Dvouletá záruka pro firmy Aplikace

LG Velvet (RECENZE): elegán střední třídy s duálním displejem

Zobrazit katalog

Recenze

• Autor: Ondřej Chabr

Společnost LG se rozhodla představit světu telefon, který všechny nadchne svým vzhledem a bude ctít tradici jihokorejské značky. Ta je známá výrobou produktů s prvotřídním designem. Vyvinula proto LG Velvet . Smartphone, který vstupuje sebevědomě na trh s cílem zaujmout nejen svým designem, ale i povedeným příslušenstvím v podobě duálního displeje. Co další parametry? Do jaké kategorie tento telefon vlastně spadá? Pojďme si jej představit blíže.

LG Velvet

LG Velvet (RECENZE) – OBSAH

 1. Tak příjemný skleněný klenot, že jej jen tak neodložíte
 2. Na displej LG Velvet je opravdu radost pohledět
 3. Procesor LG Velvet žene Android kupředu
 4. LG Velvet má objektivy ve tvaru kapky
 5. Odemykání LG Velvet je trošku krkolomné
 6. Dual Screen udělá z LG Velvet tablet
 7. Porovnání LG Velvet s konkurencí
 8. Nové LG Velvet je klenot v oblasti smartphonů

Tak příjemný skleněný klenot, že jej jen tak neodložíte

Když telefon poprvé uchopíte, okamžitě si uvědomíte jeho úzké, avšak podlouhlé tělo. Není to žádný drobek, zato je velmi tenký, pouze necelých 8 mm. LG Velvet se v ruce drží příjemně, sklo je jak vpředu, tak na celé zadní straně.

Prsty po bocích vám spočinou pouze na úzkém kovovém rámečku, ke kterému se svažuje zahnutý displej i zadní část telefonu. Zbývá tedy poměrně tenký profil pro uchopení, bezpečný úchop však zajistí spodní strana LG Velvet, která zúžená není. Oproti Huawei P40 Pro jsou tady zahnuté pouze kraje.

LG Velvet, design přední strany LG Velvet, design zadní strany
Skleněný předek i záda způsobují, že se telefon velmi dobře drží. Navíc je příjemně tenký.

V kovovém rámečku se nachází několik tlačítek a zdířek. Do horní části je umístěn reproduktor a šuplíček na nanoSIM a microSDXC paměťovou kartu. Levý bok nabízí tlačítka hlasitosti a pod nimi je jedno k aktivaci Google Assistenta. Spodní stranu zdobí 3,5mm jack konektor, zdířka pro USB-C kabel, mikrofon a druhý reproduktor. A konečně pravý bok si vystačí pouze s tlačítkem power.

LG Velvet, zahnutý displej LG Velvet, spodní strana
Kovový přechod mezi černým předkem a bílými zády je skutečně elegantní. Nechybí konektor na sluchátka.

Zadní strana je velmi decentní a stylová. Sestava objektivů efektně působící jako padající kapka je zapuštěná pod sklem, tedy kromě objektivu hlavního fotoaparátu. Ten vystupuje nad povrch a nedovolí položit telefon na rovnou plochu bez mírného viklání.

Testovaná bílá varianta vyniká při pohledu z boku. Je zde krásně patrný černý zahnutý displej, předěl s kovovým nádechem a poté bílá zadní strana. Ta zaujme i tím, že skoro vždy můžete najít náklon, kdy se v bílé barvě LG Velvet zobrazí odlesk duhy. S bílou variantou tedy rozhodně není nuda. Celý telefon je vodotěsný, s certifikací IP68.

i Přečtěte si článek o předchůdci LG Velvet – modelu G8X ThinQ Dual Screen.

Na displej LG Velvet je opravdu radost pohledět

Kdo nemá zkušenosti s displeji typu OLED, bude příjemně překvapen. Obzvlášť v tomto případě, kdy úhlopříčka P-OLED displeje atakuje hranici 6,8". Displej se rozsvítí jasnými barvami s perfektními pozorovacími úhly. Jemnost je velmi dobrá, třebaže bylo na takové úhlopříčce použito rozlišení 2 460 × 1 080 px. Díky podlouhlému tělu jde o zobrazovač s poměrem stran 20,5 : 9. Ten je tedy ideální pro sledování filmů, kdy ruší jen výřez selfie kamery.

LG Velvet, displej
Zaoblené hrany nepůsobí problémy při ovládání a ikonky se přes ně krásně přelévají.

Co však příliš nepotěší, je to, že displeji schází vyšší obnovovací frekvence. Spoléhá na základních 60 Hz, a to je škoda. Hodnota 90 Hz, kterou má třeba i levný Realme 6, by mu slušela více, aby se obsah na tak rozměrné ploše mohl prohánět ještě svižněji.

Zaoblení přední strany se nezdá být problém pro nechtěné dotyky. Pouze párkrát se mi povedlo omylem spustit nastavení klávesnice bříškem dlaně. Displej je tak vysoký, že gesto pro přisunutí horní části displeje níže přijde rozhodně vhod.

LG Velvet, jemnost displeje
Jemnost 395 ppi nepatří mezi naprostou špičku, ale beztak na pixely nenarazíte, stále je to skvělá hodnota.

Technologie OLED je v případě LG Velvet využita pro pěkný a užitečný always-on displej. Zvolená systémová tapeta má vliv na podobu vykreslení času na AOD, společně s ním se samozřejmě zobrazí ikonky jednotlivých notifikací, datum a procenta baterie. Stačí ťuknout na displej a mimo tyto údaje se ještě ve spodní části zobrazí barevné kolečko indikující umístění čtečky otisků prstů. Ta bohužel není příliš dobře umístěná. Je spíše níže a samotná oblast pro rozpoznávání prstu je na můj vkus velmi malá.

Procesor LG Velvet žene Android kupředu

Jak se dá očekávat, na telefonu se prohání Android ve verzi 10. A prohání se poměrně slušně, třebaže při pohledu na specifikace tento telefon výkonem zrovna nepřekypuje. LG Velvet dostal do výbavy osmijádrový čip Qualcomm Snapdragon 765G. Raději bychom viděli spíše Snapdragon ze série 800. Zde ovšem existuje důvod k integraci výkonnostně slabšího 765G. Ten totiž v základu obsahuje 5G konektivitu bez dalšího přídavného modulu, proto dovolí snazší integraci do tenkého těla přístroje. Máme tedy krásný tenký design s konektivitou 5G sítí na úkor nějakého toho výkonu navíc.

LG Velvet, Snapdragon 5G
Snapdragon 765G sice není extra třída, ale v základu obsahuje 5G kompatibilitu. Zdroj: androidauthority.com

Neohromí ani vnitřních 6 GB paměti RAM. Upřímně se mi ale nezdálo, že by telefon při běžné práci nestíhal. Pokud bychom vedle něj položili smartphone se Snapdragonem 865, zřejmě by bylo patrné delší spouštění aplikací a her, sám o sobě však telefon nijak nezdržuje a i po připojení druhé obrazovky zvládá pracovat dostatečně hbitě, bez známek zahřívání.

LG Velvet má objektivy ve tvaru kapky

Prvotní pohled na specifikace foto výbavy jistě potěší. Hlavní objektiv má parádních 48 Mpx, dále je tu 8Mpx širokoúhlý snímač a nechybí ani 5Mpx snímač hloubky. Jak již bylo řečeno, po stránce designu má uskupení objektivů pod sebou evokovat padající kapku. Nejužším kolečkem vespod sestavy je blesk fotoaparátu.

LG má našlápnuto na krásné záběry, ovšem jejich kvalita není zrovna to, co bychom očekávali, a nemůže se měřit s těmi nejlepšími. Snímky se vyznačují nepřesnými detaily s občas slitými barvami. V základu fotí automaticky při rozlišení 12 Mpx, kdy jsou spojeny 4 pixely hlavního snímače do jednoho. Fotit lze samozřejmě i v plných 48 Mpx.

LG Velvet, fotoaparat
Kvalita fotografií tu není nejvyšší, ovšem za dobrého světla jsou výsledky uspokojivé.

Při focení v noci či nedostatku světla je dosti patrný šum. Stejně tak se objevuje na širokoúhlých fotografiích. Nechybí však režim zvaný noční vidění, který scénu projasní. Za dobrých světelných podmínek dokáže standardně pořídit projasněné fotky, které až na detaily vypadají pěkně.

LG Velvet, denní snímek LG Velvet, noční snímek
Za světla zvládá LG Velvet fotit pěkné snímky s občas nepřirozenými barvami. Nedostatky v detailech při nočních snímcích jsou patrné.

Přední kamera fotí v rozlišení 16 Mpx, s možností vyhlazení pleti. Video lze točit ve 4K rozlišení nebo Full HD, při kterém lze navolit lepší snímkování – 60 snímků za vteřinu. Před natáčením si můžete pohrát s možnostmi nahrávání hluku a zvolit, zda chcete režim základní, ASMR pro zvýraznění i těch nejjemnějších zvuků, nebo ztlumení ruchů v okolí a zvýraznění hlasu mluvící osoby. Při nastavení režimu steady cam se obraz videa trochu zhorší, vylepší se však stabilizace.

Odemykání LG Velvet je trošku krkolomné

Tahákem ke koupi může být kompatibilita s nastupujícími sítěmi 5G. V této cenové kategorii jde stále o jeden z nejlevnějších telefonů s touto funkcionalitou. Samozřejmostí je přítomnost NFC pro platby mobilem, Bluetooth ve verzi 5.1, nechybí hudební kodek aptX HD či stereo reproduktory. Kapacita paměti je průměrných 128 GB a není problém ji navýšit paměťovými kartami microSDXC. Ty se vsouvají do stejného šuplíčku jako nanoSIM karta. 

Baterie s kapacitou 4 300 mAh zajišťuje překvapivě skvělou výdrž. Nebyl problém vydržet s telefonem více než den, a to i při častém používání fotoaparátu, hraní her a připojení k WiFi. Navrch jsme se dočkali rychlého nabíjení Quick Charge o výkonu 25 W, stačí dokoupit rychlonabíječku. LG nezapomnělo ani na bezdrátové nabíjení s výkonem 9 W, které funguje i s telefonem umístěným v pouzdru Dual Screen.

LG Velvet, nabíjení
Přímo v balení rychlá nabíječka není, ale telefon rychlé nabíjení podporuje.

Jak jsem již zmínil, v telefonu je čtečka otisků prstů integrována do displeje. Rozpoznávání obličeje bohužel chybí, a to je škoda. Čtečka otisků totiž není příliš spolehlivá. Vymezená oblast pro položení prstu je dost nízko a větším prstům nedovolí příliš flexibilní skenování. Po čase již prst přikládáte přesně tam, kam telefon potřebuje, ovšem ani to není výhra. Někdy je potřeba položit prst na obrazovku dvakrát nebo i třikrát, aby se konečně objevilo menu.

i Jaké byly naše první dojmy a unboxing LG Velvet a Dual Screenu

Dual Screen udělá z LG Velvet tablet

Dual Screen je vlastně ochranné pouzdro s dalšími dvěma displeji. Jde o ten samý typ jako u LG G8X ThinQ. Po zacvaknutí telefonu jeho rozměry a váha nabudou, vždyť samotné pouzdro váží 129 g. Třeba takový sluchátkový konektor je rázem hodně zapuštěn a pro nabíjení je třeba nacvaknout magnetický adaptér. Tlačítka levé strany telefonu jsou na stejných pozicích umístěna i na kloubu pouzdra a jejich stisk je pohodlný.

LG Velvet lze rázem otevírat jako knihu. Vnitřní displej je naprosto totožný s tím v telefonu, dokonce obsahuje i výřez. Další displej je na vnější části pouzdra, je však malý, černobílý a slouží jen k zobrazení času, data a notifikací. Sekundární 6,8" displej lze ovládat naprosto samostatně, ovšem vždy s připojeným telefonem. Bere si tedy energii přímo z něj.

LG Velvet, Dual Screen LG Velvet, zacvaknutý telefon
Pouzdro je skutečně široké, působí dojmem, že křehký telefon dokáže ochránit.

Softwarovým tlačítkem si vždy lze navolit, jak zobrazovat obsah. V aplikacích od Googlu si můžete zkusit zobrazit obsah přes oba displeje naráz, ostatní aplikace je možné použít vedle sebe. Některé hry podporují zobrazení ovládání na jednom displeji, samotnou hru zobrazují na druhém. Tak to lze udělat i s Google klávesnicí, kdy je telefon možné použít podobně jako notebook.

Jakmile telefon máte uvnitř, již ho asi moc často vyndávat nebudete. Jde to totiž trochu ztuha. Je potřeba zatlačit na telefon skrze otvor pro fotoaparát. A ten bohužel není uprostřed zadní strany, ale u kraje. Pouzdro Dual Screen je možné k LG Velvet přikoupit.

LG Velvet, multitasking LG Velvet, prohlížení webu
Dual Screen lze použít buď pro běh dvou aplikací zároveň, nebo jako prostornou plochu pro běh jedné z Google aplikací.

Porovnání LG Velvet s konkurencí

Do konkurenčního boje příhodně spadají další telefony s podporou sítí 5G. Motorola Edge i Xiaomi Poco F2 Pro se navíc LG podobají i v dalších parametrech a v cenové hladině kolem 15 tisíc se nám tu rozehrává zajímavý souboj. Motorola Edge zprvu zaujme protaženým displejem, který je přes hrany ostřejší. Hlavně ale nabízí 90Hz obnovovací frekvenci a fotoaparáty s vysokým rozlišením.

Xiaomi Poco F2 Pro sice nemá slot na paměťové karty, zato exceluje výkonným procesorem Snapdragon 865 a efektní vysouvací selfie kamerkou. LG Velvet jako jediný podporuje bezdrátové nabíjení, má nejtenčí design a je nejlehčí. Roli tu může hrát preference konkrétní nástavby OS Android či samotné značky výrobce.

Parametry/Model LG Velvet Motorola Edge Xiaomi Poco F2 Pro
Displej 6,8" (20,5 : 9) 6,7" (19,5 : 9) 6,67" (20 : 9)
2 460 × 1 080 px, 395 ppi 2 340 × 1 080 px, 386 ppi 2 400 × 1 080 px, 395 ppi
P-OLED OLED AMOLED
Zadní fotoaparáty hlavní: 48 Mpx, f/1,8, 4K video s 30 fps, Full HD s 60 fps
hlavní: 64 Mpx, f/1,8, Quad Pixel, 4K video s 30 fps, Full HD s 60 fps
hlavní: 64 Mpx, f/1,9, 4K video s 30 fps, Full HD s 60 fps
širokoúhlý: 8 Mpx, f/2,2, Full HD video s 30 fps
širokoúhlý: 16 Mpx, f/2,2, Quad Pixel, 117°, Full HD video s 30 fps
širokoúhlý: 13 Mpx, f/2,4, Full HD video s 30 fps
senzor hloubky: 5 Mpx, f/2,4
teleobjektiv: 8 Mpx, f/2,4
makro: 5 Mpx, f/2,2


senzor hloubky: 2 Mpx, f/2,4
Přední fotoaparát 16 Mpx, f/1,9, 4K video s 30 fps
25 Mpx, f/2,0, Full HD video s 30 fps
20 Mpx, f/1,9, Full HD video s 30 fps
Čipset Qualcomm Snapdragon 765G, 8jádrový Qualcomm Snapdragon 765G, 8jádrový Qualcomm Snapdragon 865, 8jádrový
GPU Adreno 620 Adreno 620 Adreno 650
RAM 6 GB 6 GB 6 GB
Interní úložiště 128 GB, microSD až 2 TB 128 GB, microSD až 1 TB 128 GB
Operační systém Android 10 Android 10 Android 10
Podpora sítí 5G
Akumulátor 4 300 mAh 4 500 mAh 4 700 mAh
rychlonabíjení / bezdr. nabíjení: 25 W / 9 W rychlonabíjení / bezdr. nabíjení: 15 W / –
rychlonabíjení / bezdr. nabíjení: 30 W / –
USB-C
3,5mm jack
Stupeň krytí vodotěsný odolný vůči stříkající vodě nemá
Audio stereo stereo mono
Rozměry 167,2 × 74,1 × 7,85 mm 161,6 × 71,1 × 9,2 mm 163,3 × 75,4 × 8,9 mm
Hmotnost 180 g 188 g 218 g
Cena 15 999 Kč 14 630 Kč 14 990 Kč
Ceny jsou platné ke 13. 7. 2020.

Nové LG Velvet je klenot v oblasti smartphonů

LG Velvet; recenze

LG Velvet

Mobily

LG Velvet je velmi povedený telefon. Nejvíce sází na svůj design, sympatické rozměry a pohodlný úchop v ruce. Stydět se rozhodně nemusí ani za obrovský 6,8" displej s krásnými výraznými barvami, slušným výkonem a skvělou baterií, která jej udrží v pohotovosti bez problému více než den. Škoda, že se u nás nedočkáme všech 6 barevných provedení. Také zamrzí absence odemykání skrze skenování obličeje, místo kterého LG Velvet využívá nespolehlivou čtečku otisků prstů. Pokud budete fotit za světla či portréty, telefon dokáže vykouzlit poměrně pěkné snímky. Při focení za zhoršených podmínek jeho kvality klesají. Alespoň může nabídnout zajímavé možnosti natáčení videí se směrováním mikrofonu či podařené rozmazávání pozadí. Konkurenci má a nijak zvlášť na ni neztrácí ani ji nepřevyšuje. Zájemce ale bude s největší pravděpodobností lákat právě svými křivkami a elegancí.

Klady

 • Kvalitní P-OLED displej
 • Velmi povedený design
 • Dlouhá výdrž baterie
 • Rozměry a hmotnost

Zápory

 • Pouze 60Hz displej
 • Nepříliš spolehlivá čtečka otisků prstů a chybějící sken obličeje
 • Slabší výkony fotoaparátu
i Mohlo by vás zajímat

Telefon LG Velvet je rozhodně velmi stylová záležitost. Jeho design se vám bude opravdu zamlouvat a rádi si ho budete jen tak prohlížet. Cenově nesoupeří s vlajkovými loděmi a ani o to neusiluje. Komu však záleží na stylovém telefonu a dokáže se smířit s několika ústupky, je pro něj LG Velvet perfektní volbou.

Ondřej Chabr

Ondřej Chabr

Fanoušek moderních technologií a společností, které mění svět. Rád o technologiích píši a čtu. Kromě toho mě naplňuje cestování s přítelkyní, sebevzdělávání v oblasti marketingu a reklamy a s oblibou si pustím britcom.

Co jsme o LG Velvet psali po uvedení


Minulý týden jsme vás informovali, že LG ukázalo první rendery svého nového telefonu LG Velvet , který bude sázet hlavně na design a který by měl stočit kormidlo mobilní divize výrobce směrem k úspěšnějším horizontům. Nyní zhruba po týdnu LG svoji novinku oficiálně odhalilo a potvrdilo i použitý procesor.

i Aktualizace 24. 6. 2020: LG Velvet si už můžete předobjednat, k dispozici bude na konci června.

LG oficiálně představilo podobu Velvetu

Ačkoliv se už v době, kdy korejská společnost formou tiskové zprávy představila nový model LG Velvet, objevily na internetu leaknuté rendery, kompletní podoba telefonu nebyla oficiálně potvrzená. Nyní ale už je. LG zveřejnilo první oficiální video, které design Velvetu představuje důkladně.

LG Velvet, design
LG Velvet se představí ve čtyřech barevných variantách, a to v černé, bílé a zajímavě vypadajících tmavě zelené a červené.

Video potvrzuje to, co LG už předeslalo: totiž, že se bude jednat o telefon, který bude v první řadě sázet na design. LG Velvet bude podle zveřejněného videa i snímků velmi tenký a zaoblený jak na přední, tak na zadní straně. Jsou také jasné tři fotoaparáty na zádech. Tedy v této oblasti LG rozhodně nehodlá otvírat nové cestičky a oslňovat zákazníky počtem foťáků.

i Před časem LG představilo dostupný a zajímavě vybavený telefon střední třídy, LG G8s ThinQ černá.

Korejská firma se zatím zrovna nepředala, pokud jde o informace o hardwaru. K informacím o designu telefonu samotného totiž „přihodila“ jen potvrzení toho, že jádrem LG Velvet bude chipset Snapdragon 765G. Informace tak LG dávkuje postupně, ale vzhledem k očekávanému startu prodeje už v polovině května se dá očekávat, že se další střípky o hardwaru nového telefonu brzy objeví. A jak to vypadá, LG se tak trochu zamilovalo do svého řešení se dvěma obrazovkami DualScreen. Po ohebné LG V60 dva displeje nabídne i LG Velvet.

Takto LG Velvet vypadá. Jeho design je opravdu povedený:

LG Velvet, design
LG Velvet vsadil na velmi tenké rámečky, jediným výraznějším prvkem je kapkovitý výřez pro selfie kameru. 
LG Velvet, design
Design hraje u LG Velvet jednoznačně prim. 
LG Velvet, design
Zadní straně dominuje trojice fotoaparátů.
LG Velvet, design
Jednoduchý design LG Velvet nenarušuje kromě fotoaparátů a loga nic. Tedy ani čtečka otisků prstů, která by mohla být integrovaná v displeji.

Co jsme o LG Velvet psali dříve

Doby, kdy patřila jihokorejská společnost LG k předním hráčům na poli mobilních telefonů, už jsou nějakou dobu pryč. Ostatní společnosti, zejména ty čínské, ale i krajan Samsung, ji dlouhodobě válcují. LG sice přichází s inovativním modely, jako je dvouobrazovková LG G8X Dual Screen, prodejní trháky se z nich ale nestávají. Pro letošní trh, který je kvůli koronavirové krizi pro výrobce náročný, nachystalo novinku LG Velvet. Bude pro společnost cestou zpět na výsluní? A co nabídne?

Na světě jsou první rendery LG Velvet

Už nyní je jasné (13.4.), že LG opouští modelovou řadu G (poslední byl tedy LG G8X) a cestou ke zlepšení prodejů a nejnovějším důsledkem proměn v rámci mobilní divize firmy bude zbrusu nová řada. Ta má být nikoli top řada s vlajkovými loděmi, dostupným produktem pro široké spektrum uživatelů. Podle prvních spekulací by novinka LG Velvet měla šlapat na chipsetu Snapdragon 765G a disponovat podporou 5G sítí.

LG Velvet
Hlavní fotoaparát LG Velvet má podobu tzv. Raindrop. Zdroj: @IceUniverse.

Známe i název - LG Velvet - a také první rendery (na svůj Twitter je zavěsil leaker IceUniverse). Z těch je jasně patrné, že se jihokorejská společnost vydala cestou, která až nebezpečně připomíná design konkurenčního Sony. I LG, zdá se, vsadilo na protáhlý design v poměru 21 : 9 a lehce hranatý dojem. Samotný displej by měl být nicméně na hranách lehce zakulacený a fotoaparáty budou - právě na rozdíl od Sony - na zádech telefonu umístěny jako samostatné čočky, nikoliv ve vystouplém modulu.

Zajímavostí je kapkovitá hlavní kamera (výrobce ji nazývá Raindrop), která slouží jako zajímavý designový prvek. Ostatně to přiznává i samo LG - novinka Velvet by měla být dostupným telefonem, který klade důraz na design a elegantní dotykový vjem. 

LG Velvet
První rendery LG Velvet ukazují jednoduchý symetrický design a celkovou eleganci. Zdroj: @IceUniverse.

Samotná změna pojmenovávání se má pro uživatele stát návodem, co od jednotlivých modelů očekávat. Bude tedy mít Velvet sametový povrch? Zjistíme možná už 15. května, kdy by se LG Velvet mohl kompletně představit včetně dalších parametrů, ceny i dostupnosti. Ty zahrnují přibližně 6,7" displej nebo 4 000mAh akumulátor. Cena LG Velvet by se mohla pohybovat kolem 700 Euro.

i Mohlo by vás zajímat

LG Velvet sice nebude vlajková loď, ale se sníženou cenou a oproti top modelům mírně slabšími parametry by u zákazníků mohl vzbudit zájem. LG by to prospělo a stejně tak konkurenci na trhu. Rendery sametového telefonu vypadají pěkně, počkáme si ale na další parametry a také cenovku. Vše by měl korejský výrobce ukázat v květnu. 


4,9 1009×
iPhone 11 64GB černá
Mobilní telefon - 6,1" IPS 1792 × 828, operační paměť 4 GB, vnitřní paměť 64 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A13 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, Lightning port, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 18W, bezdrátové nabíjení, baterie 3110 mAh, model 2019, iOS
Zlevněno -10 %
10 790,- 11 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI028b2
Vytisknout
P-DC1-WEB09
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací