Jak vyčistit mikrovlnku (TIPY A TRIKY)

Zobrazit katalog
Aktualizováno

Mikrovlnná trouba je skvělý pomocník při ohřívání jídla a díky moderním funkcím i k přípravě pokrmů. Nesmíme ale zapomínat na čištění mikrovlnky, protože zanedbaná údržba může vést až k poškození mikrovlnné trouby. Ale neztrácejte čas zdlouhavým a namáhavým čištěním mastných a zaschlých nečistot. Máme pro vás rady a tipy, jak vyčistit mikrovlnnou troubu snadno, rychle a bezpečně. Kromě toho vám objasníme, zda je mikrovlnné záření nebezpečné, které domácí prostředky se hodí na čištění mikrovlnky a na závěr pro vás máme recept na ovesnou kaši z mikrovlnky. 

Jak vyčistit mikrovlnku

Jak vyčistit mikrovlnku – OBSAH

 1. Proč čistit mikrovlnnou troubu
 2. Jak vyčistit mikrovlnku
 3. Domácí prostředky pro čištění mikrovlnky
 4. Mikrovlnná trouba se snadnou údržbou 
 5. Vaření i pečení v mikrovlnné troubě – multifunkční mikrovlnky vás překvapí 
 6. Je mikrovlnné záření nebezpečné? 
 7. Ovesná kaše z mikrovlnky aneb Zdravá snídaně pro lepší den

Proč čistit mikrovlnnou troubu

Mikrovlnka je sice nenáročný spotřebič, ale je důležité udržovat ji čistou. A proč je nutné čistit mikrovlnku? Zanedbání pravidelného čištění mikrovlnné trouby může vést k poškození vnitřku mikrovlnky a rovněž k poškození její funkčnosti. Především pak vstupy mikrovln byste měli udržovat čisté. Zanesená a špinavá mikrovlnná trouba má také kratší životnost a v krajním případě může v takové mikrovlnce dojít k nebezpečné situaci. 

Jak vyčistit mikrovlnku

Při používání mikrovlnné trouby se nikdy neubráníte tomu, aby se vnitřek mikrovlnky nezamastil a neušpinil. A jelikož teplem se zbytky jídla ještě důkladně vysuší a připečou, může být někdy čištění mikrovlnky „lahůdka”.

Nejlepší prevencí je používání poklopů vhodných do mikrovlnné trouby. Nejenže zabrání vysoušení ohřívaných potravin, ale účinně omezují prskání jídla na vnitřek mikrovlnné trouby. Poklop ovšem nelze použít při grilování v mikrovlnce nebo využití horkého vzduchu.

Dalším pravidlem je, že pokud se stane nějaká „nehoda”, určitě mikrovlnku vyčistěte ještě dříve, než nečistoty zaschnou. Chcete-li se vyhnout pravidelnému velkému čistění mikrovlnné trouby, po každém použití vytřete její vnitřek hadříkem namočeným v teplé vodě. 

Jak vyčistit mikrovlnku
Vnitřek mikrovlnné trouby je třeba udržovat v čistotě, aby nedošlo k poškození mikrovlnky nebo znehodnocení připravovaného pokrmu. 

Jak správně čistit mikrovlnnou troubu

Pro čištění mikrovlnné trouby platí jedno zásadní pravidlo: nikdy nepoužívejte čisticí písky či jiný abrazivní přípravek, houbičku s drsným povrchem či dokonce drátěnku. Tyto prostředky by mohly povrch mikrovlnky poškrábat a poškodit. Může pak dojít také k narušení pohybu mikrovln. Používejte pouze měkký hadřík nebo měkkou houbičku namočenou do neagresivního čisticího prostředku, například jemného saponátu na nádobí

Při používání mikrovlnné trouby je zcela běžná kondenzace vlhkosti. Zkondenzovanou vlhkost uvnitř mikrovlnky stačí pouze utřít suchým hadříkem. 

Pokud jsou v mikrovlnce zaschlé či připečené nečistoty, doporučujeme použít speciální čističe určené na čištění mikrovlnných trub. Účinně a bezpečně si poradí s tuky i s připáleninami jak ve vnitřní, tak na vnější straně mikrovlnky. Jsou k dostání ve formě tekutého roztoku nebo spreje. Čisticí prostředek ale nestříkejte přímo na troubu, aby se nedostal do průchodu mikrovln nebo do větracích otvorů. Vždy je lepší čistidlo nastříkat na vlhký hadřík. Taktéž platí, že ovládací panel by neměl moc navlhnout.

XAVAX Basic Ochranný kryt do mikrovlnné trouby XAVAX M-Capo 111542 ochranný kryt do mikrovlnné trouby
Ochranný kryt do mikrovlnné trouby ochrání jídlo před vysušením a vnitřek mikrovlnné trouby před ušpiněním

Jak vyčistit mikrovlnku krok za krokem: 

 1. Mikrovlnnou troubu vypněte ze zásuvky.
 2. Vyjměte otočný talíř a také všechny díly pod ním. Talíř i plastové díly umyjte buď saponátem na nádobí nebo ho vložte do myčky. Nemanipulujte s příslušenstvím mikrovlnky, dokud je ještě chvíli po použití horké či teplé. 
 3. Umyjte vnitřní stěny mikrovlnky měkkým hadříkem nebo houbičkou a speciálním čisticím prostředkem na mikrovlnky nebo nějakým vhodným přírodním prostředkem. Pokud jsou na stěnách zaschlé nebo připálené zbytky jídel, speciální čisticí spreje jsou na to ideální. Pozor ovšem na stěnu s průchody mikrovln. Na tuto část chemické přípravky nestříkejte. Zbytky čisticího prostředku by se pak mohly dostat do jídla. V případě odolných skvrn v mikrovlnné troubě pomůže nechat vřít v mikrovlnce šálek s vodou po dobu 2-3 minut, aby nečistoty vlivem páry změkly. 
 4. Odstraňte mastné usazeniny nebo zbytky jídel kolem dvířek.
 5. Vnější strany mikrovlnky omyjte opět vlhkým hadříkem za pomoci vhodného čisticího přípravku. Dávejte pozor, aby hadřík nebyl příliš mokrý. Do větracích otvorů se nesmí dostat voda. Stejně tak i ovládací panel nesmí navlhnout. 
 6. Sklo ve dvířkách mikrovlnky můžete vyleštit z obou stran hadříkem a čisticím prostředkem na sklo. 
 7. Mikrovlnku vytřete dosucha, vložte čistý talíř i s díly a mikrovlnnou troubu zapojte opět do zásuvky.
Jak vyčistit mikrovlnku
Při čištění mikrovlnky dejte pozor, aby na ovládací panel nenateklo příliš vody. Otírejte ho pouze navlhčeným hadříkem. 

Jak vyčistit mikrovlnku s grilem

Mikrovlnka s grilem obsahuje topné těleso grilu. Samotné topné těleso není třeba čistit, protože velký žár spálí zbytky jídel, které na něm ulpívají. Je třeba ale čistit horní stěnu mikrovlnné trouby nad topným tělesem. Opět použijte měkkou houbičku namočenou v teplé vodě a ideálně speciální čisticí prostředek. Zbytek mikrovlnky čistěte podobně jako je v návodu výše. Pokud gril pravidelně nepoužíváte, je vhodné ho cca 1× měsíčně na pár minut zapnout.

Jak odstranit zápach v mikrovlnné troubě

Pokud mikrovlnku umyjete, a přesto je z ní cítit zápach, dobře se ho zbavíte pomocí citronové šťávy. Do šálku s vodou přidejte vymačkanou citronovou šťávu, postavte jej na otočný talíř a nechte vřít pár minut.

Jak vyčistit mikrovlnku domácími prostředky
Došel vám čistič na mikrovlnku? Pomohou prostředky, které se najdou v každé domácnosti. Například jedlá soda je výborný přírodní čisticí prostředek.

Domácí prostředky pro čištění mikrovlnky

Na čištění mikrovlnné trouby můžete využít také přírodní čisticí prostředky, které najdete v každé domácnosti. Osvědčený je ocet, citron nebo jedlá soda. 

Jak vyčistit mikrovlnku octem 

Do hrnku vhodného do mikrovlnné trouby nalijte vodu s octem v poměru 1:1. V mikrovlnné troubě přiveďte roztok k varu a pak vařte cca 5 min na nejvyšší výkon. Octové výpary naruší nečistoty na stěnách mikrovlnky, kterou pak stačí vytřít měkkým vlhkým hadříkem. 

Jak vyčistit mikrovlnku citronem 

Do misky vhodné do mikrovlnky dejte pár plátků citronů nebo do vody vymačkejte šťávu z citronu. Přidat můžete také plátky pomeranče pro zintenzivnění účinku. Nechte v mikrovlnce cca 5 min na plný výkon. Odpařovaná pára opět naruší nečistoty, které setřete navlhčeným hadříkem. 

Jak vyčistit mikrovlnku jedlou sodou 

Jedlá soda si také dobře poradí s usazeninami na stěnách mikrovlnné trouby. Můžete si udělat pastu smícháním octa a jedlé sody, kterou pak za pomoci hadříku namočeného v teplé vodě odstraníte i zaschlé usazeniny. Ale musíte si dávat pozor, abyste neměli v pastě vůbec žádné hrudky. Nebo můžete v hrnečku s vodou rozmíchat cca 2 polévkové lžíce jedlé sody. Pak postavte hrnek doprostřed otočného talíře a na pár minut zapněte mikrovlnnou troubu na plný výkon. Poté hrneček opatrně vyndejte a vlhkým hadříkem setřete nečistoty z vnitřku mikrovlnky. 

Multifunkční vestavná mikrovlnná trouba AEG Mastery KMR721000B
Nechcete se trápit čištěním mikrovlnky? Vsaďte na mikrovlnnou troubu s vnitřní povrchovou úpravou pro snadné čištění a speciální úpravou proti otiskům prstů. Taková je například multifunkční mikrovlnná trouba AEG Mastery KMR721000B.

Mikrovlnná trouba se snadnou údržbou 

Nebaví vás drhnutí mikrovlnky? Řešením je mikrovlnka se speciální úpravou vnitřku, která se snadno čistí a lépe udržuje čistá. Například z hladkého smaltu, který je vysoce odolný a snadno omyvatelný. A pokud vás rozčilují věčné otisky prstů na mikrovlnce, bude se vám líbit mikrovlnná trouba s povrchovou úpravou proti otiskům prstů.

Řešením pro náročné klienty jsou také multifunkční vestavné trouby s mikrovlnami, které se čistí samy, a to díky pyrolytickému čištění. Trouba se samočisticí schopností spálí při vysokých teplotách všechny nečistoty, které po skončení programu stačí jednoduše setřít z povrchu trouby.

i V mikrovlnce by se mělo používat pouze vhodné nádobí do mikrovlnky. Je odolné a stálé i při vysokých teplotách. V žádném případě do mikrovlnky nepoužívejte kovové nádobí ani nádoby zdobené kovem. Mikrovlnné záření totiž kovem neprochází, navíc by mohlo dojít k elektrickému výboji. Do mikrovlnné trouby se tedy hodí nádobí z odolného plastu, keramiky, skla nebo porcelánu, ale pouze bez kovových ozdob. 

Vaření i pečení v mikrovlnné troubě – multifunkční mikrovlnky vás překvapí 

Klasickou mikrovlnku, která ohřeje oběd během chviličky zná každý. Ale věděli jste, že v mikrovlnné troubě můžete také grilovat, péct a vařit v páře? Přitom se jedná o velmi rychlou, zdravou a chutnou přípravu jídla. Tak proč toho nevyužít?

Grilování v mikrovlnce 

V mikrovlnné troubě s grilem si můžete připravit grilované maso zlatavé barvy s křupavou kůrčičkou. Například grilované kuře připravené v mikrovlnné troubě je tak šťavnaté, že toho jinak, než mikrovlnkou nedocílíte. Stejně tak grilované klobásky. Navíc grilování v mikrovlnné troubě je mnohem zdravější než například na venkovním grilu či v pečicí troubě. 

Mikrovlnka s horkým vzduchem a vaření v páře 

Mikrovlnka za pomoci horkovzduchu slibuje rovnoměrné a rychlé pečení. Pokud je navíc mikrovlnka vybavená funkcí vaření v páře, můžete si jednoduše dopřát jídlo, které si zachová své vitamíny, chuť i barvu. Mikrovlnná trouba za použití páry připraví pokrm rychle a šetrně. 

i Zdá se vám investice do multifunkční mikrovlnné trouby zbytečná? Myslíte si, že mikrovlnka je dobrá akorát tak na rychlé ohřátí jídla a ostatní funkce běžně nevyužijete? Přečtěte si náš článek Kvalitní mikrovlnná trouba ušetří čas, práci i finance, ve kterém se mimo jiné dozvíte, proč se multifunkční mikrovlnná trouba vyplatí.

Kombinovaná mikrovlnná trouba

Moderní kombinovaná mikrovlnná trouba dokáže již nahradit klasickou troubu. Za použití grilu a páry připravíte uvnitř šťavnaté a z venku krásně křupavé maso či rybu. Při programu pečení a přidané páry vykouzlíte nadýchaný a křupavý chleba nebo dokonalou, vláčnou buchtu. 

Grilování v mikrovlnce
Grilování v mikrovlnce je skvělý způsob přípravy chutného jídla, přičemž takto připravený pokrm obsahuje výrazně méně nežádoucích zplodin, než například při zahradním grilování. 

Je mikrovlnné záření nebezpečné? 

Taky jste podlehli mýtu, že mikrovlnné záření je škodlivé a znehodnocuje potraviny? Nebo jste na pochybách a váháte, zda škodlivost mikrovlnné trouby nepřevyšuje její benefity? Pojďme se tedy na to podívat.

Jak funguje mikrovlnka 

Mikrovlnná trouba využívá elektromagnetické vlny o velmi vysoké frekvenci – mikrovlny. Základem mikrovlnné trouby je tedy magnetron, který elektromagnetické vlny vytváří. Mikrovlny rychle prochází přímo do potravin a teprve následně se ohřívá nádobí. Proto je ohřev a příprava pokrmů v mikrovlnné troubě tak rychlá. 

i Nikdy nezapínejte mikrovlnnou troubu naprázdno, tj. když uvnitř není žádné jídlo nebo tekutina. Pokud mikrovlnka běží naprázdno, může dojít k jejímu přetížení a následnému poškození.

Škodlivost mikrovlnné trouby aneb Představuje mikrovlnná trouba nebezpečí? 

Mezi lidmi se rozšířila obava z toho, že v důsledku mikrovlnného ohřevu dochází ke změnám v chemické vazbě potravin, čímž se tyto potraviny stávají pro nás při požití nebezpečné. Je tomu opravdu tak? Představuje mikrovlnná trouba zdravotní rizika pro lidi, kteří si v ní pravidelně ohřívají nebo připravují své jídlo? 

Hned na začátku můžeme říct, že tato obava je neopodstatněná a zbytečná. Mikrovlny totiž (na rozdíl od rentgenového záření) nejsou schopny rozbíjet chemické vazby. Jednoduše řečeno, neumí rozbíjet či měnit molekuly v potravinách. Tyto elektromagnetické vlny se vždy přemění na vnitřní energii, což se projevuje zvýšením teploty. Navíc mnoho experimentů a výzkumů prokázalo, že při mikrovlnném ohřevu potraviny neztrácí o nic víc nutričních hodnot, než při jiných tradičních způsobech tepelné úpravy. 

A jak je to s mikrovlnným zářením při sledování pokrmu přes sklo dvířek mikrovlnky? Sklo přeci propouští mikrovlnné záření. Ano, mikrovlny prochází sklem, ale dvířka mikrovlnné trouby jsou opatřena kovovou mřížkou, která brání prostupu mikrovln, ale zároveň umožňuje pozorování potravin uvnitř. 

i Jak vybrat mikrovlnnou troubu?
Chcete si pořídit novou mikrovlnnou troubu, ale ztrácíte se v nekončící nabídce modelů a funkcí? Mikrovlnka s grilem, mikrovlnka bez grilu, kombinovaná mikrovlnka – jakou mikrovlnnou troubu vybrat, abychom ji v kuchyni skutečně využili? Přečtěte si náš článek Jak vybrat mikrovlnnou troubu a udělejte si jasno. 
Ovesná kaše z mikrovlnky
Ovesná kaše z mikrovlnky – bleskově rychlá a zdravá snídaně

Ovesná kaše z mikrovlnky aneb Zdravá snídaně pro lepší den

Na závěr máme pro vás jeden tip, jak jednoduše a chytře využít mikrovlnnou troubu.

Všichni víme, že snídaně je důležitá, ale v praxi jen těžko po ránu nacházíme čas pro přípravu zdravé snídaně, navíc teplé a chutné. Pokud máte doma mikrovlnnou troubu, není nic jednoduššího, než si připravit výtečnou ovesnou kaši na různé způsoby.

Co budete potřebovat:

 • Dostatečně velkou, vyšší misku (počítejte s tím, že kaše při vaření hodně napění a vystoupá)
 • 30 g ovesných vloček 
 • 250 ml mléka (případně vody) 
 • Špetku soli 
 • Přísady na dochucení dle vlastní chuti: kakao, máslo, med, agávový sirup, ořechy, semínka, čerstvé ovoce, sušené ovoce, kokosové lupínky

Postup přípravy:

Ovesné vločky osolte a smíchejte s 200 ml mléka. Použijte misku ideálně 3× větší, než je objem smíchaných vloček s mlékem. Vložte do mikrovlnky a přiveďte k varu – potrvá to cca 2 minuty. Poté nechte vločky vařit ještě pár sekund. Vyjměte vločky ven z mikrovlnné trouby, dolijte zbytek mléka, zamíchejte a nechte chvíli odpočinout. Kaši pak dochuťte dle své chuti, třeba pokaždé jinak. Osladit ji můžete medem nebo agávovým sirupem, doplnit ji lze ořechy a semínky, dochutit kakaem, máslem nebo sušeným ovocem a kokosovými lupínky.

i Mohlo by vás zajímat

Mikrovlnná trouba je šikovným pomocníkem, který vám ušetří spoustu času i špinavého nádobí. Navíc díky moderním funkcím v ní připravíte chutné a zdravé pokrmy. Vyberte si takovou mikrovlnku, která bude podle vašich představ.

4,8 302×
SAMSUNG MS23F301TAS/EO
Mikrovlnná trouba - volně stojící, vnitřní objem 23 l, 6 úrovní výkonu, 800 W výkon mikrovlnného ohřevu, s 28,8 cm otočným talířem, bez grilu, otevírání dvířek na stranu, vnější rozměry 27,5 × 48,9 × 37,4 cm (V׊×H) vnitřní rozměry 21,1 × 33 × 37,4 cm (V׊×H), nerezové provedení
2 589,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: EAV2192u
4,8 153×
LG MS23NECBW + 10 let záruka na Smart inverter magnetron po registraci
Mikrovlnná trouba - volně stojící, příkon 1150 W, vnitřní objem 23 l, 5 úrovní výkonu, 1000 W výkon mikrovlnného ohřevu, s 29,2 cm otočným talířem, rozmrazování, dětská pojistka, automatické programy a bez grilu, otevírání dvířek na stranu, vnější rozměry 27,2 × 47,6 × 34,6 cm (V׊×H) vnitřní rozměry 22,8 × 32,2 × 34,6 cm (V׊×H)
2 989,-
Na objednávku – termín upřesníme > 5 ks
Očekáváme 20.06.2024
Objednací kód: LGT003
4,7 101×
SAMSUNG MG23F301TAK/EO
Mikrovlnná trouba - volně stojící, příkon 1200 W, vnitřní objem 23 l, 6 úrovní výkonu, 800 W výkon mikrovlnného ohřevu, s 28,8 cm otočným talířem, gril a automatické programy, otevírání dvířek na stranu, vnější rozměry 27,5 × 48,9 × 39,2 cm (V׊×H) vnitřní rozměry 21,1 × 33,5 × 39,2 cm (V׊×H)
2 989,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: EAV2192v
4,5
PANASONIC NN-CD575MEPG
Mikrovlnná trouba - volně stojící, vnitřní objem 27 l, 1000 W výkon mikrovlnného ohřevu, disponuje grilem o výkonu 1300 W, s 34 cm otočným talířem, horký vzduch, rozmrazování, gril, časovač, dětská pojistka, automatické programy a invertor, otevírání dvířek na stranu, vnější rozměry 31 × 52 × 39,5 cm (V׊×H) vnitřní rozměry 21,7 × 35,9 × 39,5 cm (V׊×H)
9 989,-
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PANMW009
4,6 50×
GORENJE MO 4250 CLI + prodloužená záruka 5 let
Mikrovlnná trouba - volně stojící, příkon 1080 W, vnitřní objem 20 l, 5 úrovní výkonu, 700 W výkon mikrovlnného ohřevu, disponuje grilem o výkonu 800 W, rozmrazování, gril, dětská pojistka, automatické programy, s keramickým dnem a invertor, otevírání dvířek na stranu, vnější rozměry 28,5 × 45 × 36,5 cm (V׊×H)
3 989,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: FBT6400f
4,3 43×
BEKO MGF 20210 X
Mikrovlnná trouba - volně stojící, vnitřní objem 20 l, 5 úrovní výkonu, 800 W výkon mikrovlnného ohřevu, disponuje grilem o výkonu 1000 W, s 25,5 cm otočným talířem, rozmrazování, gril, časovač a dětská pojistka, otevírání dvířek na stranu, vnější rozměry 25,8 × 43,9 × 34 cm (V׊×H), nerezové provedení
3 949,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: BEMW009
4,8 21×
BOSCH BFL524MB0 Serie 6
Mikrovlnná trouba - vestavná, příkon 1270 W, vnitřní objem 20 l, 5 úrovní výkonu, 800 W výkon mikrovlnného ohřevu, s 25,5 cm otočným talířem, rozmrazování, časovač, automatické programy, bez grilu a rychlé rozmrazování, otevírání dvířek na stranu, vnější rozměry 38,2 × 59,4 × 31,7 cm (V׊×H)
7 589,-
Skladem > 5 ks
Vyneseme. Namontujeme. Vyber si čas.
Info
Objednací kód: BOMIKRO5
4,5
WHIRLPOOL AMW 730 NB Absolute
Mikrovlnná trouba - vestavná, příkon 2300 W, vnitřní objem 31 l, 7 úrovní výkonu, 1000 W výkon mikrovlnného ohřevu, disponuje grilem o výkonu 800 W, s 32,5 cm otočným talířem, rozmrazování, gril, zapékání Crisp, časovač, dětská pojistka, automatické programy a rychlé rozmrazování, otevírání dvířek směrem dolů, vnější rozměry 38,5 × 59,5 × 46,8 cm (V׊×H) vnitřní rozměry 20 × 40,5 × 46,8 cm (V׊×H)
9 459,-
Skladem > 5 ks
Vyneseme. Namontujeme. Vyber si čas.
Info
Objednací kód: WHMW034
4,7 157×
LG MH6535GIS + 10 let záruka na Smart inverter magnetron po registraci
Mikrovlnná trouba - volně stojící, příkon 1150 W, vnitřní objem 25 l, 5 úrovní výkonu, 1000 W výkon mikrovlnného ohřevu, disponuje grilem o výkonu 900 W, s 29,2 cm otočným talířem, rozmrazování, gril, dětská pojistka a automatické programy, otevírání dvířek na stranu, vnější rozměry 27,2 × 47,6 × 38,8 cm (V׊×H) vnitřní rozměry 22,8 × 32,2 × 38,8 cm (V׊×H)
3 349,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: LGT001
4,5 142×
HOME MWO-M171 White
Mikrovlnná trouba - volně stojící, objem 17 l, výkon mikrovlnného ohřevu 700 W, počet úrovní výkonu 6, velikost talíře 24,5 cm, funkce rozmrazování, časovač 30min, délka přívodného kabelu: 100cm ,barva bílá
Super cena
1 399,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HM_MWO_M171W
4,6 23×
BOSCH BFL623MB3 Serie 2
Mikrovlnná trouba - vestavná, vnitřní objem 20 l, 5 úrovní výkonu, 800 W výkon mikrovlnného ohřevu, s 27 cm otočným talířem, rozmrazování, časovač, dětská pojistka, automatické programy a bez grilu, otevírání dvířek na stranu, vnější rozměry 38,2 × 59,5 × 33,5 cm (V׊×H) vnitřní rozměry 18 × 28 × 33,5 cm (V׊×H)
4 989,-
Skladem > 5 ks
Vyneseme. Namontujeme. Vyber si čas.
Info
Objednací kód: BOMIKRO13
4,5 142×
HOME MWO-M171 Black
Mikrovlnná trouba - volně stojící, objem 17 l, výkon mikrovlnného ohřevu 700 W, počet úrovní výkonu 6, velikost talíře 24,5 cm, funkce rozmrazování, časovač 30min, délka přívodního kabelu 100 cm, barva černá
Super cena
1 399,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HM_MWO_M171B
Vytisknout
P-DC1-WEB12
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací