Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.
Mastercard Obchodník roku 2021 Cimrmani - e-kniha - ucho

Kupte knihu Osm od Třeštíkové a vyhrajte čtečku

Zobrazit katalog
Kupte knihu Osm od Třeštíkové a vyhrajte čtečku
0

Detektivní román s milostnou zápletkou Osm od Radky Třeštíkové si se čtenářem chvílemi pohrává jako kočka s myší. Důvodů, proč si ho přečíst, je však mnohem více než jen propracovaný a napínavý děj, nadčasové úvahy či spisovatelčin čich na silná témata. Na Alza.cz knihu navíc koupíte se slevou a s možností vyhrát špičkovou knižní čtečku.

Radka Třeštíková je tak trochu fenomén – a to nejen díky 50 tisícům přátel na jejím facebookovém profilu. Po prvotině Dobře mi tak a napínavém psychologickém dramatu To prší moře napsala bestseller Bábovky, který má brzo mít i svou filmovou podobu. Prodalo se ho neuvěřitelných 80 tisíc kusů a všichni autorčini fanoušci už netrpělivě vyhlížejí novinku nazvanou jednoduše Osm.

Osm

Na co se těšit v knize Osm

Detektivka? Milostný příběh? Filozofické drama? Kniha Osm od vystudované právničky Radky Třeštíkové nabízí od každého trochu. Přesto, že dějová linie je rozsekaná na kusy a přeházená jako hlavolam, výsledný tvar je podivuhodně kompaktní. Sama autorka v rozhovoru pro Aktualne.cz přiznala, že skákání mezi rozličnými postavami a pasážemi knihy je jí příjemnější než plynulý popis děje, neboť jí to umožňuje psát právě to, na co má náladu.

Čtenáře si příběh schovaný pod znepokojivou obálkou s přibývajícími stránkami podmaňuje čím dál více. Třeštíková, mimochodem manželka známého fotografa Tomáše (syna populární dokumentaristky Heleny Třeštíkové), působivě vrství jednotlivé motivy a zkušeně buduje atmosféru nejistoty. To, co na začátku vypadalo jasně a zřetelně, se postupně mění ve spletenec nejrůznějších sociálních námětů.

Radka Třeštíková

Děj knihy Osm Radky Třeštíkové

Jak jinak ostatně může dopadnout pokus o vraždu, jehož oběť se probudí z kómatu a nepamatuje si poslední rok svého života? Důvody postřelit slečnu Michaelu měli její milující snoubenec Honza, úplně nejlepší kamarádka na světě Alice i manželé Milerovi, kterým hlídala ratolesti. Postupně defilují u lůžka hlavní hrdinky a odkrývají jednotlivé vztahy, vášně, nenávisti… a možná i důvody ke zločinu?

K mimořádnému čtenářskému zážitku u knihy Osm přispívá také Třeštíkové náročnější vypravěčský styl, založený na složitě komponovaných frázích a rozvíjení různých myšlenek. Celý ho však dokáže tak umně zabalit, že knihu budete číst s lehkostí a dokonce si najdete čas na myšlenky skryté mezi řádky.

Skryje se i zločinec, usilující o Michaelin život?

Soutěžte s knihou Osm o čtečku Touch Lux

Dozvíte se to i vy, knižní novinka Osm od Radky Třeštíkové vychází 15. června. Na Alza.cz ji v předprodeji koupíte už od 7. června se slevou 30 % na 30 % knihy.

Stihnete-li nákup do 14. června, budete zařazeni do slosování o nejoblíbenější elektronickou čtečku knih na českém trhu PocketBook Touch Lux 3.

PocketBook Touch Lux 3

Podmínky soutěže

  • Každý kdo si na Alza.cz nebo Alza.sk koupí v období 7.-14. 6. e-knihu Osm, bude zařazen do soutěže o 1x PocketBook Touch Lux 3.
  • Každé zaplacené objednávce bude přiděleno číslo. Vítězné číslo bude vylosováno pomocí Random.org.
  • Vítěz bude informován 15.6. na e-mailové adrese, se kterou je registrován na Alza.cz nebo kterou uvedl při nákupu e-knihy.
  • Vyhrazujeme si plné právo na změnu soutěžních pravidel, či prodloužení soutěže.
0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB24
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi