Pravidla soutěže pro hlasující v anketě Audiokniha roku 2020

Zobrazit katalog

Sponzorovaný článek

Aktualizováno

1. POŘADATEL 

Společnost Alza.cz a.s., IČ 27082440, DIČ CZ27082440, se sídlem Jankovcova 1522/53, 170 00 Praha 7, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 8573, (dále jen „pořadatel“). 

2. JAK SE SOUTĚŽE ZÚČASTNIT? 

Soutěž probíhá na základě jednoho soutěžního kola od 1. 3. 2021 do 15. 4. 23:59 2021. Soutěže se uživatel (dále jen „soutěžící“) zúčastní hlasováním o Audioknihu roku 2020. 

3. VÝBĚR VÝHERCE 

Výherci se stane 12 soutěžících, kteří budou po skončení soutěže určeni pořadatelem pomocí stanovené mechaniky. Mechanika je následují: Ze soutěžících, kteří splní podmínky zařazení do soutěže, tedy hlasují pro Audioknihu roku 2020 a zadají svůj e-mail, se vylosuje pomocí Random.org 12 výherců. Každý může soutěžit jen 1x. 

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo uživatele, který nesplňuje podmínky stanovené v těchto pravidlech, nezařadit do soutěže nebo jej ze soutěže a webových stránek soutěže kdykoli po dobu trvání soutěže nebo po jejím skončení i bez odůvodnění odstranit, a to bez nároku na jakoukoliv kompenzaci. 

4. ODMĚNY V SOUTĚŽI 

Výhrou v soutěži je: 

  • Sluchátka Soundpeats Truengine 3 SE 
  • Sluchátka Soundpeats TrueShift2
  • Sluchátka Soundpeats TrueAir2
  • Sluchátka Soundpeats TrueAir
  • 3x dárkový poukaz na odběr e-knih, audioknih a časopisů do e-shopu Alza.cz v hodnotě 500 Kč 
  • 5x dárkový poukaz na odběr e-knih, audioknih a časopisů do e-shopu Alza.cz v hodnotě 300 Kč 

5. PŘEDÁNÍ VÝHRY 

Výherce bude kontaktován na e-mailovou adresu, kterou zadal při hlasování. Ceny budou zaslány na adresu určenou výhercem. 

6. PRÁVA A POVINNOSTI POŘADATELE SOUTĚŽE 

V případě důvodného podezření podvodu, zneužití a/nebo chyby týkající se řádného provozování této soutěže, si pořadatel vyhrazuje právo ji ukončit či pozastavit, pozměnit tyto podmínky, prohlásit oznámení zaslaná výhercům za neplatná nebo bez oznámení a jakékoli náhrady zablokovat účast soutěžícím, kteří se účastní soutěže v rozporu s dobrými mravy. Pořadatel neodpovídá za to, že výherce nereaguje zprávu ohledně oznámení jeho výhry a další postup. Pořadatel neodpovídá ani za jiné důvody, kvůli kterým výherce neobdržel zprávu od pořadatele nebo nekontaktoval pořadatele, pokud tyto důvody nespočívají na straně pořadatele. 

Bude-li mít pořadatel oprávněné podezření na podvodné, nepoctivé nebo nekalé jednání soutěžícího či jiné osoby, která soutěžícímu napomohla či mohla napomoci k výhře, nebo pokud k takovému jednání dojde, bude soutěžící ze soutěže. To platí stejně i v případě jiného jednání soutěžícího či jiné osoby, která soutěžícímu napomohla či mohla napomoci k výhře, jež je jinak v rozporu se soutěžními pravidly či podmínkami. Účast v soutěži nelze vymáhat soudní cestou. Ze soutěže budou vyloučeni všichni soutěžící, kteří řádně nesplní podmínky účasti v soutěži podle těchto pravidel. Pořadatel si vyhrazuje právo v případě podezření ze zneužití soutěže určit odbornou komisi, která rozhodne o výhercích. 

7. SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ, SCHVÁLENÍ PRAVIDEL 

Přihlášením se do soutěže soutěžící souhlasí s pravidly soutěže a dává pořadateli v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlas se zpracováním a použitím svých osobních údajů pro marketingové účely, zejména pro zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zák. č. 480/2004 Sb. na dobu dvou let v rámci činnosti pořadatele. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Soutěžící má právo svůj souhlas odvolat, a to písemnou formou na adresu sídla pořadatele, a dále práva dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb., tj. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit, zablokovat nebo požadovat jejich likvidaci, jakož i právo na omluvu. Odvolání souhlasu je účinné okamžikem doručení pořadateli. Přijetím výhry poskytuje výherce souhlas k použití svých osobních údajů, projevů osobní povahy, podobizny, jména a příjmení či záznamů pro účely pořadatele po dobu 2 let. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. 

Účastník soutěže je srozuměn s tím, že poskytuje své informace organizátorovi a pořadateli soutěže. 

V Praze, dne 26. 2. 2021 

Vytisknout
P-DC1-WEB18
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací