Samsung Galaxy S23 Valentýnské TOPky
Zobrazit katalog

Marketingová kampaň
"Přijeď, vyzvedni a vydělej"


 1. 1. ZÁKLADNÍ PODMÍNKY KAMPANĚ
  1. Vybraný zákazník z České republiky, fyzická osoba starší 18 let (dále jen „Účastník“), spotřebitel, pokud splní podmínky Kampaně uvedené v těchto pravidlech v Době konání, může získat dopravu na vybrané pobočky zdarma a slevu 200,- Kč na velký domácí spotřebič zakoupený na Alze, zejména:
   1. Má kompletně a pravdivě vyplněnou registraci na Alze (jí provozovaném e-shopu www.alza.cz), tj. sdělí Alze své kontaktní údaje, zejména své jméno, příjmení, adresu včetně země, email a mobilní telefon;
   2. V Době konání nakoupí a uhradí velký domácí spotřebič z e-shopu Alzy kromě v minimální hodnotě 4 000 Kč (slovy: čtyři tisíce korun českých) vč. DPH. Do minimální hodnoty nákupu se nezapočítává cena dopravy.

  1. Z Kampaně budou vyloučeni ti, kteří:
   1. Nesplní podmínky Kampaně uvedené v těchto pravidlech;
   2. K platbě použijí kartu, které nejsou oprávnění držitelé;
   3. Budou jednat v rozporu se zákonem a/nebo s dobrými mravy a/nebo se dopustí podvodného jednání v souvislosti s Kampaní;
   4. Uvedou v Kampani nepravdivé nebo neúplné informace.
  1. V případě vyloučení Účastníka nemá takový Účastník právo na náhradu nákladů či škody, která by mu mohla vzniknout.

  1. 2. DALŠÍ PODMÍNKY UPLATNĚNÍ SLEVY
   1. Účastníci Kampaně mohou při splnění podmínek v těchto pravidlech získat dopravu na vybrané pobočky na velký domácí spotřebič zakoupený na Alze zdarma a slevu 200 Kč (dále jen „Sleva“).
   2. Slevu obdrží Účastník, který splnil podmínky v těchto pravidlech a v Době konání nakoupí a uhradí velký domácí spotřebič označený dle podmínek Kampaně z eshopu Alzy v minimální hodnotě 4 000 Kč (slovy: čtyři tisíce korun českých) vč. DPH. 
   3. Slevu Účastník získá automaticky při splnění podmínek v těchto pravidlech a to po vložení slevového kódu do virtuálního nákupního košíku. Slevový kód Účastník nalezne na stráncewww.alza.cz/doprava-prodejna. Zda se na Účastníkův nákup vztahuje Sleva či nikoliv se Účastník dozví ještě před odesláním objednávky.
   4. Alza výslovně uvádí, že Slevu není možné proplatit v hotovosti a to ani při případném vrácení zakoupeného zboží, na jehož doručení byla Sleva použita. Alza takovému Účastníkovi, který vrátí zboží, na jehož doručení Slevu získal, neposkytne žádnou náhradu.
   5. Na poskytnutí Slevy nemá Účastník garantovaný nárok.

  1. 3. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ
   1. Alza prohlašuje, že není odpovědná za chyby způsobené při přenosu elektronických zpráv.
   2. Alza si vyhrazuje právo měnit podmínky Kampaně a případně Kampaň zrušit.
   3. Účastník nemá právo na náhradu nákladů spojenou s účastí v Kampani.
   4. Tato pravidla Kampaně nabývají účinnosti dnem jejich vyhlášení.
 2. V Praze, dne 12. 11. 2018

Vytisknout
P-DC1-WEB30
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací