních, dvou zdánlivě protikladných světů, je mi inspirací v životě i autorské tvorbě. V rámci více než desetileté publikační činnosti jsem psal o všemožných žánrech, od počítačových her přes software a hardware až po recenze knih nebo sportovní potřeby.

Honor MagicWatch 2 (PREVIEW)

Honor MagicWatch 2 – OBSAH

 1. Místo činu? Konference v Pekingu
 2. MagicWatch2 ve velikosti 42 mm a 46 mm
 3. Chytré funkce, které vás nezklamou
 4. Honor MagicWatch 2 pro sport uvnitř i venku
 5. Srdeční tep, stres a spánek. MagicWatch 2 vás ohlídají
 6. Honor MagicWatch 2 – specifikace, dostupnost a cena

Místo činu? Konference v Pekingu

Ačkoliv jsme o chystaných chytrých hodinkách Honor MagicWatch 2 věděli s předstihem, před oficiálním představením byl znám pouze design. Veškeré detaily tak odhalila teprve konference v Pekingu, kde MagicWatch 2 zazářily po boku telefonů Honor V30 (Pro), MagicBooku 14 a 15 či sluchátek FlyPods 3. I letos jsme se představení hodinek dočkali před blížícími se Vánoci, a tak je zřejmé, že se Honor rád blýskne zejména v době nakupování dárků.

MagicWatch 2 ve velikosti 42 mm a 46 mm

Na rozdíl od prvního modelu nabízí chytré hodinky Honor MagicWatch 2 výběr hned ze dvou odlišných velikostí. Ty se však od sebe liší pouze rozměry, výdrží baterie a samozřejmě také počtem pixelů, což má za následek zachování stejné kvality displeje u obou variant. Pouzdro je vyrobeno ze zvlášť odolné a přitom lehké 316L nerezové oceli, která se mimo jiné využívá také v leteckém průmyslu. Dle neoficiálních informací navíc mají MagicWatch 2 tloušťku pouhých 9 mm, a patří tak mezi nejtenčí chytré hodinky vůbec.

honor magic watch 2; chytré hodinky; smartwatch; nositelná elektronika; wearables
Honor MagicWatch 2 ve variantě 46 mm.

Větší 46mm verze nabízí 1,39palcový displej s rozlišením 454 × 454 pixelů, zatímco menší 42mm model disponuje 1,2palcovým displejem s 390 × 390 pixely. Obě možnosti tak nabízí famózní jemnost 326 PPI, díky čemuž se kostrbaté hrany stanou pouhou minulostí. Ať už si tedy zvolíte kterýkoliv z předpřipravených vzhledů ciferníku, výsledek bude působit jednoduše skvěle.

MagicWatch 2 navíc obdržely displej typu AMOLED, tedy v podstatě nejlepší a nejdražší zobrazovací technologii. Ta zaručuje úžasné barvy, věrnou černou, dokonalé pozorovací úhly, ale třeba i úsporu energie. AMOLED zároveň nabízí více než solidní čitelnost na slunci, kterou navíc zlepšuje i relativně vysoká maximální svítivost dosahující krásných 800 nitů.

honor magic watch 2; chytré hodinky; smartwatch; nositelná elektronika; wearables
Honor MagicWatch 2 ve variantě 42 mm.

Chytré funkce, které vás nezklamou

Chytré hodinky Honor MagicWatch 2 spoléhají na moderní čip Kirin A1 od Huawei, který má být zárukou plynulého chodu všech dostupných aplikací. Open source systém Huawei LiteOS nám pak nabídne vcelku všední funkce, jako je budík, časovač, nalezení telefonu, předpověď počasí či upozornění na SMS, e-maily, kalendář a sociální sítě.

Honor MagicWatch 2 však potěší i o něco vzácnějšími funkcemi, jako je třeba možnost zprostředkovat telefonní hovor po připojení k telefonu pomocí Bluetooth 5.1, a to až na neuvěřitelnou vzdálenost 150 metrů. Klidně tak můžeme nechat telefon doma a vyrazit třeba na zahradu, aniž bychom přišli o důležité hovory nebo zprávy. Nové oficiální informace však odhalily, že chytré hodinky Honor MagicWatch 2 ukrývají zabudovaný mikrofon a reproduktor pouze ve variantě 47 mm. Menší 42 mm varianta tedy telefonování nenabízí.

Tím se dostáváme k hudbě, kterou sice lze poslouchat i skrze zmíněný repráček, avšak první volbou uživatelů samozřejmě bude poslech skrze bezdrátová sluchátka. Do samotných hodinek totiž díky volnému prostoru 2 GB (z celkových 4 GB) můžeme nahrát až 500 písní. Ať už si tedy chceme pustit hudbu při sportu, nebo kdekoliv jinde, absence telefonu už nebude překážkou.

Moderních trendů se ostatně dočkala také konektivita. Vedle WiFi se tak MagicWatch 2 chlubí i nejnovější verzí Bluetooth 5.1, která se objevila teprve letos. Dále se můžeme opřít o dvoufrekvenční GPS, která zaručuje rychlou a přesnou lokalizaci polohy, což oceníme zejména při záznamu svých pohybových aktivit.

Vůbec největším lákadlem hodinek Honor MagicWatch 2 však zřejmě je parádní výdrž baterie. U 46mm verze se díky 455mAh baterii můžeme spolehnout až na 14denní výdrž, zatímco 42mm verze se 215 mAh vydrží „pouhý“ týden. Přestože jde o zásadní rozdíl, sedm dní je ve světě chytrých hodinek stále velmi slušná hodnota, která hravě překoná mnohou konkurenci.

honor magicwatch 2; chytré hodinky; smartwatch; nositelná elektronika; wearables
Honor MagicWatch 2 nabízí také funkci VO2 Max.

Honor MagicWatch 2 pro sport uvnitř i venku

Chytré hodinky dnes již běžně zvládají monitorování pohybových aktivit, a ani Honor MagicWatch 2 tak samozřejmě nejsou výjimkou. Vedle klasického základu v podobě záznamu ušlých kroků, vzdálenosti či spálených kalorií, máme k dispozici také 15 sportovních režimů. Osm z nich je zaměřeno na venkovní aktivity a sedm zbývajících pak na pohyb uvnitř.

Zaznamenat tak můžeme například běh, cyklistiku, turistiku, triatlon, veslovací trenažér nebo plavání, u kterého hodinky změří dokonce i srdeční tep. Honor MagicWatch 2 tedy nepřekvapí vodotěsností 5 ATM, která odolá všemu kromě hlubšího potápění. Pro začínající i zkušené běžce je pro změnu připraveno hned 13 profesionálních kurzů včetně hlasového průvodce, který je však dostupný pouze v angličtině. Vedle snímání srdečního tepu zákazníci jistě ocení i funkci VO2 Max ukazující hodnotu maxima kyslíku, který sportovec zvládne využít (souvisí s celkovou kondicí).

honor magic watch 2; chytré hodinky; smartwatch; nositelná elektronika; wearables
Chytré hodinky Honor MagicWatch 2 ve variantě 42 mm.

Srdeční tep, stres a spánek. MagicWatch 2 vás ohlídají

Honor MagicWatch 2 je produktem dceřiné společnosti Huawei, a pochopitelně tak využívá zcela stejné aplikace. Analýzu spánku zajišťuje HUAWEI TruSleep™2.0, který dokonce zvládá diagnostikovat šest běžných typů poruch spánku a nabídne i více než 200 doporučení pro lepší spánek.

O monitorování srdečního tepu 24/7 se zase stará HUAWEI TruSeen 3.5™, jenž upozorní na jakékoliv nestandardní výkyvy. Pro telefony s Androidem je pak připravena také funkce HUAWEI TruRelax™ pro nepřetržité zaznamenávání psychické i fyzické zátěže organizmu. Veškerá data o našem zdraví pak můžeme na chytrém telefonu synchronizovat s aplikací Huawei Health, která podporuje jak iOS, tak Android.

honor magic watch 2; chytré hodinky; smartwatch; nositelná elektronika; wearables
Chytré hodinky Honor Magic Watch 2 jsou vybaveny čipem Kirin A1

Honor MagicWatch 2 – specifikace, dostupnost a cena

Média i zákazníci si rychle všimli, že Honor MagicWatch 2 se nečekaně podobají hodinkám Huawei Watch GT 2, které jsou vlastně od stejné společnosti. Totožné jsou velikostí pouzder a displejů, rozlišením i typem panelu. Zcela shodná je také výdrž, čip, Bluetooth 5.1, vodotěsnost 5 ATM, veškeré aplikace a vyjma pásku také celkový design. Jsou tyto hodinky tak dokonalé, že už je nelze vylepšit, nebo výrobce jednoduše nic nového nevymyslel? To necháme na zvážení čtenáře.

Zatímco ve 20 státech světa byly Honor MagicWatch 2 k dispozici již v prosinci 2019, v České republice jsme si museli počkat až do února února 2020. Počáteční cena je stanovena na krásných 4999,- Kč u obou verzí. Nenechte se také zmást alternativní podobou názvu – Honor Watch Magic 2. Jde stále o totožný produkt.

Na výběr je přitom z několika zpracování. U 46 mm máme na výběr z Charcoal Black (černé tělo, černý pásek) a Flax Brown (stříbrné tělo, hnědý pásek). 42mm varianta se pro změnu vyrábí v Agate Black (černé tělo i pásek) a Sakura Gold (zlaté tělo i pásek). Zatím nemáme zprávy o tom, zda v ČR budou všechny verze, je to ale vysoce pravděpodobné.

Honor MagicWatch 2 odhalují design

Informace o chystané novince Honor MagicWatch 2 se v poslední době začínají hromadit. Po dřívějším zveřejnění náčrtu hodinek, který potvrdil kulatý displej a velikost 46 mm, jsme se dočkali odhalení data představení a nakonec i prvních reálných fotografií produktu. Z nich je v podstatě už na první pohled zřejmé, že chytré hodinky Honor MagicWatch 2 zachovávají design svého předchůdce a nepouštějí se do žádných radikálních změn.

Jen několik hodin před vydáním tohoto textu navíc server Techradar získal hned tři fotografie, které vzhled a zpracování hodinek podrobně odhalují. Honor MagicWatch 2 jsou na rozdíl od prvního modelu zbarveny do odstínů černé. Sjednocen byl také nápis na přední straně, kde bílou a červenou vystřídala bílošedá. Hodinky díky tomu působí moderně, minimalisticky a především stylově. TechRadar však zároveň uznává, že k dispozici nakonec mohou být i další barevné varianty, o kterých zatím jednoduše nevíme. Také první model je ostatně k dispozici hned ve třech barevných provedeních.

honor magic watch 2; chytré hodinky; smartwatch; nositelná elektronika; wearables
Již dříve zveřejněný náčrt chytrých hodinek Honor MagicWatch 2.

Nové ovládání a výkonný procesor?

Některé spekulace hovoří o novém typu ovládání, v němž by svou roli měla sehrát také boční tlačítka. Z hlediska výkonu by pak chytré hodinky Honor MagicWatch měly být vybaveny moderním procesorem Kirin A1. Ten byl přitom odhalen teprve v září a pochlubit se může například podporou Bluetooth 5.1 nebo Bluetooth LE 5.1. Žádné z uvedených informací však zatím nejsou oficiálně potvrzeny, a v tuto chvíli se tak jedná o čiré spekulace.

Společnost Honor na trh sice uvedla již několik fitness náramků, avšak na poli hodinek zůstávají zmíněné Honor Magic Watch zcela osamoceny. O to více si zřejmě výrobce dá záležet na druhém modelu, na němž záleží jeho pověst v tomto segmentu.

honor magic watch 2; chytré hodinky; smartwatch; nositelná elektronika; wearables
Fotografie Honor MagicWatch 2 zveřejněné serverem Techradar.com.

Přestože o chytrých hodinkách Honor MagicWatch 2 nevíme prakticky nic, jejich vzhled dokáže skutečně zaujmout. Na další podrobnosti si nicméně budeme muset počkat do dalších úniků, případně do 26. listopadu, kdy mají být MagicWatch 2 oficiálně odhaleny. Prozatím si můžete prohlédnout naši aktuální nabídku skrze zelené tlačítko níže.

Zdroje: Techradar, Gizmochina

i Mohlo by vás zajímat

Honor MagicWatch 2 jsou výbornými hodinkami v každém ohledu. Zdařilý design, AMOLED displej s vysokým rozlišením, dlouhá výdrž, vodotěsnost či řada standardních i nadstandardních funkcí. To vše je přitom k dispozici za relativně nízkou cenu, a rozhodně tak jde o jeden z nejatraktivnějších modelů na trhu. Škoda jen, že se hodinky více neliší od velmi podobného modelu Huawei Watch GT 2.

Vytisknout
P-DC1-WEB18
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací