Jak se připravit na příchod miminka

Zobrazit katalog

Článek

Aktualizováno

Příchod prvního dítěte na svět představuje pro oba rodiče velkou životní změnu. Aby byly první týdny a měsíce po narození vašeho vytouženého děťátka co nejpříjemnější, měli byste se na jeho příchod pečlivě připravit předem. Pokud chcete mít po ruce vše potřebné a nechcete utrácet navíc za zbytečnosti, inspirujte se naším článkem, ve kterém najdete detailní seznam všech nezbytností, které patří do základní výbavy pro miminko. V článku najdete také několik užitečných tipů a rad, které ocení nejen novopečené maminky, ale také tatínci.

Výbava pro miminko seznam

Jak se připravit na příchod miminka – OBSAH

Seznam věcí pro miminko na koupání a přebalování

Koupání a přebalování jsou činnosti, které budete vykonávat denně (v případě přebalování několikrát denně). Dodržováním správných postupů během přebalování a koupání zajistíte děťátku dokonalou hygienu a dokážete také předejít různým obtížím, které jsou často důsledkem špatného postupu nebo používáním nevhodných pomůcek či kosmetických přípravků.

Vaše koupací výbava pro miminko by se měla skládat z těchto pomůcek:

 • Dětské vaničky jsou nejčastěji vyrobeny z odolného plastu (dbejte na to, aby byl bez BPA). Zvolit si můžete tradiční vaničku s rovným dnem, nebo vaničku s anatomicky tvarovaným dnem. Alternativou vaniček jsou koupací kyblíky nebo skládací vaničky, které šetří místo a tím pádem se vejdou i do velmi malých koupelen.
 • Lehátka do vany zajišťují bezpečnou manipulaci s miminkem v průběhu koupání ve vaničce nebo klasické vaně. Díky lehátku nebudete muset děťátku podpírat hlavičku. Tím se zvýší nejen váš komfort, ale také pohodlí vašeho drobečka.
 • Teploměry do vody jsou praktické pomůcky, díky kterým budete bezpečně vědět, zda má voda ve vaničce optimální teplotu pro koupání.
 • Dětské osušky mají optimální velikost pro zabalení celého miminka. Jsou vyrobeny z přírodních materiálů (bavlna, bambus), které výborně sají vlhkost a zároveň nedráždí jemnou dětskou pokožku. Některé modely jsou opatřeny praktickou kapucí.
 • Dětské hřebínky a kartáče pro miminka jsou velmi jemné a dopřejí měkké dětské hlavičce a jemným vláskům příjemnou a bezpečnou masáž.
 • Dětská kosmetika pro nejmenší děti má unikátní složení, které je šetrné k velmi citlivé dětské pokožce. Ideální volbou jsou přírodní přípravky, které jsou speciálně určeny pro novorozence.
 • Dětská manikúra obsahuje pomůcky pro bezpečnou úpravu měkkých dětských nehtíků. Nůžky mají kulaté špičky, což minimalizuje riziko poranění při stříhání.
 • Mycí houby a lufy pro děti jemně odstraní i zaschlé nečistoty z dětské pokožky, aniž by došlo k jejímu podráždění.
 • Vatové tyčinky pro miminka mají rozšířený konec, aby nedošlo k příliš hlubokému průniku tyčinky do dětského ouška.
Seznam výbava pro miminko koupání
Vanička a dětská kosmetika jsou nezbytnou součástí výbavy pro miminko.

Co budete potřebovat pro pohodlné přebalování?

Přebalovaní miminka se brzy stane rituálem, který vám zabere jen pár minut. Základem úspěchu je mít po ruce všechny potřebné pomůcky. Časem si vytvoříte svůj vlastní „přebalovací“ styl, který bude vyhovovat vám i vašemu miminku.

Pro přebalování můžete zvolit tradiční látkové pleny, komfortní jednorázové nebo můžete libovolně kombinovat obě tyto možnosti. Dle vašeho rozhodnutí upravíte váš nákupní seznam.

 • Jednorázové plenky jsou moderním komfortním řešením pro miminko i jeho rodiče. Velmi snadno se mění a udržují dětskou pokožku suchou. Na cestách je využijí i maminky, které doma preferují látkové plenky. Můžete vybírat z bohaté nabídky značek, typů a velikostí včetně jednorázových plenek do vody.
 • Látkové pleny jsou šetrné nejen k citlivé dětské pokožce, ale také k životnímu prostředí. Vyrábí se z čisté bavlny nebo bambusu, takže mají velmi dobré absorpční vlastnosti. Několik kusů klasických látkových plen si objednejte do zásoby, i pokud se rozhodnete používat výhradně jednorázové plenky. Využijete je během krmení, přebalování nebo během cestování v autosedačce či v kočárku.
 • Přebalovací podložky jsou šikovné pomůcky, které vám usnadní často nelehký proces přebalování. Mohou být jednorázové nebo pevné, vyrobené z měkkých snadno omyvatelných materiálů. Jsou přenosné, takže si je můžete libovolně přesunovat po bytě, kde zrovna potřebujete.
 • Vlhčené čisticí ubrousky zajistí dokonalou hygienu i v místech, kde zrovna nemáte přístup k tekoucí vodě. Využijete je prakticky všude. Jsou ideální společníci na cesty.
 • Krémy proti opruzeninám také patří do základní výbavy pro miminko. Opruzeninám se nelze vždy vyhnout, proto mějte po ruce kvalitní krém či mast. Mezi nejpopulárnější přípravky patří zinková mast, Panthenol Baby nebo Sudocream.

i

Pokud chcete mít při přebalování maximální pohodlí a nechcete se neustále nad miminkem ohýbat, pořiďte si přebalovací pult. Jsou dostupné i v jednoduchém a skladném provedení. Ideální je umístit přebalovací pult do koupelny, abyste měli po ruce tekoucí zdroj vody.

Seznam věcí pro miminko pro krmení

Krmení novorozeněte je pro mnohé ženy velmi ožehavé téma. Ne všechny prvorodičky mohou kojit nebo chtějí kojit. Kojení je optimální způsob, jak dítěti zajistit přísun všech potřebných živin. V případě, že chcete a můžete kojit, nemusíte si lámat hlavu seznamem potřeb pro krmení. Potřeby pro přípravu umělé výživy můžete v případě nutnosti, pokud by kojení nešlo, dokoupit i později. Při kojení se vám ale může hodit odsávačka mateřského mléka, která vám pomůže ulevit od napnutých prsou, získáte mléko do zásoby a vyhnete se stresům, když by se z ničeho nic kojit

Kojení je krásná součást mateřství. Jeho počátky mohou být ale fyzicky a psychicky náročné, a to obzvlášť pokud se kojení hned ze startu nedaří. Naštěstí existují šikovné pomůcky, které vám pomohou všechny nástrahy překonat. Vyplatí se vám, když si předem pořídíte kvalitní krém na bradavky. Hodit se vám mohou také chrániče bradavek a hydrogelové polštářky. Pohodlí pro vás i vaše miminko zajistí praktický kojící polštář. Nezapomeňte na svůj seznam připsat alespoň 2 kvalitní kojící podprsenky.

i

Světová zdravotnická organizace WHO doporučuje výlučné kojení do věku 6 měsíců a dále dle potřeb dítěte do věku 2 let nebo déle. Mateřské mléko je pro dítě nejlepším zdrojem důležitých živin, vitamínů a minerálů. V případě, že se vám kojení nedaří, můžete požádat o radu laktační poradkyni.

Pokud již teď víte, že ze zdravotních nebo jakýchkoliv jiných důvodů kojit nebudete, pořiďte si následující pomůcky:

 • Kojenecké lahve můžete vybírat podle tvaru, velikosti a materiálu. Ideální volbou jsou tradiční skleněné lahve, které se nejlépe udržují hygienicky čisté. Sáhnout můžete také po lahvi z odolného a zdravotně nezávadného plastu. Potřebujete alespoň 2 lahve do začátku. Velmi praktické jsou lahve s širokým hrdlem pro snadné dávkování umělé výživy v prášku.
 • Savičky jsou již součástí kojeneckých lahví, mají ovšem omezenou životnost. Proto je nutné savičku včas vyměnit za novou. Při výběru se zaměřte na materiál, ze kterého je vyrobená, průtok a velikost. Miminka jsou na změnu saviček citlivá, špatný výběr vám může zkomplikovat krmení.
 • Dětská výživa různých značek je dostupná v malých i ekonomických baleních a je rozdělena dle věku dítěte. Kvalitní umělá výživa pro novorozence poskytne dítěte potřebné živiny pro zdravý růst a rozvoj. Zpočátku nekupujte velká balení, protože se může stát, že miminko danou značku odmítne. Dostupné jsou také speciální kojenecké výživy pro děti, které trápí různé zažívací potíže nebo trpí intolerancí laktózy. Konkrétní druh kojenecké výživy vám v tomto případě doporučí pediatr.

i

Zajistit, aby mělo děťátko v prvním roce života zdravou a vyváženou stravu, není snadné. Čerpat inspiraci na nové chutné recepty nebo zajímavé informace můžete v knihách o výživě kojenců a dětí.

Jak vybrat optimální kojeneckou lahev?

Kojenecké lahve mají mnoho podob. Pokud se v široké nabídce nemůžete vyznat, zaměřte se na následující parametry: tvar, velikost, materiál a šířka hrdla. Krmení umělým mlékem sice není tak časté jako kojení, i přesto budete novorozence krmit přibližně co 4 hodiny. Proto by se měla vybraná lahev velmi snadno čistit. Pokud si chcete usnadnit život a zároveň zajistit vždy 100% čistotu a sterilitu lahví, pořiďte si sterilizátor. Tento šikovný pomocník představuje komfortní řešení a také podstatnou úsporu času.

Tip od tatínka

i

Tip od otce v zácviku

Pro dezinfekci lze použít i mikrovlnou troubu – s její pomocí můžete rychle, efektivně a hlavně levně sterilizovat novorozenecké láhve.

Jak taková sterilizace probíhá? Vezměte nádobu vhodnou do mikrovlnné trouby (např. skleněnou nebo keramickou misku), naplňte ji vodou a vložte do ní lahve, které chcete dezinfikovat. Nedoporučuji používat plastové misky – ačkoli výrobce může tvrdit opak, při vysokých teplotách se z nich mohou uvolňovat mikroplasty (zejména dojde k poškrábání – což časem dojde).

Objem lahve dle věku dítěte

Věk dítěte Doporučený objem
0 m 60 ml
0 m+ 125 ml
1 m+ 260 ml
6 m+ 330 ml
Seznam pro miminko krmení
Příchod prvního dítěte na svět představuje velkou životní změnu, na kterou je nutné dobře se připravit.

Seznam pro miminko pro zdravý a ničím nerušený spánek

V prvních několika měsících je vhodnou volbou malá kolébka, kterou lze houpat, zabírá méně místa a dítě se tam cítí lépe. Pokud však chcete ušetřit, můžete rovnou zakoupit klasickou dřevěnou postýlku, která vydrží několik let. Pokud často cestujete, připište si na seznam cestovní postýlku, kterou využijete nejen během cestování, ale slouží také pro rychlé rozložení postýlky například v obývacím pokoji, když je třeba.

Další samozřejmostí jsou kvalitní matrace do postýlky a její ochrana, peřinka a povlečení. V žádném případě však do postýlky nedávejte polštář ani velkou prošívanou přikrývku. Hrozilo by totiž riziko udušení. Velký polštář není vhodný pro zdravý vývoj dětské páteře. Nicméně existují klíny do postýlky, které zajišťují bezpečnou polohu děťátka.

Variantou ke spaní v samostatné postýlce je pak spaní s rodiči ve velké posteli. Pokud vám tento způsob vyhovuje, doporučujeme zakoupit zábrany k posteli pro větší bezpečí.

i

Pro děti, které se dokážou z peřinky odkopat, je vhodnou alternativou spací pytel. Nelíbí se vašemu děťátku v dětské postýlce? Někteří novorozenci jsou klidnější v hnízdečku. Velmi praktickou pomůckou nejen pro plačtivé děti jsou různá houpátka, která jsou přenosná a nabízí celou řadu funkcí (dle modelu).

Elektronická chůvička a monitor dechu

Elektronická chůvička a monitor dechu rozhodně patří na seznam základních potřeb pro miminko. Pomohou vám sledovat vaše miminko, když s ním nejste v místnosti (při spaní).

Elektronická chůvička hlídá zvuk (pláč) a pohyb (v případě kamerového systému) vašeho miminka a o všem vás informuje. Navíc chůvičky nabízí další funkce jako osvětlení, hraní ukolébavek, teploměr a další (dle modelu).

Monitor dechu je zase zásadním pomocníkem v boji proti SIDS, obávanému syndromu náhlému úmrtí novorozenců. Pokud by nastala delší pauza mezi nádechy, monitor dechu sepne alarm a okamžitě vás informuje. Můžete tedy ihned reagovat na jakékoli náznaky vážných zdravotních potíží.

i

Výrobci monitorů dechu nedoporučují kupovat přístroj z druhé ruky. Monitor dechu, který je starší dvou let, nemusí již fungovat správně, protože během dlouhodobého používání dochází k opotřebení citlivých senzorů.

Seznam věcí pro novorozence na spaní
Do dětské postýlky neumisťujte polštáře ani rozměrné deky.

Co budete potřebovat během cestování autem a na procházce?

Již od narození budete s miminkem neustále v pohybu. Ať už budete muset absolvovat nutné preventivní prohlídky a povinná očkování, nebo se vydáte navštívit prarodiče, kteří bydlí v jiném městě, nebo jen budete absolvovat každodenní zdravotní procházky, ve všech těchto případech budete potřebovat kočárek a autosedačku, která je navíc ze zákona povinná.

Kočárek

Pro novorozence jsou určené hluboké kočárky, tzv. korby, které poskytují miminku dostatek prostoru. Nicméně z těchto kočárků může miminko velmi rychle vyrůst, a proto jsou velmi oblíbené tzv. kombinované kočárky. Ty spojují klasickou korbičku pro nejmenší, sportovní verzi a popřípadě i autosedačku v jednom kočárku. Nicméně tyto kočárky mohou zabírat v autě mnoho místa, proto je třeba si vše promyslet, vyzkoušet a poměřit.

Pokud máte přístup do bytu či domu skrze schody bez výtahu, zaměřte se také na váhu kočárku. V tomto konkrétním případě pro vás mohou být vhodné tzv. golfky. V zimním období nezapomínejte na nezbytné příslušenství, jako jsou fusak a dětská deka do kočárku. V zimním období během delších procházek oceníte teplé rukávníky na kočárek.

i

Další skvělou transportní pomůckou jsou nosítka, která využijete nejen na vycházkách venku, ale také doma. Nosítka jsou dostupná v různém provedení pro děti od 0 měsíců až do věku 3 let.

Autosedačka

Autosedačku budete potřebovat hned několik dní po porodu, až si povezete novorozence domů. Často je součástí 3v1 kočárků v podobě vajíčka. Koupit ji však můžete i samostatně. Více informací o autosedačkách naleznete v našem průvodci výběrem: Jak vybrat autosedačku.

i

Tip od otce v zácviku

Pokud stejně jako autor těchto řádků nemáte auto, pak pravděpodobně pojedete z porodnice taxíkem nebo půjčeným autem (o využití městské hromadné dopravy ani nepřemýšlejte). V takovém případě doporučuji jednodílnou autosedačku se základnou. Instalace složitého kotevního systému do přivolaného taxíku, zatímco vaše partnerka čeká opodál s výrazem, který v sobě kombinuje řadu emocí, rozhodně v něm ale nenajdete známky po trpělivosti, nezní zábavně ani v teoretické rovině.

A ještě jedno doporučení: v prvních měsících života budete cestovat s rozsáhlým příslušenstvím kamkoliv se vydáte. V té době budete řešit každé kilo nákladu. A pokud si stejně jako autor těchto řádků koupíte tu nejlevnější autosedačku, rychle zjistíte, že je „zatraceně těžká“ (zejména v kombinaci s deseti taškami, které na vás zavěsí vaše partnerka) a že kdybyste si připlatili, byl by váš život cestovního mezka jednodušší.

Cestování výbava pro miminko seznam
Autosedačka zajišťuje maximální bezpečnost při přepravě v autě a jiných dopravních prostředcích.

Seznam oblečení pro novorozence a co s sebou do porodnice

Pro novorozence narozeného v předpokládaném termínu budete potřebovat oblečení ve velikost 56-62 (číslo označující velikost oblečení znamená délku dítěte). Do porodnice doporučujeme vzít více kusů různých velikostí, protože se vše bude odvíjet od velikosti narozeného dítěte. U dvojčat či předčasně narozených dětí pořizujte již od velikosti 50.

Vždy také záleží samozřejmě na tom, ve kterém ročním období miminko čekáte, přibližně však budete potřebovat:

 • body (případně košilky) s dlouhým nebo krátkým rukávem (podle ročního období)
 • dupačky
 • 4× svetřík nebo kabátek
 • overálek na spaní
 • 1× zimní kombinézu (pokud čekáte miminko v zimním období)
 • 1× soupravičku na ven – teplý kabátek s teplou čepičkou
 • 4 páry ponožek
 • 2 páry rukaviček
 • bavlněné čepičky se zavazováním pod hlavičkou
 • Capáčky – pletené, fleecové apod.
 • Zavinovačku

Před použitím vše vyperte v pracím prostředku určeném pro miminka se šetrným složením.

i Aby příprava na příchod miminka nebyla jen o kontrolách seznamů, uspořádejte baby shower party a společně s kamarádkami oslavte, že budete maminka.

Co by měla obsahovat taška do porodnice

Tašku do porodnice byste si měly připravit přibližně v 36. týdnu těhotenství. Délka pobytu v nemocnici závisí na vašem zdravotním stavu po porodu a samozřejmě také na zdravotním stavu vašeho drobečka.

Do porodnice je nutné sbalit kromě oblečení a hygienických potřeb pro vás a vaše miminko také potřebné dokumenty. Níže najdete seznam všech nezbytností, které musíte mít s sebou:

 • Dokumenty: těhotenská průkazka, občanský průkaz, kartička pojištěnce, oddací list nebo notářsky ověřený souhlas s otcovstvím, porodní plán, prohlášení o jménu pro miminko
 • Oblečení pro miminko: dupačky, bavlněnou čepičku, ponožky, bavlněné rukavičky, fusak nebo deku do autosedačky (dle ročního období)
 • Hygienické potřeby pro miminko: plenky, vlhčené ubrousky, přebalovací podložky, vatové tamponky, dětský olejíček
 • Oblečení pro maminku: 2 kojící noční košile, župan, teplé ponožky, pantofle, kojící podprsenku
 • Hygienické potřeby pro maminku: 2 ručníky, zubní kartáček, sprchový gel, šampon, toaletní papír, papírové kapesníky, poporodní vložky (2 až 3 balení) a 5 ks jednorázových kalhotek, mýdlo pro intimní hygienu, prsní vložky, mast na hemeroidy (pokud na ně trpíte)

Další užitečné rady a tipy, které vás dokonale připraví na pobyt v porodnici, najdete v našem článku: Co s sebou do porodnice? Nachystejte si tašku do porodnice včas.

Hračky

Miminko v prvních měsících života nepotřebuje plný pokojíček hraček. Pro začátek můžete vašemu drobečkovi pořídit usínáčka, chrastítko a později kousátko. Určitě se vám bude hodit hrací deka, kterou můžete rozložit prakticky kdekoliv. V současné době jsou populární také kontrastní černobílé hračky. O jejich pozitivním vlivu na vývoj miminka jsme pro vás připravili článek Podporují kontrastní hračky zdravý vývoj nejmenších dětí?

Seznam výbavičky pro miminko
Základní výbavička pro miminko obsahuje všechny důležité položky a žádné zbytečnosti.

Pořízení kompletní výbavy pro miminko není levná záležitost. Pokud nechcete zbytečně zatížit váš rodinný rozpočet, nakupujte s rozmyslem a soustřeďte se pouze na položky, které patří do základní výbavičky pro miminko. Díky tomu ušetříte a zároveň nezaplníte váš životní prostor zbytečnostmi.

4,4 125×
TrueLife NannyCam V24
Dětská chůvička - s přenosem obrazu (video), dosah 300 m, přenos zvuku probíhá digitálně, s displejem, senzor teploty, oboustranný přenos, regulace hlasitosti, signalizace mimo dosah, indikace slabé baterie, eco režim, vox funkce, noční vidění, detekce pláče a uspávací režim (ukolébavky, pohádky nebo projekce), dětská jednotka se nabíjí ze sítě a rodičovskou jednotku nabíjí baterie
Zlevněno -10 %
1 699,- 1 899,-
Skladem
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TLN001a
4,8 173×
PANDA Přebalovací podložky 60 × 60 cm, 10 ks
Přebalovací podložka - na postýlku, cestovní, jednorázová, rozměry 60 × 60 cm, bílá barva - 9,80 Kč/ks
98,-
1 balení
Skladem > 20 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PLN028
4,9
Belisima Hnízdečko pro miminko - šedé
Hnízdo pro miminko - na doma, vyrobeno z bavlny , vyrobeno z polyesteru, rozměry (V׊): 75×55 cm, stabilizační polštářek
Zlevněno -11 %
849,- 959,-
Momentálně nedostupné
Objednací kód: BABY6638
5,0
BABYMOOV Video monitor Yoo-Go Plus
Dětská chůvička - s přenosem obrazu (video), dosah 300 m, přenos zvuku probíhá digitálně, s displejem, oboustranný přenos, optická indikace úrovně hluku, signalizace mimo dosah, vox funkce, noční vidění a uspávací režim (ukolébavky, pohádky nebo projekce), rodičovskou i dětskou jednotku lze napájet ze sítě (230 V) či bateriemi (2× Lithiová dobíjecí - v balení)
Zlevněno -4 %
4 199,- 4 389,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAls4688
4,9 13×
TrueLife NannyCam R5
Dětská chůvička - s přenosem obrazu (video), dosah 300 m, přenos zvuku probíhá digitálně, senzor teploty, oboustranný přenos, indikace slabé baterie, vox funkce, noční vidění, uspávací režim (ukolébavky, pohádky nebo projekce) a alarm pro připomenutí krmení, rodičovská i dětská jednotka jsou napájeny ze sítě (230 V)
Zlevněno -15 %
2 999,- 3 549,-
Skladem
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAls3783
4,7 44×
HiPP Babysanft Čistící vlhčené ubrousky 4× 56 ks
Dětské vlhčené ubrousky - 56 ks, určené pro citlivou pokožku, veganské, Eko/Bio a s rostlinnými výtažky, bez parfemace - 0,84 Kč/ks
189,-
1 balení
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: DKO032
4,9 104×
Sudocrem 400 g
Krém na opruzeniny – objem 400 ml, uklidňující a vyživující efekt, vhodné od 0 let, citlivá (sensitive) a kojenecká pokožka
359,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: AVE088
4,7 29×
Tommee Tippee Twist & Click koš na pleny + 4 kazety
Kyblík na pleny kapacita přibližně 28 plen
Cenová bomba
999,- Ušetříte 180,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABY9188
3,0
ABC Design Salsa 4 Air Pine 2024 + adaptér na autosedačku zdarma
Kočárek dvojkombinace - do města a do terénu, hluboká, sportovní korbička, nafukovací kola s aretací, celoodpružený, jde složit jednou rukou, polohování opěrky do plného lehu, nastavitelná rukojeť, rám kočárku, korbička, sportovní sedačka, úložný košík součástí, možnost dokoupení autosedačky (vajíčka), hmotnost 14,5 kg
Koupit s kódem KOCAREK10 17 991,-
19 990,-
Skladem 2 ks
Objednací kód: HRAls4816
4,6 28×
Kinderkraft Joy Pink s doplňky
Cestovní postýlka - pro děti, polohovací, s matrací o rozměru 60 × 120 cm (Š×D), nosnost 15 kg, hranatá, s bočními dvířky, se systémem zabraňujícím samovolnému složení, skládací, kovová konstrukce, materiál potahu polyester, rozměry 76 × 65 × 126 cm (V׊×D), rozměry (sbalená) 76 × 20 × 20 cm (V׊×D), hmotnost 14,9 kg, růžová a šedá barva
1 889,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY9896
4,2 192×
TrueLife NannyCam H32
Dětská chůvička - s přenosem obrazu (video), dosah 300 m, přenos zvuku probíhá digitálně, s displejem, senzor teploty, oboustranný přenos, regulace hlasitosti, signalizace mimo dosah, indikace slabé baterie, vox funkce a uspávací režim (ukolébavky, pohádky nebo projekce), dětská jednotka se nabíjí ze sítě a rodičovskou jednotku nabíjí síť nebo baterie (1× Li-polymer)
Zlevněno -15 %
2 190,- 2 579,-
Skladem
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TLN001b
4,6 64×
FAMIDOC FDIR-V22
Bezdotykový teploměr 2v1, vysoce přesné a opakovatelné výsledky, registrovaný zdravotnický prostředek, podsvícený displej s barevným rozlišením, měření teploty lidského těla i povrchové teploty povrchů např. kojenecké stravy
971,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: FAMTE250
CAM Přebalovací stůl Cambio Deluxe hnědá
Přebalovací pult s měkkou přebalovací podložkou, vaničkou s hadicí pro vypuštění vody, úložným prostorem a odkládací přihrádkou s držákem na lahve, ideální pro menší koupelny
4 189,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: HRAls158
5,0 12×
Canpol babies Kontrastní edukativní knížka SENSORY
Hračka na kočárek - vhodná od narození
Zlevněno -20 %
335,- 419,-
Skladem
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAmm00203
5,0 16×
TULA FTG Soar
Nosítko na děti - maximální nosnost 20,4 kg, lze umístit na břicho a na záda, kapsy, kapuce a polstrované popruhy součástí, možnost nastavení šířky sedu, ramenního popruhu a bederního pásu, materiál bavlna, hmotnost 800 g, khaki barva
4 059,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABY7436
4,2 19×
TrueLife NannyCam R4
Dětská chůvička - s přenosem obrazu (video), dosah 300 m, přenos zvuku probíhá digitálně, s displejem, senzor teploty, oboustranný přenos, optická indikace úrovně hluku, regulace hlasitosti, signalizace mimo dosah, indikace slabé baterie, vox funkce, noční vidění a uspávací režim (ukolébavky, pohádky nebo projekce), rodičovskou jednotku napájí síť (230 V) a baterie (Li-ion dobíjecí baterie)
Zlevněno -12 %
2 299,- 2 639,-
Skladem
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAls5664
4,7
Philips AVENT Baby video monitor SCD891/26
Dětská chůvička - s přenosem obrazu (video), dosah 300 m, přenos zvuku probíhá přes internet, s displejem, senzor teploty, oboustranný přenos, vibrační upozornění, eco režim, noční vidění a uspávací režim (ukolébavky, pohádky nebo projekce), rodičovská i dětská jednotka jsou napájeny ze sítě (230 V) (1× Integrovaná dobíjecí - v balení)
4 919,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAls4047
Vytisknout
P-DC1-WEB16
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací