Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Naše pobočky jsou aktuálně otevřeny od pondělí do soboty pouze pro výdej zboží.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 347 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny, od pondělí do soboty.

Křišťálová lupa Domácí pohoda pěkně v teplíčku
Zobrazit katalog

MARKETINGOVÁ KAMPAŇ
„DOPRAVA ZDARMA“

 1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ

  1. Obchodní společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440, DIČ CZ27082440, sídlem Praha 7, Jankovcova 1522/53, PSČ 170 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 8573, (dále jen „Alza“) organizuje v termínu od 00:01 hodin dne 13. 11. 2017 do 23:59 hodin dne 15. 11. 2017 (dále jen „Doba konání“) marketingovou kampaň zvanou „DOPRAVA ZDARMA“ (dále jen „Kampaň“) a tímto stanoví pravidla a podmínky Kampaně, které jsou k dispozici na internetové stránce www.alza.cz/marketingova-kampan-doprava-zdarma-art16886.htm.

 2. ZÁKLADNÍ PODMÍNKY KAMPANĚ

  1. Vybraný zákazník z České republiky, fyzická osoba starší 18 let (dále jen „Účastník“), spotřebitel, pokud splní podmínky Kampaně uvedené v těchto pravidlech v Době konání, může získat dopravu zdarma na své zboží zakoupené na Alze, zejména nikoliv však výlučně:

   1. Má kompletně a pravdivě vyplněnou registraci na Alze (jí provozovaném eshopu), tj. sdělí Alze své kontaktní údaje, zejména své jméno, příjmení, adresu včetně země, email a mobilní telefon;

   2. V Době konání nakoupí a uhradí jakýkoliv fyzický produkt (tj. netýká se licencí a/nebo služeb ani dárkových poukazů) z eshopu Alzy v minimální hodnotě 300 Kč (slovy: tři sta korun českých) vč. DPH.

  2. Z Kampaně budou vyloučeni ti, kteří:

   1. Nesplní podmínky Kampaně uvedené v těchto pravidlech;

   2. K platbě použijí kartu, které nejsou oprávnění držitelé;

   3. Budou jednat v rozporu se zákonem a/nebo s dobrými mravy a/nebo se dopustí podvodného jednání v souvislosti s Kampaní;

   4. Uvedou v Kampani nepravdivé nebo neúplné informace.

  3. V případě vyloučení Účastníka nemá takový Účastník právo na náhradu nákladů či škody, která by mu mohla vzniknout.

 3. DALŠÍ PODMÍNKY UPLATNĚNÍ SLEVY

  1. Účastníci Kampaně mohou při splnění podmínek v těchto pravidlech získat dopravu zboží zakoupeného na Alze zdarma (příslušné zboží bude označeno „DOPRAVA ZDARMA“), a to pouze prostřednictvím služby „Nejvýhodnější doručení pro ČR“, zásilkové společnosti Geis, AlzaExpres, AlzaExpres comfort, Doručení na pobočku a/nebo Alzabox (dále jen „Sleva“).

  2. Slevu obdrží Účastník, který splnil podmínky v těchto pravidlech a v Době konání nakoupí a uhradí jakýkoliv fyzický produkt označený dle podmínek Kampaně z eshopu Alzy v minimální hodnotě 300 Kč (slovy: tři sta korun českých) vč. DPH. Sleva nebude poskytnuta za nákup AlzaKreditu ani dárkových poukazů.

  3. Slevu Účastník získá automaticky při splnění podmínek v těchto pravidlech a to po vložení slevového kódu do virtuálního nákupního košíku. Slevový kód Účastník nalezne na stránce www.alza.cz/doprava-zdarma.

  4. Alza výslovně uvádí, že Slevu není možné proplatit v hotovosti a to ani při případném vrácení zakoupeného zboží, na jehož doručení byla Sleva použita. Alza takovému Účastníkovi, který vrátí zboží, na jehož doručení Slevu získal, neposkytne žádnou náhradu.

  5. Na poskytnutí Slevy nemá Účastník garantovaný nárok.

  6. Tato Kampaň nemá vliv na výhody členů AlzaPremium, kteří mají dopravu zdarma v rámci svého členství v uvedené službě.

 4. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

  1. Alza prohlašuje, že není odpovědná za chyby způsobené při přenosu elektronických zpráv.

  2. Alza si vyhrazuje právo měnit podmínky Kampaně a případně Kampaň zrušit.

  3. Účastník nemá právo na náhradu nákladů spojenou s účastí v Kampani.

  4. Tato pravidla Kampaně nabývají účinnosti dnem jejich vyhlášení.

V Praze, dne 13. 11. 2017

0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
WEB7
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi