Dvouletá záruka pro firmy Dvouletá záruka pro firmy

Média konvertory bazar

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Značka
TP-Link
(9)
Mikrotik
(2)
Přenosová rychlost
0,1 Gb/s (100 Mb/s)
(2)
1 Gb/s (1 000 Mb/s)
(6)
1,25 Gb/s (1 250 Mb/s)
(2)
Podporované standardy
IEEE 802.3ab
(6)
IEEE 802.3z
(6)
IEEE 802.3
(3)
IEEE 802.3x
(7)
IEEE 802.3u
(5)
Hledáte levné, ale přesto 100% funkční zboží? Jste na správné adrese. Ušetřete a prozkoumejte svět rozbaleného, zánovního nebo použitého zboží. Vše prochází rukama našich specialistů, takže se nemusíte bát, že byste dostali nefunkční, nespolehlivý, poškozený nebo zašpiněný výrobek.

Rozbalené – nové a v perfektním stavu s plnou zárukou. Původní balení ale někdo otevřel před vámi. Proč? Šlo například o nevhodný dárek. Zboží jsme opět pečlivě zabalili do původního obalu a teď možná čeká právě na vás. V plné parádě a navíc s cenovkou, která je o poznání nižší.

Spolehlivost za parádní cenu – žádný háček v tom nehledejte. Vše jsme důkladně zkontrolovali a s jistotou vám nabízíme plnou záruku, tedy 24 měsíců.

Zánovní – plně funkční zboží, které již utrpělo nějaké to drobné škrábnutí způsobené běžným používáním. Ve většině případů ho obdržíte s kompletním příslušenstvím. Jedná se o spolehlivé produkty, které předchozí dobrodružství nijak výrazně nepoznamenalo a nyní čekají na nového majitele. Na zánovní zboží vám dáme téměř plnou záruku 21 měsíců.

Ze všech sil se snažíme zachovat původní balení a často se nám to povede. Prioritou je ale ochrana, a proto někdy musíme v případě zánovního zboží sáhnout po náhradní krabici.

Použité – zcela funkční zboží připravené k okamžitému používání, což vám s klidem garantujeme zárukou na 12 měsíců. Může se stát, že produkt obdržíte pouze se základním příslušenstvím. Balení ale vždy obsahuje vše, co je potřeba k plnohodnotnému použití výrobku. Jsou to bezvadné nebo servisované produkty, které ani přes viditelnější opotřebení nepatří do starého železa.

Tato varianta může mít náhradní obal – ochrana je na prvním místě. Své poslání ale výrobek plní stejně, jako by byl úplně nový. Více informací o bazarovém zboží zde.

11 položek
4,7 19×
TP-Link MC220L
Média konvertor - SFP, metalický výstup, rychlost přenosu 1 Gb/s, podpora IEEE 802,3ab , IEEE 802,3z a IEEE 802,3x, rozměry 2,7 × 9,45 × 7,3 cm (V׊×H), hmotnost 0,5 kg
459,-
Rozbaleno
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TP607f
5,0
TP-Link MC210CS
Média konvertor - SFP, metalický výstup optický výstup, rychlost přenosu 1 Gb/s, podpora IEEE 802,3ab , IEEE 802,3z a IEEE 802,3x, rozměry 2,7 × 7,3 × 9,5 cm (V׊×H)
839,-
Rozbaleno
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TP607i
4,8
TP-Link MC200CM
Média konvertor - SFP+, metalický výstup optický výstup, rychlost přenosu 1 Gb/s, podpora IEEE 802,3ab , IEEE 802,3z a IEEE 802,3x, rozměry 2,7 × 7,3 × 9,45 cm (V׊×H)
839,-
Rozbaleno
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TP607h
5,0
TP-Link MC110CS
Média konvertor - SFP, metalický výstup optický výstup, rychlost přenosu 0,1 Gb/s, podpora IEEE 802,3 , IEEE 802,3x a IEEE 802,3u, rozměry 2,7 × 7,3 × 9,45 cm (V׊×H)
739,-
Rozbaleno
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TP607f5
5,0
TP-Link TL-FC311B-2
Média konvertor - SFP, optický výstup, rychlost přenosu 1 Gb/s, podpora IEEE 802,3ab , IEEE 802,3z a IEEE 802,3u, rozměry 27 × 73 × 95 cm (V׊×H)
699,-
Rozbaleno
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TpLNk21t50
5,0
TP-Link TL-FC311A-2
Média konvertor - SFP+, optický výstup, rychlost přenosu 1 Gb/s, podpora IEEE 802,3ab , IEEE 802,3z , IEEE 802,3 , IEEE 802,3x a IEEE 802,3u, rozměry 2,7 × 7,3 × 7,5 cm (V׊×H)
649,-
Rozbaleno
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TpLNk21t49
4,9
TP-Link TL-SM321B
Modul - WDM 1.25Gbps SFP modul, single mode, TX 1310nm / RX 1550nm, LC/UPC, 10km
419,-
Zánovní
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TP811b
5,0
TP-Link MC111CS
Média konvertor - SFP, metalický výstup optický výstup, rychlost přenosu 0,1 Gb/s, podpora IEEE 802,3x a IEEE 802,3u, rozměry 2,7 × 7,3 × 9,5 cm (V׊×H)
579,-
Rozbaleno
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TP607g
TP-Link TL-FC311B-20
Média konvertor - SFP, optický výstup, rychlost přenosu 1 Gb/s, podpora IEEE 802,3ab , IEEE 802,3z , IEEE 802,3 , IEEE 802,3x a IEEE 802,3u, rozměry 2,7 × 7,3 × 9,45 cm (V׊×H)
1 029,-
Rozbaleno
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TpLNk21t45
Mikrotik S-31DLC20D
Modul - pro kabel singlemode, 1,25 SFP modul, vlnová délka 1 310 nm, vzdálenost až 20 km, přenosová rychlost 1 Gbps, obsahuje 2× LC konektor
499,-
Rozbaleno
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PW023v33a
Mikrotik S-31DLC20D
Modul - pro kabel singlemode, 1,25 SFP modul, vlnová délka 1 310 nm, vzdálenost až 20 km, přenosová rychlost 1 Gbps, obsahuje 2× LC konektor
479,-
Zánovní
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PW023v33a
ASUSPrůvodce výběrem síťových prvků ASUS Společnost ASUS je významným dodavatelem na poli síťových prvků. Zejména v oblasti rychlých WiFi routerů, ADSL modemů nebo speciálních Mesh systémů. Jak takové zařízení do své domácnosti nebo malé firmy vybrat?
Často cestujete a nemůžete se vždy spolehnout, že na místě bude kvalitní WiFi? Pořiďte si vlastní LTE modem značky Zyxel, do kterého vložíte datovou SIM kartu, a máte vystaráno. Díky možnosti napájení z powerbanky se nemusíte spoléhat ani na nabíjení ze zásuvky. Kolik...
P-DC1-WEB08
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací