Rychlé dárky do obálky - Hračky Dny Marianne jaro - hračky

S interaktivním glóbusem od Albi poznáte celý svět

Zobrazit katalog

Sponzorovaný článek

Aktualizováno

Zkoumáte rádi nové země, zajímáte se o odlišné kultury a fascinuje vás svět ve všech svých podobách? Pokud je cestování a poznávání nových míst vaším koníčkem a rádi byste vyvolali stejné nadšení také u vašich dětí, pak jim pořiďte interaktivní svíticí glóbus od Albi. Společně s elektronickou tužkou se před vámi otevře celý svět a vy tak můžete společně objevovat známé i neznámé země, ke kterým vám interaktivní tužka prozradí spoustu zajímavých informací a poznatků.

Interaktivní svíticí glóbus – zábavné učení

Glóbus svítící ve tmě společně s elektronickou mluvící tužkou Albi tvoří dokonalý pár, který vás provede po celém světě a seznámí vás s důležitými fakty a největšími zajímavostmi každé země, které pro vás sestavil tým expertů z National Geographic. Dozvíte se například názvy hlavních měst jednotlivých států, informace o počtu obyvatel i jaké úřední jazyky jsou schválené pro konkrétní zemi.

Kromě toho nabízí glóbus kvízy či hádanky různých obtížností, což vám pomůže s lepším zapamatováním získaných znalostí. K dispozici máte přes 1 600 nahrávek, které vám zábavnou formou sdělí vše podstatné a důležité i o té nejmenší zemi.

i

Elektronická Albi tužka není součástí balení interaktivního svíticího glóbusu, je tedy třeba ji zakoupit zvlášť.

Interaktivní svíticí glóbus – Hračka roku 2020

O kvalitě produktu svědčí i fakt, že se interaktivní svíticí glóbus od Albi stal vítězem prestižní soutěže Hračka roku 2020. Šestičlenná porota složená z odborníků tak ocenila jeho zábavnou, vzdělávací a herní hodnotu, dále pak originální designové zpracování a také kvalitu použitých materiálů.

Interaktivní svíticí glóbus
Tradiční učební pomůcka v unikátní podobě – to je interaktivní glóbus od Albi.

i

Společnost Albi již téměř 30 let přináší aktivní zábavu pro malé i velké nadšence. Její doménou jsou deskové hry mnoha stylů pro hráče každého věku a také stále se rozšiřující edice Kouzelné čtení, která zábavným způsobem rozvíjí znalosti z různých oborů.

Pusťte se společně do zábavného učení s interaktivním glóbusem Albi, který vám umožní poznat a procestovat celý svět.

0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB24
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi