Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Black Friday květen 2021 HP, Media AlzaCafé

Liga lidských práv

15.2.2014 - Liga lidských práv je nestátní nezisková organizace, která již dvanáct let hájí práva a svobody občanů České republiky. Vizí organizace je svobodná, spravedlivá a angažovaná společnost pro všechny. V rámci své činnosti Liga lidských práv  pomáhá občanům orientovat se v záplavě paragrafů. Bezplatně podává pomocnou ruku při řešení lidskoprávních soudních sporů, pomáhá lidem, aby znali svá práva a aktivně je prosazovali. Dlouhodobě usiluje o systémové změny pro zlepšení kvality života.
 
Organizace je členem Mezinárodní federace lidských práv (FIDH), nejstarší mezinárodní organizace, která prosazuje všechna práva zakotvená ve Všeobecné deklaraci lidských práv.

K hlavním oblastem, ve kterých se Liga lidských práv angažuje patří:

  • ochrana práv dětí a podpora inkluzivního vzdělávání
  • podpora kvalitní a rychle fungující justice a poskytování bezplatné právní pomoci a zastoupení před soudy
  •  ochrana práv pacientů a duševně postižených lidíAlza.cz podpořila darováním dvou notebooků projekt Férová škola, zaměřený na inkluzivní vzdělávání, tedy vzdělávání dětí se zdravotním či sociálním znevýhodněním v hlavním vzdělávacím proudu. V rámci tohoto projektu již více než 7 let probíhá zavádění inkluze v základních školách z celé České republiky a jsou oceňovány školy, které jsou otevřeny všem žákům bez rozdílu. V roce 2011 získal projekt prestižní ocenění nadace ERSTE za sociální integraci v konkurenci více než 1700 projektů z celé Evropy.Liga lidských práv
www.llp.cz

0
Vytisknout

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB28
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi