Všechny dárky jako na dlani UniCredit Bank

iRobot Braava Jet m6 (PŘEDSTAVENÍ NOVINKY)

Zobrazit katalog
iRobot Braava m6

Sponzorovaný článek

Aktualizováno

Jak jednoduše docílíte dokonale čisté podlahy? Zapomeňte na každodenní zametání i namáhavé stírání a pořiďte si revoluční novinku iRobot Braava Jet m6. Robotický mop vybavený inovativními funkcemi a moderními technologiemi si naprogramujete přesně podle vlastních potřeb a zajistíte si tak pravidelnou údržbu vaší domácnosti. Efektivně odstraňuje veškeré nečistoty, je vhodný pro všechny typy tvrdých podlah, nabízí úklid v suchém i mokrém režimu a díky smart aplikaci iRobot HOME jej můžete ovládat i na dálku. Přenechte péči o domácnost tomuto chytrému pomocníkovi, který zajistí perfektní čistotu i lesk tvrdých podlah.

Robotický mop Braava Jet m6

Poznejte nadčasové funkce robotického mopu Braava Jet m6

Revoluční novinka mezi robotickými mopy, to je iRobot Braava Jet m6 s automatickým dobíjením během úklidu. Aplikace iRobot Home umožňuje robota nejen dálkově ovládat, ale díky technologii mapování Imprint můžete plánovat úklid po jednotlivých místnostech, nastavovat režimy úklidu vč. intenzity dávkování vody, ale i párovat s vybranými modely vysavačů iRobot pro společný úklid. Seznamte se se všemi inovativními technologiemi, které dělají z mopu Braava Jet m6 jedničku mezi robotickými mopy.

Přehled klíčových vlastností robotického mopu Braava Jet m6:

 • Úklid všech typů tvrdých podlah
 • Navigace iAdapt 3.0 s inteligentním mapováním Imprint™ a technologií vSLAM®
 • Neomezená plocha úklidu při suchém režimu a až 92m2 v rámci mokrého režimu
 • Nádržka na vodu 445 ml
 • Funkce Precision Jet Spray
 • Inteligentní plánování úklidu
 • Automatické nabíjení v nabíjecí stanici
 • Funkce nabíjení během úklidu
 • Senzory proti pádu ze schodů
 • Wifi připojení
 • Program lokálního úklidu SPOT
 • Ovládání přes aplikaci iRobot HOME
 • Režim virtuální zdi
 • Funkce Imprint™ Link – komunikace s robotickými vysavači Roomba i7, i7+ 
 • Tichý úklid
 • Komunikace v českém jazyce

Chytrý a efektivní úklid

Automatické vytírání s robotickým mopem Braava Jet m6 získává zcela nový rozměr. Úklid provádí jak v suchém zametacím režimu, tak v mokrém stíracím režimu. Pomocí pratelných čisticích podložek z nasákavých vláken zajišťuje dokonalé odstranění prachu, mastnoty i dalších nečistot. Unikátní Edge design umožňuje perfektní úklid těsně okolo nábytku, pod nábytkem i v těžko dostupných místech. Je vybavena pokročilými senzory, jejichž pomocí se Braava vyhýbá kobercům a zabrání pádu ze schodů nebo jiných vyvýšených míst. Pokročilá kamerová navigace a speciální senzory zabraňují jeho pádu z vyvýšených míst a zastaví jej před případnými překážkami. Jde o první robotický mop ve své kategorii, který je schopný automatického dobíjení, a to dokonce v průběhu úklidového procesu. 

Mop Braava Jet m6

Mop Braava Jet m6 odstraní nečistoty i na těžko dostupných místech.

Dokonale čisté podlahy

Doveďte úklid vaší domácnosti k dokonalosti pomocí vzájemné spolupráce robotického mopu Braava Jet m6 a robotického vysavače Roomba. Díky funkci Imprint™ Link je Braava Jet m6 schopná spolupracovat s robotickými vysavači Roomba ze série i, a tak si váš úklid můžete naplánovat a naprogramovat nejprve na vysátí nečistot a prachu a následné vytření suchou či mokrou cestou. Dosáhnete tak komplexního vyčištění a důkladné čistoty veškerých potřebných ploch.

Navigace iAdapt s inteligentním mapováním Imprint

Kamerová navigace iAdapt 3.0 s technologií vSLAM patří k nejvyspělejším ve své třídě a robotickému mopu Braava Jet m6 zajišťuje dokonalou orientaci v jakkoliv rozlehlém prostoru. Inteligentní mapování Imprint má schopnost rozpoznat jednotlivé místnosti a umožní nastavení konkrétního prostoru a doby, kdy má robotický mop provést úklid.

Mobilní aplikace iAdapt pro ovládání Braava Jet m6

Naplánujte si úklid rychle a jednoduše pomocí vašeho smartphonu.

Smart technologie s mobilní aplikací iRobot HOME

Plánujte a přizpůsobte úklid svým konkrétním potřebám. Díky mobilní aplikaci iRobot HOME můžete ovládat Braavu Jet m6 vaším mobilním telefonem. Kdykoliv a kdekoliv si tak jednoduše vyberete místnost, kterou chcete uklidit, nebo si nastavíte intenzitu dávkování vody na podlahu. Braavě lze vymezit prostor pomocí virtuální zdi. Virtuální zeď vytváří neviditelnou překážku, kterou robot nepřejede. Používá se v případě, že potřebujete uklidit jen vyhrazený prostor, případně když chcete Braavě zabránit, aby se přiblížila k elektrickým nebo počítačovým kabelům či křehkým předmětům. Virtuální zdi nabízí i funkcí Halo, která vytváří okolo zdi ochranné pole. Tento prostor robot nikdy nenaruší a funkci lze využit u misek s vodou domácích mazlíčků.

Úklid s Braava Jet m6

Mop Braava Jet m6 individuálně uklidí jednotlivé místnosti.

Sprejová tryska Precision Jet Spray

Přesná sprejová tryska rovnoměrně nanáší při mokrém úklidu vodu na podlahu a speciální senzory zamezují kontaktu vody s nábytkem či stěnami. Nádržku o objemu 445 ml lze plnit vodou, pro efektivnější úklid můžete použít čistič Braava jet.

Balení robotického vysavače obsahuje:

 • Robotický mop iRobot Braava jet m6
 • Nabíjecí stanici
 • Napájecí kabel
 • Dvě jednorázové čisticí podložky pro mokrý úklid
 • Jednorázovou čisticí podložku pro suchý úklid
 • Pratelnou čisticí podložku pro mokré mopování
 • Pratelnou čisticí podložku pro suchý úklid
 • Vzorek čistícího roztoku Braava jet pro tvrdé podlahy

i

O společnosti iRobot
Společnost iRobot působí na celosvětovém trhu již téměř 30 let a za tuto dobu zaujala postavení světového lídra ve vývoji robotů. Kromě robotů pro domácnost se zaměřuje také na vývoj vědeckých a průmyslových robotů a její technologie využívá dokonce americká společnost NASA. V současné době více než 21 milionů spokojených zákazníků potvrzuje úspěch společnosti iRobot a také její původní myšlenku o tom, že se praktičtí roboti stanou běžnou realitou a součástí našich domácností.

Využijte inovativní technologie robotického mopu Braava Jet m6 pro komfortní úklid vaší domácnosti a zajistěte si stálou čistotu bez námahy.

0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Alza pro Firmy Jak nakoupit
P-DC1-WEB18
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi