Aktuální rychlost doručení: 
AlzaBoxy
Prodejny
Partnerská odběrná místa
Doručení na adresu

0-1 den
0-1 den
1-2 dny
0-2 dny
Vánoce? Stíháme! Alza pro firmy

Kup kávovar Krups, vyplň dotazník a získej pánev zdarma!

Zobrazit katalog

Sponzorovaný článek

Aktualizováno

S výbavou kuchyně vám pomůže společnost Krups, která připravila pro milovníky dobré kávy dárkovou akci. Při zakoupení vybraného modelu kávovaru Krups získáte pánev zdarma. Kávovary Krups jsou vhodné pro domácnosti i rušné kavárny, aby si mohl každý užívat chuť kávy naplno. Nyní získáte při zakoupení plně automatického kávovaru Krups pánev Tefal – stačí splnit jednoduché podmínky. Akce platí do vydání zásob dárku nebo do odvolání.

Krups – akce na kávovary

Akce Krups, podmínky a mechanismus akce

Abyste mohli uplatnit nárok na pánev Tefal, musíte splnit níže uvedené podmínky.

 • Být starší 18 let.
 • Mít trvalé bydliště na území České republiky.
 • Zakoupit vybraný model kávovaru Krups na www.alza.cz.
 • Napsat hodnocení k zakoupenému produktu na www.alza.cz.
 • Zaslat screen s hodnocením + odkaz + své kontaktní údaje na e-mail: [email protected] (kompletní adresu pro doručení pánve).
 • Designová pánev Tefal vám bude zaslána společností Krups na adresu, kterou zašlete spolu s hodnocením na zmíněný e-mail.
iHodnocení musí obsahovat text týkající se zakoupeného produktu a jeho použití.

Úplné znění pravidel akce

 • Do akce jsou zařazeny všechny plnoautomatické kávovary značky KRUPS, prodávané prodejcem www.alza.cz, zařazeným do akce.
 • Účastník akce, který zakoupí produkt, na který se akce vztahuje a následně, napíše hodnocení produktu na stránce produktu na www.alza.cz odešle mail s linkem a náhledem review a svými kontaktními údaji na mailovou adresu [email protected] získá dárek – designovou pánev Tefal.
 • Hodnocení musí obsahovat i text vztahující se k produktu a jeho použití.
 • Na jednu adresu bude zaslán pouze jeden dárek za ohodnocení produktu. Akci není možné požadovat přímo na prodejně, výdejně nebo showroomu. V případě, že nebudou splněny výše uvedené podmínky, nebude dárek poskytnut.
 • Pořadatel akce je oprávněn v případech, kdy má podezření, že účastník akce jednal spekulativně, požadovat další ověření pro určení nároku na akci. Účastník je povinen doložit požadovaná data, nebo dokumenty do 10 dnů a v požadované formě. Pořadatel si vyhrazuje právo s konečnou platností rozhodnout ve sporných případech, zda-li účastník splnil, či nesplnil veškerá pravidla pro účast v kampani a vyhrazuje si právo nárok na bonus odepřít.
 • Účastí v marketingové akci vyjadřuje Účastník souhlas s pravidly a podmínkami akce a zavazuje se je plně dodržovat. Účastník bere na vědomí, že v rámci akce budou zpracovávány jeho osobní údaje pro účely kontroly splnění podmínek akce a zaslání dárku, a to v rozsahu jméno, příjmení, adresa, telefonní číslo, e-mail. Bez uvedení těchto údajů není možné provést kontrolu splnění podmínek akce, ani zajistit doručení dárku. Osobní údaje nebudou využívány za dalšími marketingovými či jinými účely.
 • Správcem osobních údajů je Groupe SEB ČR s.r.o., IČ: 45280789, se sídlem Sokolovská 651/136a, 186 00 Praha 8 – Karlín, e-mail: [email protected]
 • Zpracovatelem osobních údajů je sales field force s.r.o., IČ: 24139670, Muchova 240/6, Dejvice, 160 00 Praha 6. Právním základem zpracování je plnění smlouvy (tj. smlouvy, jejímž obsahem je závazek Groupe SEB ČR s.r.o. k zaslání dárku za splnění podmínek akce). Osobní údaje budou uchovávány po dobu 2 let.
 • Zákazník má v souvislosti se zpracováním osobních údajů následující práva:
 • Právo na přístup: Máte právo na potvrzení, zda zpracováváme nějaké osobní údaje týkající se Vaší osoby. A pokud ano, pak Vám sdělíme zejména účel takového zpracování, kategorie dotčených osobních údajů, kategorie příjemců, či plánovanou dobu uložení. Máte právo žádat kopii zpracovávaných osobních údajů, které se Vás týkají.
 • Právo na opravu a doplnění: Můžete nás požádat o opravu nepřesných údajů, které se týkají Vaší osoby. Dále máte právo předat nám doplňující osobní údaje, pokud jsou potřebné.
 • Právo na výmaz: Máte právo na výmaz osobních údajů. Vaše osobní údaje bez dalšího vymažeme po uplynutí 60 dnů.
 • Právo na omezení zpracování: Máte právo požádat nás o omezení zpracování. Vaši žádost prosím odůvodněte.
 • Co to znamená, že mám právo vznést námitku? Proti zpracování nezbytnému pro účely našeho oprávněného zájmu můžete z důvodů týkajících se Vaší konkrétní situace vznést námitku. Můžete vznést námitku i proti zpracování pro účely přímého marketingu.
 • Právo na přenositelnost: Pokud si přejete, abychom poskytli Vaše osobní údaje Vámi určenému subjektu, předáme je v odpovídajícím formátu, pokud nám v tom nebudou bránit žádné zákonné či jiné významné překážky.
 • Právo podat stížnost: Mám právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů (www.uoou.cz).

Využijte současné akce Krups, zakupte jeden plně automatických kávovarů této značky a získejte designovou pánev zdarma.

0
Vytisknout
P-DC1-WEB08
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací