Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Hororové e-knihy

0

Nejprodávanější

1.
HEX Ihned ke čtení
Elektronická kniha - Hororový bestseller nadějného holandského autora, který připomíná začátky Stephena Kinga - autor Thomas Olde Heuvelt, 334 stran
239,-

2.
Červený vrch Ihned ke čtení
Elektronická kniha - autor Jamie McGuireová, 328 stran
199,-

3.
Spěšný vlak CH.24.12 Ihned ke čtení
Elektronická kniha - autor Jan Poláček, 262 stran
50,-

Další nejprodávanější
Značky a parametry

Doporučujeme

Baronet
(9)

Ostatní značky

Albatros Media Slovakia (25)
Argo (10)
BETA - Dobrovský (6)
Crew (1)
David Kaps (1)
Druhé město (1)
Egmont (3)
E-knihy jedou (3)
Epocha (6)
Eva Hölzelová (1)
Fantom Print (2)
Fortuna Libri (1)
Fortuna Libri SK (1)
Fragment (6)
Gnóm! - Jakub Němeček (1)
Host (3)
Indeart (1)
Jota (4)
Kurzy z obýváku (1)
Laser - books, s.r.o. (2)
Má kniha.cz (1)
Marenčin PT (2)
MEA2000 o. z. (1)
Moba (4)
Mytago (1)
Nakladatelství ČAS (2)
Netopejr (2)
Nová vlna (1)
Palmknihy (2)
Pavel Dobrovský - BETA s.r.o. (7)
Pavel Dobrovský – BETA s.r.o. (5)
Petr Vyhlídka (1)
Plot (1)
Plus (2)
Polaris (2)
Práh (1)
Triáda (2)
Tribun EU (1)
Viking (11)
Volvox Globator (5)
XYZ (4)
Zoner Press (1)
Autor
Stephen King (16)

(* 21. září 1947, Portland, Maine)

Stephen Edwin King je přední americký spisovatel a jeden z čtenářsky nejvyhledávanějších autorů hororů a temných fantasy příběhů současnosti. Své čtenáře ohromuje už od konce 70. let, na kontě má již přes 40 knižních titulů a neustále si získává nové příznivce. Je držitelem mnoha významných ocenění a na motivy jeho románů byla natočena celá řada kultovních snímků a televizních seriálů.

Na filmových adaptacích se často podíleli známí herci a režiséři, jako například Stanley Kubrick nebo Frank Darabont, kteří dodali Kingovým mrazivě tajemným a dramatickým příběhům ojedinělou atmosférů. Mezi nejúspěšnější filmové snímky lze uvést například Carrie, Osvícení, Vykoupení z věznice Shawshank, Zelená míle a mnoho dalších. Sám Stephen King si vyzkoušel práci režiséra i epizodního herce.

Mimo oblíbenou knižní fantasy sérii Temná věž (The Dark Tower) a knižní bestsellery, jako Prokletí Salemu, Řbitov zviřátek nebo Misery, se velkého úspěchu dočkal také novější titul Doktor spánek (2013, česky 2014), který je přímým pokračováním na román Osvícení.

L. J. Smith (16)
Andrew Hall (6)
Jana Pacáková (5)
Robert Kirkman (5)
Jay Bonansinga (5)
Marja Holecyová (4)
Bram Stoker (3)
Gabriella Poole (3)
John Flanagan (3)
Rick Riordan (3)
Grady Hendrix (2)
Jamie McGuireová (2)
Jan Poláček (2)
Jason Dark (2)
Jeremy Bates (2)
Joe Hill (2)
Madeleine Rouxová (2)
Miloslav Švandrlík (2)
Miloš Urban (2)

Miloš Urban

(* 4. října 1967, Sokolov)

Miloš Urban je přední český spisovatel, redaktor a překladatel. Napsal několik úspěšných románů, novel a povídek, které byly přeloženy do němčiny, španělštiny, holandštiny, maďarštiny, ruštiny a italštiny. Je známý také jako autor divadelních her.

Po studiích na Filosofické fakultě UK v Praze se věnoval práci redaktora v nakladatelství Mladá fronta a od roku 2001 byl zaměstnán jako šéfredaktor v nakladatelství Argo. V jeho prózách se odráží prvky anglického literárního stylu, sám studoval angličtinu a několik let pobýval ve Spojeném království.

V roce 2001 získal za ,,zelený román“ Hastrman cenu Magnesia Litera za nejlepší knihu roku v kategorii próza. Na předchozí literární úspěch pak navázal o rok později politickou publikací Paměti poslance parlamentu s podtitulem Sexyromán. Prestižní ocenění Magnesia Litera se odnesl také za knihu Stín katedrály (2005). Téhož roku vyšlo volné pokračování románu Stín katedrály s názvem Santiniho jazyk, v němž autor pátrá po tajemství univerzální věty. V roce 2006 pak přichází na pulty knihkupectví titul Pole a palisáda, který přináší novou, ryze autorskou verzi pověsti o Libuši a Přemyslovi.

Do Prahy před koncem 19. století přivede čtenáře román Lord Mord (2008), v němž je sledován osud lehkomyslného, zhýralého a zchudlého hraběte Arca. Tato kniha se umístila na 3. místě v kategorii Krásná literatura soutěže Nejkrásnější české knihy roku 2008.

Román Boletus Arcanus (2011) vypráví příběh mladého nakladatelského redaktora Gregora Martyho, který bojoval s podivuhodnou drogou a málem nad ní zvítězil. V roce 2012 vyšel román z doby konce Rakouska-Uherska s názvem Praga Piccola (2012) a jednou z posledních knih Miloše Urbana je i noir příběh Přišla z moře (2014), jenž je koncipován jako odpověď současným krvavým krimi thrillerům.

Nick Cutter (2)
S. D. Perry (2)
Václav Votruba (2)
Erika Olahová (2)
Scott Nicholson (2)
Alexander Stainforth (1)
Amanda Quick (1)
Anne Rice (1)
Brian Storker (1)
Eva Hölzelová (1)
Graham Masterton (1)
H. P. Lovecraft (1)
Hermann Hesse (1)
Isaac Marion (1)
James R. Hannibal (1)
Jiří Kratochvil (1)
Jiří Pavlovský (1)
Jones Stephen (1)
Josef Bolf (1)
Joseph Sheridan Le Fanu (1)
Lisa J. Smith (1)


(* 4. září 1965, Fort Lauderdale, Florida)


Lisa Jane Smithová je populární americká spisovatelka, vystupující pod uměleckým pseudonymem LJ Smith. Proslavila se jako autorka úspěšných knižních sérií pro mládež. Její knihy jsou považovány za světové bestselery a některé byly přeloženy do více než pětatřiceti jazyků.

Debutovala románem s upíří tématikou nazvaným Probuzení (The Awakening, 1991, česky 2009), který byl adresován především mladým čtenářům. Jednalo se o první díl v současnosti nejoblíbenější a nejuznávanější ságy Upířích deníků (The Vampire Diaries). Rozsáhlá fantasy série s prvky romance se dočkala také filmového zpracování.

Na popularitu upíří ságy navázala trilogií Stefanovy deníky (Stefan's Diaries), pojednávající o událostech, které se odehrály ještě před dějem Upířích deníků. Jedná se tedy o jakousi podsérii.

Magické společenství čarodějek a čarodějů je přiblíženo v trilogii Tajný kruh (The Secret Circle), jejíž první díl s názvem Zasvěcení (The Initiation) byl vydán v roce 1992. U nás se objevil v českém překladu až v roce 2011. Mezi další oblíbené série patří například trilogie Temné vize (Dark Visions) - Odhalení (2011), Posedlost (2012), Vášeň (2012), sága Říše Temnot (Night World) a jiné.

Lisa McMann (1)
Marcelo Luján (1)
Martin Jurík (1)
Mats Strandberg (1)
Miloň Čepelka (1)
Ondřej Neff (1)

Ondřej Neff

(* 26. dubna 1945, Praha)

Ondřej Neff je český spisovatel science-fiction, novinář a vydavatel internetového deníku Neviditelný pes a webzinu věnovaného digitální fotografii DigiNeff. Je synem spisovatele Vladimíra Neffa. Vystudoval Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy, kde získal titul PhDr. Působil v Československém rozhlase a na různých místech také jako fotograf, šéfredaktor (časopis Ikarie) nebo třeba redaktor deníku Mladá fronta DNES.

Ondřej Neff je všestranný autor v oblasti publicistiky a kultury a jednou z nejvýraznějších osobností české science-fiction. Jeho první knihy byly věnovány zejména mládeži. K žánru sci-fi se dostal přes svého oblíbeného autora Julese Vernea, o němž napsal také monografii Podivuhodný svět Julese Vernea.

Nejúspěšnějším Neffovým románem je Tma, katastrofická fantazie, která získala v roce 1998 ocenění Akademie science fiction, fantasy a hororu. Autor v ní vykresluje společenské katastrofy, jež by nastaly, kdyby v jediný okamžik na celém světě přestal fungovat elektrický proud. Z dalších jeho sci-fi jmenujme například Jádro pudla, Čtvrtý den až na věky, trilogie Milénium (Milénium - Země ohrožená, 1. díl), Zepelín na Měsíci, Bůh, s. r. o., Hvězda mého života nebo třeba Rekvalifikační kurz.

Ondřej Štindl (1)
Pavel Fritz (1)
Petr Janeček (1)
Petr Vyhlídka (1)
R.L. Stine (1)
Ransom Riggs (1)

Ransom Riggs

(* Maryland, USA)

Ransom Riggs je americký spisovatel, autor scénářů, fotograf, redaktor magazínu mentalfloss.com a příležitostný tvůrce kratších filmových snímků.

Vyrůstal na farmě na východním pobřeží Marylandu a také v malém domku na pláži na Floridě. Už od dětství se věnoval psaní vlastních povídek, fotografování i natáčení autorských snímků. Později vystudoval anglický jazyk a literaturu na Kenyon College a poté úspěšně absolvoval filmová studia na Kalifornské univerzitě v Los Angeles.

První velkou příležitost získal od společnosti Quirk Books, pro kterou měl za úkol napsat knihu o známém detektivovi Sherlocku Holmesovi. V roce 2009 tak vyšla první kniha s názvem The Sherlock Holmes Handbook: The Methods and Mysteries of the World's Greatest Detectiv. Na velký čtenářský úspěch pak navázal temným fantasy románem Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (česky 2012), který vznikl na základě autorovy obliby v rustikálních fotografiích a bizarních příbězích.

V roce 2014 se na pultech českých knihkupectví objevilo i druhé pokračování románu s názvem Sirotčinec slečny Peregrinové: Podivné město. Děsivý příběh deseti podivných dětí je opět protkán dobovými fotografiemi a vytváří neočekávaný čtenářský zážitek.

Shirley Jacksonová (1)
Thomas Olde Heuvelt (1)
Tim Lebbon (1)
Valerie Theriel (1)
Matt Ruff (1)
Antonín K. K. Kudláč (1)
Jack Ketchum (1)
Jiří Šedý (1)
Joseph Thomas Sheridan Le Fanu (1)
Kristina Haidingerová (1)
Peter Straub (1)
Rafael Santy (1)
Robert Poch (1)
S. T. Joshi (1)
Vlček Slavoj (1)
Will Hill (1)
Svatopluk Doseděl (1)
Ludimila Svozilová (1)
L JSmith (1)
Jason Segel (1)
autoriek kolektív (1)
Michal Ružička (1)
E .T. A. Hoffmann (1)
Jeremias Gotthelf (1)
Jules Janin (1)
Alaksej Šein (1)
František Šmehlík (1)
Lee Matthew Goldberg (1)
Jazyk
cs (18)
česky (94)
česky, německy (1)
slovensky (34)
Počet stran
0 stran
1 280 stran

Rok vydání
2002
2018

Série
Upírske denníky (12)
Upírske denníky - Stefanove denníky (6)
Borgentown, město hrůzy (5)
Mariotovi dediči (4)
Hraničářův učeň (3)
Akadémia temna (3)
The Walking Dead (3)
Kronika Cartera Kana (3)
Resident Evil (2)
John Sinclair - Na stopě hrůzy (2)
Asylum (2)
Upíří kroniky (1)
Kladivo na čaroděje (1)
Borgentown - město hrůzy (1)
Sirotčinec slečny Peregrinové (1)
Katie Maguireová (1)
Škoricovník (1)
3x 100 hororů (1)
Nejzajímavější místa světa (1)
Relikvie (1)
Typ
E-kniha (1)
Zobrazit položky
HEX
Elektronická kniha - Hororový bestseller nadějného holandského autora, který připomíná začátky Stephena Kinga - autor Thomas Olde Heuvelt, 334 stran

239,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK22459
To
Elektronická kniha - Kultovní hororový román. Příběh o klaunovi Pennywiseovi, který je ztělesněním věčného zla a který zabíjí děti v mainském městečku Derry. - autor Stephen King, 1132 stran

359,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK20170
Spěšný vlak CH.24.12
Elektronická kniha - autor Jan Poláček, 262 stran

50,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EKK0247
Sedmikostelí
Elektronická kniha - autor Miloš Urban 328 stran

189,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EKK0142
Strážci z hlubin času
Elektronická kniha - autor H. P. Lovecraft, August Derleth, 460 stran

349,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK21061
Noční směna
Elektronická kniha - Ve dvaceti příbězích v této sbírce dokazuje Stephen King své mistrovské vypravěčství s takovou virtuozitou, že už k tomu není mnoho co dodávat. - autor Stephen King, 472 stran

219,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK26111
Trajekt
Elektronická kniha - Hororový román Trajekt od švédského Stephena Kinga. Vítejte na palubě Baltic Charisma. - autor Mats Strandberg, 480 stran

199,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK25461
Čtyři po půlnoci I - Časožrouti / Skryté okno do skryté zahrady
Elektronická kniha - autor Stephen King, 376 stran

219,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK21544
Řbitov zviřátek
Elektronická kniha - autor Stephen King, 376 stran

179,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK11209
Ohnivý muž
Elektronická kniha - autor Joe Hill, 774 stran

309,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK20694
Geraldova hra
Elektronická kniha - autor Stephen King, 288 stran

199,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK26851
Porušený slib
Elektronická kniha - autor Amanda Quick, 344 stran

179,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK26522
Krvavá Mary
Elektronická kniha - autor Alexander Stainforth, 184 stran

Krvavá Mary - Alexander Stainforth
-20%
-20% 99,-
79,-
Koupit
Akční cena
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK18588
Katakomby
Elektronická kniha ze série Nejzajímavější místa světa, autor Jeremy Bates, 448 stran

229,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK22725
The Walking Dead-Pád Guvernéra 2
Elektronická kniha - autor Jay Bonansinga, Robert Kirkman, 288 stran

179,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK17833
Hlubina
Elektronická kniha - autor Nick Cutter, 416 stran

179,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK19686
Čertova bažina
Elektronická kniha ze série 3x 100 hororů, autor Miloslav Švandrlík, 495 stran

179,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK22489
Insomnie
Elektronická kniha - autor Václav Votruba, 205 stran

Insomnie - Václav Votruba
-25%
-25% 119,-
89,-
Koupit
Akční cena
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK26766
Dracula
Elektronická kniha - Klasický román o fatálním střetu s nesmiřitelným zlem. - autor Bram Stoker, 356 stran

148,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK27820
Mariotovi dediči 4 – Prekliatie
Elektronická kniha - autor Marja Holecyová, 320 stran

135,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK19971
Mariotovi dediči 3 – Odhalenie
Elektronická kniha - autor Marja Holecyová, 368 stran

135,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK19970
Bazar zlých snů
Elektronická kniha - Nová sbírka přízračných povídek slavného mistra napětí - autor Stephen King, 508 stran

259,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK19258
Les sebevrahů Aokigahara
Elektronická kniha - autor Jeremy Bates, 464 stran

219,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK21494
Výkupné pro krále
Elektronická kniha - Čtvrtý díl ze série o komisařce Katie Maguirové, která tentokrát pronásleduje sériového vraha - ze série Katie Maguire, autor Graham Masterton, 464 stran

199,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK20787
e-knihyNejlepší knihy 2017 podle redaktorů Alzy Nabízíme vám minirecenze šesti knižních titulů z roku 2017, které naši redaktoři v Alza.cz vyhodnotili...
Program Kniha ti sluší se každoročně věnuje podpoře české literární produkce. Jestliže je četba i vaší...
Oblast X je všechno, jen ne součást civilizované země. Dvanáctou expedici zajímá jediné – co stojí...
e-knihyŽízeň od Joa Nesboho a další knižní novinky pro rok 2017 Připravili jsme pro vás výběr knižních novinek pro rok 2017. Nejočekávanější je Žízeň od Joa Nesboho...
Více článků

Horké novinky týdne

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Před 3 hodinami objednal Lukáš
 
Sedmikostelí Ihned ke čtení
189,-Před 13 hodinami objednal Milan, Jeseník 1
 
HEX Ihned ke čtení
239,-Před 23 hodinami objednal Jiří, Praha 7
 
Červený vrch Ihned ke čtení
199,-Před 1 dnem objednala Soňa, Praha 102
 
Geraldova hra Ihned ke čtení
199,-Před 1 dnem objednala Soňa, Praha 102
 
Geraldova hra Ihned ke čtení
199,-Před 1 dnem objednal Ondřej, Praha 8 - Kobylisy
 
Noční směna Ihned ke čtení
219,-Před 1 dnem objednal Jaroslav, Čistá
 
Krvavá Mary Ihned ke čtení
79,-Před 1 dnem objednal Jaroslav, Čistá
 
Krvavá Mary Ihned ke čtení
79,-Před 1 dnem objednal Jaroslav, Čistá
 
Krvavá Mary Ihned ke čtení
79,-Před 2 dny objednal Zdeněk, Plzeň
 
Červený vrch Ihned ke čtení
199,-Před 2 dny objednal Pavel, Praha
 
Insomnie Ihned ke čtení
89,-Před 2 dny objednal Tomáš, Mladá Boleslav 1

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB1
Váš osobní asistent
Alza Premium
Rád pro vás zjistím stav objednávky či pomohu s výběrem zboží.
Napsat dotaz
Zavolejte mi
Nová konverzace
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi